Jump to content

LG G8 / G8s


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Radio fm έχει;

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ναι :)

https://www.gsmarena.com/lg_g8_thinq-9540.php

Link to comment
Share on other sites

οσο συνεχιζει η LG να χαντακωνεται απο το κομματι των updates,τοσο τα κινητα της θα τα προσπερνανε οι περισσοτεροι.

 

Θυμαμαι το 2017 με το τοτε δημοφιλες LG G6 που το ειχαμε παρει ποσοι,και οι περισσοτεροι απογοητευτηκαμε αργοτερα ειτε απο τα updates,ειτε απο τις ταρζανιες που εκανε με τα διαφορετικα μοντελα ανα ήπειρο,ειτε και με την συνολικη αποδοση που ηταν κατωτερη του ανταγωνισμου.

Link to comment
Share on other sites

οσο συνεχιζει η LG να χαντακωνεται απο το κομματι των updates,τοσο τα κινητα της θα τα προσπερνανε οι περισσοτεροι.

 

Θυμαμαι το 2017 με το τοτε δημοφιλες LG G6 που το ειχαμε παρει ποσοι,και οι περισσοτεροι απογοητευτηκαμε αργοτερα ειτε απο τα updates,ειτε απο τις ταρζανιες που εκανε με τα διαφορετικα μοντελα ανα ήπειρο,ειτε και με την συνολικη αποδοση που ηταν κατωτερη του ανταγωνισμου.

 

Με το g6 προσωπικά είχα απογοητευτεί με την κάμερα του. Όσο ήταν μέρα όλα καλά και ο ultra wide τα έσπαγε. Μόλις έμπαινες μέσα σε σπίτι ή σκοτείνιαζε μάζευες τα pixel στις φωτός. Τεσπα. Μέχρι που το έδωσα (μέσα σε 15 μερες) δεν είχε βγει gcam. Αν είχε βγει ίσως το κράταγα.

Link to comment
Share on other sites

Oil κάμερα πάντως έχουν διαφορες στα g8 kai g8s, και μάλιστα σημαντικές.

Αν σ ενδιαφέρει η φωτογραφία καλύτερα το g8.

 

Sent from my SM-T720 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Oil κάμερα πάντως έχουν διαφορες στα g8 kai g8s, και μάλιστα σημαντικές.

Αν σ ενδιαφέρει η φωτογραφία καλύτερα το g8.

 

Sent from my SM-T720 using Tapatalk

 

Exoυν τοσο μεγαλη διαφορα ? γιατι οσα rewies διαβασα δεν ειδα να τονιζουν κατι ...:confused:

Link to comment
Share on other sites

πρωτον δεν εχει OIS ο τηλεφακος και δευτερον εχουν μικροτερο διαφραγμα οι 3 καμερες , που σημαινει λιγοτερο φως σε χαμηλο φωτισμο.

Δεν λεω οτι ειναι μερα με τη νυχτα, αλλα αν μ ενδιεφερε πολυ η καμερα θα πηγαινα στο G8.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης απουσιάζει και o HI FI QUAD DAC της ESS , οπότε για τους μουσικόφιλους είναι ένα ακόμα μειονέκτημα σε σχέση με G8...
Γιαννης. Μ.
Link to comment
Share on other sites

πρωτον δεν εχει OIS ο τηλεφακος και δευτερον εχουν μικροτερο διαφραγμα οι 3 καμερες , που σημαινει λιγοτερο φως σε χαμηλο φωτισμο.

Δεν λεω οτι ειναι μερα με τη νυχτα, αλλα αν μ ενδιεφερε πολυ η καμερα θα πηγαινα στο G8.

 

εδω δειγμα της καμερας απο review :)

https://www.notebookcheck.net/fileadmin/Notebooks/LG/G8s_ThinQ/20190624_195237_HDR.jpg

θα το και στην πραξη σε λιγες μερες ..

