Jump to content

OnePlus 7


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε άλλη συσκευή η κάρτα σιμ κάλεσε κανονικά τον αριθμό του σπιτιού μου

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δοκίμασες με άλλο dialer?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 905
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έγινε και με αυτό

 

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πάρε backup ότι σου χρειάζεται από αρχεία και κάνε reset. Αλλά μετά μην κάνεις επαναφορά από google backup, ξεκίνα από το μηδέν

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Έλληνες χρόνια πολλά!!!!

 

Android 11!!d1cdbfafdf9fab58a40cda711138a6d3.jpg

 

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!

Ποιο μοντέλο έχεις;

Έχω το 1900 με περασμένη όμως την ευρωπαϊκή Ρομ,και γενικά τελευταία δεν πολυπαιρνω αναβαθμίσεις,ούτε καν με το oxygen updater.

Προηγουμενως λάμβανα κανονικά τις αναβαθμίσεις,μέχρι τον Δεκέμβριο περίπου.

Δεν έχω πειράξει κάτι στην συσκευή..όλα στοκ.

Αναγκαστικά κατέβασα την open beta 4 μέσω του Oneplus forum κι έτσι την πέρασα τοπικά στη συσκευή μου.

Προς το παρόν δεν έχω λάβει ειδοποίηση για την stock 11.

Μήπως γνωρίζεις τι μπορεί να παίζει με το μοντέλο μου;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!

 

Ποιο μοντέλο έχεις;

 

Έχω το 1900 με περασμένη όμως την ευρωπαϊκή Ρομ,και γενικά τελευταία δεν πολυπαιρνω αναβαθμίσεις,ούτε καν με το oxygen updater.

 

Προηγουμενως λάμβανα κανονικά τις αναβαθμίσεις,μέχρι τον Δεκέμβριο περίπου.

 

Δεν έχω πειράξει κάτι στην συσκευή..όλα στοκ.

 

Αναγκαστικά κατέβασα την open beta 4 μέσω του Oneplus forum κι έτσι την πέρασα τοπικά στη συσκευή μου.

 

Προς το παρόν δεν έχω λάβει ειδοποίηση για την stock 11.

 

Μήπως γνωρίζεις τι μπορεί να παίζει με το μοντέλο μου;

έχω κ εγω το 1900 φίλε με global rom.... η ευρωπαϊκή ρομ αργεί λίγο παραπάνω δυστυχώς.

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το πολυαναμενόμενο Android 11 και έχει αλλάξει αρκετά πράγματα και πρώτα πρώτα βλέπω η μπαταρία κάνει καλύτερη εξοικονόμηση
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε το πολυαναμενόμενο Android 11 και έχει αλλάξει αρκετά πράγματα και πρώτα πρώτα βλέπω η μπαταρία κάνει καλύτερη εξοικονόμηση

Έκανες και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων; Εμένα προς το παρόν φαίνεται να καταναλώνει περισσότερη μπαταρία και μου δείχνει συχνά πυκνά οτι το wi-fi έχει θεματάκια. Όταν βρω χρόνο σκέφτομαι να κάνω και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μήπως στρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Έκανες και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων; Εμένα προς το παρόν φαίνεται να καταναλώνει περισσότερη μπαταρία και μου δείχνει συχνά πυκνά οτι το wi-fi έχει θεματάκια. Όταν βρω χρόνο σκέφτομαι να κάνω και επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μήπως στρώσει.

 

πρωτα περναμε την 11 και μετα επαναφορα εργοστσικων;back up με πιο τροπο παιρνουμε;

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε update OTA και στην ευρωπαϊκή ρομ το Oxygen 11.

Edit:

 

Μάλλον αφαίρεσαν το "μαμά" widget του καιρού. Το παρατηρήσατε και εσείς;

Edited by kosmasdel
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το Diagnose για έλεγχο της μπαταρίας, apk ήταν, έγινε εγκατάσταση,δεν φαίνεται πουθενά η εφαρμογή, ούτε ανοίγει

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά επειδή λέω να αναβαθμίσω με το oxygen updater σε android 11, έχετε δει τίποτα στραβό όσοι έχετε αναβαθμίσει; Να προχωρήσω η όχι;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή λέω να αναβαθμίσω με το oxygen updater σε android 11, έχετε δει τίποτα στραβό όσοι έχετε αναβαθμίσει; Να προχωρήσω η όχι;
μπορείς να το βαλεις φιλε κ με το νεο update σε 11.0.0.2 εγινε ακόμα πιο σταθερό

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα το 11 και θα πρέπει να κάνω επαναφορά; Ή υπάρχει και άλλος τρόπος να μην χάσω τις φωτό;

 

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα το 11 και θα πρέπει να κάνω επαναφορά; Ή υπάρχει και άλλος τρόπος να μην χάσω τις φωτό;

 

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν ειναι συγχρονισμενες με τον λογ. Google ? Αν ειναι τοτε δεν χανεται τιποτα θα τις βρεις ολες (photos + videos) στην εφαρμογη google photo

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα το 11 και θα πρέπει να κάνω επαναφορά; Ή υπάρχει και άλλος τρόπος να μην χάσω τις φωτό;

 

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν βλέπω το λόγο να κάνεις επαναφορά, εκτός κι αν έχεις κάποιο πρόβλημα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πήγα να το κάνω ροοτ και παραλίγο να το μπρικαρω, δεν ήξερα ότι δεν γίνεται με τον κλασικό τρόπο στο ανδροιντ 11

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μετα απο αρκετο καιρο,κι ενω ειχα δοκιμασει την beta εκδοση της 11,η οποια ειχε τα θεματακια της τοσο σε αυτονομια αλλα και γενικα στη χρηση της συσκευης,και τελικα επανηλθα στην 10,ειπα να δοκιμασω την σταθερη εκδοση της 11.0.1.1.

Μετα απο 2 μερες χρησης οφειλω να ομολογησω οτι οντως η συσκευη πεταει,χωρις το παραμικρο θεμα μεχρι στιγμης.

Ειδικα στο κομματι αυτονομια,θα ελεγα οτι τουλαχιστον τωρα στην αρχη,η πτωση μπαταριας σε κατασταση αναμονης,ειναι σε καλυτερα επιπεδα απο την 10.

Φυσικα μπορει να επαιξε ρολο το οτι αμεσως μετα την εγκατασταση εκανα wipe cache προληπτικα.

Γενικα παντως δειχνει οτι αξιζει η μεταβαση,κι απλα απο τις λειτουργιες που αλλαξαν και με ξενιζει ειναι η αφαιρεση της δημιουργιας screenshot μεσω του power button,αλλα συνηθιζεται νομιζω.

Αυτα απο εμενα ως πρωτεε εντυπωσεις.

Αν κατα την πορεια παρατηρησω κατι αλλο,θα επανελθω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to One plus 7 unreasponsable touch screen after replacement

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...