Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε μου είχα 8gb-256gb μετά πήρα ένα 6gb-128gb και τώρα πάλι έχω ένα 8gb-256gb...

Διαφορά δεν πρόκειται να καταλάβεις στην καθημερινότητα σου... Ούτε καν... Απλά η μεγάλη έκδοση εκτός του απαραίτητου για κάποιους μεγαλύτερου αποθηκευτικόυ χώρου είναι περισσότερο για ψυχολογικούς λόγους...

Μια χαρά τέλεια είναι και η έκδοση με τα 6gb-128gb

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Χαίρομαι, το σχόλιο παρεπιπτόντως στο σκρουτζ, ξαναανέβηκε με την τιμή που έλεγα χωρίς να αναφέρεται το καταστημα (Κοτσόβολος). Θα περάσω από Γερμανό να δω τι ισχύει. Αν και ίσως θα πρεπε να περιμένω να ανακοινωθεί και το ΝΟΤΕ 10....θα δείξει :). Ευχαριστώ και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας εχει τυχει να αφηνετε κατω τη συσκευη και η οθονη να μην μπαινει σε αναμονη και να κλειδωνει αυτοματα?Παρολο που το εχω στα 30 δευτερα να σβηνει παρεμενε κανονικα αναμενη.Μετα απο επανεκκινηση λυθηκε και κλεδωνει παλι μονη της.

Σας εχει τυχει?Μηπως καποια εφαρμογη αραγε το κανει?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας εχει τυχει να αφηνετε κατω τη συσκευη και η οθονη να μην μπαινει σε αναμονη και να κλειδωνει αυτοματα?Παρολο που το εχω στα 30 δευτερα να σβηνει παρεμενε κανονικα αναμενη.Μετα απο επανεκκινηση λυθηκε και κλεδωνει παλι μονη της.

Σας εχει τυχει?Μηπως καποια εφαρμογη αραγε το κανει?

Ευχαριστω.

Δεν μου έχει τύχει με το P30 pro αλλα έχει συμβεί με το s10 plus που είχα... Σίγουρα κάτι έχει κολλήσει και το προκαλεί από μια εφαρμογή ή έστω μια ειδοποίηση που έχεις λάβει ή θα λάβεις... Θεωρητικά τίποτα το ανησυχητικό εφόσον μετά από restart λειτουργεί ξανά ομαλά...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

στο google discover, με τις προτεινόμενες σελίδες, έκανα τη βλακεία και επέλεξα καταλάθος default τον browser της huawei

 

έχεις κανείς καμία ιδέα πως μπορώ να τον απενεργοποιήσω (ή ακόμη καλύτερα να τον απεγκαταστήσω);

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατέβηκε η 185 ΟΤΑ

Καλο αυτό οπότε σε λίγο καιρό θα την έχουμε όλοι...

Για πες μας ελληνική συσκευή Dual sim?

Βλέπεις κάποιες βελτιώσεις σε οτιδήποτε

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλο αυτό οπότε σε λίγο καιρό θα την έχουμε όλοι...

Για πες μας ελληνική συσκευή Dual sim?

Βλέπεις κάποιες βελτιώσεις σε οτιδήποτε

 

Ναι ελληνικη συσκευη dual sim...

Δεν εχω δοκιμασει ακομη κατι με την καμερα...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά... Με το νέο update 185 πως πάει η διανομή του...

Υπάρχει ροή ή μόνο 2 μέλη το έχουν λαβει?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος κι εγώ πλέον όλα καλά το μόνο θέμα που έχω είναι της θήκης με το temperred glass, δεν ξέρω τι να διαλέξω... Πήρα την armor slim για αρχή και το tmax liguid αλλά δεν νομίζω ότι ταιριάζουν. το τζαμακι που το δοκιμάζω πριν το τοποθετήσω νομίζω θα βρίσκει στη θήκη και θα ξεκολλήσει. Εσείς τι φοράτε?

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο καλύτερος συνδυασμός είναι tmax και κάποια απο τις επίσημες. Φορα το τζαμι και παρε μια αυθεντική τώρα που τις εχουν και σε προσφορά 19 ευρω. Spigen η Ringke θα στο πετάξουν γιατί εχουν δοντακια πάνω.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην 185 εδώ κ 2 βδομάδες (φλασαρισμα με usb otg dload) και μόλις πήρε μια μικρή ota ενημέρωση ούτε 2 mb και πλέον αναφέρεται ως 185patch01.
Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην 185 εδώ κ 2 βδομάδες (φλασαρισμα με usb otg dload) και μόλις πήρε μια μικρή ota ενημέρωση ούτε 2 mb και πλέον αναφέρεται ως 185patch01.

Εγώ πάλι ακόμα με την 178...βαριέμαι το στήσιμο απο την αρχη οπότε κάνω υπομονή....

Έχεις δει κάποια διαφορά σε σχέση με την 178..?

Φίλος παραπάνω ανέφερε ότι απογειώθηκε η κάμερα...

