Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό είναι πάγια τακτική διαχρονικά.. Κάποτε ήταν τα apple, μετά τα samsung. Τώρα εινα η huawei.. Αυτή τους τα ακουμπάει..

Λογικά είναι όλα αυτά στα πλαίσια του εμπορίου

Προωθουν αυτα που εχουν πιο πολυ κερδος, τα Samsung προφανως εχουν λιγοτερο κερδος απο τα Ηuawei.

Eιναι η τακτικη του εμποριου αυτη ,καλα κανουν, δεν το κατακρινουμε.

Link to comment
Share on other sites

Προωθουν αυτα που εχουν πιο πολυ κερδος, τα Samsung προφανως εχουν λιγοτερο κερδος απο τα Ηuawei.

Eιναι η τακτικη του εμποριου αυτη ,καλα κανουν, δεν το κατακρινουμε.

 

Αυτό ακριβώς είπα. Απλα το περισσότερο κέρδος το είπα αμοιβή. Αφού πολλές φορές σου δίνουν bonus ή μεγαλύτερες εκπτώσεις με πωλήσεις κλπ ή ακόμα και ποσοστά σε υπαλλήλους που προωθούν..

Όπως και να έχει είναι μες το παιχνίδι όλο αυτό

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι, αν και φοβάμαι ότι ξέρω την απάντηση, υπάρχει κάποιος τρόπος να μπορούμε να βλέπουμε τις εφαρμογές σε πλήρη οθόνη, κάτι σαν το YouTube ή θα πρέπει να το υποστηρίζει η εφαρμογή για να το κάνουμε; Με ενοχλεί να χάνω τόση οθόνη σε εφαρμογές ιδίως προβολής εικόνας και βίντεο.

 

Το έψαξα κ γω αλλά άκρη δεν έβγαλα.. Εμένα με ενοχλεί στο ίντερνετ που δεν έχω όλη την οθόνη και κόβεται κάτω απτην κάμερα χαζομάρα της σαμι στο δικό της browser ναμην έχει πλήρη οθόνη

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιος τρόπος να τσεκάρουμε την εγγύηση της συσκευής?

Το p30 pro είχε ενσωματωμένη λειτουργία.

 

The power of the S10 Plus be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Σε note 8, είχα πάρει τηλέφωνο στην Αθήνα Samsung, έδωσα imei, και μου είπε,, εισαγωγή στην Ελλάδα πχ τότε,, .. κλπ
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω δουλέψει το p30 pro το μόνο δυνατό του σημείο είναι ότι είναι καλύτερο σε extreme low light συνθήκες και ότι έχει λίγο καλύτερη μπαταρία, ένα 10 με 15%

Α και ir blaster εάν μπορεί να θεωρηθεί συν, τπτ άλλο..

The power of the S10 Plus be with you

Κάτοχος και των 2 συσκευών. Καλό είναι να είμαστε λίγο αντικειμενικοί.

Η μπαταρία του P30 Pro είναι πολύ καλύτερη (περίπου 25% επάνω) με εξωφρενικά γρήγορη φόρτιση, το δαχτυλικό αισθητά καλύτερο, η αναγνώριση προσώπου ταχύτερη, ενώ η κάμερα δεν είναι καλύτερη μόνο σε extreme low light όπως λες. Η κάμερα έχει έναν τεχνολογικά ανώτερο αισθητήρα, με οπτικό ζουμ χ5 και υβριδικό χ10, δυνατό Macro, καλύτερο edge detection σε aperture mode, καλύτερη απόδοση σε νύχτα και γενικότερα είναι μια κάμερα για πιο "PRO" χρήση σε σχέση με την αντίστοιχη του s10. Επίσης κάποια καλούδια όπως το ir blaster και το Wireless Desktop Mode δεν θα τα βρεις σε άλλα τηλέφωνα.

 

Από εκεί και πέρα το S10 έχει τα δικά του καλα...πιο εντυπωσιακή οθόνη, ποιοτικότερα στέρεο ηχεία, audio jack, πιο μοντέρνο ui και πιο εύκολη κάμερα για καθημερινή φωτογράφηση για τον μέσο χρήστη. Επίσης ένα άλλο μεγάλο πλεονέκτημα του είναι ότι δεν είναι banned από την Google. :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πήγα σήμερα σε μεγάλη αλυσίδα να δω το s10 plus μου ήρθαν όλοι οι πωλητές και μου μίλησαν με τα χειρότερα λόγια για την συσκευή ότι η μπαταρία του είναι χάλια το δακτυλικό αποτύπωμά δεν δουλεύει σωστά ακόμα και για την κάμερα μου μίλησαν με άσχημα λόγια βέβαια μου πρότειναν όλη συσκευή που και καλά είναι καλύτερη.... κρίμα

Για να λες κρίμα σημαίνει ότι διαφωνείς με την πρότασή τους. Πάρε λοιπόν αυτό που είχες αποφασίσει να παρεις και απλά αγνόησε τους. Αυτοί θα σου προτείνουν αυτό που συμφέρει περισσότερο στο κατάστημα.

