Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις μου ήρθε η .190 με 158 ΜΒ

Δεν λέει τίποτα ιδιαίτερο, βελτίωση ασφάλειας και σταθερότητας. Την εγκαθιστώ και θα επανέλθω.

Edited by xristos_mi
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε η .190 με 158 ΜΒ

Δεν λέει τίποτα ιδιαίτερο, βελτίωση ασφάλειας και σταθερότητας. Την εγκαθιστώ και θα επανέλθω.

Εχει καμια διαφορα στην καμερα?

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Εχει καμια διαφορα στην καμερα?

 

Λίγο που το έψαξα, δεν είδα τίποτε διαφορετικό. Δεν νομίζω να έχει κάνει κάτι επιπλέον με αυτή την αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Με voda ακόμα δεν μου ήρθε η 190, όπως και στο Honor 8x μας έχει αφήσει τελευταίους στην αναβάθμιση σε EMUI 10.

Βλέπω το τελευταίο διάστημα ότι η Samsung κυκλοφορεί απίστευτα γρήγορα τις ενημερώσεις ακόμα κ σε συσκευες midrange περυσινές ενώ η Huawei αργεί ακόμα και στις ναυαρχίδες....

Και κάτι offtopic αλλά που ίσως ενδιαφέρει φίλους του νήματος P30 Pro. Aν είναι ενάντια στους κανόνες ας σβηστεί παρακαλώ.

Έχω προς πώληση μερικές θήκες κ τζαμάκι tmax για το p30 pro καθώς κ 2 θήκες μπράτσου για τρέξιμο/γυμναστική κτλ. Ανέβασα την αγγελία πριν λίγο αν κάποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει πμ.

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στη παρεα για οποιον ενδιαφερεται ανταλλαζω 3 μηνων To XIAOMI MI NOTE 10 αυτο με τη καμερα 108mp μαζι με θηκη spigen και 100 ευρω απο εμενα με ενα Huawei P30 Pro να ειναι σε αριστη κατασταση οπως ειναι και το δικο μου.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι μετά ένα χρόνο?

Πριν έναν μήνα το πήρα.

Και με τις δυνατότητες που έχει

Ειδικά...

Καλύτερα αυτό και ας πέρασε ένας χρόνος από την κυκλοφορία του

Παρα κάτι άλλο τωρινό με τις μισές δυνατότητες.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το χτυπάμε ενα χρονο μετά την κυκλοφορία του?

 

Ευκολα, το κινητό ειναι σουπερ και δεν υστερεί σχεδόν σε κανένα τομέα.

 

Να ρωτήσω κάτι: σήμερα η ώρα σας άλλαξε αυτόματα στο κινητό? Εμένα παρότι το έχω ενεργοποιημένο για αυτόματη αλλαγή ώρας, δεν άλλαξε.

Μήπως θέλει καποια άλλη ρύθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα smartphones δεν αλλάζει η ώρα αυτόματα;

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά σε όλα αυτόματα δεν βρήκα κάπου στις ρυθμίσεις να υπάρχει κάτι.. Άραγε αυτόματα..

Άκυρο, ολα ΟΚ! Εγώ φταίω, όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα η 190 πριν λίγο. Τίποτα το ιδιαίτερο μόνο αναβάθμιση ασφαλείας.

Εν αναμονή της 10.1 όταν έρθει

Link to comment
Share on other sites

παιδια το χτυπάμε ενα χρονο μετά την κυκλοφορία του?

 

Για φετινές συσκευές μόνο τα s20 είναι λίγο καλύτερα και πολύ ακριβότερα. Ή το P40 pro αλλά μεωυα γνωστά θέματα

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια οταν κανετε βελτιστοποιηση μπαταριας τι σας βγαζει 92 η 100 %? Γιατι εμενα στο androind 9.1 μου το εβγαζε 100% και με το androind 10 μου το βγαζει 92%
p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια οταν κανετε βελτιστοποιηση μπαταριας τι σας βγαζει 92 η 100 %? Γιατι εμενα στο androind 9.1 μου το εβγαζε 100% και με το androind 10 μου το βγαζει 92%

 

Καλημέρα, κανονικά επανέρχεται στο 100%, κάτι - κάποια εφαρμογή που έχεις το εμποδίζει απο το να πιάσει το μαξιμουμ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κανονικά επανέρχεται στο 100%, κάτι - κάποια εφαρμογή που έχεις το εμποδίζει απο το να πιάσει το μαξιμουμ.

