Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Huawei P30 Pro and Mate X removed from Android official website

 

https://www.gizmochina.com/2019/05/25/huawei-p30-pro-and-mate-x-removed-from-android-official-website/

 

Sent from my V1821A using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έπρεπε παιδιά όσοι πήραμε τις συσκευές στο 1000αρικο, αν πέσει η τιμή πχ στα 700 λόγο Android να αποζημιωθούμε?

Αφού πληρώσαμε για μια συσκευή με όλα τα καλούδια του Android. Δεν υπάρχει κάπου να διαμαρτυρηθουμε? Καλά έτσι θα το αφήσουμε να περάσει? Μιλάμε για μεγάλο ποσό, ο καταναλωτής τι είναι παράπλευρη απώλεια στον εμπορικό πόλεμο Κίνας Αμερικής? Και καλά εκεί στην Huawei κάθονται άπραγοι? Δεν θα έπρεπε να κάνουν κάποια κίνηση κατά του τραμπ? Τι περιμένουν να βγάλουν το επόμενο λειτουργικό και άγιος ο θεός?

Απο μένα πάντως αν δεν βγει άκρη δεν πρόκειται να ξανααγορασω κανένα κινητό από την Huawei ποτέ. Και γενικά οποίας εταιρίας κινεζικής πλησιάζει την κορυφή στο mobile industry. Τραμπ είναι αυτός.....

 

τα παραπονα σου στον τραμπ :rolleyes:

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω την επιστολή που τους έστειλα καθώς και την απαντηση τους. Αν δεν γίνει τελεσίδικη η αποφαση τρομπ δεν νομιζω να μπορεσουμε να παρουμε λεφτα πισω ακομα και εαν η τιμη της συσκευης φτασει στα ταρταρα. Εγω θα ελεγα οσοι ενδιαφερονται ας στειλουν παρομοιες επιστολές ετσι ωστε οταν περασει το τριμηνο και αν η αποφαση ισχύσει να μην ξεκινατε απο το 0.

 

Screenshot-20190525-110719.jpg Screenshot-20190525-11048-com-microsoft-office-outlook.jpg Screenshot-20190525-110835-com-microsoft-office-outlook.jpg Screenshot-20190525-110805.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης για οσους λενε τα παραπονα μας στον τραμπ, ΔΕΝ αγορασα απο τον τραμπ την συσκευη αλλα απο την huawei, με αυτους συναλλαχθηκα οικονομικα αρα απο αυτους θα απαιτησω χρηματικη αποζημίωση.

Edited by giorgosn930
Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω την επιστολή που τους έστειλα καθώς και την απαντηση τους. Αν δεν γίνει τελεσίδικη η αποφαση τρομπ δεν νομιζω να μπορεσουμε να παρουμε λεφτα πισω ακομα και εαν η τιμη της συσκευης φτασει στα ταρταρα. Εγω θα ελεγα οσοι ενδιαφερονται ας στειλουν παρομοιες επιστολές ετσι ωστε οταν περασει το τριμηνο και αν η αποφαση ισχύσει να μην ξεκινατε απο το 0.

 

Screenshot-20190525-110719.jpg Screenshot-20190525-110848-com-microsoft-office-outlook.jpg Screenshot-20190525-110835-com-microsoft-office-outlook.jpg Screenshot-20190525-110805.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης για οσους λενε τα παραπονα μας στον τραμπ, ΔΕΝ αγορασα απο τον τραμπ την συσκευη αλλα απο την huawei, με αυτους συναλλαχθηκα οικονομικα αρα απο αυτους θα απαιτησω χρηματικη αποζημίωση.

 

Φίλε πούλησε το στα 400€ και βάλε άλλα 600€ και πάρε iPhone. Πλέον η Apple είναι μονόδρομος και εγγύηση.

Βεζούβιος
Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω την επιστολή που τους έστειλα καθώς και την απαντηση τους. Αν δεν γίνει τελεσίδικη η αποφαση τρομπ δεν νομιζω να μπορεσουμε να παρουμε λεφτα πισω ακομα και εαν η τιμη της συσκευης φτασει στα ταρταρα. Εγω θα ελεγα οσοι ενδιαφερονται ας στειλουν παρομοιες επιστολές ετσι ωστε οταν περασει το τριμηνο και αν η αποφαση ισχύσει να μην ξεκινατε απο το 0.

