Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Night mode δίνει μόνο στα 10mp. Γενικά η κάμερα με την 10.0.0.176 τα έχει παίξει. Περιμένουμε την 185 που λύνει αυτά τα προβλήματα. Τα κινέζικα την έχουν πάρει εδώ και ένα μήνα. Εμείς ακόμη περιμένουμε.

 

εγω ημουν ηδη με την 188 σε κινεζικη εκδοση..θα δειτε καλυτερη διαφορα,ειδικα στην νυχτερινη με την κιτρινιλα που ειχε!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Εχω δει οτι στις ρυθμισεις της καμερας για ληψη φωτογραφιας, δεν εχει "καδρο" 16:9 μονο 4:3 που πολυ τετραγωνο για τα γουστα μου και το full που επισης δεν μου αρεσει. Αν κατεβασω Gcam, ξερετε αν θα εχω επιλογη "καδρου" 16:9 η εστω αν υπαρχει αλλος τροπος; Ξαναλεω οτι αναφερομαι στην φωτογραφια, γιατι το βιντεο νομιζω ειναι ηδη 16:9.
Link to comment
Share on other sites

https://techblog.gr/mobile/emui-11-ayta-einai-ta-huawei-kai-honor-poy-tha-paroyn-android-11/

 

Αν όντως πάρει Android 11 θα έχει και Google services?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά θα έχει... Εφόσον είναι πιστοποιημενο μοντέλο

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Σήμερα μου κρασάρει η εφαρμογή Google maps. Έκανα επανεκκίνηση, ξήλωσα τις ενημερώσεις και τις ξαναπέρασα, έκανα εκκαθάριση δεδομένων, τίποτα!
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κανένα θέμα.. Και έκανες κάθε πιθανή κίνηση

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]Ψήνομαι πολύ σοβαρά για το P30pro αλλά έχω ακόμα ενδοιασμούς γαι το τι θα γίνει με τις εφαρμογές google, γνωρίζετε τι θα ισχύσει?

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 51 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]Ψήνομαι πολύ σοβαρά για το P30pro αλλά έχω ακόμα ενδοιασμούς γαι το τι θα γίνει με τις εφαρμογές google, γνωρίζετε τι θα ισχύσει?

Έχουν χιλιογραφτει εδώ μέσα... Αφού έχει πιστοποίηση δεν θα γίνει τίποτα... Και θα πάρει και το 11
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο κουτί είχε την κλασική διάφανη θήκη?

 

Εμένα όχι δεν είχε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Τελικά αξίζει τα παραπάνω λεφτά η πιο ακριβή προστασία σε σχέση με την t Max; Είναι σχεδόν τα διπλά λεφτά για αυτό ρωτάω. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει t-max και είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος! Λίγο προσοχή θέλει όταν την περνάς, αλλά μετά είναι σαν να μην υπάρχει. Είχα πριν μια άλλη που έπιανε περιμετρικά, αλλά μετά από λίγο άρχιζε ξεκολαγε πέρναγε σκόνη από κάτω.. Την πέταξα.

 

Να ρωτήσω κάτι μήπως το έχει και κάποιος άλλος : όταν ακουμπάω το τηλέφωνο πχ στο τραπέζι ακούγεται ένας ανεπαίσθητος ήχος, σαν να έχει ξεκολλήσει ένα τζαμακι από τις κάμερες. Το έχει προσέξει κανεις; (το τηλέφωνο δεν έχει πέσει κάτω ποτέ, και το προσέχω πολύ). Οι κάμερες λειτουργούν μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.κατοχος και εγω απο χθες του p30 pro 8/256 σε μαυρο.μια ερωτησουλα ρε παιδια.πως προσθετω νεα σελιδα στην αρχικη οθονη?θελω να εχω μια κενη.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι μήπως το έχει και κάποιος άλλος : όταν ακουμπάω το τηλέφωνο πχ στο τραπέζι ακούγεται ένας ανεπαίσθητος ήχος, σαν να έχει ξεκολλήσει ένα τζαμακι από τις κάμερες. Το έχει προσέξει κανεις; (το τηλέφωνο δεν έχει πέσει κάτω ποτέ, και το προσέχω πολύ). Οι κάμερες λειτουργούν μια χαρά

 

Το δικό μου κάνει έναν ήχο και καθώς το κουνάω στον αέρα. Μήπως είναι το κλείστρο της κάμερας? Η μπορεί να λέω και βλακεια.

