Jump to content

OnePlus 7


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορει καποιος να μου γραψει την ακριβη εκδοση της εφαρμογης " Τηλεφωνο" που χρησιμοποιει ? Εχω προβλημα εδω και και καιρο,μολις πατησω "spam" με πεταει εξω , το ιδιο κανει αν στις ρυθμισεις Τηλεφωνου πατησω τις "ρυθμισεις αποκλεισμου" και δεν μπορω ετσι,να προσθεσω η να δω αποκλεισμενα νουμερα κλπ...(ειμαι στην OOS 10.3.8.GM57AA)

Το ιδιο κανει και στην εφαρμογη SMS της OP πατωντας "Spam"..

Η εκδοση της εφαρμογής που εχω τωρα ειναι η 4.9.5

ολες οι εφ.OnePlus Phone : https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/oneplus-phone-3/oneplus-phone-3-5-0-0-0-201203100927-bd68661-release/

Edited by daitalos
:respect:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 905
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορει καποιος να μου γραψει την ακριβη εκδοση της εφαρμογης " Τηλεφωνο" που χρησιμοποιει ? Εχω προβλημα εδω και και καιρο,μολις πατησω "spam" με πεταει εξω , το ιδιο κανει αν στις ρυθμισεις Τηλεφωνου πατησω τις "ρυθμισεις αποκλεισμου" και δεν μπορω ετσι,να προσθεσω η να δω αποκλεισμενα νουμερα κλπ...(ειμαι στην OOS 10.3.8.GM57AA)

Το ιδιο κανει και στην εφαρμογη SMS της OP πατωντας "Spam"..

Η εκδοση της εφαρμογής που εχω τωρα ειναι η 4.9.5

ολες οι εφ.OnePlus Phone : https://www.apkmirror.com/apk/oneplus-ltd/oneplus-phone-3/oneplus-phone-3-5-0-0-0-201203100927-bd68661-release/

 

Η εφαρμογή τηλέφωνο βρίσκεται στην έκδοση 4.9.5 και μπαίνει κανονικά στα spam, όπως επίσης και στα μηνύματα. Βέβαια να σημειώσω πως δεν χρησιμοποιώ αυτές τις εφαρμογές, αλλά τις αντίστοιχες της google. (Ίδιο build number με εσένα).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στην έκδοση 5 και μπαίνει κανονικά στα spam. Υπόψιν ότι είμαι με Android 11 beta
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι στην έκδοση 5 και μπαίνει κανονικά στα spam. Υπόψιν ότι είμαι με Android 11 beta
πως παει η 11αρα??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάτι ψιλά bugs. Λογικό. Από μπαταρία καλύτερα σε σχέση με την 10 στην αναμονή.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κάτι ψιλά bugs. Λογικό. Από μπαταρία καλύτερα σε σχέση με την 10 στην αναμονή.
Τέλεια σ ευχαριστώ πολύ! Αντε να βγει κ η stable

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

βγήκε update open beta 11 για 7 7t αργότερα θα βγει κ η stable 11, το op7 βγηκε με 9 αντροιτ μάλλον αυτη είναι κ η τελευταία μεγάλη αναβάθμιση , θα μπορούσε να δώσει κ 12 επίσημη αλλά δεν το βλέπω , κρίμα γιατί το χαρτγουερ σηκώνει άνετα .

Υποτίθεται οτι κάθε αναβάθμιση είναι ποίο γρήγορη κ ελαφριά ,ποιος ο λόγος στις ναυαρχίδες να μην δίνουν 3 μεγάλα update

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε OTA update σε Oxygen ευρωπαϊκη σε 10.0.11. Εχει νέο security patch. Εγώ περίμενα την 11 και χάρηκα αρχικά.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε OTA update σε Oxygen ευρωπαϊκη σε 10.0.11. Εχει νέο security patch. Εγώ περίμενα την 11 και χάρηκα αρχικά.
όλα οκ άγχος δεν θέλει

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

βγήκε update open beta 11 για 7 7t αργότερα θα βγει κ η stable 11, το op7 βγηκε με 9 αντροιτ μάλλον αυτη είναι κ η τελευταία μεγάλη αναβάθμιση , θα μπορούσε να δώσει κ 12 επίσημη αλλά δεν το βλέπω , κρίμα γιατί το χαρτγουερ σηκώνει άνετα .

