Jump to content

OnePlus 7


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίζουν πολλά ρόλο αν έχεις δεδομένα συνέχεια ανοιχτά,αν έχεις μια ή δύο SIM και άλλα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MOTOROLA MILESTONE,MOTOROLA RAZR i,MOTOROLA MOTO X 2nd gen,ONEPLUS 6
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 905
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το ευχάριστο ειναι οτι απο όλους ακούγονται τα καλύτερα για την συσκευή κ ας μην εχει wide φακό που ειναι κ η μόνη έλλειψη

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Δεν έχω κανέναν γνωστό με συσκευή που να υποστηρίζει voLTE.

Δεν μπορούμε να αποφύγουμε την ενεργοποίηση μέσω άλλης συσκευής;

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι γίνεται να το αποφύγεις.

 

Στάλθηκε από το GM1903 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nokia 5110 - Nokia 6130 - Nokia 7650 - Nokia N95 - Sony Eicsson T68 - Sony Eicsson P900 - LG G4 - Nexus 5x - Lumia 640 XL - Huawei Ideos x5 - Huawei Mate 20 pro- Xiaomi Mi 8 - Oneplus 5 - Oneplus 6 - Oneplus 7 - Oneplus 7T pro - Samsung S10 lite -Samsung s20 Plus - Samsung S21 Ultra - iPhone 4s - Iphone 5s - iPhone 6s - iPhone 11 - iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Δεν έχω κανέναν γνωστό με συσκευή που να υποστηρίζει voLTE.

Δεν μπορούμε να αποφύγουμε την ενεργοποίηση μέσω άλλης συσκευής;

 

Απλά πάρε την εξυπηρέτηση πελατών και ζήτα (επίμονα) να σου ενεργοποιησουν την υπηρεσία. Εγώ αυτό έκανα πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Μόλις μου ενεργοποίησαν τηλεφωνικά την υπηρεσία!

Η ένδειξη voLTE εμφανίζεται και εξαφανίζεται συνέχεια, όμως, Έτσι λειτουργεί;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παίζει αυτό το διάστημα κανένα κουπόνι εκεί στα 400€?

 

Δοκίμασε το GBDPBJ256 στο Gearbest

Edited by KostasMD
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Μόλις μου ενεργοποίησαν τηλεφωνικά την υπηρεσία!

Η ένδειξη voLTE εμφανίζεται και εξαφανίζεται συνέχεια, όμως, Έτσι λειτουργεί;

 

Και σε μένα με 5τ αυτό συμβαίνει

Link to comment
Share on other sites

To VoLTE έχει να κάνει με το HD που εμφανίζεται δίπλα στο όνομα του συνομιλητή (βασικά επάνω) την στιγμή της κλήσης ή όχι;
Link to comment
Share on other sites

To VoLTE έχει να κάνει με το HD που εμφανίζεται δίπλα στο όνομα του συνομιλητή (βασικά επάνω) την στιγμή της κλήσης ή όχι;
Όχι πάντα. Η Wind υποστηρίζει HD Voice και χωρίς VoLTE, οι άλλες δύο υποστηρίζουν στο 2g δίκτυο αλλά όχι πάντα. Στην Cosmote όποτε γίνεται κλήση με Volte/VoWifi έχεις και HD Voice.
Link to comment
Share on other sites

Όχι πάντα. Η Wind υποστηρίζει HD Voice και χωρίς VoLTE, οι άλλες δύο υποστηρίζουν στο 2g δίκτυο αλλά όχι πάντα. Στην Cosmote όποτε γίνεται κλήση με Volte/VoWifi έχεις και HD Voice.

 

Για ενεργοποίηση των 2 χαρακτηριστικών απευθύνομαι στους παρόχους οπότε; Θέλει κάποια ρύθμιση στο κινητό;

Edited by kosmasdel
Link to comment
Share on other sites

Βοήθησέ με λίγο. Θέλεις να ενεργοποιήσεις Volte/VoWiFi στην Cosmote ή VoWifi στην Vodafone; Το HD Voice και στις 3 εταιρίες είναι ήδη ενεργό, λειτουργεί όποτε το δίκτυο μπορεί να το παρεχει.
Link to comment
Share on other sites

Βοήθησέ με λίγο. Θέλεις να ενεργοποιήσεις Volte/VoWiFi στην Cosmote ή VoWifi στην Vodafone; Το HD Voice και στις 3 εταιρίες είναι ήδη ενεργό, λειτουργεί όποτε το δίκτυο μπορεί να το παρεχει.

