Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει κανένας δοκιμάσει να την ασύρματη προβολή σε τηλεόραση Samsung? Ενώ δείχνει ότι συνδέεται στη τηλεόραση δεν μπορώ να προβάλω περιεχόμενο σε αυτήν.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δοκίμασα σε LG 5ετιας και Samsung 5ετιας και σε μια F&U 1 έτος όλες smart TV και λειτουργεί εξαιρετικά σαν ασύρματη προβολή αλλά και σε Pc mode

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Αυριο παιδια παραλαβανω μαυρο 256GB 8GB RAM μεταχειρισμενο ενος μηνου προερχεμενος απο το Ρ30 το απλο Aura το οποιο το πουλησα αναγκαστηκα επειδη υπερθερμενοταν χωρις λογο μονο με Wifi ενεργο και ανοικτη την καμερα υποθετω πως θα υπερθεμενοταν λογο του ηλιολουστου καιρου εξω που εκαιγε πετρες.

 

Μολις το παρελαβα και εγω σημερα το δικο μου παιδια Black 256GB 8GB Ram. Το βρηκα μεταχειρισμενο στα 800 ευρω και το πηρα ειναι 1 μηνος απ οσο μου ειπε το παιδι το αγορασε απο την electroline.

 

 

κακώς πήρες το μαύρο.. απορροφάει περισσότερη ηλιακή ακτινοβολία αρα πάλι θα έχεις θέμα με υπερθέρμανση

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω φίλε μ Εγώ πάντα με τα huawei σε Samsung tv πάντα είχα θέμα....Μια κόλλαγε μια δεν είχε ήχο....Γενικά μια μικρή ασυμβατότητα.....και δεν ξέρω ακόμη Γιατί....

Χρόνια με Samsung smart tv και Huawei. Μηδενικά προβλήματα. Τα πάντα λειτουργούν άψογα.

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια με Samsung smart tv και Huawei. Μηδενικά προβλήματα. Τα πάντα λειτουργούν άψογα.

 

 

Εγώ από εποχή mate 9 νου έκανε κολλήματα ειδικά σε streaming στον ήχο....ακόμη και τώρα με mate 20 pro μου κάνει τα ίδια....Και έχω Samsung smart tv 2018 μοντέλο....με Samsung ακόμη και s6 edge plus έπαιζα σταράτα....Δεν ξέρω τι να πω ....περίεργο οντως

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας δοκιμάσει να την ασύρματη προβολή σε τηλεόραση Samsung? Ενώ δείχνει ότι συνδέεται στη τηλεόραση δεν μπορώ να προβάλω περιεχόμενο σε αυτήν.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και με το p20 pro αλλα και με το p30 pro σε samsung 8 series , δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι η 7 series και όπως είπα με p20 pro δεν έχει θέμα ενώ με το p30 pro μόνο δείχνει ότι συνδέεται αλλά δεν προβάλλεται η οθόνη του τηλεφώνου

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κακώς πήρες το μαύρο.. απορροφάει περισσότερη ηλιακή ακτινοβολία αρα πάλι θα έχεις θέμα με υπερθέρμανση

 

Το Ρ30 το ειχα σε Aura.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι μπούρδες περί χρώματος και θερμότητας απορώ με μερικούς. Και εμενα μαύρο είναι προέκταση του χεριού μου κανονικά και 0 θερμοκρασίες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάποιο νέο με το update έχουμε?

P30 pro
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι μπούρδες περί χρώματος και θερμότητας απορώ με μερικούς. Και εμενα μαύρο είναι προέκταση του χεριού μου κανονικά και 0 θερμοκρασίες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάποιο νέο με το update έχουμε?

Ο φίλος punisher προφανώς το είπε χαριτολογωντας διοτι το άλλο μέλος είπε ότι υπερθεμενοταν λογω του ηλιολουστου καιρου εξω που εκαιγε πέτρες. :D

Και ως γνωστόν το μαύρο χρώμα γενικά απορροφάει την θερμότητα πιο πολύ οπότε τώρα είναι θα ακόμη χειρότερα!!(Για πλάκα εννοείται)

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ο φίλος punisher προφανώς το είπε χαριτολογωντας διοτι το άλλο μέλος είπε ότι υπερθεμενοταν λογω του ηλιολουστου καιρου εξω που εκαιγε πέτρες. :D

Και ως γνωστόν το μαύρο χρώμα γενικά απορροφάει την θερμότητα πιο πολύ οπότε τώρα είναι θα ακόμη χειρότερα!!(Για πλάκα εννοείται)

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

 

α ρε Γιαννάρα μόνο εσύ με καταλαβαίνεις:p

είσαι ευχαριστημένος απο κάμερα και απόδοση γενικότερα με το εργαλείο;

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

A ok παω πάσο τότε.. Τεσπα όλα καλά.

