Jump to content

LG G8 / G8s


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Για το g8s thinq θελω να ρωτησω αν βγαζει ειδοποιηση προωθησης κλησης οταν κανεις εκτροπη ενος σταθερου στο κινητο. Στο g6 μου εβγαζε "εγινε προωθηση" και δεν εσβηνε κατα τη διαρκεια της εισερχομενης κλησης. Το g8 το υποστηρίζει; ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μήνυμα κυψέλης απο την ΓΓΠΠ που ανακοινώνει την απαγόρευση της κυκλοφορίας. Είχα ενεργοποιημένη την εκπομπή κυψέλης και είχα προσθέσει το κανάλι 919. Δεν έκανε κάποιον ήχο συναγερμού, αλλά έναν απλό ήχο ειδοποίησης, τον ίδιο που έχω για sms και emails.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε μήνυμα κυψέλης απο την ΓΓΠΠ που ανακοινώνει την απαγόρευση της κυκλοφορίας. Είχα ενεργοποιημένη την εκπομπή κυψέλης και είχα προσθέσει το κανάλι 919. Δεν έκανε κάποιον ήχο συναγερμού, αλλά έναν απλό ήχο ειδοποίησης, τον ίδιο που έχω για sms και emails.

 

Ειχα βαλει το καναλι που ειπες αλλα μιλαγα στο τηλεφωνο οταν ηρθε. Εκ των υστερων ειδα πως και σε μενα είχε ερθει.

 

Στο εμφανισε μπροστα στην οθόνη το κειμενο; Γιατι εμενα οταν εκλεισα τις κλησεις ηταν απλά στις ειδοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Χτυπησε με τον ήχο του μηνύματος και ήθελε άνοιγμα να το διαβάσεις!
Link to comment
Share on other sites

Ειχα βαλει το καναλι που ειπες αλλα μιλαγα στο τηλεφωνο οταν ηρθε. Εκ των υστερων ειδα πως και σε μενα είχε ερθει.

 

Στο εμφανισε μπροστα στην οθόνη το κειμενο; Γιατι εμενα οταν εκλεισα τις κλησεις ηταν απλά στις ειδοποιήσεις.

 

Ουσιαστικά σε εμάς είναι σε μορφή ειδοποίησης. Δεν θα στο κάνει "force" μπροστά στην οθόνη. Είναι η ίδια συμπεριφορά σαν να λαμβάνεις ένα απλό sms.

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά σε εμάς είναι σε μορφή ειδοποίησης. Δεν θα στο κάνει "force" μπροστά στην οθόνη. Είναι η ίδια συμπεριφορά σαν να λαμβάνεις ένα απλό sms.

 

Οπότε σε περίπτωση ανάγκης μπορεί να χάσεις χρόνο μέχρι να το δεις.

 

Απο το τίποτα βεβαια κάτι ειναι και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα πήρα το G8 μεταχειρισμένο. Τι κινητήρα είναι αυτή;;;;; Οθονάρα, ραδιόφωνο, ομορφιά μπαταριάρα κρατάει 2 μέρες με μέτρια χρήση άνετα με το accurbattery 3540 δεν έχει χάσει καθόλου (φορτισμένο στο 100% χωρίς χρήση για να πάει 99% έκανε 3,5 ώρες. Απόδοση σφαίρα... Προηγούμενο κινητό Samsung S8.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα στην ομάδα πήρα το G8 μεταχειρισμένο. Τι κινητήρα είναι αυτή;;;;; Οθονάρα, ραδιόφωνο, ομορφιά μπαταριάρα κρατάει 2 μέρες με μέτρια χρήση άνετα με το accurbattery 3540 δεν έχει χάσει καθόλου (φορτισμένο στο 100% χωρίς χρήση για να πάει 99% έκανε 3,5 ώρες. Απόδοση σφαίρα... Προηγούμενο κινητό Samsung S8.

