Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

https://www.techgear.gr/asyrmati-metafora-archeion-me-drag-and-drop-apo-smartphones-tis-samsung-se-windows-pc-26884

 

Ασύρματη μεταφορά αρχείων με drag and drop από smartphones της Samsung σε Windows PC

Link to comment
Share on other sites

Techmaniacs: Χρήστες Galaxy συσκευών “ορκίζονται” ότι αυτό το hack κάνει πιο γρήγορο τον σαρωτή.

https://techmaniacs.gr/christes-galaxy-syskeyon-quot-orkizontai-quot-oti-ayto-to-hack-kanei-pio-grigoro-ton-saroti/

Link to comment
Share on other sites

Techmaniacs: Χρήστες Galaxy συσκευών “ορκίζονται” ότι αυτό το hack κάνει πιο γρήγορο τον σαρωτή.

https://techmaniacs.gr/christes-galaxy-syskeyon-quot-orkizontai-quot-oti-ayto-to-hack-kanei-pio-grigoro-ton-saroti/

 

 

Πιο γρηγορα δεν ανοίγει.. Αλλά δοκιμάζω ακουμπάω λίγο τον αντίχειρα κ το βγάζω κ ξεκλειδώνει κ έχω κ τζαμακι. Το δαχτυλικό στην οθόνη είναι ένας απτους λόγους μετάβασης από κινητό που το έχει πίσω.. Θεωρώ για 3 χρόνια τα βγάζει εύκολα η συσκευή για κάποιον που τα προσέχει κ δεν αλλάζει κάθε 6 μηνο όπως αρκετοί από εμάς.. Μακάρι να μείνω 3 χρόνια εδώ.. Τον πρώτο χρόνο τον φάγαμε

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν το βρήκα αυτό με την βελτιστοποίηση και μετά την ρύθμιση αυτή που λέει..... κάποια βοήθεια;;;;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν το βρήκα αυτό με την βελτιστοποίηση και μετά την ρύθμιση αυτή που λέει..... κάποια βοήθεια;;;;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βάλτο στα αγγλικά κ κάνε τις ρυθμίσεις που λέει βήμα βήμα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλή κ χρόνια πολλά, έχω το honor magic 2 κ δεν μπορώ με τίποτα να το συγχρονίσω, έχει κανείς κάποια λύση?
LET'S GO SOUTH LET'S GO GRETA!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν το βρήκα αυτό με την βελτιστοποίηση και μετά την ρύθμιση αυτή που λέει..... κάποια βοήθεια;;;;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ακολούθησε ακριβώς ότι δείχνει στις 2 φωτο στο παρακάτω λινκ, ακριβώς όμως και μετά κάνε επανεκκίνηση.

Εγώ το έχω κάνει εδώ και ένα μήνα σε S10+ και η διαφορά ξεκλειδώματος είναι εμφανέστατη, καμιά σχέση με πριν.

Να ξέρεις πως παίζει σημαντικό ρόλο ο τρόπος που έχεις δώσει το αποτύπωμά σου στη συσκευή. Πρέπει να περιστρέφεις το κινητό γύρο από τον αντίχειρα ή αν θες σε ένα αποτύπωμα μπορείς να χρησιμοποιήσεις και τους δύο αντίχειρες δλδ για να φτάσεις στο 100% ακουμπάς εναλλάξ του αντίχειρες

https://www.sammobile.com/news/alleged-fingerprint-speed-hack-galaxy-phone-unlock-faster/

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησε ακριβώς ότι δείχνει στις 2 φωτο στο παρακάτω λινκ, ακριβώς όμως και μετά κάνε επανεκκίνηση.

 

Εγώ το έχω κάνει εδώ και ένα μήνα σε S10+ και η διαφορά ξεκλειδώματος είναι εμφανέστατη, καμιά σχέση με πριν.

 

Να ξέρεις πως παίζει σημαντικό ρόλο ο τρόπος που έχεις δώσει το αποτύπωμά σου στη συσκευή. Πρέπει να περιστρέφεις το κινητό γύρο από τον αντίχειρα ή αν θες σε ένα αποτύπωμα μπορείς να χρησιμοποιήσεις και τους δύο αντίχειρες δλδ για να φτάσεις στο 100% ακουμπάς εναλλάξ του αντίχειρες

 

https://www.sammobile.com/news/alleged-fingerprint-speed-hack-galaxy-phone-unlock-faster/

Ναι οκ το έχω κάνει και δουλεύει μια χαρά τώρα ... ευχαριστώ καλή ανάσταση σε όλους..
Link to comment
Share on other sites

http://imgur.com/gallery/bBjatQ6

 

 

Χρόνια Πολλά σε όλους...

 

Ξέρει κάποιος να μου πει τι παίζει και χαμηλώνει συνέχεια η ένταση στον ήχο κλήσης?