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως είναι σπαστικό,δεν είναι το πρόβλημα οτι σου προωθούν το x κινητό,το πρόβλημα είναι οτι την επιλογή σου εκείνη την ώρα την βγάζουν σκάρτη,αυτό είναι που μου την βαράει στα νεύρα,λες και θα το κλέψω

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως είναι σπαστικό,δεν είναι το πρόβλημα οτι σου προωθούν το x κινητό,το πρόβλημα είναι οτι την επιλογή σου εκείνη την ώρα την βγάζουν σκάρτη,αυτό είναι που μου την βαράει στα νεύρα,λες και θα το κλέψω
Έτσι ακριβώς φίλε μου.

 

The power of the S10 Plus be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα σε μεγάλη αλυσίδα να δω το s10 plus μου ήρθαν όλοι οι πωλητές και μου μίλησαν με τα χειρότερα λόγια για την συσκευή ότι η μπαταρία του είναι χάλια το δακτυλικό αποτύπωμά δεν δουλεύει σωστά ακόμα και για την κάμερα μου μίλησαν με άσχημα λόγια βέβαια μου πρότειναν όλη συσκευή που και καλά είναι καλύτερη.... κρίμα

Άσχετα με το αν όντως υπάρχει θέμα με τα HUA ή όχι (που δεν πιστεύω προσωπικά ότι θα υπάρξει), οι εντολές στα περισσότερα κανάλια διανομής είναι να ελαχιστοποιηθεί το απόθεμα και άρα ο ενδεχόμενος κίνδυνος...

Μην κατηγορείτε τους πωλητές και μην τσαντίζεστε σα να σας έθιξαν την οικογένειά σας, να θυμάστε πάντα ότι ο πωλήτης δεν είναι εθελοντής, δουλεύει εκεί για να εξυπηρετήσει την κερδοφορία της εταιρεία του, όπως εκείνη επιλέγει να την κυνηγήσει...

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κι όμως είναι σπαστικό,δεν είναι το πρόβλημα οτι σου προωθούν το x κινητό,το πρόβλημα είναι οτι την επιλογή σου εκείνη την ώρα την βγάζουν σκάρτη,αυτό είναι που μου την βαράει στα νεύρα,λες και θα το κλέψω

Ας υποθέσουμε ότι έχεις ένα κατάστημα με κλιματιστικά....το ένα κλιμαστικό σου δίνει κέρδος 180 ευρώ και το άλλο 100 ευρώ.

Ποιο από τα 2 θα προσπαθήσεις να πουλήσεις;

Επειδή δεν μπορούμε να ξέρουμε τι κρύβεται από πίσω (extra bonus, περιθώριο κέρδος, πρωοθητικές ενέργειες κτλ), ο υπάλληλος απλά ακολουθεί την πολιτική του καταστήματος. Μπορούμε απλά να ακούσουμε την πρόταση του και να τον αγνοήσουμε. Ούτως ή αλλως οι περισσότεροι δεν έχουν εξειδικευμένες γνώσεις επάνω στα κινητά.

Link to comment
Share on other sites

Ας υποθέσουμε ότι έχεις ένα κατάστημα με κλιματιστικά....το ένα κλιμαστικό σου δίνει κέρδος 180 ευρώ και το άλλο 100 ευρώ.

Ποιο από τα 2 θα προσπαθήσεις να πουλήσεις;

Επειδή δεν μπορούμε να ξέρουμε τι κρύβεται από πίσω (extra bonus, περιθώριο κέρδος, πρωοθητικές ενέργειες κτλ), ο υπάλληλος απλά ακολουθεί την πολιτική του καταστήματος. Μπορούμε απλά να ακούσουμε την πρόταση του και να τον αγνοήσουμε. Ούτως ή αλλως οι περισσότεροι δεν έχουν εξειδικευμένες γνώσεις επάνω στα κινητά.

 

Βρε εννοείται και κανένα πρόβλημα,αλλά όταν επεξεργάζομαι μια συσκευή,με ρωτάνε για ποιο ενδιαφέρομαι,τους απαντάω και η επόμενη φράση τους είναι "αυτό που κοιτάτε δεν έχει τόσο καλό επεξεργαστή όσο το άλλο" με ξεπερνάει.