 

Το G8 ή το G8s;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Για το g8s thinq θελω να ρωτησω αν βγαζει ειδοποιηση προωθησης κλησης οταν κανεις εκτροπη ενος σταθερου στο κινητο. Στο g6 μου εβγαζε "εγινε προωθηση" και δεν εσβηνε κατα τη διαρκεια της εισερχομενης κλησης. Το g8 το υποστηρίζει; ευχαριστώ

 

Αν δεν γνωρίζει κάποιος για τη λειτουργία της προώθησης κλήσης στο g8, θα ήμουν ευγνώμων αν κανείς το προσπαθούσε να κάνει εκτροπή του σταθερού στο κινητό και να μου πει αν βγάζει συνεχές μύνημα "έγινε προώθηση". Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

To G8 φιλε μου.
3550 έχει το g8s . Το g8 έχει 3500 από ότι ξέρω. Πόσες κάμερες έχει αυτό που πήρες;

 

Καλοδούλευτο!!

 

Tapatalked

LG G8s - Lg g6 h870 -- Note 4 N910F(dead) stock 6.0.1 -- Sony Xperia Z 5.1.1 eXistenZ Y 4.0.0 -
Link to comment
Share on other sites

3550 έχει το g8s . Το g8 έχει 3500 από ότι ξέρω. Πόσες κάμερες έχει αυτό που πήρες;

 

Καλοδούλευτο!!

 

Tapatalked

Καλημερα φιλε μου το αμερικανικο πηρα 3500 ειδα οτι εχει.2 καμερες εχει ειχα πριν το v40 και με την τριτη δεν ειχα ενθουσιαστει προτιμούσα το ραδιοφωνο και ετσι επελεξα αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην ομάδα πήρα το G8 μεταχειρισμένο. Τι κινητήρα είναι αυτή;;;;; Οθονάρα, ραδιόφωνο, ομορφιά μπαταριάρα κρατάει 2 μέρες με μέτρια χρήση άνετα με το accurbattery 3540 δεν έχει χάσει καθόλου (φορτισμένο στο 100% χωρίς χρήση για να πάει 99% έκανε 3,5 ώρες. Απόδοση σφαίρα... Προηγούμενο κινητό Samsung S8.

 

Έχει την 800αρα μπάντα ή αλλιώς Β20; Επίσης ποιος κωδικός μοντέλου είναι; G820UM, G820N, κάποιο άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Έχει την 800αρα μπάντα ή αλλιώς Β20; Επίσης ποιος κωδικός μοντέλου είναι; G820UM, G820N, κάποιο άλλο;
καλησπερα φιλε

Δεν ξερω απο μπαντες το 820um ειναι.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε

Δεν ξερω απο μπαντες το 820um ειναι.

 

Καλημέρα φίλε. Λογικά πρέπει να γράφει πάνω στο κουτί εκεί που έχει και το imei.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε. Λογικά πρέπει να γράφει πάνω στο κουτί εκεί που έχει και το imei.

 

Καλημερα χωρις κουτι το πηρα ειναι της εταιριας sprint.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

LG G8S

128GB/6GB

SD card

OLED Display (1080p)

SD: 855

αδιάβροχο

καλές κάμερες

 

το βρίσκω στα 370 ευρώ, καλή τιμή μου φαίνεται.

Έχω τώρα το LG G6 και είχα καλή εμπειρία με την LG για σχετικά οικονομικό τηλέφωνο.

Το έχει κανείς; εμπειρίες;

Edited by aioan
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Φίλε μου όλοι στο θέμα του G8, για το για το G8s μιλάνε, ρίξε μια ματιά εκεί για να πάρεις απόψεις.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=475789

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλα τα παιδάκια..

Πήρα κι εγώ το g8s προς αντικατάσταση του v30 και έχω κανα δυό απορίες... αν μπορείτε μα με βοηθήσετε..

1.υπάρχει η δυνατότητα να επιλέγεις από ποιά κάρτα θα τηλεφωνήσεις??? (το χρησιμοποιώ δίκαρτο).

