Jump to content

Sony Ericsson K750i


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θέλω να ρωτήσω αν έχει παρατηρήσει κανείς άλλος κολλήματα ότνα τρέχει full screen video. Το κινητό το αγόρασα προχτές , το ανοίγω και παω να δώ το εισαγωγικό βίντεο του , και το βλέπω να κολλάει!! Μετα τράβηξα και εγώ κατι βιντεο και ότνα τα έπαιζα και αυτά full screen (οριζόντια) κολλούσαν ... μεγάλη απογοήτευση -.- . ; Έχω R1CA021, και σκέφτομαι να αναβαθμίσω σε R1DB001 αν και δεν ξέρω αν έχει βγεί με ελληνικά ούτε αν μπορεί να λύσει το πρόβλημα.

Καμιά ιδέα ?

 

 

CID49 :s

 

 

Α και κάτι άλλο δεν μπορώ να συνδεθώ στο update service pro της SE , δημιουργώ profile αλλά πάντα βγάζει failed to log in, contact your administrator ...

ego eho r1bc002 k mou kolai ke mena se full screen mode.me to proigumeno firmware pu iha (kati me L mesa de thimame akrivos to onoma) den kolluse alla itan hiroteri i piotita video.ta neotera logismika de xero an kollane

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ΠΡΟΣ xamurabi Η ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ.

ΕΧΩ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙ ΤΟ imTOO 3GP video converter ΚΑΙ ΜΕΤΑΤΡΕΠΩ ΤΑ ΜΟV KAI AVI ΑΡΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ.ΑΛΛΑ ΚΑΘΩΣ ΤΑ ΣΥΜΠΙΕΖΕΙ ΜΟΥ ΚΟΒΕΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ.

ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?

 

Όπως προείπαν παραπάνω η έκδοση που έχεις είναι demo και κωδικοποιεί το πρώτα 20 λεπτά. :( . Αν θες την πλήρη έκδοση θα πρέπει να την αγοράσεις :rolleyes: ή να ψάξεις καλύτερα...για να βρεις τρόπο να την κάνεις πλήρη.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Πόσο περίπου θα κοστίσει;

Με την αποδειξη αγορας του κινητου Δωρεαν,αλλιως υπολογισε κανενα 15-20 ευρο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ακόμη και παρακαλώ απαντήστε, για να μην κάνω άθελά μου κάποια ζημιά: Πώς ακριβώς αφαιρούμε το βύσμα του φορτιστή; Προφανώς όχι όπως τα παλαιότερα SE που έπρεπε να το ανασηκώσεις λιγο προς τα επάνω. Το βγάζεις τραβώντας το ευθεία προς τα έξω ή πρέπει να προσέξεις κάτι ιδιαίτερα; Στις οδηγίες πάντως, δείχνει ότι το τραβάς ίσια προς τα έξω, χωρίς να το σηκώσεις.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τον τραβας ισια προς τα εξω. Αν δεις οτι δυσκολευεται να βγει ανασηκωσε τον λιγο.

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

Τον τραβας ισια προς τα εξω. Αν δεις οτι δυσκολευεται να βγει ανασηκωσε τον λιγο.

Αυτό θέλω να διευκρινίσω. Ίσια προς τα έξω δυσκολεύεται να βγει; χρειάζεται να "παίξει" λίγο είτε προς τα πάνω είτε προς τα κάτω; Αν επιχειρήσω να τον βγάλω τραβώντας "με τη μία" δεν θα βγει;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο σου λεω, με την μια τραβηξε τον και μην ανησυχεις...

Leave me alone/Isolation bears hope

There's something else waiting/A promised destiny

Freezing me/I feel restless and low

These days full of sadness/How joyfully changed Into fear

My freakshow will start tonight/Don't miss the right time

Link to comment
Share on other sites

telika an valo bluetooth gps sto k750i boro na tohrisimopiiso axioprepos me kapio apo ta dithesima logismika pu kikloforun sa gps (opos me to nav4all pu ine dorean os to 2008) i i hartes ine halia;:confused:
Link to comment
Share on other sites

HI edo kai 2 bdomades eimai katoxos k750i... mexri twra exw poli kales entypwseis.... alla exw merikes apories.

1: Ti paizei me to far manager kai pos auto douleuei?

2: exw kapoia patch alla den kserw pos na ta balw sto kinito

3:ta .hid arxeia pos ta kaneis install

 

parakalw oi expert as dwsoun kapoia lusi sta erwtimata mou

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

HI edo kai 2 bdomades eimai katoxos k750i... mexri twra exw poli kales entypwseis.... alla exw merikes apories.

1: Ti paizei me to far manager kai pos auto douleuei?

2: exw kapoia patch alla den kserw pos na ta balw sto kinito

3:ta .hid arxeia pos ta kaneis install

 

parakalw oi expert as dwsoun kapoia lusi sta erwtimata mou

 

1. Ρίξε μια ματιά εδώ:

http://www.se-info.nl/tweaking/?page=far&lang=en

2 Για ποιά patch μιλάς;

3 Τα στέλνεις απλά με το bt στο κινητό. Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι άλλο εσύ.

Link to comment
Share on other sites

xamurabi ΚΑΙ 3 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΒΕΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ

 

Φταιει αυτο που σου γραψαν ο xamurabi και ο geofil. Απλα ο xamurabi εγραψε (μαλλον κατα λαθος) 20 λεπτα, ενω το σωστο ειναι 2.

