Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι να πάρω το p30 Pro και θέλω να ρωτήσω 2 πραγματάκια. Αυτή την περίοδο έχω το s6 της Samsung και η φωτεινότητά του κάτω από τον ήλιο δεν είναι καθόλου καλή( δεν βλέπω καθόλου την οθόνη του κινητού βέβαια το κινητό είναι τριετιας οπότε είναι λογικό να έχει χάσει φωτεινότητα). Η φωτεινότητά του p30 πως είναι κάτω από τον ήλιο; μήπως ξέρουμε τι nits έχει σε κανονικό και μέγιστο? Θα έχει καλή θέαση κάτω από τον ήλιο ή δυσκολεύεστε να δείτε την οθόνη του κινητού? Να φανταστώ πως δεν φτάνει το Samsung s10 που τα nits του φτανουν 1200...

 

Μία αλλη σκέψη μου είναι το Samsung s10 + και εύλογα η γίνεται σύγκριση μαζί του.

 

Δύο ακόμα πραγματάκια που με έχουν βάλει σε σκέψεις με το p30 Pro είναι η ποιότητα του βίντεο του και η selfie κάμερα του.. τι άποψη έχετε για αυτό.. σίγουρα του s10 είναι καλύτερο Αλλά αυτό πώς το βρίσκετε. είναι πολύ κατώτερο;;

 

Ο κύριος λόγος που θέλω Το p30pro είναι η κάμερα του.. θέλω να έχω την καλύτερη κάμερα αλλά δεν θέλω να την έχω μόνο σε φωτογραφία αλλά και σε βίντεο..

 

Πείτε μου μία δυο απόψεις σχετικά με την :

1. Φωτεινότητα της οθόνης

2. Το βίντεο

3. Και την selfie camera κατά μόνας(σαν κινητο μόνο του) ή σε σύγκριση με το s10 που είναι η δεύτερη μου επιλογή..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω nits αλλά η οθόνη είναι φωτεινή και ευανάγνωστη κάτω από τον ελληνικό καλοκαιρινό ήλιο..

Το βίντεο του είναι πολύ καλό στα 30 frame και ειδικά σε 1080..από εκεί και πάνω και στο slow motion δεν τα πάει καλά..η selfies είναι πολύ καλά..

 

Στάλθηκε από το 5024D_EEA μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να ρωτήσω στο p30 pro θα συνδέεται το gt 2, το νέο ρολόι, επειδή είδα ότι έχει σύνδεση Bluetooth 5,1

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά θα συνδέεται. Το bluetooth είναι πάντα backwards compatible, οι ταχύτητες διαφέρουν.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πιο τζαμακι είναι οκ για το κινητό ? Υπάρχει κάποιο δοκιμασμένο ? Εκ μέρους φίλου ρωτάω !!
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και το δικο μκυ εχθες.το εστησα και ολα μια χαρα ..8/256 αλλα σε aurora αντι για του παλιου κλεμενου breathing..

 

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και το δικο μκυ εχθες.το εστησα και ολα μια χαρα ..8/256 αλλα σε aurora αντι για του παλιου κλεμενου breathing..

 

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλορίζικο & προσοχή τώρα.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Να σας ευχαριστήσω για όλη τη παρέα που κάναμε εδώ αλλά και στα αλλά τηλεφωνα της εταιρείας ..

Σήμερα πουλήθηκε και μετακομίζω για πρώτη φορά σε iOS..

Καλή συνέχεια σε όλους...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Να σας ευχαριστήσω για όλη τη παρέα που κάναμε εδώ αλλά και στα αλλά τηλεφωνα της εταιρείας ..

Σήμερα πουλήθηκε και μετακομίζω για πρώτη φορά σε iOS..

Καλή συνέχεια σε όλους...

Καλη συνέχεια, και ευχομαι τα καλύτερα με το νέο σου τηλέφωνο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Νέος κάτοχος της συσκευής και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Ποιοτικότατη και ειδικά η μπαταρία με έχει αφήσει άφωνο.

