Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά γεια σας!

 

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το P30 Pro, αλλά με προβληματίζουν τα εξής:

 

Το φθηνότερο μαγαζί στο skroutz το έχει πολύ φθηνότερα από τα υπόλοιπα (716€). Πού μπορεί να οφείλεται αυτό; Πώς μπορεί να έχει τόσο μεγάλη διαφορά από τα υπόλοιπα μαγαζιά, εντός ή εκτός skroutz; Μήπως επειδή πιθανώς προοριζόταν για χώρα εκτός ΕΕ; Αν ισχύει αυτό, παίζει να υπάρχουν προβλήματα με τα ελληνικά δίκτυα; Ειδικά αν τυχόν προοριζόταν για Κίνα, δε θα έχει πρόσβαση σε google services.

 

Σε ερώτηση που τους έθεσα μου απάντησαν ότι καλύπτεται από εγγύηση 2 χρόνων (κατασκευαστή) και ότι σε περίπτωση βλάβης, η επισκευή γίνεται σε εξουσιοδοτημένο service εδώ στην Ελλάδα.

 

Είναι άλλο η εγγύηση κατασκευαστή και άλλο η εγγύηση αντιπροσωπείας; Η εγγύηση κατασκευαστή με καλύπτει;

 

Επίσης σαφώς με προβληματίζει η ιστορία με το ban από τη Google. Δε με παίρνει να δώσω τόσα χρήματα και μετά έναν χρόνο να καταλήξω με συσκευή ουσιαστικά άχρηστη, χωρίς play store κλπ.. Τι λέτε;

 

Πολλά ρώτησα αλλά είπα να τα θέσω όλα μαζί

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ για το δακτυλικό, σε σύγκριση με S10 Plus που κράτησα 3 μήνες.

Η supersonic τεχνολογία θέλει ακόμα εξέλιξη για να βελτιωθεί σε ταχύτητα.

 

Μετά τη δεύτερη πλέον επαφή μου με το κινητό το σημαντικότερο συμπέρασμα είναι ότι -μέχρι να γίνουν ευρείας χρήσης οι μπαταρίες γραφενίου- όλες οι μεγάλες εταιρίες πρέπει να πάρουν μαθήματα από τη Huawei για την αυτονομία των συσκευών τους.

Καταλαβαίνω ότι αυτό δε γίνεται χωρίς κάποιες παραχωρήσεις (επιθετικό κλείσιμο εφαρμογών το οποίο βεβαίως έχει βελτιωθεί με τις αναβαθμίσεις) αλλά τέτοια αυτονομία σου αποβάλλει το άγχος της διάρκειας χρήσης.

 

Το μόνο κινητό που περιμένω πλέον να δω είναι το Mate 30 Pro που θα έχει ακόμα μεγαλύτερη μπαταρία (αλλά και υψηλότερης ανάλυσης οθόνη).

 

Α, και για να δούμε και το EMUI 10 με Android Q.

Θέλω να δω αν πλέον μπορείς να κατεβάζεις το notification shade τραβώντας προς τα κάτω από οποιοδήποτε σημείο της οθόνης. Πραγματικά είναι ο μόνος λόγος που με κανει να χρησιμοποιώ Nova.

 

Δεν έχω πολλές ελπίδες βέβαια, κρίνοντας από βίντεο που έχω δει μέχρι τώρα.

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Ολοι γνωρίζουμε παρα πολύ καλα από τωρα ότι η αυτονομια του επερχομενου Mate 30 pro παρολο 2κ οθονη 6,8'' αλλα με 4500mb μπαταρια θα είναι και παλι για μια ακομα φορα μια από τις μεγαλε εκπλήξεις και ατου της Huawei...

Ότι αφορα το Emui 10 δεν νομιζω να εχει gesture για κατεβασμα της κουρτινας ειδοποιήσεων (μακαρι να εχουν βαλει μεχρι την κυκλοφορια του) αλλα δεν με νοιαζει και καθολου γιατι εχω συνηθησει στις huawei συσκευες μου να βαζω την εφαρμογή ''Pull down status bar'' https://apkpure.com/pull-down-status-bar/com.zl.statusbar.pulldownstatusbar

Η εφαρμογή αυτή είναι παρα πολύ μικρη χωρις καμια καταναλωση ενεργειας, της δινεις δικαιοματα, βγαζει 2 εικονίδια στην επιφανεια εργασιας και πατωντας σαν widget κατεβαζει την κουρτινα η' το δευτερο κανει expand και τις ειδοποιήσεις...