Πρότεινε μου για το κερδος/μπονους αλλά μην εισέρχεσαι σε λεπτομέρειες που δεν γνωρίζεις.

Αυτό με το huawei το έκαναν πριν σκάσει το θέμα με την USA.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Μην σας κάνει εντύπωση αυτό το πράγμα ρε παιδιά. Τα καταστήματα στην τελική θέλουν να πιάσουν στόχους κτλ κτλ κτλ. Εδω "αξιόπιστα" ελληνικά site έχουν καταντήσει φερέφωνα της Hua και ουσιαστικά οτι γράφουν για αυτήν είναι σαν να διαβάζουμε δελτίο τύπου της εταιρίας. Η Hua είναι αυτη την στιγμή η εταιρία που τα σκάει περοσσοτερο είτε σε χρήμα , είτε σε παροχες ,παλιότερα ήταν η samsung και παλιότερα η apple. Το 20-25% της τιμής των μεγάλων εταιριών είναι το κόστος marketing. Έμενα προσωπικά τέτοιες επιθετικές προωθητικές ενέργειες μου φέρνουν μια δυσφορία και μου θυμίζουν προπαγανδιστικες καταστάσεις που μου ανακατεύουν τ' άντερα.
Link to comment
Share on other sites

Εκανα παραγγελια σημερα απο DRELE, πληρωμη με πιστωτικη 6 δοσεις και συνολο 717 ευρω

Εχει παρα πολλες αξιολογησεις το συγκεκριμενο 1181 για την ακριβεια και εχει επιλογη για αγορα με τιμολογιο

 

εκανα σημερα παραγγελια για δοκιμη, με πηραν τηλ και μου λενε με υφακι, θελουμε κανα 2 μηνες να ελεγξουμε τα στοιχεια..και τα θελουμε και ταχυδρομικως περα απο email, και επισης ειναι οι μονοι που ζητανε την εναρξη απο δου οταν οι αλλοι απλα ζητανε την προσωποποιημενη πληροφορηση. Για μενα ειναι οι χειροτεροι απο ολους μονο και μονο απο το στυλ και το υφακι που ειχε η υπαλληλος..Εχω μιλησε με αλλα 3 μαγαζια και ηταν πολυ πιο σωστοι τουλαχιστον στη συμπεριφορα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τελικα εδωσα την συσκευη μου μεσα στο trade in και αγορασα το S10E Εκονομικο καθως εδωσα και ενα αλλο τηλεφωνο που ειχα και αγορασα το Huawei P20 Pro οποτε ειμαι μια χαρα παιδια δεν μου υπερθερμενονται καθολου θα ελεγα. Λογικα το S10 Plus ο μονος λογος για τον οποιο μου υπερθερμαστηκε υποθετω οτι θα ηταν λογου μεγαλης μπαταριας που ειχε.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση που μπορεί να είναι και λίγο άσχετο με το νήμα!!!! Όταν τραβάτε φωτογραφία σε τη αναλογια οθόνης έχετε 3:4 ,9:16,η full έχει καμία διαφορά στην ποιότητα το ένα από το άλλο???
Link to comment
Share on other sites

Μην κατηγορείτε τους πωλητές και μην τσαντίζεστε σα να σας έθιξαν την οικογένειά σας, να θυμάστε πάντα ότι ο πωλήτης δεν είναι εθελοντής, δουλεύει εκεί για να εξυπηρετήσει την κερδοφορία της εταιρεία του, όπως εκείνη επιλέγει να την κυνηγήσει...

 

Οχι μια χαρα ειναι για σφαλιαρες τετοιοι πωλητες. Ο σκοπος υπαρξης τους ειναι για να προτεινουν την καλυτερη δυνατη συσκευη αναλογα με τις αναγκες του αλλου,και οχι να του πλασαρουν οποια συσκευη εχουν μιζες απο την χ εταιρεια απο πισω.

 

Ακομα και βαλτος απο μια εταιρεια να ειναι ενας πωλητης οπως συμβαινει συχνα στις αλυσιδες στο launch(που φορανε και αναλογη μπλουζα ή καποιο καρτελακι),αν σου βγαλει την μια συσκευη σκαρτη για να σπρωξει την αλλη παλι νουμερο ειναι.

 

Ο σωστος πωλητης που θελει να σπρωξει την συσκευη του καλυτερα να τονιζει κυριως τα θετικα της συσκευης που εχει πχ να πει''αν σας ενδιαφερουν περισσοτεροι οι φωτογραφιες παρα το video το p30pro ειναι η ιδανικη συσκευη''.

