Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το βρήκα. Έτσι όπως τα λές είναι. Πρέπει να βάλεις Google για την φωνητική. Όλα οκ τώρα. :)
Πολύ καλλοοοο!Τι πρεπει να κατεβάσω απο google? Παταω στο μικροφονο αλλα δεν υποστηριζει ελληνικα...

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλλοοοο!Τι πρεπει να κατεβάσω απο google? Παταω στο μικροφονο αλλα δεν υποστηριζει ελληνικα..

Ρυθμίσεις - Γενική διαχείριση - Γλώσσα και εισαγωγή - Κείμενο σε ομιλία - Προτιμώμενη μηχανη : Μηχανή κειμένου σε ομιλία Google.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα δοκίμασα και εγώ αυτό που λέτε αλλά πάλι δεν με αφήνει να μιλήσω στα ελληνικά...
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις - Γενική διαχείριση - Γλώσσα και εισαγωγή - Κείμενο σε ομιλία - Προτιμώμενη μηχανη : Μηχανή κειμένου σε ομιλία Google.
Ευχαριστώ!!!

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Θέλω να αγοράσω από γνωστό ηλεκτρονικο κατάστημα με τιμολόγιο το κινητό και μου λέει ότι θα πρέπει να γνωρίζω ότι δεν είναι EU. Παίζει κάποιο ρόλο αυτό; Ισχύει ή το λένε επίτηδες;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Θέλω να αγοράσω από γνωστό ηλεκτρονικο κατάστημα με τιμολόγιο το κινητό και μου λέει ότι θα πρέπει να γνωρίζω ότι δεν είναι EU. Παίζει κάποιο ρόλο αυτό; Ισχύει ή το λένε επίτηδες;

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Προφανώς από καραβασιλη θες, πες του ότι δε σε πειράζει και να μην έχει εγγύηση, και να είναι κλειδωμένο και να μην έχει ελληνικα.. Στο τέλος θα σου δώσουν κανονικά ευρωπαϊκο που θα βρουν όλως τυχαίως και θα το πάρεις με τιμολόγιο και θα είσαι κομπλέ....

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς από καραβασιλη θες, πες του ότι δε σε πειράζει και να μην έχει εγγύηση, και να είναι κλειδωμένο και να μην έχει ελληνικα.. Στο τέλος θα σου δώσουν κανονικά ευρωπαϊκο που θα βρουν όλως τυχαίως και θα το πάρεις με τιμολόγιο και θα είσαι κομπλέ....
Ευχαριστώ πολύ Νίκο! Σωστός. Από εκεί θέλω να το αγοράσω

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Νίκο! Σωστός. Από εκεί θέλω να το αγοράσω

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τι χρωμα φίλε μου; γιατί πριν μια βδομάδα πήγα να πάρω 2 μαύρα και μου είπε από Νοέμβριο...
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ακόμα φίλε μου. Δεν έχω πρόβλημα βασικά.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα δοκίμασα και εγώ αυτό που λέτε αλλά πάλι δεν με αφήνει να μιλήσω στα ελληνικά...

Καλημέρα:

Γενική Διαχείριση - Γλώσσα και εισαγωγή - πληκτρολόγιο οθόνης - Διαχείριση πληκτρολογίων - Απενεργοποίησε τη Φωνητική εισαγωγή samsung και άφησε μόνο τη φωνητική πληκτρολόγηση Google.

Λογικά θα σου δουλέψει τότε

Ο διάλογος μεταξύ ετεροφρόνων είναι αδύνατος και μεταξύ ομοδόξων περιττός..
Link to comment
Share on other sites

ήθελε και την εφαρμογή της google Την οποία ειχα σβήσει!Ευχαριστώ πολύ!
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ενημέρωση εχθές το βράδυ για το πρόβλημα με το δακτυλικό. Μετά την αναβάθμιση ζητά να σβήσουμε τα δακτυλικά και να αφαιρέσουμε την μεμβράνη και στην συνέχεια να ξανάπεράσουμε τα δακτυλικά. Την μεμβράνη (Samsung) ποιος θα μου την πληρώσει;;;
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ενημέρωση εχθές το βράδυ για το πρόβλημα με το δακτυλικό. Μετά την αναβάθμιση ζητά να σβήσουμε τα δακτυλικά και να αφαιρέσουμε την μεμβράνη και στην συνέχεια να ξανάπεράσουμε τα δακτυλικά. Την μεμβράνη (Samsung) ποιος θα μου την πληρώσει;;;

 

πετα τη να ευχαριστηθεις οθονη, την ειχα πανω και ειχα ξενερωσει, την εβγαλα και ευχαριστηθηκα κινητο...απλα λιγη προσοχη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

πετα τη να ευχαριστηθεις οθονη, την ειχα πανω και ειχα ξενερωσει, την εβγαλα και ευχαριστηθηκα κινητο...απλα λιγη προσοχη.