Το προγραμμα σου βγαζει και σχετικο μηνυμα.

Link to comment
Share on other sites

OXI.TO ENA LEEI 5 LEPTA KAI TO ALLO 20 LEPTA.APLA OTI KAI NA KANΩ MOY KOBEI LIGO APO TO ΤΕΛΟΣ.ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΘΑΣ ΣΑΣ ΠΩ.ΑΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ.
Link to comment
Share on other sites

gia to gps sto k750i pu rotao den ehi kanis asholithi;:worry: :cry:

File mou exei hdh rwtrhsei 2 fores.An kapoios den apanta shmainei pws den kserei...Na eisai sigouros pws an kapoios gnorizei kati sxetika me thn aporia sou tha souj to pei...Filika panta:)

Link to comment
Share on other sites

File mou exei hdh rwtrhsei 2 fores.An kapoios den apanta shmainei pws den kserei...Na eisai sigouros pws an kapoios gnorizei kati sxetika me thn aporia sou tha souj to pei...Filika panta:)

2 Για ποιά patch μιλάς;

 

 

einai kapoia patch pou aforoun leitoyrgies tou tilefwnoun px... na akous radio xwris handfree

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Έχω ένα πρόβλημα. Προσπαθώ εδώ και πολύ ωρα να εγκαταστήσω το USB καλώδιο μα τίποτα..Όταν τελειώνει κάθε προσπάθεια εγκατάστασης ,μου γράφει ότι "Δεν είναι δυνατή η εγκατάσταση. Δεν εντοπίστηκε το καθορισμένο αρχείο από το σύστημα". Το έχω προσπαθήσει βάζοντας και το cd που πήρα μαζί με το κινητό αλλά τπτ.... :cry: :cry: HELP!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Για να βαλεις μονο τους απαραιτητους drivers χωρις full install των προγραμματων κλπ κανε το παρακατω.

 

Συνδεεις το κινητο στον υπολογιστη με το καλωδιο. Σου βγαζει οτι βρεθηκε νεα συσκευη κλπ. Πατας να δωσεις εσυ την τοποθεσια των drivers. Πηγαινεις στο φακελο του cd που λεει usb cable και του λες να ψαξει εκει. Θα βαλει μονο του ολους τους drivers που χρειαζονται.

 

Αν δεν βρεις το φακελο πες μου να κοιταξω την ακριβη διαδρομη στο cd.

Link to comment
Share on other sites

Για να βαλεις μονο τους απαραιτητους drivers χωρις full install των προγραμματων κλπ κανε το παρακατω.

 

Συνδεεις το κινητο στον υπολογιστη με το καλωδιο. Σου βγαζει οτι βρεθηκε νεα συσκευη κλπ. Πατας να δωσεις εσυ την τοποθεσια των drivers. Πηγαινεις στο φακελο του cd που λεει usb cable και του λες να ψαξει εκει. Θα βαλει μονο του ολους τους drivers που χρειαζονται.

 

Αν δεν βρεις το φακελο πες μου να κοιταξω την ακριβη διαδρομη στο cd.

 

Μόλις το έκανα και αυτό αλλά στο τέλος αντί να μου πει η εγκατάσταση ολοκληρώθηκε με επιτυχεία μου λέει: "Δεν είναι δυνατή η εγκατάσταση αυτού του υλικού. Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγκατάσταση της συσκευής. Δεν είναι δυνατή η εύρεση του καθορισμένου αρχείου από το σύστημα.":worry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το K750i έχει το τελικό "ς"; Επίσης, είναι προβληματικό το joystick;

 

Έχει στα σύμβολα αν πας ή αν αλλάξεις την γραφή σε αγγλικά και βάλεις το αγγλικό s.;)

Το joystick είναι προβληματικο.:mad:

Εμένα δεν είχε κανένα πρόβλημα αλλά από προχθές δεν πάει κάτω με τίποτα.:(

Link to comment
Share on other sites

@AntonisStaras

Πολύ συχνό ερώτημα που παραπέμπει αυτόν που ρωτά στο F.A.Q. του Κ750. Επι της ουσίας το πιθανότερο είναι να έχεις εγκαταστήσει εσφαλμένα αρχεία και δεν μπορείς πια να "φρεσκάρεις" την εγκατάσταση. Πρώτα θα απεγκαταστήσεις ΟΛΑ τα drivers που αφορούν το Κ750 σε safe mode και κατόπιν κάνεις ξανά την εγκατάσταση από την αρχή με τη μεθοδολογία που προαναφέρθηκε.

Link to comment
Share on other sites

@AntonisStaras

Πολύ συχνό ερώτημα που παραπέμπει αυτόν που ρωτά στο F.A.Q. του Κ750. Επι της ουσίας το πιθανότερο είναι να έχεις εγκαταστήσει εσφαλμένα αρχεία και δεν μπορείς πια να "φρεσκάρεις" την εγκατάσταση. Πρώτα θα απεγκαταστήσεις ΟΛΑ τα drivers που αφορούν το Κ750 σε safe mode και κατόπιν κάνεις ξανά την εγκατάσταση από την αρχή με τη μεθοδολογία που προαναφέρθηκε.

 

Όταν λες σε safe mode τι ακριβώς εννοείς?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K750i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...