Jump to content

Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ακριβως τα ιδια που ειχε ο Κωτσοβολος για black friday. Σε τετοιες τιμες αξιζουν οι θηκες της Samsung...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ναι μπορεις να σχεδιασεις οτι θες

Αρκετά εύχρηστη αν και γενικά στα κινητά μου

προτιμώ τέτοιες θήκες

Άπλα αυτή έχει και κάποιες smart λειτουργίες σαν εφέ

Δες εδώ ενα σχετικό βιντεάκι

 

 

Απο προστασία και εφαρμογή είναι φυσικά άριστη

Αλλα δεν έδινα 45 εως 65 που ζητάνε

Link to comment
Share on other sites

Για σερβις προτεινετε το εξουσιοδοτημένο ή να το παω στο μαγαζι που έγινε η αγορά (κωτσοβολος);
Link to comment
Share on other sites

Για σερβις προτεινετε το εξουσιοδοτημένο ή να το παω στο μαγαζι που έγινε η αγορά (κωτσοβολος);

 

μονο smartec χαιδαρι, ολα τα αλλα ειναι απλα οδοντοκρεμες.

Link to comment
Share on other sites

μονο smartec χαιδαρι, ολα τα αλλα ειναι απλα οδοντοκρεμες.
Για σερβις προτεινετε το εξουσιοδοτημένο ή να το παω στο μαγαζι που έγινε η αγορά (κωτσοβολος);
Σμαρτεκ. Εστειλα με προβλημα αισθητηρα υγρασιας και μου αλλαξαν οθονη, μπαταρια και πισω καπακι. 9 μηνες μετα ξαναπηρα στην ουσια καινουργιο κινητο δωρεαν..

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στη smartec το στελνω εγω, ή αναλαμβανει το εξουσιοδοτημενο σερβις στον τοπο που μενω (επαρχια).
Link to comment
Share on other sites

Πας σε ACS και το στελνεις δωρεαν. Πρωτα παιρνεις στη Σμαρτεκ για οδηγιες.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να και η 10αρα!!!c17664b4339f23078020fb259c29b0ac.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν κανω αν δεν βγαλει θεματα. Clear cache πριν και μετα την εγκατασταση μονο.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω γενικά κάθε 5-6 μήνες, αλλά όταν γίνεται μεγάλη αναβάθμιση όπως αυτή που αλλάζει έκδοση android, κάνω πάντα.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα gestures του One UI 2.0 αλλα δυατυχως λειτουργουν μονο με τον default laincher....

 

 

Στις επιλογες προγραμματιστη υπαρχει ρυθμιση για να λεοτουργουν ακομα και οι εφαρμογες που δεν εχουν dark theme σε dark mode.

 

Overall ειναι μικρες και ανευ ιδιαιτερης ουσιας οι αλλαγες απο την 9.0 και το One UI 1.0 για μενα.... Φαινεται λιγο πιο smooth η αισθηση βεβαια σε ολα...

 

Μετα την εγκατασταση παντα ρουφαει πιο γρηγορα την μπαταρια. Θα στρωσει πιστευω.

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Παντα απο εκει κανω

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχεις dark mode ενεργοποιημενο η απλα χρησιμοποιεις dark theme?

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προς όσους εγκατέστησαν Android 10.

Είναι ιδέα μου ή αφαίρεσαν την λειτουργία γρήγορης εναλλαγής μεταξύ ανοιχτών εφαρμογών χρησιμοποιώντας το slider πάνω στο home button ;;

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά δουλεύει αυτό που λες . Αρκεί να έχω ενεργοποιημένο το υποδείξεις για χειρονομίες ώστε να εμφανίζεται το πλήκτρο.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Μετα την 1η φορτιση και η μπαταρια φαινεται μια χαρα.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προς όσους εγκατέστησαν Android 10.

Είναι ιδέα μου ή αφαίρεσαν την λειτουργία γρήγορης εναλλαγής μεταξύ ανοιχτών εφαρμογών χρησιμοποιώντας το slider πάνω στο home button ;;

Κανονικά δουλεύει αυτό που λες . Αρκεί να έχω ενεργοποιημένο το υποδείξεις για χειρονομίες ώστε να εμφανίζεται το πλήκτρο.

 

Sent from my SM-G970F

Υπάρχει κανονικά. Και χωρίς τις υποδείξεις για χειρονομίες , δένεις το δάχτυλο σου 1 πόντο προς τα πάνω και το κάνεις δεξιά η αριστερά

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πετυχαίνω. Πηγαίνοντας ένα πόντο το δάχτυλο πάνω, καταφέρνω να μου ανοίξει όλες τις εφαρμογές που τρέχουν. Εκεί θέλει να αφήσεις το δάχτυλο και να πας πάνω σε μια και να κάνεις scroll δεξιά ή αριστερά. Σε αντίθεση με το πλήκτρο που όταν φαίνεται μπορείς να κάνεις scroll άμεσα πάνω σε αυτό .

 

Edit: νομίζω ότι το πέτυχα κάπως, αλλά είναι πολύ δύσκολο. Λόγω του ότι σου τελειώνει η οθόνη δεν γίνεται να μετακινηθεί σε παραπάνω από μια "διπλανή" εφαρμογή. Με το πλήκτρο είναι πολύ πιο εύκολο και άμεσο.

Sent from my SM-G970F

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Δεν το πετυχαίνω. Πηγαίνοντας ένα πόντο το δάχτυλο πάνω, καταφέρνω να μου ανοίξει όλες τις εφαρμογές που τρέχουν. Εκεί θέλει να αφήσεις το δάχτυλο και να πας πάνω σε μια και να κάνεις scroll δεξιά ή αριστερά. Σε αντίθεση με το πλήκτρο που όταν φαίνεται μπορείς να κάνεις scroll άμεσα πάνω σε αυτό .

 

Edit: νομίζω ότι το πέτυχα κάπως, αλλά είναι πολύ δύσκολο. Λόγω του ότι σου τελειώνει η οθόνη δεν γίνεται να μετακινηθεί σε παραπάνω από μια "διπλανή" εφαρμογή. Με το πλήκτρο είναι πολύ πιο εύκολο και άμεσο.

Sent from my SM-G970F

 

Με το πλήκτρο να φαίνεται που λες εμένα δεν το κάνει καθόλου, ενώ πριν τη σημερινή αναβάθμιση δούλευε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω, εγώ δεν το είχα δοκιμάσει ποτέ και το αγνοούσα μέχρι που το ανέφερες. Εχθές μετά το update έκανα αμέσως factory reset και είναι εντελώς καθαρό.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...