Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάντως χωρίς hisuite δεν έχει έρθει κάτι ακόμα σε εμένα

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

9385bd848cc3cf08c26493ceab8f6d3c.jpg

Edited by nikospaga
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Να ρωτήσω όσοι έχετε την tmax Με ποιες θήκες δεν έχει θέμα στη τοποθέτηση για νά μην τη πετάει; Ευχαριστώ

 

Έχω Original Huawei, και την Book και αυτήν που πιάνει μόνο πλάτη. Δεν υπάρχει πρόβλημα κανένα.

Μετά πήρα και μία διάφανη πλάτης απο Πλαίσιο, το δικό του private label, ούτε και εκεί έχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Η 185 που είχε διορθώσεις στην κάμερα , συμπεριλαμβάνεται σε αυτήν; Έχει δει κάποιος διαφορά;

 

Τι να σου πω μια διαφορά στο night mode παίζει αλλά δεν είμαι και σίγουρος. Θα τεστάρω κ θα επανέλθω.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος γιατί δν έχει έρθει ακόμα η ενημέρωση σε εμένα?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κάποιος γιατί δν έχει έρθει ακόμα η ενημέρωση σε εμένα?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μην σκας, ούτε σε μένα ήρθε ακόμα φίλε. Υπομονή κ θα έρθει. Αν θες ήδη έχει ανέβει στο xda σε μορφή dload και αν δεν βαριέσαι να τα στήσεις όλα από την αρχή, μπορείς να την κατεβάσεις κ να την φλασαρεις.

*Μια ώρα μετά το post μου, ήρθε η ενημέρωση της 186 μέσω ota.

Edited by efrai
Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι για το p30 pro. Είχα p20 pro και τώρα mate 20 pro. Το p30 pro όταν είναι να τραβήξει κάτι κινούμενο αργεί να κάνει εστίαση; Το p20 pro που ήταν όταν τράβαγα την κόρη μου τράβαγε άμεσα και έβγαζε το καρέ που ήθελα. Το Mate 20 pro το σκέφτεται πρώτα και αργεί, με αποτέλεσμα να χάσω την λήψη. Το p30 pro αργεί; Εννοείται έχω το ΑΙ κλειστό. Edited by ^_NikitaS_^
Link to comment
Share on other sites

Μην σκας, ούτε σε μένα ήρθε ακόμα φίλε. Υπομονή κ θα έρθει. Αν θες ήδη έχει ανέβει στο xda σε μορφή dload και αν δεν βαριέσαι να τα στήσεις όλα από την αρχή, μπορείς να την κατεβάσεις κ να την φλασαρεις.

*Μια ώρα μετά το post μου, ήρθε η ενημέρωση της 186 μέσω ota.

Xaxaxaxa. Και εμένα. Οκ!!

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η ώρα σε 24ωρη μορφή από που αλλάζει ρε παιδιά στο 10αρι. Δεν είναι στο ρολόι όπως μέχρι την 9

 

Ρυθμίσεις -> σύστημα και ενημερώσεις -> ημερομηνία και ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Με μια πρόχειρη ματιά φαίνεται να διορθώθηκε το night mode στον υπερεθρυγωνιο που δεν έβλεπε τίποτα πριν

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Με μια πρόχειρη ματιά φαίνεται να διορθώθηκε το night mode στον υπερεθρυγωνιο που δεν έβλεπε τίποτα πριν

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εμένα πάντως δεν διορθώθηκε με την 186.ο ευρυγωνιος ακομα δεν δουλευει στο night mode

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν διορθώθηκε με την 186.ο ευρυγωνιος ακομα δεν δουλευει στο night mode

 

 

εγώ είμαι με την προηγούμενη έκδοση 178 και δεν έχω κάποιο πρόβλημα με την κάμερα στο night mode

Link to comment
Share on other sites

Με το τελευταίο update έπεσε λίγο η απόδοση της μπαταρίας ή είναι ιδέα μου?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

στο θεμα μπαταριας δν ειχε ποτε θεμα το p30 pro.εκει που εχει θεμα ειναι με την κιτρινιλα στο night mode και δυστυχως δννομιζω να διορθωθει αυτο..ειναι θεμα αισθητηρα ποιο πολυ!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...