 

Προερχόμενος από Lumia 950xl, είχαμε μια εξαιρετική επιλογή για YouTube, το myTube, χωρίς ίχνος διαφημίσεων. Εδώ όχι ότι δεν μαρεσει η επίσημη εφαρμογή, ίσα ίσα είναι μια χαρά, αλλά έχει ένα σημαντικό πρόβλημα. Σπάνε μπάλες οι διαφημίσεις. Υπάρχει κάποια ποιοτική εναλλακτική εφαρμογή, η κάποιος τρόπος να απαλλαγώ από τις διαφημίσεις γενικότερα;

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Super Ανέκδοτα / Super Ανέκδοτα Free

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.

Νέος κάτοχος της συσκευής και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος. Ποιοτικότατη και ειδικά η μπαταρία με έχει αφήσει άφωνο.

 

Προερχόμενος από Lumia 950xl, είχαμε μια εξαιρετική επιλογή για YouTube, το myTube, χωρίς ίχνος διαφημίσεων. Εδώ όχι ότι δεν μαρεσει η επίσημη εφαρμογή, ίσα ίσα είναι μια χαρά, αλλά έχει ένα σημαντικό πρόβλημα. Σπάνε μπάλες οι διαφημίσεις. Υπάρχει κάποια ποιοτική εναλλακτική εφαρμογή, η κάποιος τρόπος να απαλλαγώ από τις διαφημίσεις γενικότερα;

 

Ναι υπάρχει το youtube vanced.... Ψαξε βρες το και δες και πως το περνάς γιατί εγω δεν το εχω βάλει αλλα διαβάζω κατά καιρούς τα καλύτερα

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι να πάρω το p30 Pro και θέλω να ρωτήσω 2 πραγματάκια. Αυτή την περίοδο έχω το s6 της Samsung και η φωτεινότητά του κάτω από τον ήλιο δεν είναι καθόλου καλή( δεν βλέπω καθόλου την οθόνη του κινητού βέβαια το κινητό είναι τριετιας οπότε είναι λογικό να έχει χάσει φωτεινότητα). Η φωτεινότητά του p30 πως είναι κάτω από τον ήλιο; μήπως ξέρουμε τι nits έχει σε κανονικό και μέγιστο? Θα έχει καλή θέαση κάτω από τον ήλιο ή δυσκολεύεστε να δείτε την οθόνη του κινητού? Να φανταστώ πως δεν φτάνει το Samsung s10 που τα nits του φτανουν 1200...

 

Μία αλλη σκέψη μου είναι το Samsung s10 + και εύλογα η γίνεται σύγκριση μαζί του.

 

Δύο ακόμα πραγματάκια που με έχουν βάλει σε σκέψεις με το p30 Pro είναι η ποιότητα του βίντεο του και η selfie κάμερα του.. τι άποψη έχετε για αυτό.. σίγουρα του s10 είναι καλύτερο Αλλά αυτό πώς το βρίσκετε. είναι πολύ κατώτερο;;

 

Ο κύριος λόγος που θέλω Το p30pro είναι η κάμερα του.. θέλω να έχω την καλύτερη κάμερα αλλά δεν θέλω να την έχω μόνο σε φωτογραφία αλλά και σε βίντεο..

 

Πείτε μου μία δυο απόψεις σχετικά με την :

1. Φωτεινότητα της οθόνης

2. Το βίντεο

3. Και την selfie camera κατά μόνας(σαν κινητο μόνο του) ή σε σύγκριση με το s10 που είναι η δεύτερη μου επιλογή..

Παίδες κάποια άλλη άποψη ακόμα αν έχει όρεξη κάποιος?

Επίσης τι γνώμη έχετε για τα updates.. Παίζει να μην ανανεώνονται?? Θα υπάρχει θέμα με τα security και παίζει να μην πάρει νέα ρομ?? Αξίζει εν τέλη η αγορά ή να παω σε s10plus;

Παρακαλώ όποιος έχει ρη διάθεση ας μου πει 2 κουβέντες..

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κάποια άλλη άποψη ακόμα αν έχει όρεξη κάποιος?

Επίσης τι γνώμη έχετε για τα updates.. Παίζει να μην ανανεώνονται?? Θα υπάρχει θέμα με τα security και παίζει να μην πάρει νέα ρομ?? Αξίζει εν τέλη η αγορά ή να παω σε s10plus;

Παρακαλώ όποιος έχει ρη διάθεση ας μου πει 2 κουβέντες..

