Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανταλλάζω note 9 με p30pro 256gb + 200€

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ανταλλάζω note 9 με p30pro 256gb + 200€
Τα μισά μου έγραψε? Προφανώς & κάνω πλάκα, αυτό που έγραφα είναι ότι μην σας πιάνει απελπισία του στιλ (πεταμένα λεφτά όπως διαβάζω παραπάνω κλπ). Δεν νομίζω να είναι τόσο απλό για την Google & την Huawei το θέμα. Υπομονή & όλα θα φανούν σε βάθος χρόνου. Για την ώρα χαρείτε την καλύτερη συσκευή τής αγοράς. Εγώ ακόμα το ψήνω να την αγοράσω.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

 

Ε γμτ και ήθελα της επόμενες μέρες να πάρω με 10 ευρώ ένα p30pro χαχαχαχ!!! και μετά τις 90 μέρες θα έχει ξεχαστεί η χθεσινή μέρα και όσοι τα δώσατε θα περιμένετε το mate 30 pro ;)

Link to comment
Share on other sites

Ε γμτ και ήθελα της επόμενες μέρες να πάρω με 10 ευρώ ένα p30pro χαχαχαχ!!! και μετά τις 90 μέρες θα έχει ξεχαστεί η χθεσινή μέρα και όσοι τα δώσατε θα περιμένετε το mate 30 pro ;)

 

Κλασική ελληνική νοοτροπία!!!!

Είμαι σίγουρος οτι όπως τα λες θα γίνει!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

οποτε ακομα περιμενουμε δεν προχωραμε σε αγορα του??? παιδια ειναι καποιο παιδι απο εδω που εχει δουλεψει και το P30pro και το s10+? να μας πει πανω κατω πως του φανηκε; εχω δει πολλα βιντεο στο youtube απλα θα ηθελα καποια αλλη γνωμη. εχω δει οτι το s10+ περα απο την οθονη και το ηχειο ειναι σχεδον σαν το το π30 που εχει μπαταρια και καμερα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum. Από χθες και εγώ κάτοχος του p30 pro. Δεν το έχω δουλέψει αρκετά αλλά από μια πρώτη επαφή διαπίστωσα ότι η selfie είναι κατώτερης ποιότητας από τη selfie του p20 pro που έχω στη κατοχή μου. Επίσης δεν έχει ζοομ στη selfie εν αντιθέσει με το p20.

Μόλις το δουλέψω αρκετά θα γράψω και συνολική γνώμη για τη κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια βοηθηστε με λιγο γιατι μιλαω μια βδομαδα με την Χαβαη και δεν μπορω να βγαλω ακρη.

Εχει καταφερει κανεις σας να αγορασει εξτρα χωρο στο huawei cloud?

Μου γραφει οτι ¨Το πακετο του χωρου αποθηκευσης στο cloud δεν ειναι διαθεσιμο αυτη τη στιγμη.Παραμεινετε συντονισμενοι"

Καμια ιδεα? Ειναι γενικο και αφορα την Ελλαδα?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

P.S. ... και πρόσεχε γιατί από δω και πέρα αν μιλάς με Χαβάη, κινδυνεύεις να σε συλλάβουν! :D :D :D

Tα 'μαθες τα νέα Κούλη μου για τις δημοσκοπήσεις και το Android Q (τι Netflix ρε συ λες στον κόσμο..);

Α τα 'μαθες...από τα κοράκια! https://gr.gizchina.com/2019/05/21/google-afairese-to-mate-20-pro-apo-to-programma-android-q-beta/

Μαντέψτε τώρα, χωρίς άγχος, ποια θα είναι η επόμενη συσκευή που έχει κλειδωμένο το bootloader της!!!!! (Black Humor)

P.S.2) Ρωτήστε και να κανέναν φίλο χρηματιστή... για το πότε είναι καλό να πουλάει κανείς τις μετοχές του... και αναλόγως να πράξετε.

..και όποιοι κατάλαβαν, κατάλαβαν

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

ΛΑΘΟΣ φίλε μου !!! Η Huawei θα χάσει (αν τελικά παραμείνουν τα πράγματα ως έχουν) την άδεια χρήσης των Google Apps και όχι του Android, όπως λανθασμένα ακούγεται στα ελληνικά κανάλια. Το Android είναι λογισμικό ανοιχτού κώδικα και μπορεί να το χρησιμοποιεί ελεύθερα και δωρεάν σε όλες του τις εκδόσεις, ακόμη και στο Android 10 Q. Αυτό σημαίνει ότι η εταιρία μπορεί κανονικά να μας προσφέρει συσκευές στην τελευταία έκδοση και να τις αναβαθμίζει χωρίς να πάρει άδεια από την Google....

