Jump to content

Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Liquid air η καλύτερη και ταυτόχρονα όμορφη.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την εχω και αυτην. Ειναι ιδιες με Rugged Armor απλα εχουν διαφορετικο σχεδιασμο στην πλατη. Απλα μου αρεσει περισσοτερο της Rugged Armor.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε ενημέρωση Ιουλίου!!!

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

την έκανα πριν λίγο.. 385mb

καμία αξιοσημείωτη διαφορά μέχρι στιγμής

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Απλη ενημερωση ασφαλειας ειναι.... Δεν εχει κατι εξτρα .

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς από το kinitakias ή το emobile24, λένε μόνο διαδικτυακά και χωρίς αντικαταβολή και με προβληματίζει.

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

μπες στο νημα του S9 και ακολουθησε τις οδηγιες του S_Wind για το 1ο στησιμο.

 

Μήπως είναι εύκολο να στείλεις ένα link με τις οδηγίες που λες;

Ευχαριστώ :-)

Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι εύκολο να στείλεις ένα link με τις οδηγίες που λες;

 

Ευχαριστώ :-)

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fwww%2Emyphone%2Egr%2Fforum%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D474665&share_tid=474665&share_fid=4676&share_type=t

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,θα ήθελα την βοήθειά σας στο εξής θέμα που έχω.Κάθε φορά που επανεκκινώ ή ενεργοποιώ το τηλέφωνο ακούγεται ένας ήχος συστήματος.Με ποιον τρόπο μπορώ να τον απενεργοποιήσω γιατί με ενοχλεί και μένα και την σύζυγο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,θα ήθελα την βοήθειά σας στο εξής θέμα που έχω.Κάθε φορά που επανεκκινώ ή ενεργοποιώ το τηλέφωνο ακούγεται ένας ήχος συστήματος.Με ποιον τρόπο μπορώ να τον απενεργοποιήσω γιατί με ενοχλεί και μένα και την σύζυγο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Για να το διατυπώσω καλύτερα ,πώς απενεργοποιούμε τον ήχο ενεργοποίησης της συσκευής;

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις-Ηχοι και δονηση....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς τον ήχο κλειδώματος, ένα "Τσικ" που κάνει όταν κλειδώνει ή ξεκλειδώνει, θα πας στους ρυθμίσεις->ήχοι και δόνηση->ήχοι και δόνηση συστήματος και θα απενεργοποιήσεις το ήχος κλειδώματος οθόνης που είναι η 2η κατά σειρά επιλογή.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις-Ηχοι και δονηση....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στο πεδίο¨ Ήχοι και δόνηση συστήματος ¨όλα τα έχω off ,αλλά αυτό κάθε φορά που ανάβω την συσκευή ,πάλι κάνει τα δικά του.

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν εννοείς τον ήχο κλειδώματος, ένα "Τσικ" που κάνει όταν κλειδώνει ή ξεκλειδώνει, θα πας στους ρυθμίσεις->ήχοι και δόνηση->ήχοι και δόνηση συστήματος και θα απενεργοποιήσεις το ήχος κλειδώματος οθόνης που είναι η 2η κατά σειρά επιλογή.

 

Sent from my SM-G970F

Όχι ,δεν εννοώ αυτόν τον ήχο,κάνει ένα ήχο όπως ένα αντίστοιχο μνμ .Τον κάνει και βγάζει μήνυμα ¨UI συστήματος¨.

Edited by dtsatsanis
Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου κάνει τίποτα τέτοιο. Μήπως έχεις κανένα μήνυμα αδιάβαστο; Έχω προσέξει πως αν συμβαίνει αυτό σου κάνει ξανά τον ήχο της ειδοποίησης μέχρι να το ανοίξεις ή να διώξεις την ειδοποίηση.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου κάνει τίποτα τέτοιο. Μήπως έχεις κανένα μήνυμα αδιάβαστο; Έχω προσέξει πως αν συμβαίνει αυτό σου κάνει ξανά τον ήχο της ειδοποίησης μέχρι να το ανοίξεις ή να διώξεις την ειδοποίηση.

 

Sent from my SM-G970F

Όταν το ενεργοποιώ ή όταν το κάνω επανεκκίνηση, εννοώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,θα ήθελα την βοήθειά σας στο εξής θέμα που έχω.Κάθε φορά που επανεκκινώ ή ενεργοποιώ το τηλέφωνο ακούγεται ένας ήχος συστήματος.Με ποιον τρόπο μπορώ να τον απενεργοποιήσω γιατί με ενοχλεί και μένα και την σύζυγο; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Τελικά βρήκα την απάντηση στο ιντερνετ

 

Ενοχλητική ειδοποίηση επανεκκίνησης.

