Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετά την συγκεκριμένη αναβάθμιση απαιτεί να έχει συνδεθεί και με καλώδιο σε υπολογιστή για να δουλέψει ο συνδυασμός των πλήκτρων που σε βάζει σε recovery.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Μετά την συγκεκριμένη αναβάθμιση απαιτεί να έχει συνδεθεί και με καλώδιο σε υπολογιστή για να δουλέψει ο συνδυασμός των πλήκτρων που σε βάζει σε recovery.

 

Sent from my Galaxy S10e

Όντως με καλώδιο στο pc δουλεύει..thanks

Σε κάθε περίπτωση όμως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί θα πρέπει να είναι συνδεδεμένο για να μπει σε recovery mode

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκανα backup τα δεδομενα μου οπως παντα στο samsung cloud .Εκανα το update ,factory reset . Και μετα οταν εκανα της ρυθμισεις εβαλα να κανει και συγχρονισμο με το one drive και μετα διαπιστωσα οτι ειχα χασει τα παντα απο τα αποθηκευμενα δεδομενα μου!

Τα μηνύματα,ιστορικο κλησεων ,ρυθμισεις κινητου, και κυριως τους κωδικους samsung pass. Ξερει κανεις αν μπορω να τα ανακτήσω καπως ;

 

Και εγώ το ίδιο φίλε όπως έγραψα στο προηγούμενο ποστ.ειχα αποθηκευμένα τα πάντα και χάθηκαν οποίος ξέρει ας βοηθήσει γιατί είχα σημαντικούς κωδικούς.

Link to comment
Share on other sites

μετά την αναβάθμιση σε android 11 είχα πρόβλημα με τη κάμερα. Μόλις την άνοιγα έκλεινε μέσα σε 5''. Επίσης δεν μπορούσα να διαγράψω φωτογραφίες. Αναγκάστηκα να κάνω reset και μετά όλα οκ
:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στην διαχείριση αρχείων στο φάκελο Android και στο υποφακελο data είναι άδειος που κανονικά δεν θα έπρεπε. Το κάνεις και σε εσάς. Βλακεία δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα έτσι..:wacko:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια κάθισε το update. Κανένα πρόβλημα. Αν έβλεπα κάτι θα έκανα επαναφορά. Αλλά όλα δουλεύουν Τέλεια

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ο φάκελος data μέσα στο Android τι σου δείχνει? :worry:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια κάθισε το update. Κανένα πρόβλημα. Αν έβλεπα κάτι θα έκανα επαναφορά. Αλλά όλα δουλεύουν Τέλεια

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εμένα όχι, είχα πρόβλημα με τη κάμερα. Μόλις την άνοιγα έκλεινε μέσα σε 5''. Επίσης δεν μπορούσα να διαγράψω φωτογραφίες. Αναγκάστηκα να κάνω reset και μετά όλα οκ

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Ότι έχει μηδέν στοιχεία. Γιατί θα έπρεπε να δείχνει κάτι;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι bug παιδιά. Εκεί στο data θα έπρεπε να είχε όλους τους φακέλους από τα δεδομένα των εφαρμογών και να μην είναι 0. Δοκίμασε να κάνεις εκεί ένα νέο φάκελο θα σου βγάλει σφάλμα. Εγώ π.χ έχω κρατήσει σε φάκελο της αγαπημένες τοποθεσίες από το GPS sygic και τώρα δεν μπορώ να βρω το φακελο της εφαρμογής να το βάλω.. Και για άλλες δουλειές κλπ.. Σε όλα τα Android στο data έπρεπε να είναι γεμάτο.. Ας ελπίσουμε να το φτιάξουν.. :wacko:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι bug. Εχει αλλαξει τα δικαιωματα χρηστη η Samsung. Με 3rd party file manager εμφανιζονται.
Link to comment
Share on other sites

Στους φακέλους πως μπορούμε να αλλάξουμε την διάταξη των εικονιδίων?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι bug. Εχει αλλαξει τα δικαιωματα χρηστη η Samsung. Με 3rd party file manager εμφανιζονται.

 

Ωραία δεν μας λες και έναν 3rd party που λες ότι δουλεύει και τα βλέπει συγκεκριμένα γιατι εγω δοκίμασα 3-4 και ξανά 0 λέει.. :confused: Είναι bug παιδιά μην παιδεύεστε..!! Ας ελπίσουμε σε επόμενο update να το φτιάξουν.

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

FILES του Marc Apps & Software

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

FILES του Marc Apps & Software

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μετά από 3-4 δοκιμές αυτό τα βλέπει.. Δεν αφήνει όμως να κάνεις copy paste όμως τίποτα μέσα στο φάκελο data. Κάποια πατάτα έχει γίνει η η βλαμμένη η aGoogle επίτηδες δεν αφήνει να πειράξουμε τίποτα.. Όχι τίποτα άλλο αλλά θέλω να βάλω στο GPS τα αγαπημένα μου μέρη κλπ τα έχω σε αρχειακη και πάνε στο data στο sygic folder .. Ελεος.. :mad:

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μετά την αναβάθμιση συμβαίνει το εξής παράδοξο, δεν μπορώ να σβήσω φωτογραφίες από τις κάμερες ασφαλείας που έχω. Οι φωτογραφίες δεν είναι αποθηκευμένες τοπικά στο S10+ παρόλα αυτά δείχνει σαν να μην δέχεται η εφαρμογή της κάμερας την εντολή, πράγμα που δεν συνέβαινε πριν την αναβάθμιση του κινητού σε Android 11.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα μεταβείτε σε S21? Έχω το S10 στην έκδοση με 1tb. Μετά την αναβάθμιση σε Android 11 λέω να καθίσω εδώ που είμαι

 

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα μεταβείτε σε S21? Έχω το S10 στην έκδοση με 1tb. Μετά την αναβάθμιση σε Android 11 λέω να καθίσω εδώ που είμαι

 

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Προσωπικά δε βλέπω κανέναν λόγο εκτός από την κάμερα για να αναβαθμίσω. Μόνο η μετάβαση σε iPhone μου φαίνεται ελκυστική.

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα μεταβείτε σε S21? Έχω το S10 στην έκδοση με 1tb. Μετά την αναβάθμιση σε Android 11 λέω να καθίσω εδώ που είμαι

 

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

 

Εμένα δεν έχει έρθει ακόμα αναβάθμιση αλλα αν κ κοντεύω σιγα σιγα τα δύο χρόνια δεν σκέφτομαι να αλλαξω σύντομα.. Γιατί λoγω καμερών άλλαζα συχνα κ τώρα ασχολούμαι με drone κ dslr. Τι ήρθε τοσο φοβερό με την αναβάθμιση που σε έκανε ναμη θες να φύγεις;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν έχει έρθει ακόμα αναβάθμιση αλλα αν κ κοντεύω σιγα σιγα τα δύο χρόνια δεν σκέφτομαι να αλλαξω σύντομα.. Γιατί λoγω καμερών άλλαζα συχνα κ τώρα ασχολούμαι με drone κ dslr. Τι ήρθε τοσο φοβερό με την αναβάθμιση που σε έκανε ναμη θες να φύγεις;
Έχει γίνει πολύ smooth η κύλιση πήρα και ένα 10 %από τη μπαταρία..

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει πολύ smooth η κύλιση πήρα και ένα 10 %από τη μπαταρία..

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ότι + υπάρχει καλό είναι.. Γιατι συνήθως όπως η Apple τα κάνει χειρότερα τα προηγούμενα.. Ελπίζω να εφερε κ κάνα καλούδι από το s21.. Εγώ θα αλλάξω δωρεάν μπαταρία κ δωρεάν οθόνη λόγω πολύ μικρού ελάχιστου Burn in σε όλες τις συσκευές είχα θέμα.. Οπότε θα μου γίνει σούπερ ξανά σε μπαταρία κτλ. Θα δούμε για το s21 ultra κάποια στιγμή αν κ μόνο στην κάμερα ίσως υπάρχει κάποια διαφορά αντε κ λίγο στην οθόνη.. Μακάρι ναμην τους πάνε καλά οι πωλήσεις.. Κ σε αναδιοοθα ήθελα να πάω κάποια στιγμή..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θα μεταβείτε σε S21? Έχω το S10 στην έκδοση με 1tb. Μετά την αναβάθμιση σε Android 11 λέω να καθίσω εδώ που είμαι

 

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το S10 είναι πολύ καλό τηλέφωνο. Και εγώ έχω το S10+ με μισό TB. Μη πιστεύεις πως τα πολλα mp στη κάμερα έχουν και το ανάλογο αποτέλεσμα. Εκτός βέβαια και αν το 5G σου είναι απαραίτητο. Προσωπικά ψωνίζω κάθε μεθεπόμενη έκδοση οπότε θα περιμένω μέχρι την επόμενη για να το αλλάξω

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση όταν με παίρνουν τηλέφωνο ότι ήχο κλήσης και αν έχω στην αρχή για δύο φορές κόβεται για λίγο ήχος σαν να κολλάει ο ήχος κλήσεις. Το κάνει και με τους μαμά ήχους. Το κάνει και σε άλλον αυτό;
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση όταν με παίρνουν τηλέφωνο ότι ήχο κλήσης και αν έχω στην αρχή για δύο φορές κόβεται για λίγο ήχος σαν να κολλάει ο ήχος κλήσεις. Το κάνει και με τους μαμά ήχους. Το κάνει και σε άλλον αυτό;

 

Αναβάθμιση δεν πήρα ακόμα παρότι ελληνικό.. Κάνε επαναφορά αν δεν του έκανες μετά το update.. Αν έχεις κάνει επαναφορά τότε είναι bug kθα περιμένεις να έρθει νέο μικρό update..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Έκανα επαναφορά με το που έκανα εγκατάσταση, Για αυτό ρωτάω αν το έχει και αλλος
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Το κάνει και σε εμένα με s10, χωρίς να κάνω επαναφορά βέβαια αλλά το είχα παρατηρήσει και πριν την αναβάθμιση.

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μετά την αναβάθμιση δύο φορές μου έχει δείξει τον αποθηκευτικό χώρο άδειο και έκανα επανεκκίνηση για να επανέλθει και σήμερα το πρωί μου είχε βγάλει το wallpaper που είχα εγκαταστήσει και μου είχε βάλει ένα μαμίσιο
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...