Και το δικό μου δεν έχει φάει πέσιμο και το προσέχω πολύ και γω.

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει t-max και είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος! Λίγο προσοχή θέλει όταν την περνάς, αλλά μετά είναι σαν να μην υπάρχει. Είχα πριν μια άλλη που έπιανε περιμετρικά, αλλά μετά από λίγο άρχιζε ξεκολαγε πέρναγε σκόνη από κάτω.. Την πέταξα.

 

Να ρωτήσω κάτι μήπως το έχει και κάποιος άλλος : όταν ακουμπάω το τηλέφωνο πχ στο τραπέζι ακούγεται ένας ανεπαίσθητος ήχος, σαν να έχει ξεκολλήσει ένα τζαμακι από τις κάμερες. Το έχει προσέξει κανεις; (το τηλέφωνο δεν έχει πέσει κάτω ποτέ, και το προσέχω πολύ). Οι κάμερες λειτουργούν μια χαρά

 

Το δικό μου κάνει έναν ήχο και καθώς το κουνάω στον αέρα. Μήπως είναι το κλείστρο της κάμερας? Η μπορεί να λέω και βλακεια.

Και το δικό μου δεν έχει φάει πέσιμο και το προσέχω πολύ και γω.

μήπως ακούτε τον σταθεροποιητή της κάμερας?....ois

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλω να ρωτήσω κάποιες φορές όταν χρησιμοποιώ το πληκτρολόγιο της google και πληκτρολογώ λίγο πιο γρήγορα από το κανονικό ξαφνικά εξαφανίζεται το πληκτρολόγιο και πρέπει να ξαναπατήσω πάλι εκεί που γράφω για να ξαναεμφανιστεί. Το έχει παρατηρήσει κάποιος από σας ;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.κατοχος και εγω απο χθες του p30 pro 8/256 σε μαυρο.μια ερωτησουλα ρε παιδια.πως προσθετω νεα σελιδα στην αρχικη οθονη?θελω να εχω μια κενη.ευχαριστω
Καλησπέρα!

 

Κάνεις την κίνηση ζουμ out με τα δάχτυλα από τις 2 διαγώνιες της οθόνης, όταν βρίσκεσαι σε μια αρχική οθόνη και μετά πας, δεξιά ή αριστερά ανάλογα που θέλεις να σου εμφανίσει τη νέα κενή σελίδα. Πατάς το σταυρό που έχει στη μέση και προσθέτεις την νέα κενη σελίδα στην αρχική οθόνη.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10.0.0.186.... Μόλις. Επιτέλους.... τσεκαρετε

 

 

Ναι ηρθε.αντε να δουμε

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου κάνει έναν ήχο και καθώς το κουνάω στον αέρα. Μήπως είναι το κλείστρο της κάμερας? Η μπορεί να λέω και βλακεια.

Και το δικό μου δεν έχει φάει πέσιμο και το προσέχω πολύ και γω.

 

Ναι για αυτό ρωτάω, στην DSLR εάν την κουνήσω απότομα, ακούγεται κάτι ανάλογο, και είναι το κλείστρο, αλλά στο κινητό δεν ξέρω, για αυτό ρωτάω... Για να δούμε εάν και κάποιος άλλος το έχει παρατηρήσει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι για αυτό ρωτάω, στην DSLR εάν την κουνήσω απότομα, ακούγεται κάτι ανάλογο, και είναι το κλείστρο, αλλά στο κινητό δεν ξέρω, για αυτό ρωτάω... Για να δούμε εάν και κάποιος άλλος το έχει παρατηρήσει.

 

Κατά πάσα πιθανότητα είναι το ois της κάμερας.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

 

Κάνεις την κίνηση ζουμ out με τα δάχτυλα από τις 2 διαγώνιες της οθόνης, όταν βρίσκεσαι σε μια αρχική οθόνη και μετά πας, δεξιά ή αριστερά ανάλογα που θέλεις να σου εμφανίσει τη νέα κενή σελίδα. Πατάς το σταυρό που έχει στη μέση και προσθέτεις την νέα κενη σελίδα στην αρχική οθόνη.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Eισαι ωραιος.ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...