 

Screenshot-20190525-110719.jpg Screenshot-20190525-110848-com-microsoft-office-outlook.jpg Screenshot-20190525-110835-com-microsoft-office-outlook.jpg Screenshot-20190525-110805.jpg

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης για οσους λενε τα παραπονα μας στον τραμπ, ΔΕΝ αγορασα απο τον τραμπ την συσκευη αλλα απο την huawei, με αυτους συναλλαχθηκα οικονομικα αρα απο αυτους θα απαιτησω χρηματικη αποζημίωση.

 

Η χρηματικη αποζημίωση βρίσκεται μόνο στο μυαλό σου. Δεν υπάρχει περίπτωση να πάρεις λεφτα πίσω.

 

Αν θελεις δοκιμάζεις, πήγαινε τους στα δικαστήρια τρώγοντας χρόνο και χρήμα και αν δικαιθωθεις σφύρα με.

 

Άλλωστε το αναφέρουν ορθά και οι ίδιοι στο μήνυμα τους

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει νήμα στις ειδήσεις για να συζητήσετε περί Huawei ban, δεν υπάρχει λόγος να καταστρέφετε νήματα που αφορούν συγκεκριμένες συσκευές.

Να αρχίσουμε δηλαδή να κράζουμε την Google σε όλα τα νήματα των pixel επειδή έχει battery drain κάποια εφαρμογή της.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω παιδια το κινητο μια βδομαδα.

 

ΕΙμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Απλα εχω μερικες αποριες..

 

1. Εαν επιλεξουμε την εμφανιση των εικονικων πληκτρων αντι για τις χειρονομιες, μπορουμε να αλλαξουμε την σειρα που αυτα εμφανιζονται;

 

2. Στην οθονη αναμονης πριν το ξεκλειδωμα μπορουμε να επιλεξουμε να εμφανιζονται οι ειδοποιησεις των εφαρμογων μας, περαν του ρολογιου και του καιρου; Ή πρεπει να κατεβασω καποιο app?

 

3. Με επιλεγμενη την εμφανιση εικονικων πληκτρων στη συσκευη, ορισμενες φορες παρατηρω οτι εαν εχω ανοικτη καποια εφαρμογη σε οθονες πλην τις αρχικης και βγω απο αυτην, εαν θελησω να παω στην αρχικη αυτο το κανω πατωντας το κεντρικο εικονικο πληκτρο το ο. Όμως ορισμενες φορες ενω το παταω δεν ανταποκρινεται, δηλ δεν με πηγαινει smooth στην αρχικη οθονη, πρεπει να το ξανα πατησω εκ νεου, όπου τοτε με πηγαινει κανονικα, χωρις θεμα..

Αντιμετωπιζει καποιος απο εσας παρομοιο θεμα;

 

Τι μπορει να φταιει;

 

1.settings - gestures - three keys navigation πατάς στο settings κάτω από αυτό και επιλέγεις ότι θες.

3. Το παθαίνω και εγώ καμία φορά. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει.

2. Πριν την οθόνη κλειδώματος εμφανίζει ρολόι και τις ειδοποιήσεις. Τίποτα άλλο

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το παιδί που αναρωτιέται για τον cloud χώρο της Huawei εγώ αγόρασα κανονικά μέσα από τις ρυθμίσεις του κινητού. Δεν ξέρω τώρα γιατί δεν δουλεύει σε αυτόν

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Το κομμάτι του λογισμικού δεν νομίζω πως είναι το βασικότερο. Αφενός οι συνέπειες αφορούν περισσότερο μελλοντικές συσκευές, αφετέρου μπορεί να δουλέψει πάνω στο Android OpenSource (AOSP) για να υποστηρίξει τις συσκευές της.

 

...Το ιδιαίτερα προβληματικό σημείο είναι η απαγόρευση συναλλαγής με την ARM, που ενώ είναι βρετανική εταιρεία, τα σχέδια επεξεργαστή τα οποία αδειοδοτεί στους υπολοίπους προέρχονται από το ΗΠΑνικό τμήμα της....

 

(κι άντε πες πως ελαχιστοποιούσε το τμήμα smartphone για να ανταπεξέλθει...η τεχνολογία ARM όμως χρησιμοποιείται από τη Huawei και στους "πύργους" σήματος για τη διαχείριση του 5G, απ ότι διαβάζω)

 

Πρακτικά η Huawei, αν δεν αλλάξουν τα δεδομένα, θα χρειαστεί να στραφεί είτε σε μέρος των σχεδίων που έχει γίνει Open Source από θυγατρική της ARM στη Κίνα (μάλλον για να εμποδίσει την ανάπτυξη ανταγωνιστικών προϊόντων, χαμηλότερων προδιαγραφών) ή να στραφεί σε εναλλακτικά σχέδια, κάτι που θα πάρει χρόνια όμως.

