Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε οσους δεν εχει ερθει ακομα το android 10 δοκιμαστε να κανετε με vodafone sim στο hi care ενημερωση
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

σε οσους δεν εχει ερθει ακομα το android 10 δοκιμαστε να κανετε με vodafone sim στο hi care ενημερωση

 

Αχχααχχ εμένα μόλις ήρθε....ειχα να τσεκάρω στο hicare κάνα 2 ωρο... Κ τώρα ήρθε...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να ρωτήσω γιατί τρελαίνεστε τόσο με τη 10αρα; αλλάζει κάτι τόσο θεαματικά ώστε να βιάζεστε τόσο να την πάρετε;

 

Όχι δεν έχει τίποτε το θεαματικό, εγώ που την πήρα, δεν έγινε και τίποτε, αυτό που διάβασα κιόλας, ειναι ότι στην 10αρα, δεν μπορείς να ρυθμίσεις το AOD (always on display) όπως στην 9.

Δεν μπορώ να το επιβεβαιώσω γιατί με το που το άνοιξα άρχισε αμέσως τις ενημερώσεις και με πήγε στην 10αρα κατευθείαν.

Link to comment
Share on other sites

Ίσα ίσα εγώ με την κάμερα απογοητευτηκα... Νομίζω σε κάποια σημεία που με το AI ήταν εντυπωσιακές οι εικόνες τώρα δεν είναι.. Άσε που με την μπάρα την νέα για να αλλάξεις κάμερα σταματάει όπου να ναι

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ομάδα, χρόνια πολλά & καλές γιορτές.

Επισυνάπτω ένα link το οποίο έχεις κάποιες εφαρμογές που είναι επί πληρωμή & για λίγο τις έχουν free.

 

https://techmaniacs.gr/44-epi-pliromi-efarmoges-gia-android-entelos-dorean-gia-syntomo-chroniko-diastima/

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,μου αναφέρει η γυναίκα ότι έχει καποια θέματα με την καμερα.

1.Εαν κάνει ζουμ η εικόνα δεν είναι καθαρή, φαίνονται τα pixel.

2.Στο βίντεο βλέπει κάτι σαν θολούρα.

Έχουν αναφερθεί τέτοια θέματα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,μου αναφέρει η γυναίκα ότι έχει καποια θέματα με την καμερα.

1.Εαν κάνει ζουμ η εικόνα δεν είναι καθαρή, φαίνονται τα pixel.

2.Στο βίντεο βλέπει κάτι σαν θολούρα.

Έχουν αναφερθεί τέτοια θέματα;

 

ναι στο android 10 και σε αυτο και σε mate 20 pro και στο honor 20 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,μου αναφέρει η γυναίκα ότι έχει καποια θέματα με την καμερα.

 

1.Εαν κάνει ζουμ η εικόνα δεν είναι καθαρή, φαίνονται τα pixel.

 

2.Στο βίντεο βλέπει κάτι σαν θολούρα.

 

Έχουν αναφερθεί τέτοια θέματα;

Λογικό είναι, αφού όταν ζουμάρεις αλλάζει φακό και μπαίνει ο telephoto που έχει κατώτερα χαρακτηριστικά από τον κύριο.

Και μετά το 5x παύει να είναι οπτικό και γίνεται ψηφιακό το ζουμ άρα ακόμα χειρότερη ποιότητα.

 

Στάλθηκε από το Mi 9T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ξανά δει τέτοιο χρόνο. 8f9bff92ad3901d70d3e1da02328c172.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

:lol:

Δεν έχω ξανά δει τέτοιο χρόνο. 8f9bff92ad3901d70d3e1da02328c172.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

:lol::lol::lol::lol: μακάρι να έβγαζα τα μισά (πολλά λέω) θα άνοιγα σαμπάνιες

Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

 

 

:lol::lol::lol::lol: μακάρι να έβγαζα τα μισά (πολλά λέω) θα άνοιγα σαμπάνιες

Εγώ μέσο όρο βγάζω περίπου 6 με 7 ώρες έχω δει αρκετές φορές 8 η 9 ώρες αλλά ποτέ 10.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά την αναβάθμιση σε Android 10 στην στοκ εφαρμογή "Συλλογή" υπάρχει ρύθμιση για επιλογή με ποια σειρά θα δείχνει τα album ή τις φωτογραφίες του κάθε album (κατά ημερομηνία, όνομα κτλ)?
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μέσο όρο βγάζω περίπου 6 με 7 ώρες έχω δει αρκετές φορές 8 η 9 ώρες αλλά ποτέ 10.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ακομη και με 6 θα ανοιγα σαμπανια χαλαρα

 

εγώ χοντρικά μέσο όρο 4 ώρες εχω καμία φορά λίγο λιγοτερο καμία φορά λίγο περισσότερο (καθαρά λόγο της χρήσης μου είναι αλλά και πάλι ζηλεύω)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,μου αναφέρει η γυναίκα ότι έχει καποια θέματα με την καμερα.

