Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά να ρωτήσω κατέβασα την εφαρμογή holey light αλλα από ότι είδα δεν μπορει να δουλέψει καθαρα σαν led notification, δλδ να αναβοσβήνει γύρω από την κάμερα, ακόμη και αν το aod είναι ανοιχτό.

Εξάλλου αν έχεις ανοιχτό το aod τι να το κάνεις το λαμπακι?

Λέω κάτι λαθος?

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω κατέβασα την εφαρμογή holey light αλλα από ότι είδα δεν μπορει να δουλέψει καθαρα σαν led notification, δλδ να αναβοσβήνει γύρω από την κάμερα, ακόμη και αν το aod είναι ανοιχτό.

Εξάλλου αν έχεις ανοιχτό το aod τι να το κάνεις το λαμπακι?

Λέω κάτι λαθος?

 

Αν πετύχεις τις ρυθμίσεις δουλεύει οκ κ δεν μένει ανοιχτή η aod....

 

 

Είπα Ναμη ασχοληθώ ξανά με φλασαρισματα κτλ οπότε κάθομαι στα αυγά μου κ περιμένω πότε θα έχει όρεξη η κοσμοτε

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εξάλλου αν έχεις ανοιχτό το aod τι να το κάνεις το λαμπακι?

 

Λιγοτερη καταναλωση μπαταριας λογικα αν λειτουργει σωστα το λαμπακι(δεν εχω περασει την συγκεκριμενη εφαρμογη ομως και δεν γνωριζω πως λειτουργει).

Link to comment
Share on other sites

Ερχονται με το Update Σεπτεμβριου:

New camera features from the Galaxy Note 10.---->>> https://www.sammobile.com/news/latest-galaxy-s10-software-update-note10-camera-features/

Ελπίζω να φτιάξουν κάπως την κάμερα σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού και να αποδίδει καλά γιατί τώρα χωλαίνει.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να φτιάξουν κάπως την κάμερα σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού και να αποδίδει καλά γιατί τώρα χωλαίνει.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Για την μπροστινξ θα έρθει night mode στην κάμερα στην νυχτερινή για την πίσω δεν ξέρω αν θα δώσουν βελτιώση.. Θα φέρει κ θόλωμα στο βίντεο κάτι που ήθελα να έχω κ στο κινητό γιατί έχω στη dslr

Βγήκε φήμη για s11 ότι θα έχει 100 megapixel αναδίπλωση κτλ. Αλλά μέχρι να βγει δηλώνω αδιάφορος... Χα χα ελπίζω κ μετά να συνεχίσει Ναμη με νοιάζει λόγω της dslr μου

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα να κάνω μια ερώτηση, πήγα και είδα χτες στο κινητό από κοντά και σε κουβέντα που έπιασα με τον υπάλληλο εκεί μου είπε ότι θα πάρει σε επόμενη αναβάθμιση την δυνατότητα να φορτίζει το τηλ με 40w όπως το π30. Υπάρχει περίπτωση για κάτι τέτοιο; ή απλά μου το είπε για να κάνει την πώληση; (δεν έχω κάτι με τον άνθρωπο προς θεού)

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα να κάνω μια ερώτηση, πήγα και είδα χτες στο κινητό από κοντά και σε κουβέντα που έπιασα με τον υπάλληλο εκεί μου είπε ότι θα πάρει σε επόμενη αναβάθμιση την δυνατότητα να φορτίζει το τηλ με 40w όπως το π30. Υπάρχει περίπτωση για κάτι τέτοιο; ή απλά μου το είπε για να κάνει την πώληση; (δεν έχω κάτι με τον άνθρωπο προς θεού)

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τρελανε μας τωρα!!!!:D:D:D:D:D:D:D

GALAXY S3,S4,S5, LG G3,GALAXY A5 και τωρα s10+:!:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα να κάνω μια ερώτηση, πήγα και είδα χτες στο κινητό από κοντά και σε κουβέντα που έπιασα με τον υπάλληλο εκεί μου είπε ότι θα πάρει σε επόμενη αναβάθμιση την δυνατότητα να φορτίζει το τηλ με 40w όπως το π30. Υπάρχει περίπτωση για κάτι τέτοιο; ή απλά μου το είπε για να κάνει την πώληση; (δεν έχω κάτι με τον άνθρωπο προς θεού)

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:lol::lol::lol:δεν σου είπε οτι θα πληρώσεις 50 ευρω για τον φορτιστή όμως όταν κυκλοφορήσει.