Την τοποθετω στην πρωτη σελιδα σε σημειο βολικο για τα δαχτυλα μου διπλα με το ''lock'' widget της huawei και ετσι με 1 κλικ κατεβαζω κουρτινα η κλειδωνο την συσκευη...Perfection...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, θα τη δοκιμάσω.

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας!

 

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω το P30 Pro, αλλά με προβληματίζουν τα εξής:

 

Το φθηνότερο μαγαζί στο skroutz το έχει πολύ φθηνότερα από τα υπόλοιπα (716€). Πού μπορεί να οφείλεται αυτό; Πώς μπορεί να έχει τόσο μεγάλη διαφορά από τα υπόλοιπα μαγαζιά, εντός ή εκτός skroutz; Μήπως επειδή πιθανώς προοριζόταν για χώρα εκτός ΕΕ; Αν ισχύει αυτό, παίζει να υπάρχουν προβλήματα με τα ελληνικά δίκτυα; Ειδικά αν τυχόν προοριζόταν για Κίνα, δε θα έχει πρόσβαση σε google services.

 

Σε ερώτηση που τους έθεσα μου απάντησαν ότι καλύπτεται από εγγύηση 2 χρόνων (κατασκευαστή) και ότι σε περίπτωση βλάβης, η επισκευή γίνεται σε εξουσιοδοτημένο service εδώ στην Ελλάδα.

 

Είναι άλλο η εγγύηση κατασκευαστή και άλλο η εγγύηση αντιπροσωπείας; Η εγγύηση κατασκευαστή με καλύπτει;

 

Επίσης σαφώς με προβληματίζει η ιστορία με το ban από τη Google. Δε με παίρνει να δώσω τόσα χρήματα και μετά έναν χρόνο να καταλήξω με συσκευή ουσιαστικά άχρηστη, χωρίς play store κλπ.. Τι λέτε;

 

Πολλά ρώτησα αλλά είπα να τα θέσω όλα μαζί

 

Με λιγα λογια...αν η συσκευη είναι Ευρωπαικη τοτε ισχυει 2 χρονια εγγυηση κατασκευαστη (δηλαδή από την απισημη αντιπροσωπεια την Huawei HELLAS)

H συσκευη δεν θα εχει καμια μα καμια διαφορα από αυτές που πουλανε τα μεγαλα πολυκαταστήματα ουτε στα δικτια ουτε πουθενα

Απλα αυτοι κανου μια παραεισαγωγη από οπου το βρουν στις ευρωπαικες αποθηκες (και όχι μονο) πιο φτυνα και το φερνου Ελλαδα σε πολύ χαμιλη τιμη οποτε πουλανε και πιο χαμηλα

Τωρα σιγουρα εχουν ακουστει διαφορα για επισκευασμένες συσκευες που εχουν ξανα σφραγιστει και πωλουνται σαν καινούριες αλλα αυτό είναι κατι που ουτε θα το καταλάβεις ουτε θα το μαθεις ποτε...

Από την άλλη οι πολύ χαμηλες τιμες στο σκρουτζ χωρις αμεση διαθεσημοτητα είναι και αυτές μια παγηδα που μπορει να οδηγηση σε μεγαλες καθησερησεις παραδωσης της συσκευης και αλλα τετοια...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ολοι γνωρίζουμε παρα πολύ καλα από τωρα ότι η αυτονομια του επερχομενου Mate 30 pro παρολο 2κ οθονη 6,8'' αλλα με 4500mb μπαταρια θα είναι και παλι για μια ακομα φορα μια από τις μεγαλε εκπλήξεις και ατου της Huawei...

Ότι αφορα το Emui 10 δεν νομιζω να εχει gesture για κατεβασμα της κουρτινας ειδοποιήσεων (μακαρι να εχουν βαλει μεχρι την κυκλοφορια του) αλλα δεν με νοιαζει και καθολου γιατι εχω συνηθησει στις huawei συσκευες μου να βαζω την εφαρμογή ''Pull down status bar'' https://apkpure.com/pull-down-status-bar/com.zl.statusbar.pulldownstatusbar

Η εφαρμογή αυτή είναι παρα πολύ μικρη χωρις καμια καταναλωση ενεργειας, της δινεις δικαιοματα, βγαζει 2 εικονίδια στην επιφανεια εργασιας και πατωντας σαν widget κατεβαζει την κουρτινα η' το δευτερο κανει expand και τις ειδοποιήσεις...

