Jump to content

OnePlus 7


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ στο 6 το καλύτερα που είχα πάρει ήταν το γνήσιο,άλλα πολλά τα λεφτά

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

MOTOROLA MILESTONE,MOTOROLA RAZR i,MOTOROLA MOTO X 2nd gen,ONEPLUS 6
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 905
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα στην παρέα μόλις παράγγειλα κ εγώ το κινητό απο banggood μαζι με nillkin H+ pro ερχόμενος απο mi8

έχει βγαλει άκρη κανείς με volte vowifi στην cosmote? Πως ενεργοποιειται??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα πρέπει να στείλεις sms στην cosmote για ενεργοποίηση της υπηρεσίας από συσκευή που υποστηρίζεται επίσημα. Εγώ έβαλα την sim σε στο iphone της γυναίκας μου και το έστειλα.

Για τα υπόλοιπα δες το παρακάτω link.

https://www.getdroidtips.com/how-to-enable-volte-and-vowifi-on-oneplus-7-pro/

 

Το δοκίμασα και δουλεύει

 

Στάλθηκε από το GM1903 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by kdxgr
Nokia 5110 - Nokia 6130 - Nokia 7650 - Nokia N95 - Sony Eicsson T68 - Sony Eicsson P900 - LG G4 - Nexus 5x - Lumia 640 XL - Huawei Ideos x5 - Huawei Mate 20 pro- Xiaomi Mi 8 - Oneplus 5 - Oneplus 6 - Oneplus 7 - Oneplus 7T pro - Samsung S10 lite -Samsung s20 Plus - Samsung S21 Ultra - iPhone 4s - Iphone 5s - iPhone 6s - iPhone 11 - iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα μόλις παράγγειλα κ εγώ το κινητό απο banggood μαζι με nillkin H+ pro ερχόμενος απο mi8

έχει βγαλει άκρη κανείς με volte vowifi στην cosmote? Πως ενεργοποιειται??

Καλορίζικο, τι τιμή αν επιτρέπεται?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρελαβα κ γω το 8gb γκι, σαν πρώτη εντύπωση το πιάσιμο με το ενα χέρι είναι λιγο ποιο άνετο σε σχέση με το 5τ, νοτς δεν ενοχλεί αν θες το κρύβεις από μενού αλλά μετα μοιάζει σαν το 5τ κτλ με ελάχιστα μπεζελ. Για τα υπόλοιπα μολις το δουλεψω 3 κύκλους φορτίσης για να δω διάφορες,με το που το ανοιξα εβγαλε αναβάθμιση 350mb 9.5.8 Edited by votis
Link to comment
Share on other sites

Πρώτα πρέπει να στείλεις sms στην cosmote για ενεργοποίηση της υπηρεσίας από συσκευή που υποστηρίζεται επίσημα. Εγώ έβαλα την sim σε στο iphone της γυναίκας μου και το έστειλα.

Για τα υπόλοιπα δες το παρακάτω link.

https://www.getdroidtips.com/how-to-enable-volte-and-vowifi-on-oneplus-7-pro/

 

Το δοκίμασα και δουλεύει

 

Στάλθηκε από το GM1903 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εχω ενεργοποιήσει το volte απο αλλη συσκευή φίλε κ δουλεύει άψογα σε mi8.... οπότε να τσεκάρω κ το επιπλέον apk?

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλορίζικο, τι τιμή αν επιτρέπεται?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

404€ με priority

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα,

 

μελλοντικός κάτοχος ( το αναμένω αυτές τις ημέρες).

Μια ερώτηση μπορώ να το φορτίζω με οποιοδήποτε φορτιστή ή θα έχω πρόβλημα αν δεν χρησιμοποιώ τον δικό του;

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με οποιονδήποτε αλλά δεν θα έχεις fast charge. Προσωπικά χρησιμοποιώ αυτό που έχω και για το ipad pro.

 

Sent from my OnePlus 7

Nokia 5110 - Nokia 6130 - Nokia 7650 - Nokia N95 - Sony Eicsson T68 - Sony Eicsson P900 - LG G4 - Nexus 5x - Lumia 640 XL - Huawei Ideos x5 - Huawei Mate 20 pro- Xiaomi Mi 8 - Oneplus 5 - Oneplus 6 - Oneplus 7 - Oneplus 7T pro - Samsung S10 lite -Samsung s20 Plus - Samsung S21 Ultra - iPhone 4s - Iphone 5s - iPhone 6s - iPhone 11 - iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Με οποιονδήποτε αλλά δεν θα έχεις fast charge. Προσωπικά χρησιμοποιώ αυτό που έχω και για το ipad pro.

 

Sent from my OnePlus 7

 

Μια χαρά,

σε ευχαριστω πολύ για την απάντηση.:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα, ερχόμενος από mi8 μόλις παρέλαβα και εγώ εχθές το oneplus 7.. 8 - 256 ωραίο τηλέφωνο με πολλά κλικ πάνω από από xiaomi, εκπληκτικα γρήγορο σε όλα, πολύ καλή φωτογραφική μηχανή μπρος και πίσω, όσο αναφορά μπαταρία κλπ σίγουρα πρέπει να να γίνει πλήρης φόρτιση 3 φορές τουλάχιστον για να έχω άποψη, είμαστε εδώ ούτως ή άλλως να ανταλλάσουμε απόψεις.