 

Περισσότερα εδώ --->> https://www.doctorandroid.gr/2019/05/huawei-vs-usa-google.html?spref=fb&fbclid=IwAR1-huF8utvsVVvX9Ibh6hLkrJnhmnRXuufEHnWUGr4fNQXEjBWUO1WR6y8

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μάλλον αύριο θα πάρω τη συσκευή πείτε μου με την aod τι γίνεται; υποστηρίζει third party εφαρμογές η ακόμα μόνο ρολόι είναι;

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

από όσα έχω διαβάσει ακόμα και ξένα sites γιατί αυτά εμπιστεύομαι,το παραπάνω άρθρο είναι ότι πιο "ελληνικό" έχω διαβάσει.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μάλλον αύριο θα πάρω τη συσκευή πείτε μου με την aod τι γίνεται; υποστηρίζει third party εφαρμογές η ακόμα μόνο ρολόι είναι;

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Κανείς ρε παιδιά; όλοι ασχοληστε με τους Αμερικανούς και τους Κινέζους;

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Κανείς ρε παιδιά; όλοι ασχοληστε με τους Αμερικανούς και τους Κινέζους;

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

 

κανονικά μετά τα updates σχεδόν όλα τα notifications πρέπει να δείχνει

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μάλλον αύριο θα πάρω τη συσκευή πείτε μου με την aod τι γίνεται; υποστηρίζει third party εφαρμογές η ακόμα μόνο ρολόι είναι;

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Υποστιριζει κανονικά φίλε μου ναι.

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Υποστιριζει κανονικά φίλε μου ναι.

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Ευχαριστώ Γιάννη. Είναι από τα σημαντικότερα η aod για μένα. Ένας λόγος που με απομακρύνει από 7 pro

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Γιάννη. Είναι από τα σημαντικότερα η aod για μένα. Ένας λόγος που με απομακρύνει από 7 pro

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Στο 7 pro έχει ambient display δεν σε βολεύει?

Τελικά θα πας σε p30 pro?

Ότι άλλο θες στείλε pm φίλε μου.

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Στο 7 pro έχει ambient display δεν σε βολεύει?

Τελικά θα πας σε p30 pro?

Ότι άλλο θες στείλε pm φίλε μου.

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Να είσαι καλά. Η ambient για μένα είναι μια λύση πρόχειρη. Τίποτα δεν μπορεί να αντικαταστήσει την aod. Επίσης η κάμερες. Μάλλον στο απλό p30 θα πάω που μου αρέσει περισσότερο. Και κάτι ακόμα ττο δακτυλικο δουλεύει με κλειστή οθόνη; όπως του s10 η πρέπει να ανάψω η να κάνω ταπ στην οθόνη για ξεκλείδωμα;

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά. Η ambient για μένα είναι μια λύση πρόχειρη. Τίποτα δεν μπορεί να αντικαταστήσει την aod. Επίσης η κάμερες. Μάλλον στο απλό p30 θα πάω που μου αρέσει περισσότερο. Και κάτι ακόμα ττο δακτυλικο δουλεύει με κλειστή οθόνη; όπως του s10 η πρέπει να ανάψω η να κάνω ταπ στην οθόνη για ξεκλείδωμα;

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Δουλεύει κανονικά με κλειστη οθόνη ούτε ταπ ούτε τπτ δεν θέλει!! :)

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

ΛΑΘΟΣ φίλε μου !!! Η Huawei θα χάσει (αν τελικά παραμείνουν τα πράγματα ως έχουν) την άδεια χρήσης των Google Apps και όχι του Android, όπως λανθασμένα ακούγεται στα ελληνικά κανάλια. Το Android είναι λογισμικό ανοιχτού κώδικα και μπορεί να το χρησιμοποιεί ελεύθερα και δωρεάν σε όλες του τις εκδόσεις, ακόμη και στο Android 10 Q. Αυτό σημαίνει ότι η εταιρία μπορεί κανονικά να μας προσφέρει συσκευές στην τελευταία έκδοση και να τις αναβαθμίζει χωρίς να πάρει άδεια από την Google....

 

 

 

Περισσότερα εδώ --->> https://www.doctorandroid.gr/2019/05/huawei-vs-usa-google.html?spref=fb&fbclid=IwAR1-huF8utvsVVvX9Ibh6hLkrJnhmnRXuufEHnWUGr4fNQXEjBWUO1WR6y8

Λογικά το ίδιο ισχύει για όλα, αν παραμείνουν τα πράγματα ως έχουν. Δηλαδή παίρνουν security patches αλλά όχι νέες εκδόσεις android :

 

https://www.gizchina.com/2019/05/21/google-removes-huawei-mate-20-pro-from-the-android-q-beta-program/