Εσύ πως την είδες?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια δεν ασχολήθηκα καθόλου σχεδόν λόγω δουλειάς αλλά από αύριο θα την ξεζουμίσω την κάμερα λόγω άδειας(επιτέλους!!!):)

Για να μην στήνεις από την αρχή υπάρχει πλέον λύση. Κατεβάζεις την ρομ από ff κ την περνάς με hisuite. Δςν το δοκιασα μιας κ την ειχα περάσει ήδη με dload. Δες εδώ περισσότερα : https://forum.xda-developers.com/huawei-p30-pro/how-to/guide-how-to-ota-update-p30-pro-wipe-t3953138.

Λίγο προσοχή στις οδηγίες κ καλό διάβασμα κ την εγκαθιστά σαν ota.

Edited by efrai
Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω τον φίλο πιο πάνω ότι tmax με γνήσια huawei θήκη ταιριάζουν. Βέβαια δεν προσφέρει την ίδια προστασία με την armor, αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τι γινεται ποτε θα παρουμε και εμεις την νεα ενημερωση λογισμικου ρε παιδια ; Εμεινα με την 178.

Υπαρχει τροπος με αναλυτικες οδηγιες να flashάρουμε κατι οπως καναμε και στα samsung ή να κατεβασουμε την εκδοση στο κινητο μας ολοκληρη και μετα να την περασουμε σαν αρχειο zip μεσω του ota ;

Κατι ασχετο γνωριζεται ποσο κοστιζει για να φυγει το γρασουνισμα απο το αριστερο πλευρο ; Επειδη μου πεσε απο την τσεπη μου και ευτυχως γρασουνιστικε λιγο το αριστερο πλευρο φαινεται αλλα οχι τοσο πολυ ομως επειδη το θελω να ναι τελειο γνωριζεται πως φευγω το γρασουνισμα ; Αξιζει να πληρωσω για να μου το φτιαξουν ή τσαμπα λεφτα θα δωσω ; Ευχαριστω πολυ.

 

67895634-2360751694046573-5414745693329817600-n.jpg

 

68475775-2360751737379902-1368891345220927488-n.jpg

 

68733985-2360751660713243-3697960313505710080-n.jpg

Edited by ccypruss000

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω δημοσιεύσει σχετική αγγελία. Πουλάω το δικό μου (8/256, breathing crystal) αν κάποιος ενδιαφέρεται ας κοιτάξει το σχετικό thread των αγγελιών.

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μετά από ένα πέρασμα στο S10+ ξαναπήρα το P30 Pro, αυτή τη φορά σε μαύρο.

Αυτά που με έκαναν να γυρίσω πίσω ήταν η κάμερα (βίντεο δεν τραβάω συχνά) και το ότι είναι ο πρωταθλητής της διάρκειας μπαταρίας, και τα δύο πολύ σημαντικά για τα πολλά και μακρινά επαγγελματικά ταξίδια που κάνω.

 

Αγαπητοί moderators, για ποιό λόγο δεν υπάρχει avatar τόσους μήνες μετά την κυκλοφορία της συσκευής;

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Ακομα δεν πήραμε την 185 και στην κινα έδωσαν την 193 με night mode στην selfie κάμερα

https://gr.gizchina.com/2019/08/13/huawei-p30-p30-pro-neo-update-diathesimo-veltionei-tin-kamera/

 

Edit: Μόλις μου ήρθε η 185 αλλα λόγω ότι βρίσκομαι εκτός WiFi θα κάνω την αναβάθμιση το απόγευμα....

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Αυτό πως απενεργοποιειται, όχι αυτό που μικραίνει την οθόνη. Το δεύτερο που πάει να ανοίξει κάτι από την googlehttps://cloud.tapatalk.com/s/5d52a6e7bc497/SVID_20190813_145926_1.mp4

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά χρησιμοποιεί κανεις τα ασύρματα feeebuds lite ακουστικά με p30 pro? Υπάρχει delay στα βιντεο κ ταινίες κ δεν ξέρω αν διορθώνεται...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό πως απενεργοποιειται, όχι αυτό που μικραίνει την οθόνη. Το δεύτερο που πάει να ανοίξει κάτι από την googlehttps://cloud.tapatalk.com/s/5d52a6e7bc497/SVID_20190813_145926_1.mp4

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν κατάλαβα καλά για δοκίμασε, Ρυθμίσεις - Εφαρμογές - Προεπιλεγμενες εφαρμογές - βοήθεια και φωνητική εισαγωγή και εκεί στην βοήθητικη εφαρμογή επέλεξε "κανένα"

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Με τι δίκτυο είστε σε όσους ήρθε το update γιατί εγώ με wind ακόμα τίποτα

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με τι δίκτυο είστε σε όσους ήρθε το update γιατί εγώ με wind ακόμα τίποτα

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ είμαι Vodafone... Μου ήρθε το πρωί και πριν λίγο την πέρασα... Μάλιστα είναι η 185 με patch1....δηλαδη το patchακι που πηραν οι υπόλοιποι ξεχωριστά εμένα μου ήρθε με την ενημέρωση

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...