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by nick1967
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που ήταν και πιο πριν σε Oneplus μπορεί να μου απαντήσει;

Γίνεται στον στοκ launcher της OP να υπάρχει μετρητής ειδοποιήσεων πάνω σε κάθε app όπως στο MIUI; Βγάζει μόνο μία τελίτσα. Ή θέλει άλλο launcher;

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που ήταν και πιο πριν σε Oneplus μπορεί να μου απαντήσει;

 

Γίνεται στον στοκ launcher της OP να υπάρχει μετρητής ειδοποιήσεων πάνω σε κάθε app όπως στο MIUI; Βγάζει μόνο μία τελίτσα. Ή θέλει άλλο launcher;

Θέλει άλλο launcher.

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που ήταν και πιο πριν σε Oneplus μπορεί να μου απαντήσει;

Γίνεται στον στοκ launcher της OP να υπάρχει μετρητής ειδοποιήσεων πάνω σε κάθε app όπως στο MIUI; Βγάζει μόνο μία τελίτσα. Ή θέλει άλλο launcher;

 

Nova launcher και Tesla unread

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Nova launcher και Tesla unread

 

Εδώ και εξάμηνο δεν χρειάζεται το δεύτερο καν.

Έχει ενσωματωθεί στο nova launcher natively.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και εξάμηνο δεν χρειάζεται το δεύτερο καν.

Έχει ενσωματωθεί στο nova launcher natively.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Ναι τώρα μπήκα στις ρυθμίσεις του Nova και όντως έχει αυτή την επιλογή

Δεν το είχα προσέξει επειδή είχε πολύ καιρό το Tesla

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα, ερχόμενος από mi8 μόλις παρέλαβα και εγώ εχθές το oneplus 7.. 8 - 256 ωραίο τηλέφωνο με πολλά κλικ πάνω από από xiaomi, εκπληκτικα γρήγορο σε όλα, πολύ καλή φωτογραφική μηχανή μπρος και πίσω, όσο αναφορά μπαταρία κλπ σίγουρα πρέπει να να γίνει πλήρης φόρτιση 3 φορές τουλάχιστον για να έχω άποψη, είμαστε εδώ ούτως ή άλλως να ανταλλάσουμε απόψεις.

 

Στάλθηκε από το GM1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και εγω με mi8 κ το περιμένω φιλε.... η οθόνη πως σου φαίνεται? καλυτερη απο mi8?

η κάμερα καλύτερη?

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

εγω παρελαβα πεμπτη σε red χρωμα πραγματικα στολιδι το κινητο ειναι απιστευτο παιδια μπαταρια 9ωρες και....ανοιχτη οθονη στο 10% ταχυτητα δακτυλικο απιστευτα γρηγορο στερεο ηχεια δυνατα εξαιρετικη οθονη αν και ηθελα ενα κλικ πιο φωτεινη στον ηλιο αλλα θα το ξαναδω γιατι το ειδα στιγμιαια κριμα που δεν το χτυπησα νωριτερα πιστευω οτι θα πηγαινε πολυ καλυτερα αλλα η one plus το χαντακωσε οαρουσιαζοντας το παραλληλα με το pro
Link to comment
Share on other sites

θα παθεις χοντρη ζημια φιλε μου που να σου δειξω βραδυνες φωτο....γενικα εχει ολο το πακετο....θα το καταευχαριστηθεις να εισαι σιγουρος
Link to comment
Share on other sites

φιλε δεν χρειαζεται τιποτα πια gcam αυτα ειναι για τα xiaomi το κιν σπερνει σε ολα τα επιπεδα......θα δω αν μπορω να ποσταρω φωτο εδω
Link to comment
Share on other sites

Πλέον η στοκ κάμερα της Oneplus βγάζει καλύτερες βραδινές φωτογραφιες από ότι η gcam. Το έχω παρατηρήσει στο 6αρι μου και όχι μόνον εγώ... Γενικά τα Oneplus ότι πληρώνεις παίρνεις. Ειδικά τα 7αρια και μετά που θα έχουν αρκετή μπαταρία δεν τους λείπει τίποτα (εκτός την 3.5 θύρα)
Link to comment
Share on other sites

αυτη την στιγμη ειμαι στις 8 ωρες και εχω 31% δεν υπαρχει η μπαταρια του op7 και οπως ειπα gcam μονο τα xiaomi το συγκεκριμενο κανει παπαδες
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω κλασική/κουραστική ερώτηση σε όλα τα threads αλλά πώς βγάζετε ρε παιδιά τέτοιο sot;
Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια μονο στο poco εβγαζα τοσο και οχι παντα οσο το δουλευα τοσο καλυτερη διαχειρηση εκανε και γενικα και στο mate 20 pro και στο p20 pro που λεγανε καλη μπαταρια εγω δεν την ειδα πιστευω ειναι θεμα λειτουργικου stock android oxygen κανει φοβερη διαχειρηση εσυ one plus εχεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 18 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

να σου πω την αληθεια μονο στο poco εβγαζα τοσο και οχι παντα οσο το δουλευα τοσο καλυτερη διαχειρηση εκανε και γενικα και στο mate 20 pro και στο p20 pro που λεγανε καλη μπαταρια εγω δεν την ειδα πιστευω ειναι θεμα λειτουργικου stock android oxygen κανει φοβερη διαχειρηση εσυ one plus εχεις?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to One plus 7 unreasponsable touch screen after replacement

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...