παντως σαν πακετο τα εχει ολα το κινητακι για την τιμη που θα το παρω ..

θελω να δω και με την μπαταρια πως θα τα παει γιατι με το G7 δεν εμεινα ευχαριστημενος ..

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει δέκτη fm

 

εδω λεει οτι εχει

https://www.gsmarena.com/lg_g8s_thinq-9608.php

Link to comment
Share on other sites

Στο Kimovil λέει ότι δεν έχει, όπως και στο gsnarena στην συζήτηση κάτω αναφέρεται ότι δεν έχει, μάλλον άκυρο από μένα!!!

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο Kimovil λέει ότι δεν έχει, όπως και στο gsnarena στην συζήτηση κάτω αναφέρεται ότι δεν έχει, μάλλον άκυρο από μένα!!!

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

αν ολα πανε καλα αυριο θα το εχω οποτε θα ξερουμε απο πρωτο χερι :p

Link to comment
Share on other sites

Στο Kimovil λέει ότι δεν έχει, όπως και στο gsnarena στην συζήτηση κάτω αναφέρεται ότι δεν έχει, μάλλον άκυρο από μένα!!!

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

...but have't FM Radio but you can download an apk

Edited by MIB
So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

Είναι ενεργό όμως? Και σε κάτι samsung (κάτι νοτε 1 ή 2)έπρεπε να τα ρουταρεις και να βάλεις το apk.

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-lg-g8s-thinq

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος lg g7 plus που δεν είχε κάποια εφαρμογή για ραδιόφωνο, βρήκα στο xda την εφαρμογή ραδιοφώνου της lg, την πέρασα και λειτουργεί κανονικά. Πιθανόν να γίνεται το ίδιο και με το g8.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος lg g7 plus που δεν είχε κάποια εφαρμογή για ραδιόφωνο, βρήκα στο xda την εφαρμογή ραδιοφώνου της lg, την πέρασα και λειτουργεί κανονικά. Πιθανόν να γίνεται το ίδιο και με το g8.
Το next radio app είναι?

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το next radio app είναι?

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν είναι από το playstore, η stock εφαρμογή της lg είναι και γράφει Fm radio.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καντε υπομονή η αύριο η μεθαυριο θα σας λυσω ολες τις αποριες σας :lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγει η εφαρμογή αλλά δεν μπορείς να επιλέξεις τίποτα!Από την πρώτη στιγμή που οήρα το κινητό στα χέρια μου, κατέβασα την εφαρμογή ραδιόφωνο της lg , και παλιές και καινούργιες εκδόσεις και ακριβώς το ίδιο μου κάνει! Edited by cocu
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγει η εφαρμογή αλλά δεν μπορείς να επιλέξεις τίποτα!Από την πρώτη στιγμή που οήρα το κινητό στα χέρια μου, κατέβασα την εφαρμογή ραδιόφωνο της lg , και παλιές και καινούργιες εκδόσεις και ακριβώς το ίδιο μου κάνει!

 

Τότε ίσως να μην έχει δέκτη ραδιοφώνου.

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγει η εφαρμογή αλλά δεν μπορείς να επιλέξεις τίποτα!Από την πρώτη στιγμή που οήρα το κινητό στα χέρια μου, κατέβασα την εφαρμογή ραδιόφωνο της lg , και παλιές και καινούργιες εκδόσεις και ακριβώς το ίδιο μου κάνει!

ποιο πηρες το απλο η το s?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κάτοχος lg g7 plus που δεν είχε κάποια εφαρμογή για ραδιόφωνο, βρήκα στο xda την εφαρμογή ραδιοφώνου της lg, την πέρασα και λειτουργεί κανονικά. Πιθανόν να γίνεται το ίδιο και με το g8.
Αν βρεις κάποια στιγμή το λινκ για δοκιμή, τελικά το παράγγειλα έστω και χωρίς ραδιόφωνο θα ζήσουμε :)

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG G8 / G8s

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...