Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια χαρα σε ολους σας!Νεος κατοχος και γω.Πολυ ωραιο τηλεφωνο το χω ευχαριστηθει.

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα.

Ειχα το S10+ για 1.5 χρονο κ ειναι φοβερο τηλεφωνο ακομα κ τωρα.

Πηρα το S20 ultra και το S10 το εδωσα στην γυναικα μου αλλα κατι παιζει με το μικροφωνο. Κανει κατι σκαμπανευασματα ο ηχος κ ειναι σαν να μιλαει απο πηγαδι.

Του εχω κανει επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων πριν το στησω, εγινε clear cache, εγινε clear cache στην βρωμο bixbi αλλα τπτ..

Εγω το ειχα με Bluetooth οποτε και δεν ειχα παρατηρισει κατι.

Το μικροφωνο απο κατω ειναι καθαρο χωρις βρωμιες ή υγρασια..

Καμια ιδεα;

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Εχθές το βράδυ πήρα την αναβάθμιση σε Android 12, αισθητικά μου άρεσε καλύτερα το 11 νομίζω...

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
7 minutes ago, Psycho13 said:

Εχθές το βράδυ πήρα την αναβάθμιση σε Android 12, αισθητικά μου άρεσε καλύτερα το 11 νομίζω...

Συνήθεια είναι, το αισθητικό κομμάτι είναι το τελευταίο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για την 12 για τα S10+ μιλατε ή για αλλο μοντελο?Στο δικο μου S10+ παντως δεν εχω δει κατι ακομα

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ούτε στο δικό μου s10+ έχει εμφανιστεί καποια ενημέρωση. Στην εμφάνισε στην ενημέρωση λογισμικού  ή την κατέβασες από κάπου; 

τι συσκευή έχεις; εμένα το CSC Code είναι XEF

Καλή πρωτοχρονιά με υγεία σε ολους!!!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους και καλη χρονια!Και μενα XEF ειναι μολις το ειδα

Δεν μου εχει εμφανισει κατι ακομα..εν αναμονη

Edited by billmes1981

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά και από εμένα! Και μένα XEF το τσέκαρα άρα περιμένουμε από μέρα σε μέρα.

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά!

Μου ήρθε αναβάθμιση ΟΤΑ αλλά έχω DBT (γερμανία).

Παραθέτω και από Sammobile:

 

New Bitmap Image.jpg

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, billmes1981 said:

Εμεις απο XEF(Γαλλια)περιμενουμε

Κάτσε να δούμε τα μπαγκς από τους άλλους .... ποτέ μην βιάζεστε να βάλετε νέα έκδοση Android. 

Η διάφορες μέχρι τώρα από ότι έχουμε δει είναι εμφανησιακες κατά βαση. 

Edited by thanos1989
Link to comment
Share on other sites

Όπου να ναι θα φανεί τώρα περνάει τα σύνορα αχαχχα.. Πάντως το κινητό τρελή υποστήριξη μπράβο στην Samsung. 

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zerv_5800 said:

Όπου να ναι θα φανεί τώρα περνάει τα σύνορα αχαχχα.. Πάντως το κινητό τρελή υποστήριξη μπράβο στην Samsung. 

Ισχυει ναι και το επικροτω γιατι δεν μας πεταξαν εξω απο τα μεγαλα updates

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Μολις ηρθε και σε μενα η αναβαθμιση..την εκανα..στο σεταρισμα ειμαι

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που ήρθε για όλους η αναβάθμιση... όποιος τη βάλει ας μα πει τα πρώτα συμπεράσματα σε θέματα ταχύτητας, μπαταρίας, υπερθέρμανσης και το πιο σημαντικό στην συμβατότητα των εφαρμογών τρίτων προγραμματιστών.

Να έχουμε μια πρώτη άποψη 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, thanos1989 said:

Τώρα που ήρθε για όλους η αναβάθμιση... όποιος τη βάλει ας μα πει τα πρώτα συμπεράσματα σε θέματα ταχύτητας, μπαταρίας, υπερθέρμανσης και το πιο σημαντικό στην συμβατότητα των εφαρμογών τρίτων προγραμματιστών.

