Jump to content

Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα δω πως θα πάει λίγες μέρες, και λογικά θα κοιτάξω κανένα τζάμι.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Αύριο επιστρέφει επισκευασμενο αφού καλύφθηκε απο την εγγύηση και χωρίς κόστος μεταφορικών φυσικα. Αν το έστελνα Δευτέρα θα το είχα στα χέρια μου Παρασκευή... Να δούμε τι αλλαχθηκε. Μητρική πλακέτα λογικά.. ..

 

 

Edit: Αν μπλέξεις με κούριερ.. .. Άλλη μια μέρα αναμονής....

 

Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή. Να μας πεις νέα όταν με το καλό σου έρθει.

 

Εγώ συμπληρώνω λίγες μέρες που το έχω με την flip case χωρίς προστασία στην οθόνη και το έχω καταευχαριστηθεί. Αρχίζω να την συνηθίζω και μου αρέσει. Η μεγαλύτερη ανησυχία ήταν αν θα μπορεί να μπει στη βάση που έχω στο αμάξι στον αεραγωγό. Τελικά διπλώνοντας το καπάκι όλα καλά. Θα βάλω όμως ένα τζαμάκι γιατί φοβάμαι. Έχει δοκιμάσει κανείς το spigen;

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Το δοκίμασα εγω. Μην το σκέφτεσαι καν είναι πολύ κακης ποιότητας δυστυχώς...

 

Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα. Έγινε αλλαγή στην οθόνη, στην μπαταρία και το backglass. Στην ουσία μου βγήκε σε καλό η ζημιά καθώς η οθόνη είχε γρατζουνιές και απεκτήσα και καινούργια μπαταρία. Ωραία η Σμαρτεκ! Και μεμβρανη προστασίας της Samsung περασμένη.. ..

 

Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Αψογη εξυπηρετηση απο τη smartec. Μακραν το κορυφαιο service πιστευω...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρηση μετα την 1η πληρη φορτιση.

 

10 λεπτα gaming, 15 λεπτα

κλησεων και το υπολοιπο browsing με wifi. Παει για 7 ωρο + sot μετα απο 2-3 πληρεις φορτισεις... 62% υπολοιπο c496124e2c65e87e6707fc134258c08c.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα. Έγινε αλλαγή στην οθόνη, στην μπαταρία και το backglass. Στην ουσία μου βγήκε σε καλό η ζημιά καθώς η οθόνη είχε γρατζουνιές και απεκτήσα και καινούργια μπαταρία. Ωραία η Σμαρτεκ! Και μεμβρανη προστασίας της Samsung περασμένη.. ..

 

Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για τι κοστολογιο μιλαμε αν επιτρεπεται;

Link to comment
Share on other sites

Δωρεαν επισκευη ηταν. Τα καλυψε η εγγυηση.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οχι. Απλα γραφει τι αντεκατεστησαν.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Μου εβγαλε το μηνυμα για την υγρασια. Πλεον μου βγαζει ενα μηνυμα πως ο φορτιστης δε συνδεθηκε σωστα, και πως αν χρησιμοποιω θηκη (εχω την spigen tough armor) να την αφαιρεσω. Μολις την αφαιρω, οντως φορτιζει κανονικα.

 

Το γλυτωνω το σερβις λετε;

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα ήταν εντάξει με την ίδια θήκη; Άλλο καλώδιο έχεις δοκιμάσει;

Μου έχει συμβεί σε θήκη(Spigen πάλι) να μην φορτίζει συσκευή με συγκεκριμένο καλώδιο. Ωστόσο μάλλον εξηγείται από το ότι είναι μεγάλο το πάχος της θήκης και δεν κουμπώνει σωστά το καλώδιο. Αν όμως ήταν εντάξει παλιότερα, κάτι άλλο πιθανώς παίζει.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Μου εβγαλε το μηνυμα για την υγρασια. Πλεον μου βγαζει ενα μηνυμα πως ο φορτιστης δε συνδεθηκε σωστα, και πως αν χρησιμοποιω θηκη (εχω την spigen tough armor) να την αφαιρεσω. Μολις την αφαιρω, οντως φορτιζει κανονικα.

 

 

 

Το γλυτωνω το σερβις λετε;

Εμενα με το μνμ για την υγρασια δεν εφευγε με τπτ και δοκιμασα τα παντα επι 10 μερες πριν το στειλω service. Αν το θεμα ειναι μονο με την θηκη δεν χρειαζεται service πιστευω.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

 

Χωρις τη θηκη φορτιζει κανονικα.

 

Με τη θηκη φορτιζε κανονικα πριν, αλλα αρχισε να μη φορτιζει μετα το μηνυμα με την υγρασια.

Link to comment
Share on other sites

Αρα δεν εχει θεμα ο αισθητηρας... Ισως εχει και καποια σκονη πανω στην θυρα και το επηρεαζει...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με τα προσφατα updates πώς είναι η μπαταρία? Σκέφτομαι να το αγοράσω αλλά δεν θέλω να κάνω εκπτώσεις (πχ σβησε δεδομενα, gps,wifi) για να μου κρατάει.
Link to comment
Share on other sites

Η αυτονομια εχει βελτιωθει απο τοτε που βγηκε η συσκευη. Εμενα που μου αρεσει να πειραζω μπορει να μου δωσει μεχρι 8 ωρες οθονη. Χωρις αλλαγες εξαρταται παντα απο τη χρηση. 4 μιση ωρες το λιγοτερο θα δινει...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Πάνω από 4 ώρες ζητημα να έχω δει 5 φορές εδώ και 6 μήνες που έχω το κινητό. Η μπαταρία κρατάει μια χαρά για την ημέρα σου αλλά όχι τόσο. Μιλάω για χρήση με όλα ανοιχτά.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι φαινεται θα παρουμε Android 10 συντομα. Ξεκινησε η διανομη απο Γερμανια... Μεγαλη εκπληξη καθως συνηθως οι πρωτες χωρες επαιρναν Φλεβαρη και μετα τετοια updates...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι φαινεται θα παρουμε Android 10 συντομα. Ξεκινησε η διανομη απο Γερμανια... Μεγαλη εκπληξη καθως συνηθως οι πρωτες χωρες επαιρναν Φλεβαρη και μετα τετοια updates...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φέτος το χρονοδιάγραμμα έλεγε Γενάρη το αργότερο για S10/Note 10.

 

Αλλά όντως, 10 χρόνια στη Sammy τώρα δε θυμάμαι ποτέ να παίρνω μεγάλη αναβάθμιση πριν τα Χριστούγεννα.

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι φαινεται θα παρουμε Android 10 συντομα. Ξεκινησε η διανομη απο Γερμανια... Μεγαλη εκπληξη καθως συνηθως οι πρωτες χωρες επαιρναν Φλεβαρη και μετα τετοια updates...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν θα το έλεγα.

Και το s9 στη Γερμανία πέρυσι πήρε μέσα Δεκεμβρίου αναβάθμιση, πολύ πριν το χρονοδιάγραμμα που ήταν τέλος Γενάρη ή Φεβρουάριο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...