Link to comment
Share on other sites

1.settings - gestures - three keys navigation πατάς στο settings κάτω από αυτό και επιλέγεις ότι θες.

3. Το παθαίνω και εγώ καμία φορά. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει.

2. Πριν την οθόνη κλειδώματος εμφανίζει ρολόι και τις ειδοποιήσεις. Τίποτα άλλο

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το παιδί που αναρωτιέται για τον cloud χώρο της Huawei εγώ αγόρασα κανονικά μέσα από τις ρυθμίσεις του κινητού. Δεν ξέρω τώρα γιατί δεν δουλεύει σε αυτόν

 

Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου για την απαντηση. Εχω κανονικα μεσα καρτα και επιβεβαιωμενα μειλ/τηλ. Δεν καταλαβαινω γιατι δεν μου δουλευει. Μου βγαζει αυτο :

p1dCYbq

Screenshot-20190525-192432-com-huawei-hidisk.jpg

Το μονο που δεν εχω κανει ειναι την επαληθευση πραγματικου ονοματος γιατι δεν μπορω να το κανω με τιποτα να αναγνωρισει την ταυτοτητα μου.

Ειτε με καμερα δοκιμαζω ειτε με αποθηκευμενη φωτογραφια δεν την δεχεται με τιποτα.Αν και δεν νομιζω πως ειναι αυτος ο λογος.

Ομολογω πως εχω αρχισει να νευριαζω...

Edited by stiflerakos

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

1.settings - gestures - three keys navigation πατάς στο settings κάτω από αυτό και επιλέγεις ότι θες.

3. Το παθαίνω και εγώ καμία φορά. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει.

2. Πριν την οθόνη κλειδώματος εμφανίζει ρολόι και τις ειδοποιήσεις. Τίποτα άλλο

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το παιδί που αναρωτιέται για τον cloud χώρο της Huawei εγώ αγόρασα κανονικά μέσα από τις ρυθμίσεις του κινητού. Δεν ξέρω τώρα γιατί δεν δουλεύει σε αυτόν

 

1. Δε το βρηκα... χααχα. μπηκα αλλα κατι δε βλεπω καλα μαλλον..

 

3. Τι φαση; Εντυπωση μου κανει... Το κανει σχεδον 7 στις 10 φορες... απο χτες που το παρατηρησα.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι φιλε μου αν το παει 500 οπως λες απο τη μια μερα στην αλλη εγω μαζι με αλλους ποσους που δωσαμε 1000 θα ειμαστε οι *******; Μετα αν υποθεσουμε οτι ξεπερναει αυτο και εχοντας κανει τετοιο price drop τοσο συντομα εχει χασει σιγουρα οσους εδωσαν το 1000αρικο για το κινητο. Επισης και να το κανει παλι δεν θα βρεθει κανεις να δωσει 500 για κινητο με τετοιο αβεβαιο μελον. Το παιχνιδι χαθηκε απο τη huawei, οτι και να κανει θα παει αρκετα χρονια πισω τουλαχιστον στα κινητα.

Μιλαμε για τρελα πραγματα με ολα αυτο το σκηνικό.. Να παει αρκετα χρονια πισω δεν θελω να το σκέφτομαι κ θα ειναι παρα πολυ ΚΡΙΜΑ!! Μιλαμε για συσκευές ειδικα τα mate κ τα p20,30 που ηταν ειναι πραγματικά τρομερές συσκευες.. Σε καποια θεματα ειναι λιγο πισω απο τους αλλους σε αλλα πολυ μπροστα.. Αυτο με την μπαταρια κ τις καμερες τωρα θα παρακαλάμε να το κανουν κ οι αλλοι για να δουμε.. Αλλα η Huawei ηταν ομως ενα βημα μπροστα απο τους άλλους σε θεμα μπαταρίας κ καμερας.. Ξερω η καμερα την μερα δεν ειναι φυσικη κ τοσο καλη σε σχεση με samsung Apple για κάποιους αλλα ειχε καινοτομίες οπως κ να το κανεις.. Σου λεει η Αμερικη αυτος παει για κορυφη σε λιγα χρονια..Κάτσε να τον ξεσκισουμε..!!Εγω τα εχω παρει με ολο αυτο κ ας μην εχω huawei.. Κ παλι κριμα κ ηθελα πολύ να δω το νεο οπλο της εταιρίας το mate 30 αν βγει κ πως θα βγει..