Η να τονισει το πολυ γρηγορο δακτυλικο και μεγαλη μπαταρια αλλα και γρηγορη φορτιση που εχει η συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

Οχι μια χαρα ειναι για σφαλιαρες τετοιοι πωλητες. Ο σκοπος υπαρξης τους ειναι για να προτεινουν την καλυτερη δυνατη συσκευη αναλογα με τις αναγκες του αλλου,και οχι να του πλασαρουν οποια συσκευη εχουν μιζες απο την χ εταιρεια απο πισω

 

Ακομα και βαλτος απο μια εταιρεια να ειναι ενας πωλητης οπως συμβαινει συχνα στις αλυσιδες στο launch(που φορανε και αναλογη μπλουζα ή καποιο καρτελακι),αν σου βγαλει την μια συσκευη σκαρτη για να σπρωξει την αλλη παλι νουμερο ειναι.

Έτσι θα ήταν σε έναν παραμυθένιο κόσμο. Στην πραγματικότητα, έρχεται ο προιστάμενος και του λέει του πωλήτή, φέτος Bonus μόνο από πωλήσεις της BestCell, γιατί μας δίνει 3 μονάδες μικτού παραπάνω από τους άλλους και πιστωτικού τζίρου διπλάσιο τέλος του χρόνου.

 

Δεν κάνει λάθος η εταιρεία και ο πωλητής. Ο καταναλωτής κάνει, αν θεωρεί ότι έχει απέναντι του έναν εθελοντή reviewer και όχι εναν ΠΩΛΗΤΗ.

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση που μπορεί να είναι και λίγο άσχετο με το νήμα!!!! Όταν τραβάτε φωτογραφία σε τη αναλογια οθόνης έχετε 3:4 ,9:16,η full έχει καμία διαφορά στην ποιότητα το ένα από το άλλο???
Ανάλογα με το τι θα επιλέξεις, μπορεί να χάσεις κάποια σημεία γιατί κόβεται η φωτογραφία για να ταιριάξει με κάποιες αναλογίες. Προσωπικά πιστεύω πως αξίζει να τραβάω στην αναλογία που θα δείχνει καλύτερα εκεί που θέλω να βλέπω συνήθως τις φωτογραφίες. Επειδή με ενδιαφέρει ναι φαίνεται καλύτερα σε τηλεοράσεις και οθόνη υπολογιστή -χωρίς να κόβει κάτι- τραβάω 16:9. Σε 4:3 θα συμπεριλάβει πιο μεγάλο κομμάτι στην μια διάσταση, αλλά σε τηλεόραση θα βγάζει μαύρες μπάρες δεξιά και αριστερά. Αν σε ενδιαφέρει να τις βλέπεις πχ μόνο στην οθόνη της συσκευής θα επιλέξεις full.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

εκανα σημερα παραγγελια για δοκιμη, με πηραν τηλ και μου λενε με υφακι, θελουμε κανα 2 μηνες να ελεγξουμε τα στοιχεια..και τα θελουμε και ταχυδρομικως περα απο email, και επισης ειναι οι μονοι που ζητανε την εναρξη απο δου οταν οι αλλοι απλα ζητανε την προσωποποιημενη πληροφορηση. Για μενα ειναι οι χειροτεροι απο ολους μονο και μονο απο το στυλ και το υφακι που ειχε η υπαλληλος..Εχω μιλησε με αλλα 3 μαγαζια και ηταν πολυ πιο σωστοι τουλαχιστον στη συμπεριφορα.

 

Δεν διαφωνω, αφου ειχαν τετοιο υφος και απαιτησεις καλα κανεις και τους κραζεις, εγω επελεξα το συγκεκριμενο μαγαζι μονο και μονο για τις δοσεις και για τις αξιολογησεις που εχει.

Επομενη μου επιλογη ηταν το you αλλα θα μου στοιχιζε 160 ευρω παραπανω με ετοιμοπαραδοτη ομως συσκευη αλλα προτιμησα να κανω λιγο υπομονη και να γλιτωσω τα 160

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση που μπορεί να είναι και λίγο άσχετο με το νήμα!!!! Όταν τραβάτε φωτογραφία σε τη αναλογια οθόνης έχετε 3:4 ,9:16,η full έχει καμία διαφορά στην ποιότητα το ένα από το άλλο???

