Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα 622 το κινητό απο το e-shop για όσους το σκέφτονται...
Ποια έκδοση

 

----- προσθήκη μηνύματος 70 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στα 622 το κινητό απο το e-shop για όσους το σκέφτονται...
Έτσι είναι η εφαρμογή δεν είναι για αυτή την διάταξη οθόνης
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι ευρωπαϊκό έχει κανονικά εγγύηση.. Νομίζω την 8/256 έχει το eshop

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι ευρωπαϊκό έχει κανονικά εγγύηση.. Νομίζω την 8/256 έχει το eshop

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν είναι ευρωπαϊκό ναι έχεις και το δικό μου είναι 8 256 το πήρα 465 (τώρα πως μην ρωτάτε) εγγύηση κανονικά εχω (ούτε καν κάποια απόδειξη κλπ ζητάνε μόνο μέσω του imei)
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν και αλλοι εκτος απο μενα που δεν τους εχει ερθει ακομη η 10.1?
Κι εμένα τίποτα ακόμα....

8-256 από Kωτσοβολο με Vodafone και Cosmote κάρτες....

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εδώ τίποτα ακόμα αλλά να σου πω την αλήθεια δε τρελαίνομαι κιόλας.

Δουλεύει τόσο απροβληματιστα που σκέφτομαι να μείνω με τη 10.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα.. Ψάχνω, ψαχνω..εδω την έχουν πάρει αρκετά mate 20 και εμείς ακόμη... Πρώτη φορά τόση αργοπορία..

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο τη δίνουν μόνο OTA και δεν την να την κατεβάσουμε και την περάσουμε μέσω του υπολογιστή;

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα, έκανα κ εγώ την αναβάθμιση. λέω να το κοιτάξω σουκου πως θα συμπεριφερθει απο πλευρά μπαταρίας και τα εχω μετά όλα ετοιμα για να κάνω αν χρειαστει factory reset, τι λέτε ??
Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα, έκανα κ εγώ την αναβάθμιση. λέω να το κοιτάξω σουκου πως θα συμπεριφερθει απο πλευρά μπαταρίας και τα εχω μετά όλα ετοιμα για να κάνω αν χρειαστει factory reset, τι λέτε ??

 

κράτα το μερικες μερες αν σου φαινεται κάτι κουλό κανε factory reset απλά σημαντικό (το λέω για να μην χάνεις χρόνο) reset θα κάνεις χωρίς backup (μόνο επαφές και φώτο video πάρε τπτ αλο)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έκανα και εγώ την αναβάθμιση και είμαι πολύ απογοητευμένος με την μπαταρία, πριν μου έβγαζε σε λειτουργία οθόνης γύρω στις 8,5 με 9 ώρες και τώρα 5,5.Πριν κάνω το update έκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων και την πέρασα σε καθαρό κινητό οι εφαρμογές που χρησιμοποιώ είναι όλες κι όλες καμία 15αρια και οι ίδιες με πριν. Κάποιος έχει καμία ιδέα πως θα επανέρθω στις προηγουμενες επιδόσεις ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έκανα και εγώ την αναβάθμιση και είμαι πολύ απογοητευμένος με την μπαταρία, πριν μου έβγαζε σε λειτουργία οθόνης γύρω στις 8,5 με 9 ώρες και τώρα 5,5.Πριν κάνω το update έκανα επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων και την πέρασα σε καθαρό κινητό οι εφαρμογές που χρησιμοποιώ είναι όλες κι όλες καμία 15αρια και οι ίδιες με πριν. Κάποιος έχει καμία ιδέα πως θα επανέρθω στις προηγουμενες επιδόσεις ευχαριστώ
Μετά το update κάνουμε όχι πριν.....

Και αφού κάνουμε restore και το στρωσουμε από το μηδέν περιμένουμε 4 5 μέρες μέχρι να στρώσει.

Καλά 9 ώρες δεν βλέπω ούτε στον παράδεισο αν δω 3 θεωρώ ότι ήταν άψογα

 

Όπως πχ σήμερα είχα άψογη αυτονομία

https://i.imgur.com/MEcETIz.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Από την αρχή η συσκευή μου παρουσιάζει το εξής θέμα: σε ανύποπτο χρόνο και ασχέτως του ποια εφαρμογή έχω ανοικτή, το κινητό κλειδώνει και με πετάει στην lock screen.

Έχω μια υπόγεια ότι ίσως συμβαίνει μετά από ελάχιστο κούνημα του κινητού, οπότε έψαξα μήπως υπάρχει κάποια ανάλογη ρύθμιση "raise to lock / unlock" αλλά δεν βρήκα κάτι. Επίσης το κάνει και χωρίς θήκη, οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να πιέζεται το power button. Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Από την αρχή η συσκευή μου παρουσιάζει το εξής θέμα: σε ανύποπτο χρόνο και ασχέτως του ποια εφαρμογή έχω ανοικτή, το κινητό κλειδώνει και με πετάει στην lock screen.

Έχω μια υπόγεια ότι ίσως συμβαίνει μετά από ελάχιστο κούνημα του κινητού, οπότε έψαξα μήπως υπάρχει κάποια ανάλογη ρύθμιση "raise to lock / unlock" αλλά δεν βρήκα κάτι. Επίσης το κάνει και χωρίς θήκη, οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να πιέζεται το power button. Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία;

 

για unlock έχει για lock δεν έχει

κανε για αρχή ενα restore δες αν κάνει τα ίδια (οταν λεμε restore πλήρες εργοστασιακά) αν κάνει τα ίδια πάει για εγγύηση

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους δεν έχει έρθει ακόμα η 10.1 ακόμα και από το support app μπορούν να δοκιμάσουν μέσα από το erecovery menu.

Πολλοί από το xda αναφέρουν πως την κατέβασαν έτσι παρόλο που το ota δεν είχε τπτ διαθέσιμο

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Με αυτό τον τρόπο ξέρουμε αν όντως διαγράφει τα πάντα στη συσκευή - πριν κάνει update;

 

https://consumer-tkbdownload.huawei.com/ctkbfm/applet/simulator/en-gb00739873/erecovery.html

 

 

This method will erase all the data from your device. Make sure that you have backed up your important data before updating the phone.

 

Σε όσους δεν έχει έρθει ακόμα η 10.1 ακόμα και από το support app μπορούν να δοκιμάσουν μέσα από το erecovery menu.

Πολλοί από το xda αναφέρουν πως την κατέβασαν έτσι παρόλο που το ota δεν είχε τπτ διαθέσιμο

 

Δουλεύει ο τρόπος μόλις το έκανα
Edited by stark
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα θυμάμαι σε παλαιότερα emui στις πρόσφατες εφαρμογές (multitasking) έδειχνε την μνήμη που χρησιμοποιείται, την αφαίρεσαν αυτή τη λειτουργία ή εγώ δεν την έχω βρει ακόμα;

 

Στάλθηκε από το Huawei P30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πείτε έναν καλό λόγο για να πάω στην 10.1 από την 9 που δουλεύει τέλεια? Γιατί μέχρι στιγμής διαβάζω για προβλήματα σε κάμερα και αυτονομία...
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δεν διαγράψε κάτι αλλά κρατα back up για σιγουριά.ετσι και αλλιως καλό θα ήταν να γίνει και επαναφορά μετά από το update
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...