 

;):yahoo::respect::thanks:

Έχεις δίκιο. τόσα λεφτά κινητό. Και με μία θήκη book είμαστε κομπλέ!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, χωρίς μεμβράνη αλλά με τη θήκη book της samsung υπάρχει περίπτωση να γρατζουνιστει η οθόνη ; σκέφτομαι να την βγάλω να δοκιμάσω. Το έχει κάνει κανείς;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε ενημέρωση εχθές το βράδυ για το πρόβλημα με το δακτυλικό. Μετά την αναβάθμιση ζητά να σβήσουμε τα δακτυλικά και να αφαιρέσουμε την μεμβράνη και στην συνέχεια να ξανάπεράσουμε τα δακτυλικά. Την μεμβράνη (Samsung) ποιος θα μου την πληρώσει;;;

 

Μου ηρθε η ενημερωση ...την εκανα...δεν μου εβγαλε καποιο μνμ για αντικατασταση του screen protector....

και το δακτυλικο λειτουργει οπως πριν....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε η ενημερωση ...την εκανα...δεν μου εβγαλε καποιο μνμ για αντικατασταση του screen protector....

και το δακτυλικο λειτουργει οπως πριν....

Η ενημερωση αφορα την εφαρμογη samsung pass η οπως γινεται η ενημερωση ασφαλειας καθε μηνα εμενα μεχρι στιγμης δεν εχει εθει κατι το κινητο εχει csc eur εσενα τι ειναι..?

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα beta 2 σήμερα η οποία βελτίωσε και κάποια μικρά θέματα σε animations κτλ.. Ήδη η beta 1 (με hard reset) ήταν πολύ σταθερή αλλά με την beta 2 νομίζω είμαστε πολύ κοντά σε τελική έκδοση
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε η ενημερωση ...την εκανα...δεν μου εβγαλε καποιο μνμ για αντικατασταση του screen protector....

και το δακτυλικο λειτουργει οπως πριν....

 

 

Αφού το λέει η ίδια η σαμι σβηστα κ Πέτα το τζαμί ακόμα κ αν το έχεις πάρει 50 ευρώ για να το κάνεις νέα προσθήκη..

Ναι όπως πριν δουλεύει κ μένα αλλά δεν ξέρω αν βγάλω το τζαμί κ κάνω νέα προσθήκη αν θα είναι πιο γρήγορο.. Πιο ασφαλές λογικά θα είναι..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παλι μπερδευτηκατε ρε παιδια ?

Ενα bug για θεματα υποκλοπης διορθωθηκε στον αισθητηρα του δακτυλικου.

Link to comment
Share on other sites

Παλι μπερδευτηκατε ρε παιδια ?

Ενα bug για θεματα υποκλοπης διορθωθηκε στον αισθητηρα του δακτυλικου.

 

Δεν. Μπερδεύτηκα γράφω πιο ασφαλές θα είναι.. Τώρα αν βοηθάει και η ταχύτητα μετά το update δεν το ξέρω αλλά λογικά όχι.. Ίσως πιάνει πιο εύκολα το αποτύπωμα..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σε Ελληνικό δεν έχει έρθει ακόμα το update παντως
Ούτε σε μένα έχει έρθει σε Ελληνικό!

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αφού το λέει η ίδια η σαμι σβηστα κ Πέτα το τζαμί ακόμα κ αν το έχεις πάρει 50 ευρώ για να το κάνεις νέα προσθήκη..

 

Ναι όπως πριν δουλεύει κ μένα αλλά δεν ξέρω αν βγάλω το τζαμί κ κάνω νέα προσθήκη αν θα είναι πιο γρήγορο.. Πιο ασφαλές λογικά θα είναι..

Με την μαμά ζελατίνα ειμαι..Και λειτουργεί το δακτυλικό άψογα...Προς τι να ψάχνομαι και να βάζω βγάζω ζελατίνα, δακτυλικά κοκ.....Δεν υπάρχει λόγος...να παιδευομαστε....χωρίς νόημα...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα, ένα αρχείο 4 mb, φυσικά δεν βγάζω το tempered glass belkin, δουλεύει το αποτύπωμα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...