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατι φιλε μου αν το παει 500 οπως λες απο τη μια μερα στην αλλη εγω μαζι με αλλους ποσους που δωσαμε 1000 θα ειμαστε οι *******; Μετα αν υποθεσουμε οτι ξεπερναει αυτο και εχοντας κανει τετοιο price drop τοσο συντομα εχει χασει σιγουρα οσους εδωσαν το 1000αρικο για το κινητο. Επισης και να το κανει παλι δεν θα βρεθει κανεις να δωσει 500 για κινητο με τετοιο αβεβαιο μελον. Το παιχνιδι χαθηκε απο τη huawei, οτι και να κανει θα παει αρκετα χρονια πισω τουλαχιστον στα κινητα.

Ξεχασα να πω οτι θα παει αρκετα χρονια πισω αν παει που σε κάποιους τομείς ηταν μπροστα απο τους αλλους γι αυτο τρελαίνομαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι γιατί όλα τα χρήματα για αυτές τις χώρες είναι η αγορά κινητού και θέλανε να ανακάμψουν τις πωλήσεις.

Εμπορικός πόλεμος είναι.

Τώρα είναι η huawei,αύριο η nike και μεθαύριο μια άλλη εταιρία.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου για την απαντηση. Εχω κανονικα μεσα καρτα και επιβεβαιωμενα μειλ/τηλ. Δεν καταλαβαινω γιατι δεν μου δουλευει. Μου βγαζει αυτο :

p1dCYbq

Screenshot-20190525-192432-com-huawei-hidisk.jpg

Το μονο που δεν εχω κανει ειναι την επαληθευση πραγματικου ονοματος γιατι δεν μπορω να το κανω με τιποτα να αναγνωρισει την ταυτοτητα μου.

Ειτε με καμερα δοκιμαζω ειτε με αποθηκευμενη φωτογραφια δεν την δεχεται με τιποτα.Αν και δεν νομιζω πως ειναι αυτος ο λογος.

Ομολογω πως εχω αρχισει να νευριαζω...

 

Μήπως να δοκίμαζες με είσοδο με κανέναν browser ή από desktop ;. Αλλιώς μίλα με το support.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να δοκίμαζες με είσοδο με κανέναν browser ή από desktop ;. Αλλιώς μίλα με το support.

 

Δυστυχως δεν υπαρχει δυνατοτητα πληρωμων απο την ιστοσελιδα τους.

Μιλησα με support και μιλησα με μια Ελενη που μου εσπασε τα νευρα.

Ξεκινησαμε με καντε μια επανεκινηση , στειλτε μου τον σειριακο σας αριθμο , καντε μια επαναφορα εργοστασιακων και σεταρετε το απο την αρχη χωρις backup , ε καπου εκει σταματησα να ακουω και αρχισα να βραζω...

Δεν ειναι δυνατον να κανω επαναφορα εργοστασιακων γιατι θα πρεπει να το στηνω απο την αρχη και ειναι τουλαχιστον 4-5 ωρες δουλεια για μενα ωστε να το ξαναφερω στα μετρα μου.

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοσο απλα πραγματα πρεπει να γινονται τοσο δυσκολα...

Ακομα κι αν ειχε καποιο θεμα ο λογαριασμος μου θα επρεπε να μου βγαζει ενα αναγνωριστικο λαθους ωστε να μην μιλαω με την καθε Ελενιτσα να μου σπαει τα νευρακια...

Σε μερικα πραγματα ο κινεζος , ειναι πολυ κινεζος ρε παιδι μου...

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, προσωπικά θα αγόραζα άνετα το συγκεκριμένο τηλέφωνο παρά το σκάνδαλο με τον Τραμπ κ την Αμερική. Και μάλιστα είμαι κάτοχος άλλου μοντέλου της εταιρίας κ είμαι υπερβολικά ικανοποιημενος, κάτι που δε με κερδίσε σε άλλες εταιρίες όπως samaung και Apple. Η Huawei πιστεύω ότι μπορεί να τα καταφέρει άνετα. Το p30 pro μου φαίνεται ως μια από τις καλύτερες συσκευές ως τώρα με δυνατότητες που καλύπτουν πολλούς τομείς.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα το αγόραζα και ας μην κάνει κανένα update, μόνο και μόνο γι αυτά που θα μου προσέφερε. Προσωπικά έχω το p20 pro και θα ξαναγοραζα huawei. Βέβαια με άλλη τιμή. Δε θα δεχόμουν ένα κινητό να κάνει 1000 ευρώ αφού μπορεί να μην έχει αναβαθμίσεις. Άνετα όμως αν έκανε 400 ευρώ θα το έπαιρνα.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα το αγόραζα και ας μην κάνει κανένα update, μόνο και μόνο γι αυτά που θα μου προσέφερε. Προσωπικά έχω το p20 pro και θα ξαναγοραζα huawei. Βέβαια με άλλη τιμή. Δε θα δεχόμουν ένα κινητό να κάνει 1000 ευρώ αφού μπορεί να μην έχει αναβαθμίσεις. Άνετα όμως αν έκανε 400 ευρώ θα το έπαιρνα.