Την τοποθετω στην πρωτη σελιδα σε σημειο βολικο για τα δαχτυλα μου διπλα με το ''lock'' widget της huawei και ετσι με 1 κλικ κατεβαζω κουρτινα η κλειδωνο την συσκευη...Perfection...

Για το κατέβασμα της κουρτίνας χρησιμοποιείς gestures ή navigation keys; Μπορείς να την κατεβάσεις με τα native navigation keys. Με χρήση του εικονιδίου που έχει το βελάκι προς τα κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Για το κατέβασμα της κουρτίνας χρησιμοποιείς gestures ή navigation keys; Μπορείς να την κατεβάσεις με τα native navigation keys. Με χρήση του εικονιδίου που έχει το βελάκι προς τα κάτω.

Το ξέρω αλλα χρησιμοποιώ gestures... Οπότε δεν υπάρχει άλλη επιλογή

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, μ ενδιαφερουν κ εμενα τα huawei freebuds ή τα huawei freebuds lite, με φοβιζουν οι αποσυνδεσεις, πες μου πως σου φαινονται? Σ ευχαριστω!

 

Όσο καιρό τα είχα δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κάτι τέτοιο νομίζω βγάζει αν η συσκευή δεν είναι προορισμένη για χρήση σε χώρες της Ευρώπης (αγορά κατευθείαν από Κινέζικο κατάστημα), το οποίο αν ήρθε με πειραγμένη Rom, δεν έπρεπε να κάνει επαναφορά εργοστασιακών ρυμθίσεων, γιατί σε αυτές τις συσκευές δεν υποστηρίζεται το playstore.

 

Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο διορθώνεται με πέρασμα της Ευρωπαϊκής rom

Το κινητό το έχει 3 χρονιά & δούλευαν όλα κανονικά. Από κωτσοβολο το είχε πάρει άρα Huawei hellas. Δεν ισχύει κάτι τέτοιο στην δική μου περίπτωση.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα, να ρωτήσω κάτι, το δαχτυλικο ξεκλείδωμα σας δουλεύει καλά? Εμένα χρειάζεστε στάνταρ δύο αν όχι τρεις φορές να βάλω το δάχτυλο για να ξεκλειδώσει, ενώ στο mate 10 Pro που είχα ξεκλειδώνε αστραπιαία. Είναι λίγο ενοχλητικό να μην ξεκλειδώνει το κινητό αμέσως, ενώ έχω κάνει σωστά τη διαδικασία

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασε να βάλεις τα δάκτυλα που δουλεύεις στο ξεκλείδωμα δίπλα & τριπλά. Με αυτό τον τρόπο πετυχαίνεις να έχεις περισσότερες πιθανότητες να αναγνωρίσει το αποτύπωμα σου. Τουλάχιστον εγώ αυτό κάνω.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Μιας και έχουμε πολύ καιρό να ανεβάσουμε κάποια στατιστικά μπαταρίας θα ανεβάσω εγώ με την δική μου χρηση χωρίς πολλά δεδομένα αλλα με χρήση full wifi 5 λογαριασμούς mail και όλα τα social να τρεχουν συνεχώς...

Screenshot-20190825-223205-com-huawei-systemmanager.jpg"]Screenshot-20190825-223205-com-huawei-systemmanager.jpg[/url]

 

Screenshot-20190825-222834-com-huawei-systemmanager.jpg"]Screenshot-20190825-222834-com-huawei-systemmanager.jpg[/url]

 

Screenshot-20190825-223126-com-huawei-systemmanager.jpg"]Screenshot-20190825-223126-com-huawei-systemmanager.jpg[/url]

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το έχει 3 χρονιά & δούλευαν όλα κανονικά. Από κωτσοβολο το είχε πάρει άρα Huawei hellas. Δεν ισχύει κάτι τέτοιο στην δική μου περίπτωση.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δοκίμασε να βάλεις τα δάκτυλα που δουλεύεις στο ξεκλείδωμα δίπλα & τριπλά. Με αυτό τον τρόπο πετυχαίνεις να έχεις περισσότερες πιθανότητες να αναγνωρίσει το αποτύπωμα σου. Τουλάχιστον εγώ αυτό κάνω.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν λειτουργεί έτσι στο emui... Κάθε δακτύλικο περνάει μόνο 1 φορά... Αν πας να το ξαναπεράσεις πετάει μυνημα ότι υπάρχει ήδη και δεν σε αφήνει

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε η 193 αναβάθμιση σε συσκευή από Κωτσόβολο...

