Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σας .. σήμερα μάλλον θα αγοράσω το p30 pro, ποια είναι η γενική άποψη σας για το κινητό ; Είστε ευχαριστημένοι ;

Έψαξα αρκετά στο myphone αλλά δεν βρήκα κάποιο άρθρο σχετικά με τα tempered glass .. είναι απαραίτητο το tempered glass λόγο δουλειάς .. έχετε να προτείνετε κάποια θήκη και tempered glass ;

Συγγνώμη αν είμαι off topic

 

Κινητάρα πάρτο δεν θα το μετανιώσεις, άψογο σε όλα του κάμερα δάχτυλο face unlock. Εγώ έχω την γνήσια διάφανη θήκη και nano liquid της Spigen στην οθόνη τώρα το ποσό καλό είναι θα φανεί στην πορεία. Αυτά από εμένα!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα σας, να κανω μια ερωτηση, ειμαι κατοχος του P20 pro και εχω καποια επιδοτηση και σκεφτομαι την αλλαγη σε p30 pro ή samsung s10+

 

ειδα καποια συγκριτικα του Mrwhosetheboss και βλεπω οτι την ημερα και το dynamic range του s10+ http://prntscr.com/notcza ειναι τεραστια η διαφορα ακομα και το Op7 ειναι καλυτερο (που πλακα πλακα το μονο που με χαλαει σε αυτο ειναι που η σελφι καμερα βγαινει απο πανω χαχ) ενω το βραδυ το P30 pro δεν εχει αντιπαλο. υπαρχει καποιο παιδι που εχει δουλεψει και τα 2 κινητα να μας πει μια γνωμη;

Link to comment
Share on other sites

Κινητάρα πάρτο δεν θα το μετανιώσεις, άψογο σε όλα του κάμερα δάχτυλο face unlock. Εγώ έχω την γνήσια διάφανη θήκη και nano liquid της Spigen στην οθόνη τώρα το ποσό καλό είναι θα φανεί στην πορεία. Αυτά από εμένα!!!

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση , είναι tempered glasss αυτό που φοράς ή ζελατίνα ; Λειτουργούν όλα κανονικά και πιάνει και τις καμπύλες ;

Μπορείς να μου αφήσεις ένα link αν σου είναι εύκολο ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας .. σήμερα μάλλον θα αγοράσω το p30 pro, ποια είναι η γενική άποψη σας για το κινητό ; Είστε ευχαριστημένοι ;

Έψαξα αρκετά στο myphone αλλά δεν βρήκα κάποιο άρθρο σχετικά με τα tempered glass .. είναι απαραίτητο το tempered glass λόγο δουλειάς .. έχετε να προτείνετε κάποια θήκη και tempered glass ;

Συγγνώμη αν είμαι off topic

 

Kαλησπερα και απο μενα!!Εγω φοραω tempered glass tmax που η τοποθετηση γινεται με λαμπα uv και ειναι εξαιρετικο,σα να μην φοραει τπτ το κινητο.

Εννοειται δαχτυλικο αποτυπωμα πιανει κανονικα χωρις κανενα προβλημα.

Απο θηκη εχω την Nillkin nature και την Official carbon της huawei!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και απο μενα!!Εγω φοραω tempered glass tmax που η τοποθετηση γινεται με λαμπα uv και ειναι εξαιρετικο,σα να μην φοραει τπτ το κινητο.

Εννοειται δαχτυλικο αποτυπωμα πιανει κανονικα χωρις κανενα προβλημα.

Απο θηκη εχω την Nillkin nature και την Official carbon της huawei!!

 

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για την tmax η τοποθέτηση είναι εύκολη ;

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για την tmax η τοποθέτηση είναι εύκολη ;

 

Σχετικα ευκολο ειναι απλα θελει λιγο προσοχη!!

Ριξε μια ματια εδω!! :)

 

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση , είναι tempered glasss αυτό που φοράς ή ζελατίνα ; Λειτουργούν όλα κανονικά και πιάνει και τις καμπύλες ;

Μπορείς να μου αφήσεις ένα link αν σου είναι εύκολο ;

 

Τίποτα από τα 2 υγρό είναι

https://www.spigen.com/products/screen-protector-glas-tr-nano-liquid

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα ευκολο ειναι απλα θελει λιγο προσοχη!!