Υποτίθεται οτι κάθε αναβάθμιση είναι ποίο γρήγορη κ ελαφριά ,ποιος ο λόγος στις ναυαρχίδες να μην δίνουν 3 μεγάλα update

 

 

Ισως και να δωσει κανεις δεν ξερει.Οπως εδωσε στο 3 & στο 5 (απο τρεις) "σιωπηλα"...Το εχει ξανακανει δηλαδη, δεν μπορει να την κατηγορησει κανεις ειδικα στις αναβαθμισεις...Θα δουμε, ο καιρος θα δειξει αν εχουμε την τυχη που ειχαν οι παλαιοτερες συσκευες, η συσκευη αυτη ετσι κι αλλιως σηκωνει οποιαδηποτε εκδοση android για πλακα...

Αλλωστε αυτη ειναι μια μεγαλη διαφημιση για την εταιρεια να μαζεψει κι αλλο κοσμο με κοστος σχεδον μηδενικο..

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι ότι η OnePlus λόγο των συσκευών που προσθέτει πλέον στην γκάμα της, έχει αρχίσει να χάνει την αμεσότητα των updates που είχε μέχρι πριν λίγα χρόνια.

 

Αν συνέχιζε με το παλιό μοτίβο κυκλοφορίας συσκευών μέχρι τώρα, τα OnePlus 7/7 Pro θα είχαν Android 11 από τον Δεκέμβριο. Μην πω από Νοέμβριο.

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι δυστυχώς... επιβεβαιώνω κι εγώ σε 7 pro συσκευή προχθές έλαβα patches Ιανουαρίου. Μόνο Samsung και pixel δίνουν συνεχείς αναβαθμίσεις. Βέβαια από την άλλη η συσκευή είναι κανόνι τελείως απροβλημάτιστη...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι ότι η OnePlus λόγο των συσκευών που προσθέτει πλέον στην γκάμα της, έχει αρχίσει να χάνει την αμεσότητα των updates που είχε μέχρι πριν λίγα χρόνια.

 

Αν συνέχιζε με το παλιό μοτίβο κυκλοφορίας συσκευών μέχρι τώρα, τα OnePlus 7/7 Pro θα είχαν Android 11 από τον Δεκέμβριο. Μην πω από Νοέμβριο.

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Συμφωνώ απόλυτα αλλά φιλε daitalos - baios σαν flag συσκευή της op τα 7αρια αγησαν να πάρουν 11, νωρίτερα την ιδια χρονιά εβγαλε κ η σαμυ το 10αρι, φιλος με σ10+ (σναπ) έχει απο τέλος Γενάρη αντροιτ 11, κάπου χάθηκε η οπ

Η σαμυ διαβασα ανακοίνωσε 3χρονια υποστήριξη ανδροιτ τωρα τι εννοεί δεν ξέρω, αν είναι μονο ασφαλειας αναβαθμίσεις η κ λογισμικού

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα αλλά φιλε daitalos - baios σαν flag συσκευή της op τα 7αρια αγησαν να πάρουν 11, νωρίτερα την ιδια χρονιά εβγαλε κ η σαμυ το 10αρι, φιλος με σ10+ (σναπ) έχει απο τέλος Γενάρη αντροιτ 11, κάπου χάθηκε η οπ

 

Η σαμυ διαβασα ανακοίνωσε 3χρονια υποστήριξη ανδροιτ τωρα τι εννοεί δεν ξέρω, αν είναι μονο ασφαλειας αναβαθμίσεις η κ λογισμικού

Και η OnePlus δίνει τρία Android updates. Το θέμα είναι πότε θα το κάνει με την παρούσα κατάσταση της. Και η Sony ανακοίνωσε νομίζω το ίδιο πλέον. Αν θες updates όμως, μόνο Pixel.

 

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μπορείτε να μου πείτε αν υποστηρίζει Volte & Wifi calling με vodafone cu?

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

>Implying I have a signature
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Μπορείτε να μου πείτε αν υποστηρίζει Volte & Wifi calling με vodafone cu?

