Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διάβασε καλά καλά και όλο το άρθρο

 

Για αυτό έγραψα γιατί όντως διάβασα τις πρώτες γραμμές του άρθρου χαχα.

Πάντως τραγικό αν συμβαίνει όντως να αντικαθιστά τη φωτογραφία με μια ψεύτικη . Οκ αν είναι και γω να πάρω μια φωτογραφία απο το google του φεγγαριού κ να λέω οτι την έβγαλα εγώ. Τι νόημα έχει;

Edited by jimmymaisterGR
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά βγάζει το φεγγάρι όπως λέει το διαφημιστικό. Το έχω βγάλει απλά δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ να το ανεβάσω.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά βγάζει το φεγγάρι όπως λέει το διαφημιστικό. Το έχω βγάλει απλά δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ να το ανεβάσω.

 

Το διάβασες όλο το άρθρο?

Δεν λέει αυτό,εξηγεί ότι η εταιρία δεν βγάζει αυτό που βλέπεις ακριβώς αλλά το συνδυάζει απο την ώρα που θα κάνεις κλικ μέχρι την ώρα που θα δεις την φωτογραφία,με άλλες φωτογραφίες σελήνης.Επιγραμματικά όλα αυτά.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατέληξα σε ελαφρώς μεταχειρισμένο p30 pro 8/256 στο breathing crystal..το περιμένω της επόμενες μέρες από Ρόδο ..

Τα τελευταία χρόνια είμαι με ένα leeco elite και ελπίζω να μη δικαιώσουν τα τόσα χρήματα

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κατέληξα σε ελαφρώς μεταχειρισμένο p30 pro 8/256 στο breathing crystal..το περιμένω της επόμενες μέρες από Ρόδο ..

Τα τελευταία χρόνια είμαι με ένα leeco elite και ελπίζω να μη δικαιώσουν τα τόσα χρήματα

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ειναι η μερα με την νυχτα οι διαφορες στο τετραγωνο.

Link to comment
Share on other sites

https://www.androidauthority.com/huawei-p30-pro-moon-mode-controversy-978486/amp/

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

είναι μια φωτογραφία χωρίς link προέλευσης και χωρίς να μας αναφέρει κάπου ότι είναι απο το κινητό τραβηγμένη.

Αυτό εννοούσα με τα ερωτηματικά...

Οκ , αν ειναι ετσι εχεις δικιο!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Η διάφανη θήκη της Huawei είναι καλή? Είναι πολύ σκληρή? Την προτείνετε?

 

Σαν θήκη είναι ωραία αν θες να φαίνεται το χρώμα του κινητού και αρκετά ανθεκτική στα πλαϊνά αλλά δυστυχώς εμένα μου έχει κάνει πολλά σημάδια πίσω και γρατζουνιές.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τελικά βρήκα ένα σφραγισμένο 256ρι στα 750 ευρώ και δεν μπόρεσα να αντισταθώ και το τσίμπησα.

 

Όλα άριστα με το κινητό, μια ερώτηση μόνο, στις προηγούμενες συσκευές που είχα όταν ήμουν συνδεμένος στο τοπικό δυκτιο, όταν έβλεπα μια φωτογραφία ή βίντεο, πάνω δεξιά μου έβγαζε ένα σηματάκι που μπορούσα να στείλω την εικόνα στην TV. Τώρα στο p30 pro δεν μου βγάζει αυτήν την επιλογή. Πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση μήπως?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τελικά βρήκα ένα σφραγισμένο 256ρι στα 750 ευρώ και δεν μπόρεσα να αντισταθώ και το τσίμπησα.

 

 

 

Όλα άριστα με το κινητό, μια ερώτηση μόνο, στις προηγούμενες συσκευές που είχα όταν ήμουν συνδεμένος στο τοπικό δυκτιο, όταν έβλεπα μια φωτογραφία ή βίντεο, πάνω δεξιά μου έβγαζε ένα σηματάκι που μπορούσα να στείλω την εικόνα στην TV. Τώρα στο p30 pro δεν μου βγάζει αυτήν την επιλογή. Πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση μήπως?

Μεταχειρισμένο ή από κατάστημα?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Σας έχει τύχει ενώ είναι στην AOD να ανάβει μόνη της η οθόνη(χωρίς να πειράξω το κινητό καθόλου) κ να ξανασβηνει πάλι μετά;; μου το κάνει αρκετές φορές από τότε που το πήρα.