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σήμερα το μεσημέρι αποφάσισα να στείλω επίσημη επιστολή στην HUAWEI GREECE κοινοποιώντας την στην ΚΩΣΤΣΟΒΟΛΟΣ καθώς και στην ανεξάρτητη αρχή "Συνήγορος του καταναλωτή" ζητώντας στην ουσία ένα ποσό της αγοράς μου πίσω σαν αποζημίωση γι' αυτά που έχουν γίνει και πρόκειται να γίνουν. Συμπλήρωσα επίσημα την αίτηση του συνηγόρου προωθώντας ταυτότητα και επίσημα παραστατικά. Δεν ξέρω αν θα βγει κάτι από αυτό αλλά είναι το minimum που θεώρησα ότι πρέπει να κάνω εφόσον θα πληρώνω σχεδόν 2 χρόνια μία συσκευή. Αν δεν εισακουστεί η όλη φάση σειρά έχει και η κοινοποίηση σε δικηγορικό γραφείο για να συνεχιστεί η προσπάθεια αυτή. Οποίος θέλει μπορεί να κάνει το ίδιο μπας και πιεστεί η HUAWEI GREECE και βγάλει τουλάχιστον κάποια ανακοίνωση. Δεν μπορώ να διανοηθώ ότι θα δώσω 1000 εύρω για μία συσκευή και δεν θα πάρει τουλάχιστον την επόμενη έκδοση android. Αυτά από εμένα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σήμερα το μεσημέρι αποφάσισα να στείλω επίσημη επιστολή στην HUAWEI GREECE κοινοποιώντας την στην ΚΩΣΤΣΟΒΟΛΟΣ καθώς και στην ανεξάρτητη αρχή "Συνήγορος του καταναλωτή" ζητώντας στην ουσία ένα ποσό της αγοράς μου πίσω σαν αποζημίωση γι' αυτά που έχουν γίνει και πρόκειται να γίνουν. Συμπλήρωσα επίσημα την αίτηση του συνηγόρου προωθώντας ταυτότητα και επίσημα παραστατικά. Δεν ξέρω αν θα βγει κάτι από αυτό αλλά είναι το minimum που θεώρησα ότι πρέπει να κάνω εφόσον θα πληρώνω σχεδόν 2 χρόνια μία συσκευή. Αν δεν εισακουστεί η όλη φάση σειρά έχει και η κοινοποίηση σε δικηγορικό γραφείο για να συνεχιστεί η προσπάθεια αυτή. Οποίος θέλει μπορεί να κάνει το ίδιο μπας και πιεστεί η HUAWEI GREECE και βγάλει τουλάχιστον κάποια ανακοίνωση. Δεν μπορώ να διανοηθώ ότι θα δώσω 1000 εύρω για μία συσκευή και δεν θα πάρει τουλάχιστον την επόμενη έκδοση android. Αυτά από εμένα.

 

σκεψου κυριακη ημουν ετοιμος να κανω παραγγελια το κινητο καθως εχει και ρολοι δωρο και δευτερα πρωι βλεπω ολα αυτα..μακαρι να βγει κατι απο την ενεργεια σου...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σήμερα το μεσημέρι αποφάσισα να στείλω επίσημη επιστολή στην HUAWEI GREECE κοινοποιώντας την στην ΚΩΣΤΣΟΒΟΛΟΣ καθώς και στην ανεξάρτητη αρχή "Συνήγορος του καταναλωτή" ζητώντας στην ουσία ένα ποσό της αγοράς μου πίσω σαν αποζημίωση γι' αυτά που έχουν γίνει και πρόκειται να γίνουν. Συμπλήρωσα επίσημα την αίτηση του συνηγόρου προωθώντας ταυτότητα και επίσημα παραστατικά. Δεν ξέρω αν θα βγει κάτι από αυτό αλλά είναι το minimum που θεώρησα ότι πρέπει να κάνω εφόσον θα πληρώνω σχεδόν 2 χρόνια μία συσκευή. Αν δεν εισακουστεί η όλη φάση σειρά έχει και η κοινοποίηση σε δικηγορικό γραφείο για να συνεχιστεί η προσπάθεια αυτή. Οποίος θέλει μπορεί να κάνει το ίδιο μπας και πιεστεί η HUAWEI GREECE και βγάλει τουλάχιστον κάποια ανακοίνωση. Δεν μπορώ να διανοηθώ ότι θα δώσω 1000 εύρω για μία συσκευή και δεν θα πάρει τουλάχιστον την επόμενη έκδοση android. Αυτά από εμένα.

Μπράβο φίλε.

Η πιo σωστή και γρήγορη κίνηση που έκανε ποτέ συμφορουμίτης!

Respect!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να διανοηθώ ότι θα δώσω 1000 εύρω για μία συσκευή και δεν θα πάρει τουλάχιστον την επόμενη έκδοση android. Αυτά από εμένα.

 

 

 

Αν ήμουν η Huawei θα σου απαντούσα ότι απευθύνεσαι στο λάθος μέρος, θα έπρεπε να στείλεις τη διαμαρτυρία σου στην αμερικανική πρεσβεία.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone XS max 256GB

iPad Pro 10.5" WiFi 256GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...