 

Έχω 2 sim Vodafone και Cosmote οπότε και τα 2 που λες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά στείλε μήνυμα και στις δύο εταιρίες και ζήτησε τους να ενεργοποιήσουν τις υπηρεσίες στην γραμμή σου. Πες ότι έχεις μια συμβατή συσκευή, όπως το Huawei P20.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά στείλε μήνυμα και στις δύο εταιρίες και ζήτησε τους να ενεργοποιήσουν τις υπηρεσίες στην γραμμή σου. Πες ότι έχεις μια συμβατή συσκευή, όπως το Huawei P20.

 

Καλημερα! Αφου το κανω αυτο ειναι οκ ή θελει και το κινητό καποια κρυφη ρυθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Θα χρειαστεί να αλλάξεις προφίλ, αλλά σε αυτό δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δεν ξέρω ποιο προφίλ πρέπει να βάλεις. Κάποιος που έχει δοκιμάσει τον συνδυασμό Cosmote + vodafone, θα σε βοηθήσει ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έβαλε κανείς το android 10 που βγηκε σήμερα να μας πει γνώμη??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν δοκιμασα κατεβασα το αρχειο αλλα δεν το ρισκαρω την εβαλαν καποια παιδια στο forum της one plus και ειχαν κατι θεματακια
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

επειδη ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο Honor View 20, μπορει καποιος που εχει δυο sim και εχει παντα ανοιχτα τα παντα

data, wifi, bluetooth, location να μου πει πως τα παει η μπαταρια του;

Επισης αν εχει voLTE και voWifi (wifi calling) και πως τα παει απο σημα κινητης και wifi;

Απαντησεις του στυλ "τρομερο wifi" δεν με βοηθανε. Αν μπορειτε να κανετε συγκριση με καποιο τηλεφωνο που εχετε ηδη.

 

Εγω τωρα ειμαι κατοχος Honor Play.

Ειμαι υπερευχαριστημενος αλλα με εχει πιασει η βλακεια μου να αλλαξω συσκευη.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

και εγω με mi8 κ το περιμένω φιλε.... η οθόνη πως σου φαίνεται? καλυτερη απο mi8?

η κάμερα καλύτερη?

Εξαιρετική η οθόνη σε σχέση με το mi8 και στο στον ήλιο.

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι την αγορά ενός oneplus 7,θα ήθελα να μου προτείνεται κάποιο site από κίνα, που να μην έχω θέμα με τελωνείο, τον τρόπο αποστολής, καθώς και ποια τιμή θεωρείτε καλή για αγορά από κίνα. Επίσης τι διαφορές υπάρχουν από την έκδοσηπου δίνει το site της oneplus;
Link to comment
Share on other sites

σκέφτομαι την αγορά ενός oneplus 7,θα ήθελα να μου προτείνεται κάποιο site από κίνα, που να μην έχω θέμα με τελωνείο, τον τρόπο αποστολής, καθώς και ποια τιμή θεωρείτε καλή για αγορά από κίνα. Επίσης τι διαφορές υπάρχουν από την έκδοσηπου δίνει το site της oneplus;

 

Στο banggood πέφτει τιμή με κουπόνι στα 399€ με τρόπο αποστολής priority direct mail και αποστολή σε 4 εργάσιμες μέρες (κουπόνι: BGOP7899)

Στο Gearbest τιμή με κουπόνι ~396€ τρόπος αποστολής priority line (Netherlands registered) και αποστολή από 11 Σεπτεμβρίου. (κουπόνι: GBOP7654321)

Και στα δύο site αφερεις στο checkout την ασφάλεια αποστολής (η shopping insurance) Για να δεις την τελική τιμή του. Διαφορά σε σχέση με την ευρωπαϊκή έκδοση που πουλάει το site της oneplus μόνο ο φορτιστής και η εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to One plus 7 unreasponsable touch screen after replacement

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...