 

Αντε τυχερέ είσαι από τους πρώτους... Επίπεδο ασφαλείας Αυγούστου πτιν βγει ο Αύγουστος αυτό με ξεπερνάει... Η Huawei σιγά σιγά αρχίζει να δείχνει τα δόντια της και στο θέμα αναβαθμίσεων...

Περιμένουμε εντυπώσεις...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Δεν λειτουργεί έτσι στο emui... Κάθε δακτύλικο περνάει μόνο 1 φορά... Αν πας να το ξαναπεράσεις πετάει μυνημα ότι υπάρχει ήδη και δεν σε αφήνει
Στο mate10pro είχα περάσει διπλούς τούς δείκτες μου & δεν μου είχε βγάλει τίποτα. Δεν λέω να το πατήσει ακριβώς το ίδιο, να παίξει λίγο πιο λοξά λίγο πιο δεξιά ή αριστερά το δάχτυλο Έτσι ώστε όπως & αν το ακουμπήσει να πιάσει. Δεν έχει νόημα να περάσεις το ίδιο δάχτυλο ακριβώς όπως το πρώτο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Στο mate10pro είχα περάσει διπλούς τούς δείκτες μου & δεν μου είχε βγάλει τίποτα. Δεν λέω να το πατήσει ακριβώς το ίδιο, να παίξει λίγο πιο λοξά λίγο πιο δεξιά ή αριστερά το δάχτυλο Έτσι ώστε όπως & αν το ακουμπήσει να πιάσει. Δεν έχει νόημα να περάσεις το ίδιο δάχτυλο ακριβώς όπως το πρώτο.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το ίδιο κι εγώ σε Mate 20 pro. Με λίγη υπομονή περνάει δεύτερη φορά το ίδιο δάκτυλο.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους έπεσε η παραγγελία του θηρίου 256gb σε crystal απόχρωση. Σε τιμή 620€ & θέλω να ρωτήσω αν έχει κάποιος αυτή την θήκη

 

https://www.skroutz.gr/s/18033291/Ringke-Fusion-X-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Huawei-P30-Pro.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Σε συνδυασμό με αυτό το γυαλί

 

https://www.skroutz.gr/s/19110701/T-MAX-Liquid-Dispersion-Tempered-Glass-Huawei-P30-Pro.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους έπεσε η παραγγελία του θηρίου 256gb σε crystal απόχρωση. Σε τιμή 620€ & θέλω να ρωτήσω αν έχει κάποιος αυτή την θήκη

 

https://www.skroutz.gr/s/18033291/Ringke-Fusion-X-%CE%9C%CE%B1%CF%8D%CF%81%CE%BF-Huawei-P30-Pro.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Σε συνδυασμό με αυτό το γυαλί

 

https://www.skroutz.gr/s/19110701/T-MAX-Liquid-Dispersion-Tempered-Glass-Huawei-P30-Pro.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε αυτη την τιμη απο ποιο μαγαζι;

Θα προτιμουσα αυτη την spigen εγω.

https://www.skroutz.gr/s/17890853/Spigen-Ultra-Hybrid-%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF-Huawei-P30-Pro.html

Link to comment
Share on other sites

Το τζαμι ειναι εγγυηση!!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αντε τυχερέ είσαι από τους πρώτους... Επίπεδο ασφαλείας Αυγούστου πτιν βγει ο Αύγουστος αυτό με ξεπερνάει... Η Huawei σιγά σιγά αρχίζει να δείχνει τα δόντια της και στο θέμα αναβαθμίσεων...

Περιμένουμε εντυπώσεις...

Η αναβαθμιση αφορα την καμερα και μαλιστα την selfie , προσθετει την επιλογη "νυχτα" και ειναι 245 mb αρχειο.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Με λιγα λογια...αν η συσκευη είναι Ευρωπαικη τοτε ισχυει 2 χρονια εγγυηση κατασκευαστη (δηλαδή από την απισημη αντιπροσωπεια την Huawei HELLAS)

 

H συσκευη δεν θα εχει καμια μα καμια διαφορα από αυτές που πουλανε τα μεγαλα πολυκαταστήματα ουτε στα δικτια ουτε πουθενα

 

Απλα αυτοι κανου μια παραεισαγωγη από οπου το βρουν στις ευρωπαικες αποθηκες (και όχι μονο) πιο φτυνα και το φερνου Ελλαδα σε πολύ χαμιλη τιμη οποτε πουλανε και πιο χαμηλα

 

Τωρα σιγουρα εχουν ακουστει διαφορα για επισκευασμένες συσκευες που εχουν ξανα σφραγιστει και πωλουνται σαν καινούριες αλλα αυτό είναι κατι που ουτε θα το καταλάβεις ουτε θα το μαθεις ποτε...

