Jump to content

Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, σκέφτομαι την αγορά του τηλεφώνου. Μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει ως προς τη διάρκεια της μπαταρίας? Με αρκετή χρήση bluetooth, 4G στη διάρκεια της ημέρας;

Κανένα άλλο "μείον" του τηλεφώνου;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

4g χρησιμοποιω λιγο και bluetooth ποτε αλλα με σωστο στησιμο θα σου βγαζει ευκολα τη μερα αναλογως της χρησης παντα....

 

Μειον δεν βρισκω να πω και το εχω 8 μηνες τωρα....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλη ενδιαφέρεται να πάρει το Samsung galaxy s10e. Έχετε να μου προτείνετε καποια καλή θηκη σιλικόνης και κάποιο καλό tempered glass?
GATE 13...TILL THE END OF THE WORLD...
Link to comment
Share on other sites

Διαφανη θηκη σιλικονης: Spigen Liquid Crystal. Χρωματιστη η original της Samsung.

Τζαμακια ολα κανουν αφου εχει flat οθονη. Απο εκει και περα ειναι θεμα τοποθετησης... Καλυτερα να γινει σε καταστημα.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νέα ενημέρωση λογισμικού, λίγες μέρες μετά το update προσθήκης slow motion στην μπροστινή κάμερα! Αναφέρει για bugs και για αναβάθμιση δακτυλικού :)
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, και εγω σκέφτομαι να το αγοράσω, τι με συμβουλεύετε, black friday η περίοδο πριν τις γιορτές είναι που κάνουν τις καλύτερες προσφορές/? γιατι ακόμα η τιμή του ειναι αρκετά υψηλή για μένα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, και εγω σκέφτομαι να το αγοράσω, τι με συμβουλεύετε, black friday η περίοδο πριν τις γιορτές είναι που κάνουν τις καλύτερες προσφορές/? γιατι ακόμα η τιμή του ειναι αρκετά υψηλή για μένα

 

αν είσαι βιαστικός κοίτα για άψογο μεταχειρισμένο, αλλιώς περίμενε δεν έχεις να χάσεις κάτι

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

5 χρονια με Samsung δεν θυμαμαι ενημερωση ασφαλειας να ερχεται τοσο νωρις μεσα στο μηνα....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αν είσαι βιαστικός κοίτα για άψογο μεταχειρισμένο, αλλιώς περίμενε δεν έχεις να χάσεις κάτι

 

που βρισκω μεταχειρισμενο καλο? σορρυ ειμαι ασχετος απο αυτά

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες το μεσημερι μου βγαζει σφαλμα υγρασιας και δεν με αφηνει να φορτισω ενσυρματα. Δοκιμασα οτι πατεντα υπαρχει χωρις επιτυχια... Ευτυχως που εχω ενσυρματο φορτιστη... Πιθανον να πρεπει να παει στο service. Θα τα παιξε ο αισθητηρας εντοπισμου υγρασιας...

Αν ημουν Αθηνα θα πηγαινα βολτουλα στη Smartec.....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απο χθες το μεσημερι μου βγαζει σφαλμα υγρασιας και δεν με αφηνει να φορτισω ενσυρματα. Δοκιμασα οτι πατεντα υπαρχει χωρις επιτυχια... Ευτυχως που εχω ενσυρματο φορτιστη... Πιθανον να πρεπει να παει στο service. Θα τα παιξε ο αισθητηρας εντοπισμου υγρασιας...

Αν ημουν Αθηνα θα πηγαινα βολτουλα στη Smartec.....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αν εχεις αλλο κινητο αντικαταστασης, μπορεις να το στειλεις με την acs που συνεργαζονται, το βλεπουν, και στο στελνουν πισω. ( ειναι νεα υπηρεσια αυτη )

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν εχω 2ο. Πιθανον να κανω υπομονη για οταν περασω απο Αθηνα (μαλλον Απριλη)...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν εχω 2ο. Πιθανον να κανω υπομονη για οταν περασω απο Αθηνα (μαλλον Απριλη)...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

απλα να το εχεις υπ'οψιν σου για μελλοντικα. https://www.digitallife.gr/smartec-ae-nea-ypiresia-eksypiretisis-gia-kinita-samsung-se-synergasia-me-tin-acs-67564

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Εννοειται. Ισως το κανω αν βρω 2ο κινητο....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για να δουμε. Μετα απο πολλη προσπαθεια η το εξαφανισα η εφυγε μονο του... Η αληθεια ειναι οτι εχει τρομερη υγρασια εδω απο χθες (Χιος, δεν εχει ριξει σταγονα βροχη εδω και καιρο αλλα το ριχνει σε υγρασια....).

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να βγάλει θέμα.

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ισως εβαλα και εγω το χερακι μου. Καθαριζω συχνα το κινητο με καθαριστικο υγρο...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το είχε πάθει το Πάσχα το S8 του αδερφού μου. Για 1-2 μέρες όταν ήμασταν Τήνο που είχε υγρασία. Για αυτό το λόγο αγόρασε το S10+. Το S8 το έδωσε στον πατέρα μου, και είναι μια χαρά από τότε. Περίμενε λίγο και λογικά θα φτιάξει.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Μου το ειχε κανει και μενα το S8 1-2 φορες. Ελπιζα οτι θα ειχε βελτιωθει σε αυτο το θεμα το S10...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

που βρισκω μεταχειρισμενο καλο? σορρυ ειμαι ασχετος απο αυτά

 

να κοιτάς τακτικά αγγελίες και εδω και σε γειτονικά φορουμ.. ή και στο παρόν νήμα αν θέλει κάποιος να το δώσει θα το αναφέρει

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Παλι το ιδιο μνμ με την υγρασια σημερα.... Για να δουμε που θα το παει...

Ευτυχως που εχω και ασυρματο φορτιστη.

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

3 μέρες χωρίς το κινητό (έχει πάει service) κατάλαβα πόσο καλό είναι ακόμα και στην τιμή των 789 που το αγόρασα οταν βγήκε. Χρησιμοποιώ ενα J5 του 2015 που εντάξει είναι παλιό midrange δεν μπορεί να σταθεί 4 χρόνια μετά.. Το έψαξα λίγο για άλλο κινητό (να το πουλήσω δλδ οταν γυρίσει από το service) αλλά ότι και αν έπιασα στα χέρια μου είναι στη ετη φωτος πίσω... Αξιζει τα λεφτά του καί με το παραπάνω. .

 

Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβγαλα την μεμβράνη του Mediamarkt γιατί είχε χαλάσει σε ένα σημείο κοντά στην κάμερα και μου την έσπαγε, και το έχω σκέτο με την clear view cover. Έχω πάθει σοκ. Μου φαίνεται πολύ καλύτερη η απόκριση στην αφή....

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει Σαν την γυμνή οθόνη τίποτα.. . Αλλά δυστυχώς το GG5 γρατζουναει με το παραμικρό.

 

Στάλθηκε από το SM-J500FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...