Edited by redcom7
Link to comment
Share on other sites

μήπως πατάς κάτι κατά λάθος

 

Μπα όχι συμβαίνει και όταν το έχω σε τραπέζι μετά από κάποια ώρα χαμηλώνει..

Link to comment
Share on other sites

Μπα όχι συμβαίνει και όταν το έχω σε τραπέζι μετά από κάποια ώρα χαμηλώνει..

 

Φοράει θήκη που μπορεί να πιέζει το κουμπί;

Link to comment
Share on other sites

Φοράει θήκη που μπορεί να πιέζει το κουμπί;

 

 

Όχι το έχω παρατηρήσει και χωρίς θήκη.. Σαν να μπαίνει σε κάποιο Mode διαφορετικό...

 

 

 

 

Επίσης πέφτουν αρκετά συχνά κλήσεις την ώρα που μιλάω σταματάω να ακούω και να με ακούνε και η κλήση ακόμη γράφει χρόνο...

 

Συμβαίνει σε άλλον?

 

Μάλλον μετά την τελευταία αναβάθμιση και δεν πήγε καλά

Link to comment
Share on other sites

Όχι το έχω παρατηρήσει και χωρίς θήκη.. Σαν να μπαίνει σε κάποιο Mode διαφορετικό...

 

 

 

 

Επίσης πέφτουν αρκετά συχνά κλήσεις την ώρα που μιλάω σταματάω να ακούω και να με ακούνε και η κλήση ακόμη γράφει χρόνο...

 

Συμβαίνει σε άλλον?

 

Μάλλον μετά την τελευταία αναβάθμιση και δεν πήγε καλά

 

 

Τελικά για τον ήχο έφταιγε το bixby routines.. Έβαζε στο χαμηλό τον ήχο κλήσης όταν ήμουν σπίτι

Link to comment
Share on other sites

Θέλω μια καλή μεμβράνη που να πιάνει το αποτύπωμα, κοντά στα15€ Ελλάδα πάντα παιδιά να είναι μεμβράνη όχι tempered. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Θέλω μια καλή μεμβράνη που να πιάνει το αποτύπωμα, κοντά στα15€ Ελλάδα πάντα παιδιά να είναι μεμβράνη όχι tempered. Ευχαριστώ

 

Μια της spigen εξαιρετική... Το fingerprint άμεσο..

Link to comment
Share on other sites

Θέλω μια καλή μεμβράνη που να πιάνει το αποτύπωμα, κοντά στα15€ Ελλάδα πάντα παιδιά να είναι μεμβράνη όχι tempered. Ευχαριστώ

Εγω εχω τη γνησια και ειμαι πολυ ευχαριστημενος και απο αισθηση και ουτε γρατζουνιες φαινονται.Επισης δεν την ενοχλουν καθολου οι θηκες

GALAXY S3,S4,S5, LG G3,GALAXY A5 και τωρα s10+:!:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε αυτή είναι μια χαρά

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε αυτή είναι μια χαρά

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

γιατι βλεπω οτι καποιοι δυσκολευονται για τοποθετηση γενικα δεν βλεπω πολλα θετικα reviews.

Link to comment
Share on other sites

γιατι βλεπω οτι καποιοι δυσκολευονται για τοποθετηση γενικα δεν βλεπω πολλα θετικα reviews.
Κοίτα τις έχω δοκιμάσει όλες. Η συγκεκριμένη μπαίνει σχετικά εύκολα.. Να σου πω όμως ότι το έχω χωρίς μεμβράνη εδώ και 6 μήνες και πρώτον δεν έχει πάθει τίποτα και δεύτερον χαίρομαι την επαφή μου με την οθόνη του. Εννοείται ότι φοράω θήκη από τη πρώτη στιγμή

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα τις έχω δοκιμάσει όλες. Η συγκεκριμένη μπαίνει σχετικά εύκολα.. Να σου πω όμως ότι το έχω χωρίς μεμβράνη εδώ και 6 μήνες και πρώτον δεν έχει πάθει τίποτα και δεύτερον χαίρομαι την επαφή μου με την οθόνη του. Εννοείται ότι φοράω θήκη από τη πρώτη στιγμή

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εγω θελω να του βαλω μια μεμβρανη απανω.

θα παω για την spigen

πιανει καλα το αποτυπωμα ετσι;

Link to comment
Share on other sites

μετα απο βιντεο που ειδα στο yt η spigen δεν ειναι τοσο friendly με τον fingerprint sensor.

ειδα πως αυτη κανει λιγο καλυτερη δουλεια.

την εχει δοκιμασει κανεις;

 

Ringke Dual Easy Screen Protector (Galaxy S10+)

https://www.skroutz.gr/s/17457158/Ringke-Dual-Easy-Screen-Protector-Galaxy-S10.html?from=catspan&o=Ringke+Galaxy+S10+Plus#reviews

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...