 

Ριξε μια ματια εδω!! :)

 

 

 

Γειά σου John, σε τι κατάσταση είναι η tmax εσένα; Εγώ που έβαλα μια no name (uv βέβαια) έχει αρχίσει και δείχνει σημάδια κόπωσης γύρω γύρω και ειδικά σε ένα σημείο χάλια. Την τοποθέτηση την έκανα μόνος μου βέβαια και ίσως να παίζει ρόλο. Επειδή την βάλαμε την ίδια περίοδο εσένα σου έχει δείξει σημάδια φθοράς της κόλλας; Σε ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου John, σε τι κατάσταση είναι η tmax εσένα; Εγώ που έβαλα μια no name (uv βέβαια) έχει αρχίσει και δείχνει σημάδια κόπωσης γύρω γύρω και ειδικά σε ένα σημείο χάλια. Την τοποθέτηση την έκανα μόνος μου βέβαια και ίσως να παίζει ρόλο. Επειδή την βάλαμε την ίδια περίοδο εσένα σου έχει δείξει σημάδια φθοράς της κόλλας; Σε ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Kαλησπερα φιλε μου!!Μετα απο 20 μερες που το φοραω δεν εχει κανενα σημαδι ή αλλοιωση της κολλας απο ολες τις πλευρες.

Το περασμα το εκανα ο ιδιος! :)

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα φιλε μου!!Μετα απο 20 μερες που το φοραω δεν εχει κανενα σημαδι ή αλλοιωση της κολλας απο ολες τις πλευρες.

 

Το περασμα το εκανα ο ιδιος! :)

Από ότι έχω διαβάσει, το τζάμι είναι το ίδιο σε ποιότητα ενώ αυτό που διαφέρει είναι η κόλλα uv

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα φιλε μου!!Μετα απο 20 μερες που το φοραω δεν εχει κανενα σημαδι ή αλλοιωση της κολλας απο ολες τις πλευρες.

Το περασμα το εκανα ο ιδιος! :)

Kαι μετα απο 33 ημερες παλι δεν υπαρχει προβλημα. Δεν την εβαλα εγω , αλλα σε καταστημα στη Ν. Σμυρνη

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Απο σήμερα δίνει πάλι δώρο το Watch GT Active! Για κάποιον που το θέλει και δεν το πρόλαβε καλή περίπτωση

 

p30_640x400.jpg.aspx

 

Το είδα εδώ, λογικά είναι σε όλο το επίσημο δίκτυο

Link to comment
Share on other sites

Και το mate 20pro στα 629...τουτέστιν 500 κάτι με τιμολόγιο για ένα εξίσου πολύ καλό κινητό σε τιμή σοκ ,πάντα για New αναφέρομαι
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε, δεν ξέρω αν είμαι τελευταίος.. Πάει και αυτό.. Στο επόμενο τώρα 6c95911a78a2f027ddafa621243685ec.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Στην κινεζική version ηδη άρχισε να σκάει νέα έκδοση με ακόμη περισσότερες βελτιώσεις στην κάμερα κτλ.

Αναμένουμε! b7b1fa806ab19a866a27a1779a659381.jpgfa58b123fa6cdddc3a3dfeefcd807d2a.jpg

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Απο σήμερα δίνει πάλι δώρο το Watch GT Active! Για κάποιον που το θέλει και δεν το πρόλαβε καλή περίπτωση

 

p30_640x400.jpg.aspx

 

Το είδα εδώ, λογικά είναι σε όλο το επίσημο δίκτυο

 

δεν θελω να βγω off Πολυ αλλα παιρνω αφορμη το ποστ,,θα ηθελα να ρωτησω,,ποιες οι διαφορες μεταξυ του gt και του Gt active? οσο και να ψαχνω διαφορες δεν εχω βρει καπου για να επιλεξω!επισης υπαρχει και το 2,εχω μπερδευτει τελικα ποσα εχουν βγει ;) ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Απο σήμερα δίνει πάλι δώρο το Watch GT Active! Για κάποιον που το θέλει και δεν το πρόλαβε καλή περίπτωση

 

p30_640x400.jpg.aspx

 

