Jump to content

OnePlus 7


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

που έχεις μπλέξει...... ισως κατι έχεις πειράξει εμένα ειναι dark κανονικά όπως πριν

 

 

Εχεις επιλεγμένο επίσης το "σκουρο" θέμα από παραμετροποιηση, χωρίς καποια άλλη αλλαγή?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 905
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχεις επιλεγμένο επίσης το "σκουρο" θέμα από παραμετροποιηση, χωρίς καποια άλλη αλλαγή?
ναι καμια άλλη κ επιλεγμένο το σκούρο 7a845888afb180dd08675bbe518dc8b3.jpg

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Όσοι έχετε ευρωπαϊκή ρομ (GB57BA) έχετε και εσείς μείνει σε version 10.0.3 ; Αργούν να δοθούν updates στην ευρωπαϊκή;
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα πιο αέρινο το κινητό με την αναβάθμιση.

 

Μπράβο.

 

Sent from my GM1900 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Όσοι έχετε ευρωπαϊκή ρομ (GB57BA) έχετε και εσείς μείνει σε version 10.0.3 ; Αργούν να δοθούν updates στην ευρωπαϊκή;
Δοκίμασες με το oxygen updater?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω δύο ερωτήσεις μήπως γνωρίζετε;

1. Με ενεργοποιημένη την αναμονή κλήσης, όταν μιλάω στο τηλέφωνο και με παίρνει κάποιος άλλος το τηλ. κλεινει τον πρώτο συνομιλιτη και μου χτυπάει κανονικά λες και δε μίλαγα με κανέναν. Είναι κάποιο bug ή κάποια ρύθμιση στις ειδοποιήσεις;

2. Πριν πάρω το τηλ. ήμουν με Android 5 και έπαιρνα ειδοποιήσεις για ανεπιθύμητα email τώρα τίποτα, συμβαίνει και σε εσάς;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω δύο ερωτήσεις μήπως γνωρίζετε;

 

1. Με ενεργοποιημένη την αναμονή κλήσης, όταν μιλάω στο τηλέφωνο και με παίρνει κάποιος άλλος το τηλ. κλεινει τον πρώτο συνομιλιτη και μου χτυπάει κανονικά λες και δε μίλαγα με κανέναν. Είναι κάποιο bug ή κάποια ρύθμιση στις ειδοποιήσεις;

 

2. Πριν πάρω το τηλ. ήμουν με Android 5 και έπαιρνα ειδοποιήσεις για ανεπιθύμητα email τώρα τίποτα, συμβαίνει και σε εσάς;

Στο ένα έχω και εγώ θέμα.

 

Απενεργοποιήστε την αναμονή κλήσεως.

 

Για το 2 δεν ξέρω.

 

Sent from my GM1900 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω δύο ερωτήσεις μήπως γνωρίζετε;

1. Με ενεργοποιημένη την αναμονή κλήσης, όταν μιλάω στο τηλέφωνο και με παίρνει κάποιος άλλος το τηλ. κλεινει τον πρώτο συνομιλιτη και μου χτυπάει κανονικά λες και δε μίλαγα με κανέναν. Είναι κάποιο bug ή κάποια ρύθμιση στις ειδοποιήσεις;

2. Πριν πάρω το τηλ. ήμουν με Android 5 και έπαιρνα ειδοποιήσεις για ανεπιθύμητα email τώρα τίποτα, συμβαίνει και σε εσάς;

Όχι.Υπαρχει η επιλογή κανονικά στο Gmail και πάνε εκεί τα ανεπιθύμητα αν αυτό εννοείς..

https://postimg.cc/gallery/1utyesvn2/

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Όχι εννοώ οτι όταν λαμβάνω ένα ανεπιθύμητο email δεν παίρνω καμία ειδοποίηση όπως ας πούμε με τα εισερχόμενα. ξέρω δεν είναι τόσο σημαντικό αλλά καμία φορά περιμένεις ένα email και αυτό πάει για κάποιο λόγο στα ανεπιθύμητα, και νομίζεις ότι δεν έχει έρθει.
Link to comment
Share on other sites

Όχι εννοώ οτι όταν λαμβάνω ένα ανεπιθύμητο email δεν παίρνω καμία ειδοποίηση όπως ας πούμε με τα εισερχόμενα. ξέρω δεν είναι τόσο σημαντικό αλλά καμία φορά περιμένεις ένα email και αυτό πάει για κάποιο λόγο στα ανεπιθύμητα, και νομίζεις ότι δεν έχει έρθει.