 

Από την αρχική οθόνη, σύρετε το δάχτυλό σας προς τα κάτω από την κορυφή της οθόνης σας (εμφανίστηκαν το ρολόι, ο πάροχος υπηρεσιών και οι πληροφορίες μπαταρίας).

Ανοίξτε τις ρυθμίσεις (αυτό είναι το εικονίδιο του οδοντωτού τροχού).

κάντε κλικ στο εικονίδιο αναζήτησης και πληκτρολογήστε το σύστημα ui κάντε κλικ στο κουμπί Done ή κάντε αναζήτηση.

όταν βρεθεί το σύστημα ui, κάντε κλικ ή πατήστε στο σύστημα ui.

μετακινηθείτε προς τα κάτω στις ειδοποιήσεις και κάντε κλικ ή αγγίξτε τις ειδοποιήσεις.

μεταβείτε στην επιλογή fbe_channel_name και κάντε κλικ ή πατήστε στο όνομα_χρήστη_χρήστη.

εάν λέει κλικ στυλ ειδοποίησης ή πατήστε και επιλέξτε σιωπηλή και ελαχιστοποιημένη.

Ολοκληρώθηκε η επανεκκίνηση του τηλεφώνου σας και δεν θα έπρεπε να έχετε ειδοποίηση pop-up ή ήχο.

Link to comment
Share on other sites

Το βρήκα κι εγώ. Απλά δεν ξέρω που αλλού θα επηρεάζει. Δεν το κόβω να ρυθμίζει μόνο αυτόν τον ήχο στην εκκίνηση, αλλά γενικά όταν θα χρειαστεί μια ειδοποίηση από το σύστημα.

 

Για να είμαι ειλικρινής όχι μόνο δεν με ενοχλεί, αλλά ούτε που το θυμόμουν. Αρκετές φορές όταν το ξεκινάω το έχω στο αθόρυβο και δεν ακούγεται κάτι.

 

Sent from my XT1580

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Moυ βγάζει μονο H+ σε vodafone cu, νεα σιμ/αριθμός. Που μπορω να δω αν εχω ενεργοποιημενο το 4g?

 

Υγ παρήγγειλα την tough armor.

Link to comment
Share on other sites

Στο site της Vodafone γράφει" Οι συνδρομητές για να ενεργοποιήσουν το 4G μπορούν να καλέσουν το 1285 ή να στείλουν SMS γράφοντας: 4GNAI. Εναλλακτικά, μπορούν να επισκεφτούν ένα κατάστημα Vodafone ή να καλέσουν το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών (13830 για ιδιώτες & 1399 για εταιρικούς συνδρομητές)". Εαν έχεις κάνει τις ενέργειες χρειάζεται να κάνεις και επανεκκίνηση.
Link to comment
Share on other sites

Μέσα σε μια εβδομάδα έχει ανέβει 100€ η τιμή του, ξέρετε τι παίζει? Αυξήθηκε η ζήτηση? Υπάρχει περίπτωση να ξαναπέσει σύντομα?

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Μέσα σε μια εβδομάδα έχει ανέβει 100€ η τιμή του, ξέρετε τι παίζει? Αυξήθηκε η ζήτηση? Υπάρχει περίπτωση να ξαναπέσει σύντομα?

Πάντα υπάρχει αυτή η περίπτωση.

Βλέπεις είναι ο καιρός που ο κόσμος παίρνει τα επιδόματα της αδείας του και ότι περισσέψει τα δίνει σε αγορές, οπότε και μερικοί προσπαθούν να επωφεληθούν απ'αυτό.

Προβλέπω πως από τις αρχές Σεπτέμβρη να αρχίσει πάλι να παίρνει τα κάτω η τιμή τους.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Θα ξαναρωτησω γιατι ρωτησα παλι πριν καιρο και δεν πηρα απαντηση. Ειμαι ο μονος που το κινητο ξεκλειδωνει μεσα στην τσεπη; Εχω κλειδωμα με δαχτυλικο αποτυπωμα και μοτιβο...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απέκτησα και εγώ το κινητό πρόσφατα..Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος σε όλους τους τομείς αλλά το σήμα γενικά σαν να ζορίζεται..τουλάχιστον σε σχέση με ενα Motorola z2 play που εχω.Δεν μου έχει δημιουργήσει κάπου πρόβλημα απλά ρωτάω αν το έχετε παρατηρήσει και εσείς.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...