Μαλλον δεν θα το παρεις τοτε πριν απο τα χριστουγεννα.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν θα το παρεις τοτε πριν απο τα χριστουγεννα.

Καλά εννοείται. Αν συνεχιστεί η υποστηριξη ούτε τότε θα κάνει 400. Αν κοπεί (που πιστεύω ότι δε θα κοπεί) τότε θεωρώ ότι θα αδειάσουν οι έμποροι τις αποθήκες σε τιμές κόστους. Τεσπα. Έως τότε παραμένω με το παλαιότερο p20 pro που είμαι και πολύ ευχαριστημένος!

Link to comment
Share on other sites

εγω που σκεφτομαι να το παρω μεχρι 31/5 που εχει την προσφορα παρα οσα εχουν γινει ειμαι παραλογος; απο την αλλη το S10+ δεν με τρελαινει τοσο τοσο την μπαταρια οσο και στην νυχτερινη ληψη.
Link to comment
Share on other sites

Το γράφω και εδώ που έχει κίνηση. P20 Pro 128gb dual, υπάρχει μαγαζί στο best price που το δινει 290€ για όποιον ενδιαφέρεται.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή στο p30 pro μετά από 2 ολόκληρες ημέρες με το s10 plus. Τελικά έχουμε συσκευαρα.

 

Κάμερα ειδικά την νύχτα άλλο επίπεδο, μπαταρία που κρατάει και πολύ πολύ πιο γρήγορο δακτύλικο. Επίσης η πλοήγηση σε σελίδες μενού κτλ πολύ πιο γρήγορη.

 

Τα μόνα συν ήταν ο ήχος στέρεο και το πιο δυνατό ακουστικό

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ο ήχος του ακουστικού είναι πολυ κατώτερος.

Και αυτο το θεμα ειναι πολύ σημαντικο καθως μιλαμε για κινητο τηλέφωνο!

Γιώργος

S24 Ultra | iPhone 15 Pro Max iPad Pro 12.9

Link to comment
Share on other sites

Καλά εννοείται. Αν συνεχιστεί η υποστηριξη ούτε τότε θα κάνει 400. Αν κοπεί (που πιστεύω ότι δε θα κοπεί) τότε θεωρώ ότι θα αδειάσουν οι έμποροι τις αποθήκες σε τιμές κόστους. Τεσπα. Έως τότε παραμένω με το παλαιότερο p20 pro που είμαι και πολύ ευχαριστημένος!

 

H Ηuawei απάντησε σήμερα στο phonearena ΚΑΙ ξεκαθάρισε μερικά βασικά ζητήματα! ;)

(μόνο το θέμα του Android Q είναι προς διερεύνηση, αλλά θα λυθεί και αυτό)

https://techmaniacs.gr/i-huawei-xekatharizei-tin-katastasi-ton-teleytaion-imeron-ti-prepei-na-gnorizeis/?fbclid=IwAR3F0aQycQQMLUI86H8FPuNLcdAJ0BtCLqDsWK7LfLVpp2BL0lXDxK6Tqqw

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

H Ηuawei απάντησε σήμερα στο phonearena ΚΑΙ ξεκαθάρισε μερικά βασικά ζητήματα! ;)

(μόνο το θέμα του Android Q είναι προς διερεύνηση, αλλά θα λυθεί και αυτό)

https://techmaniacs.gr/i-huawei-xekatharizei-tin-katastasi-ton-teleytaion-imeron-ti-prepei-na-gnorizeis/?fbclid=IwAR3F0aQycQQMLUI86H8FPuNLcdAJ0BtCLqDsWK7LfLVpp2BL0lXDxK6Tqqw

 

Αν αυτού το είδους απαντήσεις είναι καθησυχαστικές καήκαμε ... !!!!!

 

Εμένα μου φάνηκαν.... δεν έχουμε και εμείς ιδέα, αλλά για να σας καθησυχάσω σας λέμε σε όλα ότι θέλετε να ακούσετε. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...