1.Εαν κάνει ζουμ η εικόνα δεν είναι καθαρή, φαίνονται τα pixel.

2.Στο βίντεο βλέπει κάτι σαν θολούρα.

Έχουν αναφερθεί τέτοια θέματα;

 

Και εγώ τα βλέπω αυτά στην καμερα. Ελπίζω να είναι από την 10αρα και να δωθεί update που θα τα διορθώσει. Επίσης περιμένω πως και πώς το update που έχει έρθει σε κάποιους και διορθώνει το πρόβλημα με τo Bluetooth. Έχω ασύρματα ακουστικά και μου κάνει πολλές αποσυνδέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σήμερα πήρα το p30 pro 8/256 μετά από πέντε,έξι update μου ήρθε και η 10 τώρα φοράω την 10.0.0.178,είναι αυτή η τελευταία;είναι beta?
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά επειδή σκέφτομαι την αγορά του κινητού να την κανω την κίνηση?? Ρωτάω γιατί έχουμε και το μπαν από Αμερική και γιατί την συσκευή θέλω να την κρατήσω τουλάχιστον 2 χρόνια.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

*A G I O S*

www.epiplak.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σήμερα πήρα το p30 pro 8/256 μετά από πέντε,έξι update μου ήρθε και η 10 τώρα φοράω την 10.0.0.178,είναι αυτή η τελευταία;είναι beta?

Η τελευταία που έχουμε είναι η 173,που είναι ακόμα beta. Στο xda αναφέρουν ότι έχουν λάβει κάποιοι την 178 κ ότι μάλλον είναι η stable.

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία που έχουμε είναι η 173,που είναι ακόμα beta. Στο xda αναφέρουν ότι έχουν λάβει κάποιοι την 178 κ ότι μάλλον είναι η stable.

 

Κάποιοι έχουν πάρει και την 187 η 186 δεν θυμάμαι ακριβώς. Εγώ ακόμη την 173. Ελπίζω το επόμενο update να διορθώνει τα θέματα με τα Bluetooth και την κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μόλις μου ήρθε η 178.

Καμία ουσιαστική διόρθωση σε ουσιαστικά θέματα όπως κάμερα και κολλήματα στο Instagram.

 

Κόλλημα στο instagram; Εγώ με το bluetooth έχω μεγάλο θέμα. Και αυτό με την κάμερα που λένε οι περισσότεροι κυρίως στο 5x και στο 10x. Από εφαρμογές τίποτα. Το κινητό πάει σφαίρα σε όλα και η μπαταρία τα σπάει.

Πήρα και εγώ την 178 χθες αργά. Η 185 είναι η τελευταία νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά επειδή σκέφτομαι την αγορά του κινητού να την κανω την κίνηση?? Ρωτάω γιατί έχουμε και το μπαν από Αμερική και γιατί την συσκευή θέλω να την κρατήσω τουλάχιστον 2 χρόνια.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν δεν ειχα αγορασει το P20 πριν λιγους μηνες, θα πηγαινα χαλαρα για το P30 pro. Αν και σε περιπτωση που συνεχισει να πεφτει η τιμη του μαλλον θα διωξω το P20 στο χρονο πανω (παρολο που ειμαι ευχαριστημενος κ δεν συνηθιζω να αλλαζω κινητα νωριτερα απο τα 2-2.50 χρονια) και θα τσιμπησω ενα P30 pro ετσι για να βγαλω μια 3ετια..

Link to comment
Share on other sites

Κόλλημα στο instagram; Εγώ με το bluetooth έχω μεγάλο θέμα. Και αυτό με την κάμερα που λένε οι περισσότεροι κυρίως στο 5x και στο 10x. Από εφαρμογές τίποτα. Το κινητό πάει σφαίρα σε όλα και η μπαταρία τα σπάει.

Πήρα και εγώ την 178 χθες αργά. Η 185 είναι η τελευταία νομιζω

 

Ναι εχω θεμα με το IG. Στο 70-80% των περιπτωσεων, με το που ζουμαρεις σε μια φωτο κρασαρει η εφαρμογη. Με το προηγουμενο (mate 10 pro) δεν ειχα κανενα θεμα.

Με το BT επισης κανενα θεμα.

Η μπαταρια ειναι Οκ, τιμια, οχι κατι το εξωπραγματικο. Στο 8ωρο του υπνου χανει περιπου 4-5%.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να δοκιμάσεις ένα hr.. Εγώ κανένα θέμα..δεν έχω ούτε με κάμερα ούτε με bt.. Εχθές έφαγε ένα σκάλωμα το κινητό μάλλον και δεν μου περνούσε η δεν καλούσε στο gt2.. Αλλά έχει να κλείσει και ένα μήνα.. Μετά από επανεκκίνηση όλα κομπλέ.... Καθαρή εγκατάσταση της 10 έκανες;;

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...