 

Δεν εχω καποια εφαρμογη ακριβως τις ιδιες ειχα με το androind 9.1 και με το που εβαλα το androind 10 μου το βγαζει 92%

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

HUAWEI P30 Pro Smart View Flip Cover, την έχει κανείς αυτήν την θήκη αξίζει? Θέλω να ναι book να προστατεύει, υπάρχει κάτι άλλο καλύτερο?
Ο Επιμένων Νικά
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,δεν έχω διαβάσει το νήμα σχεδόν καθόλου.εχω τώρα ένα mi9t και θέλω να πάρω το p30 pro.αξιζει παιδιά γιατί τα χρήματα για να το πάρω είναι αρκετά;ακόμα κάτι θέλω να ρωτήσω.καπου διάβασα ότι η AI κλεινει διάφορες εφαρμογές και τέτοια και έχω εν ρολόι και δεν θέλω να κλείνει το bluetooth;;ξέρει κάποιος κάτι;;ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούν να πετύχουν ένα σωστό update όσον αφορά τη κάμερα.

Μόλις διορθώσουν κάτι προκύπτει άλλο θέμα μετά. Ιδίως η σελφι είναι χάλια μαύρα

με το τελευταίο update. Έχω εναποθέσει τις ελπίδες μου στη 10.1.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούν να πετύχουν ένα σωστό update όσον αφορά τη κάμερα.

Μόλις διορθώσουν κάτι προκύπτει άλλο θέμα μετά. Ιδίως η σελφι είναι χάλια μαύρα

με το τελευταίο update. Έχω εναποθέσει τις ελπίδες μου στη 10.1.

 

Καλησπερα τι διορθωσαν? και τι χαλασαν?

p30 pro
Link to comment
Share on other sites

Μεταξύ σοβαρού και αστείου υπάρχει κανένας προς Αιγάλεω μεριά να έχει το κινητό να το δω πως είναι και πως κάθεται στο χέρι τώρα που είναι τα μαγαζιά κλειστά;;;θέλω να το παραγγείλω να μην το δω και λίγο βρε αδερφέ πρωτα
Link to comment
Share on other sites

Επειδη πριν ειχα το mate 20pro δεν ειχα παρατηρησει κατι τετοιο εκτος και δεν το ειχα προσεξει αν θες και μπορεις βγαλε μια βραδυνη με ουρανο με το p30 pro και στειλε μου σε ευχαριστω.

 

Άργησα λίγο αλλά ορίστε ένα δείγμα βραδινής.

 

https://ibb.co/Wt4pHrM

 

IMG-20200331-220732.jpg

Edited by venduza
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

HUAWEI P30 Pro Smart View Flip Cover, την έχει κανείς αυτήν την θήκη αξίζει? Θέλω να ναι book να προστατεύει, υπάρχει κάτι άλλο καλύτερο?
Την έχω εγώ αλλά δεν την φοράω.. Μόνο βράδυ αν είναι να πάω πουθενά... Δεν έχει μαγνητακι να μένει κλειστή και δεν έχει κάτι εντυπωσιακό.. Απλά σου δείχνει ώρα και μηνύματα αμ δεν κανω λαθος

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το bt μένει ανοιχτό εκτός και αν έχεις καμιά μέγιστη εξοικονόμηση ενέργειας η σχεδόν έχεις μείνει από μπαταρία.. Πράγμα δύσκολο με αυτό το κινητό.. Δεν μου κλείνει τίποτα το κινητό μόνο του.. Ούτε εφαρμογές.. Όλα ανοιχτά είναι

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...