με το update τι κάνουμε βρε παιδιά κανα νέο έχουμε?

P30 pro
Link to comment
Share on other sites

A ok παω πάσο τότε.. Τεσπα όλα καλά.

 

με το update τι κάνουμε βρε παιδιά κανα νέο έχουμε?

Μπα φίλε μου τπτ ακόμη... Αναμένουμε.. Η 140 έχει γίνει approved εδώ και 15 μέρες αλλά ακόμη τπτ..

Μήπως πάρουμε κατευθείαν την 153 το να πω...

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μπα φίλε μου τπτ ακόμη... Αναμένουμε.. Η 140 έχει γίνει approved εδώ και 15 μέρες αλλά ακόμη τπτ..

Μήπως πάρουμε κατευθείαν την 153 το να πω...

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

 

Και η 153 approved από χθες...

Μακάρι να παμε κατευθείαν σε αυτήν αν και δεν το βλέπω....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Και η 153 approved από χθες...

 

Μακάρι να παμε κατευθείαν σε αυτήν αν και δεν το βλέπω....

Όντως approved είναι και σε μένα τώρα που το είδα..

Αντε να δούμε τι θα δούμε...

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση πως με την 124 δεν βγάζει τόσο φωτεινές φωτογραφίες σε σχεδόν απόλυτο σκοτάδι.

 

Βασικά η διαφορά είναι μεγάλη. Λες να πάθε τίποτα το κινητό;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Και η 153 approved από χθες...

Μακάρι να παμε κατευθείαν σε αυτήν αν και δεν το βλέπω....

 

Αν η συσκευη ειναι Ευρωπαικη τις επομενες μερες θα ερθει η .153

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια σχετικα με την ενημερωση λογισμικου τι γινεται με τα Huawei κινητα πως την περνουμε ; Βαση του ΙΜΕΙ μας ή μπορουμε να την κατεβασουμε απο το Firmware Finder ; Ειμαι με την 124 απο την Κυριακη που το αγορασα μεταχειρισμενο.

Επισης στο Firmware Finder βλεπω οτι κυκλοφορουν οι εκδοσεις: 153 , 152 , 136 , 108 , 140 , 138 κλπ. Ποιο ειναι το μετα απο το 124 ;

Δεν τα περνουμε με βαση την σειρα ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Έφτασε κ η 153,εν αναμονή να μπορέσουμε να την κατεβάσουμε μιας κ για να παρεις σειρά θέλει κανα δυο μέρες....

Φλασαρισμα με usb otg κ γίνεται wipe, οπότε στήσιμο απο την αρχή.

https://support.halabtech.com/index.php?a=downloads&b=file&c=download&id=121664

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το κακό ότι θέλει wipe και στήσιμο πάλι...

Έτσι δεν γίνεται δουλειά...

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το κακό ότι θέλει wipe και στήσιμο πάλι...

Έτσι δεν γίνεται δουλειά...

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

 

Προσωπικά δεν με ενοχλεί μιας και δεν το έχω φορτώσει για τα καλά,ακόμα...

Σε καμιά ώρα ευελπιστώ να την έχω περάσει,αν όλα πάνε καλά :D

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν με ενοχλεί μιας και δεν το έχω φορτώσει για τα καλά,ακόμα...

 

Σε καμιά ώρα ευελπιστώ να την έχω περάσει,αν όλα πάνε καλά :D

Εγώ έχω το έχω φορτώσει για τα καλά εδώ και 2 εβδομάδες που το έχω...

Όταν την περάσεις περιμένουμε εντυπώσεις!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το έχω φορτώσει για τα καλά εδώ και 2 εβδομάδες που το έχω...

Όταν την περάσεις περιμένουμε εντυπώσεις!

Η πρώτη απόπειρα απέτυχε. Ίσως φταίει ότι το φλασάκι είναι σε FAT32 ή ότι το καλώδιο otg που έχω είναι micro usb κ το σύνδεσα με αντάπτορα usb c στο κινητό. Θα δοκιμάσω με κάρτα sd κ ελπίζω να προχωρήσει η αναβάθμιση.

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...