Κοίταξε να δεις φίλε μου το p30 Pro είναι μία εξαιρετική συσκευή με κορυφαία μπαταρία κάμερα με IR blaster και γενικώς είναι μία συσκευή που δεν θα σε απογοητεύσει ποτέ παρόλα αυτά το μέλλον των updates της συσκευής Είναι αβέβαιο δηλαδή δεν γνωρίζουμε εάν θα πάρει ποτέ την Android 11 Αν και σύμφωνα με τα λεγόμενα της Huawei επειδή μπορεί να χρησιμοποιήσει το android open source δεν καταλαβαίνω το λόγο για τον οποίο δεν θα μπορέσει η συσκευή να αναβαθμιστεί στις επόμενες εκδόσεις του Android το ίδιο ακριβώς ισχύει και για τα android security updates Εγώ προσωπικά είχα στην κατοχή μου το p30 Pro αγόρασε μετά το Samsung Galaxy s10 Plus το κράτησα Μόνο 10 μέρες και ξανά πήρα το Huawei p30 Pro ο λόγος η μεγάλη διαφορά που είχαν στην αυτονομία οπως και η διαφορά στο δακτυλικό αποτύπωμα το οποίο στο s10 Plus ήταν για τα πανηγύρια. Αυτή τη στιγμή έχω στην κατοχή μου το Samsung Galaxy Note 10 Plus όπως επίσης και το απλό Huawei p30 και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος Και με τις δύο συσκευές

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε να δεις φίλε μου το p30 Pro είναι μία εξαιρετική συσκευή με κορυφαία μπαταρία κάμερα με IR blaster και γενικώς είναι μία συσκευή που δεν θα σε απογοητεύσει ποτέ παρόλα αυτά το μέλλον των updates της συσκευής Είναι αβέβαιο δηλαδή δεν γνωρίζουμε εάν θα πάρει ποτέ την Android 11 Αν και σύμφωνα με τα λεγόμενα της Huawei επειδή μπορεί να χρησιμοποιήσει το android open source δεν καταλαβαίνω το λόγο για τον οποίο δεν θα μπορέσει η συσκευή να αναβαθμιστεί στις επόμενες εκδόσεις του Android το ίδιο ακριβώς ισχύει και για τα android security updates Εγώ προσωπικά είχα στην κατοχή μου το p30 Pro αγόρασε μετά το Samsung Galaxy s10 Plus το κράτησα Μόνο 10 μέρες και ξανά πήρα το Huawei p30 Pro ο λόγος η μεγάλη διαφορά που είχαν στην αυτονομία οπως και η διαφορά στο δακτυλικό αποτύπωμα το οποίο στο s10 Plus ήταν για τα πανηγύρια. Αυτή τη στιγμή έχω στην κατοχή μου το Samsung Galaxy Note 10 Plus όπως επίσης και το απλό Huawei p30 και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος Και με τις δύο συσκευές

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την άποψή σου. Παρακολουθώ τις αναρτήσεις σου και γνωρίζω για τα κινητά που έχεις αλλάξει και σε εμπιστεύομαι. Το μόνο αγκάθι για την επιλογή μου είναι το μέλλον της εταιρείας με την Google καθώς το κινητό δείχνει να είναι αυτό που πραγματικά θέλω. Αν σου είναι εύκολο πες μου μία άποψη και για τα παρακάτω :

1. Φωτεινότητα της οθόνης

2. Το βίντεο

3. Και την selfie camera

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την άποψή σου. Παρακολουθώ τις αναρτήσεις σου και γνωρίζω για τα κινητά που έχεις αλλάξει και σε εμπιστεύομαι. Το μόνο αγκάθι για την επιλογή μου είναι το μέλλον της εταιρείας με την Google καθώς το κινητό δείχνει να είναι αυτό που πραγματικά θέλω. Αν σου είναι εύκολο πες μου μία άποψη και για τα παρακάτω :

1. Φωτεινότητα της οθόνης

2. Το βίντεο

3. Και την selfie camera

 