Να έχουμε μια πρώτη άποψη 

Την εχω απο το μεσημερι..μεχρι στιγμης δεν εχω παρατηρησει καποιο θεμα με αυτα που γραφεις και να πω οτι στην μπαταρια γινεται καλυτερη διαχειριση νομιζω.Υπερθερμανσεις δεν ειχα ποτε.Αυτα 😄

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, billmes1981 said:

Την εχω απο το μεσημερι..μεχρι στιγμης δεν εχω παρατηρησει καποιο θεμα με αυτα που γραφεις και να πω οτι στην μπαταρια γινεται καλυτερη διαχειριση νομιζω.Υπερθερμανσεις δεν ειχα ποτε.Αυτα 😄

Η άποψη σας καταγράφηκε... θα ενημερωθείτε με email για τα ευχαριστήρια μας 😂😂😂👌

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, έσπασε η οθόνη του s10+. Πιστεύετε αξίζει να δώσω 280 στην αντιπροσωπεία για φτιάξιμο? Επίσης γινεται και αλλαγή της μπαταρίας μαζι με την οθόνη? Τα αρχεία θα σωθούν? Υπάρχει κάποιος που το έχει πάθει και αν ναι έχει να προτείνει κάποιο αλλο για φτιάξιμο? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nikvolnik said:

Καλησπέρα σας, έσπασε η οθόνη του s10+. Πιστεύετε αξίζει να δώσω 280 στην αντιπροσωπεία για φτιάξιμο? Επίσης γινεται και αλλαγή της μπαταρίας μαζι με την οθόνη? Τα αρχεία θα σωθούν? Υπάρχει κάποιος που το έχει πάθει και αν ναι έχει να προτείνει κάποιο αλλο για φτιάξιμο? Ευχαριστώ

Πρώτα από όλα ναι αλλάζουν  και μπαταρίας... δεύτερον τα λεφτά είναι υποκειμενικό θέμα ... τρίτων άμα αλλάξετε οθόνη κάπου αλλού χάνετε την στεγανοποίηση και το κόστος θα πάει κάπου στα 180€(χωρίς μπαταρία νομίζω) τα λεφτά αυτά τα έχω ακούσει πριν ένα χρόνο και δεν θυμάμαι την εταιρία. Πάρε τηλ σε διάφορα service και θα σου πουν τιμές. 

Edited by thanos1989
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thanos1989 said:

Πρώτα από όλα ναι αλλάζουν  και μπαταρίας... δεύτερον τα λεφτά είναι υποκειμενικό θέμα ... τρίτων άμα αλλάξετε οθόνη κάπου αλλού χάνετε την στεγανοποίηση και τι κόστος θα πάει κάπου στα 180€(χωρίς μπαταρία νομίζω) τα λεφτά αυτά τα έχω ακούσει πριν ένα χρόνο και δεν θυμάμαι την εταιρία. Πάρε τηλ σε διάφορα service και θα σου πουν τιμές. 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Συνεπώς αφού γίνεται και αλλαγη την μπαταρίας μαζί με την οθόνη τότε το κινητό είναι σαν καινούριο!

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, nikvolnik said:

Ευχαριστώ για την απάντηση. Συνεπώς αφού γίνεται και αλλαγη την μπαταρίας μαζί με την οθόνη τότε το κινητό είναι σαν καινούριο!

Ναι... μένει μόνο η πλακέτα και οι κάμερες. Για την οθόνη έχεις 1 χρόνο εγγύηση και για την μπαταρία 6 μήνες αν δεν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Και ομως μολις παρατηρησα bug..ο αισθητηρας φωτεινοτητας δεν δουλευει σωστα τουλαχιστον σε μενα..τωρα σε αλλους δεν ξερω

 

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

 

20 minutes ago, billmes1981 said:

Και ομως μολις παρατηρησα bug..ο αισθητηρας φωτεινοτητας δεν δουλευει σωστα τουλαχιστον σε μενα..τωρα σε αλλους δεν ξερω

 

Την εγκατάσταση την έβαλες από πάνω ή με πλήρη wipe factory reset. 

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, zerv_5800 said:

 

Την εγκατάσταση την έβαλες από πάνω ή με πλήρη wipe factory reset. 

 

πληρη βεβαια παντα

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...