 

Πήγαινε ρυθμίσεις email account και όρισε spam mail ως priority και έτσι θα τα λαμβάνεις κανονικά όπως όλα τα άλλα.

 

Έτσι κάνω εγω με aqua Mail pro και δεν χάνω ποτέ τίποτα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Αν κάποιος έχει τη sandstone ή/και κάποιο γυαλί κ δεν τα χρειάζεται ας μου στείλει ένα μήνυμα.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Πολλή ησυχία! Ή το κινητό είναι απροβλημάτιστο ή δεν το έχουμε πολλοί!

 

πρωτη φορα σε τετοιο κινητο,παει σφαιρα,απροβληματιστο. θεωρω οτι αν δε το σκαλιζεις....παει σφαιρα. και φυσικα δεν το φορτωνουμε με αχρηστες εφαρμογες και ειδικα με αυτες που λειτουργουν στο παρασκηνιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα..Το κινητό έχει ιδανικό μέγεθος κ βάρος ,πολύ καλή ποιότητα κατασκευής, καμεραρα, μπαταρία για όλη τη μέρα και φυσικά το λειτουργικό του..Μέχρι το Νοέμβριο πάμε Μ αυτό.Μετα βλεπουμε
Link to comment
Share on other sites

Πολλή ησυχία! Ή το κινητό είναι απροβλημάτιστο ή δεν το έχουμε πολλοί!

 

 

Ξεκάθαρα το 1ο!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι απίθανο στην καθημερινή του χρήση. Για μένα δεν του λείπει τίποτα απολύτως! Στα λεφτά που κοστίζει πάντα μιλάμε.
Link to comment
Share on other sites

Λίγο η μπαταρία ψιλοπεφτει τελευταία

 

Sent from my GM1900 using Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Στο messenger lite δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις αριθμητικές για αδιάβατα μηνύματα. Ξέρετε η κουκίδα με τον αριθμό αδιαβαστων. Έχω Nova launcher. Γιατί; Σε άλλες εφαρμογές π.χ. viber είναι κομπλέ. Ευχαριστώ πολύ.

 

Άκυρο. Το έφτιαξα. Κάτι δεν είχα ενεργοποιήσει στις ρυθμίσεις της εφαρμογής!

Edited by spirospatra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Δεν ξέρω αν το παρατήρησα τώρα ή τώρα άλλαξε αλλά η native εφαρμογή για sms δεν υποστηρίζει 160 χαρακτήρες (μιλάω για ελληνικά κεφαλαία είτε πεζά). Μπορεί να αλλάξει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Δεν ξέρω αν το παρατήρησα τώρα ή τώρα άλλαξε αλλά η native εφαρμογή για sms δεν υποστηρίζει 160 χαρακτήρες (μιλάω για ελληνικά κεφαλαία είτε πεζά). Μπορεί να αλλάξει;
Η μαμά εφαρμογή για SMS στα OnePlus ποτέ δεν υποστήριζε 160 χαρακτήρες. Όλοι χρησιμοποιούμε κάποιο άλλο app για SMS.

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Η μαμά εφαρμογή για SMS στα OnePlus ποτέ δεν υποστήριζε 160 χαρακτήρες. Όλοι χρησιμοποιούμε κάποιο άλλο app για SMS.

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Α οκ δεν το ήξερα. Εντωμεταξύ δεν έχει καν ρυθμίσεις, είναι πολύ λιτές. Έχεις κάποιο app να προτείνεις;

Link to comment
Share on other sites

Α οκ δεν το ήξερα. Εντωμεταξύ δεν έχει καν ρυθμίσεις, είναι πολύ λιτές. Έχεις κάποιο app να προτείνεις;
Εγώ χρησιμοποιώ το Android messages της Google. Υπάρχουν ένα σωρό εναλλακτικές όμως στο play store.

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to One plus 7 unreasponsable touch screen after replacement

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...