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Τρελανε μας τωρα!!!!:D:D:D:D:D:D:D

 

ετσι μου ειπε απλα επειδη δεν γνωριζω αν ειναι θεμα Hardware ή software γιαυτο ειπα να ρωτησω εδω μηπως ξερει καποιο παιδι

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε το September Patch

Update

 

Παιδια να αναφερετε και απο που το εχετε αγορασει το κινητο και τον παροχο,γιατι δεν παιρνουν ολες οι συσκευες ταυτοχρονα το καθε μηνιαιο update.

 

Ορισμενοι εχουμε κολλησει εδω και ποσο καιρο στο update Ιουλιου με Ελληνικα s10 με cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και σε εμένα EUR Vodafone.8ecfe1f72ed3246bb49cbb7655b24514.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

οσα παιδια εχουν περασει το Update Μπορουν να μας παραθεσουν μερικς φωτογραφιες ή τις εντυπωσεις του επειδη ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο π30 προ; εστω και σε προσωπικο μνμ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η σελφι με την νυχτερινή λειτουργία είναι λες και την βγάζεις με το gcam απίστευτη ανάλυση και πολύ κοντινά χρώματα στο φυσικό χωρίς hdr
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε και σε εμένα EUR Vodafone.8ecfe1f72ed3246bb49cbb7655b24514.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και εγώ χειροκίνητα. Μια ερώτηση : το tapatalk σου δείχνει ειδοποιήσεις από το myphone,, δεν μπορώ να το πετύχω τις ρυθμίσεις..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα να κάνω μια ερώτηση, πήγα και είδα χτες στο κινητό από κοντά και σε κουβέντα που έπιασα με τον υπάλληλο εκεί μου είπε ότι θα πάρει σε επόμενη αναβάθμιση την δυνατότητα να φορτίζει το τηλ με 40w όπως το π30. Υπάρχει περίπτωση για κάτι τέτοιο; ή απλά μου το είπε για να κάνει την πώληση; (δεν έχω κάτι με τον άνθρωπο προς θεού)

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Εγώ από αυτά που διαβάζω ως τώρα είναι ότι αν πάρει αναβάθμιση σε σχέση με την ταμεία φόρτιση θα είναι 6 με 10 λεπτά πιο γρήγορο... Με τον ίδιο φορτιστή...

Αν έφερνε πλήρη φόρτιση με κάποιο τρόπο με update όσο είναι στα huawei θα το σκεφτόμουν νέο φορτιστή στα 30 ευρώ όταν έπεφτε η τιμή χε χε αλλά λογικά δεν γίνεται να πάρει τέτοια αναβάθμιση η δεν θέλουν να δώσουν (γνώμη μου)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά η σελφι με την νυχτερινή λειτουργία είναι λες και την βγάζεις με το gcam απίστευτη ανάλυση και πολύ κοντινά χρώματα στο φυσικό χωρίς hdr

 

Πολύ ευχάριστη κίνηση απτή σαμι. Γιατί μη ξεχνάμε οτι και η μπροστινή είναι η πρώτη που τραβάει 4k ανάλυση που σημαίνει έχει δυνατότητες.. Μπράβο της αν κ αυτονόητα που φέρνει τα καλούδια απτό Note 10

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε και σε εμένα η ενημέρωση λογισμικού Σεπτεμβρίου με όλα τα καλούδια του Note 10 Plus.Εκδοση CSC:EUR αγορασμένο από Πλαίσιο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,κάτοχος και εγώ πλέον ενός s10+ απο αναβάθμιση απο ενα s6 που είχα.το τηλέφωνο απλά πετάει,η μπαταρία πολυ καλή και όσο περνάνε η μέρες βελτιώνεται όλο και περισσότερο,2 μέρες με βγάζει.απο φωτο δεν το συζητάω καν απλά τέλειες..Εκείνο που θα ήθελα να σας ρωτήσω το csc code γιατί μου έχει τόσες χώρες?,στο s6 είχε πολυ λιγότερες..eba1aa408d0739cd8e5c8d97c4b702c4.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σημαινει οτι μπορει να δεχθει σιμ απο ολες τις χωρες που βλεπεις και να προσαρμοστει στα δικτυα των χωρων.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...