 

Από την άλλη οι πολύ χαμηλες τιμες στο σκρουτζ χωρις αμεση διαθεσημοτητα είναι και αυτές μια παγηδα που μπορει να οδηγηση σε μεγαλες καθησερησεις παραδωσης της συσκευης και αλλα τετοια...

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες!

 

Στάλθηκε από το SGP321 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτη την τιμη απο ποιο μαγαζι;

 

Θα προτιμουσα αυτη την spigen εγω.

 

https://www.skroutz.gr/s/17890853/Spigen-Ultra-Hybrid-%CE%94%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%B1%CE%BD%CE%BF-Huawei-P30-Pro.html

Κωτσοβολο, το έχει προσφορά στα 849€ & επειδή είναι με τιμολόγιο μου έκανε μια μικρή έκπτωση ακόμα & μείον την αφορολόγηση έφτασε σε αυτή την τιμή.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Θα στο πετάξει το τζαμι η ringke γιατι εχει δυο σα δοντακια πανω πάνω. Το ιδιο και η spigen. Παρε καποια απο τις επισημες της huawei. Το τζαμι ειναι κορυφή.
Link to comment
Share on other sites

Θα στο πετάξει το τζαμι η ringke γιατι εχει δυο σα δοντακια πανω πάνω. Το ιδιο και η spigen. Παρε καποια απο τις επισημες της huawei. Το τζαμι ειναι κορυφή.
& δεν μπορώ με κάποιον τρόπο να τα φάω τα δοντάκια?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

& δεν μπορώ με κάποιον τρόπο να τα φάω τα δοντάκια?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τα "δοντάκια" δεν τρώγονται....

Είναι πάνω κάτω και προστατεύουν την οθόνη όταν ακουμπάει σε μια επιφάνεια...

Δύο τζαμάκια δοκίμασα και μου τα πέταξε η θήκη... Έβαλα μια ζελατίνα (καμία σχέση, πολύ κατώτερη από τζαμάκι) και έμεινε.

Συμβουλή : ότι και να βάλεις για προστασία οθόνης, φόρεσε του πρώτα την θήκη και μετά κάνε την εφαρμογή. 8813072f00e1363fff15bf99082bad5f.jpg0ef446505ee0dfaf6f8b5bda5a23ca7b.jpge5a0bdd9c2cd8c97cc8d7bcac2ba16e3.jpga606c64788900790fe6ab8eb1b871bf5.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να κανεις πατεντες με τη θήκη και να μη παρεις μια επίσημη;
Κάνει δόντι από πάνω να προστατεύσει την οθόνη ή γνήσια? Εγώ πάντα έπαιζα με uag ή spiegen γιατί παρέχουν λίγο παραπάνω όγκο στα σημεία που πρέπει. Δεν την έχω δει την γνήσια αλλά όσες γνήσιες έχω δει μου φαίνονται πιο ψεύτικες.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τα "δοντάκια" δεν τρώγονται....

Είναι πάνω κάτω και προστατεύουν την οθόνη όταν ακουμπάει σε μια επιφάνεια...

Δύο τζαμάκια δοκίμασα και μου τα πέταξε η θήκη... Έβαλα μια ζελατίνα (καμία σχέση, πολύ κατώτερη από τζαμάκι) και έμεινε.

Συμβουλή : ότι και να βάλεις για προστασία οθόνης, φόρεσε του πρώτα την θήκη και μετά κάνε την εφαρμογή. 8813072f00e1363fff15bf99082bad5f.jpg0ef446505ee0dfaf6f8b5bda5a23ca7b.jpge5a0bdd9c2cd8c97cc8d7bcac2ba16e3.jpga606c64788900790fe6ab8eb1b871bf5.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στο note 9 που έχω τώρα φοράω tmax & uag θήκη & εφαρμόζει τέλεια. Το πολύ πολύ να ξανά πάω σε uag θήκη. Υπάρχει κάποιος που έχει αυτό το συνδυασμό γυαλί & θήκη?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...