Φίλε μου ότι αφορά τη φωτεινότητα της οθόνης θα έλεγα πως είναι εξαιρετική Αν και στο s10 Plus Ίσως είναι λίγο πιο Φωτεινή παρόλα αυτά Με το p30 Pro δεν θα αντιμετωπίσεις κανένα πρόβλημα Έστω κι αν η οθόνη σου βρίσκεται ακριβώς κάτω από τον ήλιο ότι αφορά το βίντεο σε Full HD 60 feet η λήψη βίντεο με το p30 Pro είναι εξαιρετική και εδώ Ίσως η λήψη βίντεο του s10 Plus να είναι ελάχιστα καλύτερη και ότι αφορά τις selfie κάμερα ισχύει ότι και στο βίντεο Είναι μία πάρα πολύ καλή κάμερα αλλά πιστεύω του s10 Plus Ίσως είμαι λίγο καλύτερη βέβαια αυτό το λίγο καλύτερο στην selfie κάμερα και στη λήψη βίντεο για να το καταλάβεις Θα πρέπει να είσαι φωτογράφος μην ασχολείσαι επαγγελματικά με τη φωτογραφία αλλιώς μη δίνεις καμία σημασία

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει το youtube vanced.... Ψαξε βρες το και δες και πως το περνάς γιατί εγω δεν το εχω βάλει αλλα διαβάζω κατά καιρούς τα καλύτερα

 

Σ ευχαριστώ φίλε μου. Την έβαλα και είναι φοβερή. Μοιάζει σαν να είναι η ίδια η επίσημη με αφαίρεση των διαφημίσεων.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Super Ανέκδοτα / Super Ανέκδοτα Free

Link to comment
Share on other sites

1000 ευχαριστώ φίλε tsiglas.. Η προσφορά σου μαζί με άλλα παιδιά είναι τεράστια.. Να είσαι καλά..
Το μόνο μελανό σημείο του p30pro είναι η αβεβαιότητα στο τι θα γίνει με την Google, κατά τα άλλα η συσκευή είναι ΑΠΊΣΤΕΥΤΗ. Έχοντας περάσει από όλα τα note (μέχρι & το 9) & κάποια ios το p30pro είναι ότι καλύτερο έχει περάσει από τα χέρια μου. Αν δεν σε προβληματίζει η Google αλλά οι δυνατότητες της συσκευής προχώρα άφοβα στην αγορά του & δεν θα σε απογοητεύσει.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο μελανό σημείο του p30pro είναι η αβεβαιότητα στο τι θα γίνει με την Google, κατά τα άλλα η συσκευή είναι ΑΠΊΣΤΕΥΤΗ. Έχοντας περάσει από όλα τα note (μέχρι & το 9) & κάποια ios το p30pro είναι ότι καλύτερο έχει περάσει από τα χέρια μου. Αν δεν σε προβληματίζει η Google αλλά οι δυνατότητες της συσκευής προχώρα άφοβα στην αγορά του & δεν θα σε απογοητεύσει.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν υπάρχει ένας λόγος ο οποίος είναι να μην έχω καταλήξει ακόμα το συγκεκριμένο κινητό είναι αυτό που μου περιγράφεις.. δεν μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να γίνει με το android μιας και το χρησιμοποιώ πάρα πολύ.. δεν νομίζω οι υπάρχουσες εφαρμογές να μην ενημερωθούν αλλά όσο και να το κανεις δεν μπορώ να δεχτώ ότι ένα κινητό φετινό να μην μπορεί να πάρει το επόμενο Android. στα υπόλοιπα χαρακτηριστικά είμαι πεπεισμένος ότι αυτό το κινητό καλύπτει όλες μου τις απαιτήσεις αν και η πιο σημαντική μου απαίτηση είναι η κάμερα. Στο θέμα της φωτογραφίας το κινητό ξεφεύγει Αλλά στον τομέα του βίντεο δεν είναι τόσο καλό από ότι λένε. Ένας ωραίος συνδυασμός που είχα είναι η φωτεινότητά του κινητού και ιδιαίτερα κάτω από τον ήλιο Μιας και αυτό που έχω τώρα με έχει ταλαιπωρήσει αφάνταστα. Άτομα τα οποία είχαν το κινητό με ενημέρωσαν ότι η φωτεινότητα είναι σε ικανοποιητικά επίπεδα οπότε δεν το ξεπέρασα και αυτό. Συμφωνούμε λοιπόν ότι το μόνο μεγάλο αγκάθι πού Θέλω να δω πώς θα πάει είναι η Google και οι αναβαθμίσεις.

Ίδωμεν..

Link to comment
Share on other sites

Το επομενο Android θα το παρει κανονικα διοτι κανεις δεν μπορει να κοψει την χρηση του AOSP.