2.όταν σηκώνω το τηλέφωνο ενεργοποιείται η οθόνη.. σαν το rise to wake ατα apple... Υπάρχει ρύθμιση να μην λειτουργεί??

Κατά τα λοιπά η συσκευή είναι πιο σβέλτη λίγο από το v30 λίγο πιο καλές φωτό αλλά έχω την εντύπωση οτι υστερεί σε διάρκεια μπαταρίας..

και βέβαια το μέγιστο φάουλ με το ραδιόφωνο.... ας όψεται η δεύτερη κάρτα....

Καλή Ανάσταση σε όλους και με το καλό να ξεμπλέξουμε από την π@π@ρι@ που μας έμπλεξαν..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλα τα παιδάκια..

Πήρα κι εγώ το g8s προς αντικατάσταση του v30 και έχω κανα δυό απορίες... αν μπορείτε μα με βοηθήσετε..

1.υπάρχει η δυνατότητα να επιλέγεις από ποιά κάρτα θα τηλεφωνήσεις??? (το χρησιμοποιώ δίκαρτο).

2.όταν σηκώνω το τηλέφωνο ενεργοποιείται η οθόνη.. σαν το rise to wake ατα apple... Υπάρχει ρύθμιση να μην λειτουργεί??

Κατά τα λοιπά η συσκευή είναι πιο σβέλτη λίγο από το v30 λίγο πιο καλές φωτό αλλά έχω την εντύπωση οτι υστερεί σε διάρκεια μπαταρίας..

και βέβαια το μέγιστο φάουλ με το ραδιόφωνο.... ας όψεται η δεύτερη κάρτα....

Καλή Ανάσταση σε όλους και με το καλό να ξεμπλέξουμε από την π@π@ρι@ που μας έμπλεξαν..

 

καλησπερα ...εγω εχω κανει posts και πανω νομιζω εχει καλύτερους χρονους απο το v30 ..βγαζω μια μερα ανετα ισως και μιαμιση με βαρια χρηση ..περιμενε ειναι αρχη ακομη θα στρωσει και αλλο η μπαταρια ..! καμερα ειναι καλυτερη επισης φαουλ το ραδιο συμφωνώ ..γενικα μια συσκευη πολυ τιμια παντως για τα λεφτα της! δυσκολα με βλεπω να την αλλαζω :)! (και τα stereo ηχεια επισης μεγαλο + για μενα )

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

βγαζει παντως κατι photos το ατιμο ωρες ωρες :)

49790207457_18bf6e6fcb_z.jpg2020-03-02 11.10.55 by freddy dyfre, on Flickr

 

τι αλλες τις εχω ανεβασει σε αυτο το ποστ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8007353#post8007353

Link to comment
Share on other sites

Έβγαλε το e-shop στο crazysundays το G8s στα 379€

Δεν το λες και ευκαιρία καθώς χαμηλότερη τιμή στο skroutz είναι 367€ (χωρίς βέβαια μεταφορικά, τα οποία σε αυτή την τιμή το eshop τα δίνει δωρεάν)

Link to comment
Share on other sites

Νέα ενημέρωση ασφαλείας Απριλίου!

 

Στο g8s μου που ειναι branded μόλις μου ήρθε Μαρτίου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έβγαλε το e-shop στο crazysundays το G8s στα 379€

Δεν το λες και ευκαιρία καθώς χαμηλότερη τιμή στο skroutz είναι 367€ (χωρίς βέβαια μεταφορικά, τα οποία σε αυτή την τιμή το eshop τα δίνει δωρεάν)

 

Αμα κόβεις τιμολόγιο έρχεται πολυ πιο φτηνά από eshop. Στα σκρουτζομάγαζα δεν σου κόβουν όλο το ΦΠΑ (έχουν διαφορετική τιμή για τιμολόγιο)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG G8 / G8s

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...