Το είδα εδώ, λογικά είναι σε όλο το επίσημο δίκτυο

 

Οντως το ειδα σημερα και στο γνωστο μαγαζι υπαρχει το 128 με 6γιγα ραμ με το παζαρεψε το βγαινει στα 820 ευρω και δωρο το ρολοι , αυτο και αν ειναι προσφορα. Τωρα ειμαι σε διλημμα εντωμεταξυ να το παρω η οχι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα.Απο σπόντα σύντομα έρχομαι και γω στην παρέα σας.Ειχα παραγγείλει ένα iPhone XS αλλά με ενημέρωσαν σήμερα ότι θα χρειαστεί να περιμένω 15-20 μέρες και επειδή ως την άλλη Παρασκευή πρέπει να έχω το κινητό δεν γίνεται να περιμένω.Μπηκα στο σαιτ του Κωτσοβολου για κάποιο λόγο είχε παζάρι στο 128αρι,το κατέβασα στα 825€ και δώρο το ρολόι το οποίο μάλλον και θα πουλήσω γιατί δεν το χρειάζομαι.Το θεωρώ καλό Deal όπως ήρθε (εντωμεταξύ μετά την δική μου παραγγελία βγηκε η επιλογή για παζάρι) αλλά με φοβίζει το σύντομα διαθέσιμο που λέει,εύχομαι να το έχω την άλλη εβδομάδα.Ένιωσα ότι το χρωστάω στην Huawei γιατί τα Χριστούγεννα είχα πάρει το P20 Pro και μετά από 7 μέρες έπρεπε να το δώσω λόγω οικονομικών λόγων όμως πρόλαβα και αγάπησα την κάμερα του.Παμε για το P30 Pro λοιπόν,θα χρειαστώ την βοήθεια σας για θήκη φθηνή και καλή (μάλλον διαφανη) και ένα τζαμάκι οικονομικό να μην μου δημιουργήσει θέματα με το δαχτυλικο αποτύπωμα.Αυτα προς το παρόν και σορρυ για το σεντόνι!
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να παραλάβεις και δεν θα το μετανιώσεις... Εγω μετά από τόσες συσκευές εχω βρει (εστω και προσωρινά) το λιμάνι μου...

Απλά εξαιρετική συσκευή σε όλα του... Προσωπικά για εμένα ενα κλικ καλύτερο του Note 9 στα σημεία...

Για θήκη εγω θα πρότεινα (ανάλογα με το χρωμα που θα πάρεις) την original carbon πολύ διακριτική και ξεχνας τις δαχτυλιές.

Για γυαλί μόνο T-MAX με UV κόλλα αλλιως πας σε spigen NeoFlex (μεμβράνη υγρής τοποθέτησης) που ναι μεν είναι καλή αλλα δεν φτάνει το επίπεδο του γυαλιού.

Εγώ προσωρινά μέχρι να λήξη η εγγύηση θραύσης οθόνης πάω γυμνός να το ευχαριστηθώ...

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να παραλάβεις και δεν θα το μετανιώσεις... Εγω μετά από τόσες συσκευές εχω βρει (εστω και προσωρινά) το λιμάνι μου...

Απλά εξαιρετική συσκευή σε όλα του... Προσωπικά για εμένα ενα κλικ καλύτερο του Note 9 στα σημεία...

Για θήκη εγω θα πρότεινα (ανάλογα με το χρωμα που θα πάρεις) την original carbon πολύ διακριτική και ξεχνας τις δαχτυλιές.

Για γυαλί μόνο T-MAX με UV κόλλα αλλιως πας σε spigen NeoFlex (μεμβράνη υγρής τοποθέτησης) που ναι μεν είναι καλή αλλα δεν φτάνει το επίπεδο του γυαλιού.

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου,αν συγκρίνω από το P20 Pro που μου λείπει ακόμα μετά την τόσο προσωρινή συμβίωση σίγουρα θα είναι καλύτερο.Θα πάρω το aurora blue και σ ευχαριστώ για τις προτάσεις θα τις τσεκάρω άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Έσκασε στο firmware finder η 161 για το εργαλείο!! 070795663937ef2169c4f5ed9cc65b58.jpg

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...