 

Μήπως έχεις συνδεμένο κάτι στο bluetooth; Εμένα το κάνει μία φορά όταν συνδέεται στο ΒΤ του αυτοκινήτου. Αν έχεις συνδεμένο κάτι που κάνει κατά διαστήματα αποσυνδέσεις, θα ανάβει και θα σβήνει κάθε φορά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οι οθόνες των p30 pro είναι boe και του απλού p30 samsung?

Ισχύει αυτό?

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο τηλεφωνακι αλλα προσωπικα με χαλαει που δεν εχει notification led, radio & audio jack 3,5..
"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Μεταχειρισμένο ή από κατάστημα?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι μεταχειρισμένο, σφραγισμένο το πήρα. Είναι αγορασμένο από κατάστημα Γερμανός. Απλά αυτός που μου το αγόρασε το πλήρωσε 650 ευρώ και μου το έδωσε 750. Δεν με πειράζει βέβαια όμως γιατί από το να έδινα 950 που έχει στα καταστήματα, στην τελική και εγώ κερδισμένος βγήκα και αυτός.

 

Για το θέμα με την αποστολή των φωτογραφιών η τα βίντεο στην TV, τελικά τι πρέπει να κάνω?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο τηλεφωνακι αλλα προσωπικα με χαλαει που δεν εχει notification led, radio & audio jack 3,5..
Όπως σχεδόν τα flagship εδώ και αρκετά χρόνια..

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Για το θέμα με την αποστολή των φωτογραφιών η τα βίντεο στην TV, τελικά τι πρέπει να κάνω?

 

Νομίζω αν δεν κάνω λάθος ότι αυτό το κάνεις με το "Huawei share"... Δηλαδη ενω βλέπεις μια φωτογραφία πατάς το εικονίδιο του "share" και πάνω πάνω βγάζει μόνο του το "Huawe share " επιλέγεις πηγή και προβολή

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτή η χαζομάρα να μην μπορείς να στείλεις εικόνα Wireless με Chromecast απλά απαράδεκτο....

 

Edit:εν δράση η carbon θήκη της Huawei και το tmax γυαλί!! :)

 

 

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

029d5e2388a840906e838a113b76920d.jpg0713049b2b2467fa9463a28d0508bc02.jpg

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις συνδεμένο κάτι στο bluetooth; Εμένα το κάνει μία φορά όταν συνδέεται στο ΒΤ του αυτοκινήτου. Αν έχεις συνδεμένο κάτι που κάνει κατά διαστήματα αποσυνδέσεις, θα ανάβει και θα σβήνει κάθε φορά.

 

Όχι δεν εχω συνδέσει κάτι με Bluetooth ούτε το έχω ανοιχτό.. Μάλλον είμαι να κάνω επαναφορά κ να δω με τις εφαρμογές μετά μια μια.

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει κάποια εφαρμογή που να στέλνει φωτογραφίες στην TV, αλλά χωρίς να ρίχνει την ποιότητα?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά οι οθόνες των p30 pro είναι boe και του απλού p30 samsung?

Ισχύει αυτό?

 

P30 Pro 256gb Aurora Power

 

Boe και LG,το ανεφερα 2-3σελιδες πιο πισω

https://www.oled-info.com/anandtech-huawei-uses-panels-lgd-and-boe-its-p30-and-p30-pro-smartphones

Link to comment
Share on other sites

Boe και LG,το ανεφερα 2-3σελιδες πιο πισω

https://www.oled-info.com/anandtech-huawei-uses-panels-lgd-and-boe-its-p30-and-p30-pro-smartphones

 

Με το device Info πλεον δεν διχνει device manufacturer..

Εχουν βαλει παλι Lg??omg..

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτή η χαζομάρα να μην μπορείς να στείλεις εικόνα Wireless με Chromecast απλά απαράδεκτο....

 

Edit:εν δράση η carbon θήκη της Huawei και το tmax γυαλί!! :)

 

g[/img]

 

τέτοια χρωματάρα και να την κρύβεις με το καρμπον ρε Γιάννη.. βάλτου μια διάφανη να στανιάρει

Καλορίζικο:)

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

τέτοια χρωματάρα και να την κρύβεις με το καρμπον ρε Γιάννη.. βάλτου μια διάφανη να στανιάρει

Καλορίζικο:)

 

Σε ευχαριστω παρα πολυ βασιλη!!!Εχω παραγγειλει ηδη nillkin nature και αναμενω!! :D:D

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Όπως σχεδόν τα flagship εδώ και αρκετά χρόνια..

 

Στάλθηκε από το LEX722 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Οπως ειπες.. σχεδόν!!!

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Σκαει σιγα σιγα και το update 140 που ενεργοποιει τον tof sensor και με Patch απριλιου!

 

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=79405519&postcount=132

 

Video με τον tof εν δραση

 

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...