Οσες συσκευες εχουν κυκλοφορησει και ειτε ειναι στα ραφια (αποθηκες) ειτε στα χερια καταναλωτων θα συνεχισουν να λειτουργουν κανονικα τα GMS (play services) διοτι εχει πληρωθει η αδεια απο την Huawei.

Οποτε το P30 PRO δεν εχει κανενα φοβο απο το ban.

 

Τωρα αν καποιος ψαχνει αφορμη να μην το αγορασει αυτο ειναι αλλο θεμα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Το επομενο Android θα το παρει κανονικα διοτι κανεις δεν μπορει να κοψει την χρηση του AOSP.

Οσες συσκευες εχουν κυκλοφορησει και ειτε ειναι στα ραφια (αποθηκες) ειτε στα χερια καταναλωτων θα συνεχισουν να λειτουργουν κανονικα τα GMS (play services) διοτι εχει πληρωθει η αδεια απο την Huawei.

Οποτε το P30 PRO δεν εχει κανενα φοβο απο το ban.

 

Τωρα αν καποιος ψαχνει αφορμη να μην το αγορασει αυτο ειναι αλλο θεμα.

 

 

 

Πες τα χρυσόστομε...Καταστροφολογίες και λανθασμένες εικασίες μόνιμα πια σε αυτό το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Το επομενο Android θα το παρει κανονικα διοτι κανεις δεν μπορει να κοψει την χρηση του AOSP.

Οσες συσκευες εχουν κυκλοφορησει και ειτε ειναι στα ραφια (αποθηκες) ειτε στα χερια καταναλωτων θα συνεχισουν να λειτουργουν κανονικα τα GMS (play services) διοτι εχει πληρωθει η αδεια απο την Huawei.

Οποτε το P30 PRO δεν εχει κανενα φοβο απο το ban.

 

Τωρα αν καποιος ψαχνει αφορμη να μην το αγορασει αυτο ειναι αλλο θεμα.

Θεωρώ ότι έχει απόλυτη βάση αυτό που αναφέρεις! Έτσι είναι φυσιολογικά. Τώρα μακάρι να μην γίνει κάτι αντίθετο γιατί είναι κρίμα!

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι έχει απόλυτη βάση αυτό που αναφέρεις! Έτσι είναι φυσιολογικά. Τώρα μακάρι να μην γίνει κάτι αντίθετο γιατί είναι κρίμα!

 

Το αποτελεσμα του ολου ban το ειδαμε στο Mate 30 οπου "απλα" δεν εχει GMS (play services).

 

Ακομα οπως ειδαμε ολες οι συσκευες θα αναβαθμιστουν στο Android 10 και ηδη εχουν αρχισει οι beta στις περισσοτερες απο αυτες. Εδω φαντασου οτι η Samsung που δεν ειναι με ban τωρα αρχιζει την beta στα S10 για το Android 10.

Ενημερωσεις περνουν κανονικα.

Τα Play services δουλευουν κανονικα.

Γενικως αυτα που ελεγαν οι guru του myphone σιγα σιγα καταρριπτονται κι αυτα που λεγαμε εμεις οι "μετοχοι" βγαινουν αληθινα.

 

Απολαυστε την συσκευη σας, τραβηξτε τις φωτογραφιες σας κι αφηστε τους να λενε οτι θελουν.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Γράφεις: "Όπου απλά δεν έχει GMS"

Απλά? Αυτό δεν είναι απλό γιατί ετσι απλά ο κόσμος τουλάχιστον Ευρώπη δεν θα πάρει

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Συμβαίνει κάτι μυστήριο με τις επαφές. Έχω συνδέσει λογαριασμό Outlook, και τις επαφές τις τραβάει από εκεί. Όταν παίρνω κάποια επαφή, ήμε παίρνει, μετά από λίγο αυτή διαγράφεται από το τηλέφωνο, αλλά ευτυχώς δεν διαγράφεται από το Outlook.

 

Την πρώτη φορά διορθώθηκε κάνοντας επαναφορά του Outlook μέσα στο την εφαρμογή. Από κει και πέρα πρέπει να κάνω διαγραφή του λογαριασμού και ξανά δημιουργία. Το έχει κάνει σε κανέναν άλλο; υπάρχει κάποιος τρόπος να το διορθώσω;

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Super Ανέκδοτα / Super Ανέκδοτα Free

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...