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

εννοείτε είναι κανονικά ενεργοποιημενο στην δεύτερη συσκευή της γυναικας μου

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή παρόχου σταθερής στο σπίτι, cosmote me router fritz, και δεν μπορώ να καλέσω τον αριθμό του σπιτιού μου, ούτε εντός , ούτε εκτός οικίας,δεν είχα μπλοκάρει ποτέ κανέναν αριθμό,και έχει γίνει και reset sto router

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή παρόχου σταθερής στο σπίτι, cosmote me router fritz, και δεν μπορώ να καλέσω τον αριθμό του σπιτιού μου, ούτε εντός , ούτε εκτός οικίας,δεν είχα μπλοκάρει ποτέ κανέναν αριθμό,και έχει γίνει και reset sto router

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η συσκευη - το σταθερο οταν σηκωσεις το ακουστικο ακουγεται κανονικα? Εχεις βαλει fiber μηπως ?

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη - το σταθερο οταν σηκωσεις το ακουστικο ακουγεται κανονικα? Εχεις βαλει fiber μηπως ?
Ακούγεται κανονικά, η σύνδεση μου είναι 50 vdsl cosmote, από την οποία δεν έχω κάποιο θέμα, έχει γίνει και reset sto router,fritz 7590

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακούγεται κανονικά, η σύνδεση μου είναι 50 vdsl cosmote, από την οποία δεν έχω κάποιο θέμα, έχει γίνει και reset sto router,fritz 7590

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εδω υπαρχουν ολες οι οδηγιες για τη συνδεση του Router σου (AVM FRITZ 7590) σε pdf. δεν ξερω αν το εχεις ηδη βρει η αν λυθηκε το προβλημα.Αν οχι,καλυτερα να ανοιξεις τη σελιδα του διαχειριστη του Router απο εναν browser και να ακολουθησεις τις οδηγιες.Κοιταξε και τα καλωδια που γινεται η ενωση τηλεφωνου, αν υπαρχει splitter , αν ειναι σωστα συνδεδεμενο, και εκει που λεει τηλεφωνια αν δειχνει σωστα ενεργοποιημενη η γραμμη...(υπαρχει ενα "νταμακι" στο router σαν κι αυτο που φαινεται στην εικονα για την τηλεφωνια κλπ)...ισως υπαρχει και καποιο forum για τα router κλπ εδω στο myphone να ρωτησεις δεν το γνωριζω...

 

https://help.cosmote.gr/system/templates/selfservice/gnosisgr/Files2/GREEK_MANUAL_FritzBox_7590.pdf

Edited by daitalos
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ,δεν το έχω λύσει ακόμα,τα άλλα κινητά, μπορούν να καλούν το σταθερό μου

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ,δεν το έχω λύσει ακόμα,τα άλλα κινητά, μπορούν να καλούν το σταθερό μου

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελικά το πρόβλημα είναι στο κινητό μου,για κάποιο λόγο δεν μπορώ να καλέσω τον αριθμό του σπιτιού μου,(σταθερό). Καμμία ιδέα τι έχω πατήσει κατά λάθος;

 

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα είναι στο κινητό μου,για κάποιο λόγο δεν μπορώ να καλέσω τον αριθμό του σπιτιού μου,(σταθερό). Καμμία ιδέα τι έχω πατήσει κατά λάθος;

 

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βάλε τη sim σε άλλη συσκευή και δοκίμασε. Αν και με την άλλη δεν μπορείς επικοινωνείς με τον πάροχο.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πρόβλημα είναι στο κινητό μου,για κάποιο λόγο δεν μπορώ να καλέσω τον αριθμό του σπιτιού μου,(σταθερό). Καμμία ιδέα τι έχω πατήσει κατά λάθος;

 

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δες μηπως απο καποιο λαθος εχει προστεθει ο αριθμος του κινητου στη μαυρη λιστα εισερχομενων κλησεων ?

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Βάλε τη sim σε άλλη συσκευή και δοκίμασε. Αν και με την άλλη δεν μπορείς επικοινωνείς με τον πάροχο.
Σε άλλη συσκευή η κάρτα σιμ κάλεσε κανονικά τον αριθμό του σπιτιού μου

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to One plus 7 unreasponsable touch screen after replacement

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...