Στο 3:4 σου δινει την καλυτερη αναλυση (και οχι στο full οπως πολλοι νομιζουν) μπορεις να το τσεκαρεις και να το επιβεβαιωσεις

και απο τις λεπτομερειες της φωτο. (πανω δεξια οι 3 τελιτσες)

Edited by cryptonakias13
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και ιδανικές για εκτύπωση

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

εκανα σημερα παραγγελια για δοκιμη, με πηραν τηλ και μου λενε με υφακι, θελουμε κανα 2 μηνες να ελεγξουμε τα στοιχεια..και τα θελουμε και ταχυδρομικως περα απο email, και επισης ειναι οι μονοι που ζητανε την εναρξη απο δου οταν οι αλλοι απλα ζητανε την προσωποποιημενη πληροφορηση. Για μενα ειναι οι χειροτεροι απο ολους μονο και μονο απο το στυλ και το υφακι που ειχε η υπαλληλος..Εχω μιλησε με αλλα 3 μαγαζια και ηταν πολυ πιο σωστοι τουλαχιστον στη συμπεριφορα.
Γνωστές πρακτικές. Καλό θα ήταν Νίκο να αναφέρεις ονομαστικά ποια καταστήματα είναι διαθέσιμα να ελέγξουν την ίδια μέρα τα έγγραφα και να γίνει η αγορά την ίδια στιγμή χωρίς ταλαιπωρία αλλιώς ας πούνε από την αρχή ότι θέλουν πελάτες μόνο λιανικής . Αυτά που θέλουν πάνω από 24ωρο αποριπτονται από μένα την ίδια στιγμή.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα με το τι θα επιλέξεις, μπορεί να χάσεις κάποια σημεία γιατί κόβεται η φωτογραφία για να ταιριάξει με κάποιες αναλογίες. Προσωπικά πιστεύω πως αξίζει να τραβάω στην αναλογία που θα δείχνει καλύτερα εκεί που θέλω να βλέπω συνήθως τις φωτογραφίες. Επειδή με ενδιαφέρει ναι φαίνεται καλύτερα σε τηλεοράσεις και οθόνη υπολογιστή -χωρίς να κόβει κάτι- τραβάω 16:9. Σε 4:3 θα συμπεριλάβει πιο μεγάλο κομμάτι στην μια διάσταση, αλλά σε τηλεόραση θα βγάζει μαύρες μπάρες δεξιά και αριστερά. Αν σε ενδιαφέρει να τις βλέπεις πχ μόνο στην οθόνη της συσκευής θα επιλέξεις full.

 

Sent from my SM-G970F

 

Στο 3:4 σου δινει την καλυτερη αναλυση (και οχι στο full οπως πολλοι νομιζουν) μπορεις να το τσεκαρεις και να το επιβεβαιωσεις

και απο τις λεπτομερειες της φωτο. (πανω δεξια οι 3 τελιτσες)

 

Σας ευχαριστώ παιδιά για της απαντήσεις σας!!!! Εγώ μέχρι τώρα τραβουσα 4:3 που σίγουρα είναι καλύτερη ποιότητα και για εκτύπωση άλλα επειδή ποιο συνήθως δεν της μεταφέρω ούτε της βλέπω από άλλη πηγή και το μόνο που της κάνω είναι κανένα social media θα τραβάω και full κυρίως τα τοπία!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πήγα σήμερα σε μεγάλη αλυσίδα να δω το s10 plus μου ήρθαν όλοι οι πωλητές και μου μίλησαν με τα χειρότερα λόγια για την συσκευή ότι η μπαταρία του είναι χάλια το δακτυλικό αποτύπωμά δεν δουλεύει σωστά ακόμα και για την κάμερα μου μίλησαν με άσχημα λόγια βέβαια μου πρότειναν όλη συσκευή που και καλά είναι καλύτερη.... κρίμα

 

Καλησπέρα φίλε μου!!! Αν ότι σε είπαν είναι όπως μας το περιγράφεις και το κατάστημα είναι μεγαλη αλυσίδα ....αν είσουν ποιο ετυμολος και το τραβούσες λίγο ....το στυλ ποιος τα λέει αυτά και που τα γράφει αυτά που ισχυρίστηκαν θα μπορούσες να τους κανείς να ιδρώσουν για την δουλειά τους και να μην βρουν κανενα μπελα!!!

Αχ αχ αχ γιατι δεν συμβαίνουν σε μενα αυτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παιδιά για της απαντήσεις σας!!!! Εγώ μέχρι τώρα τραβουσα 4:3 που σίγουρα είναι καλύτερη ποιότητα και για εκτύπωση άλλα επειδή ποιο συνήθως δεν της μεταφέρω ούτε της βλέπω από άλλη πηγή και το μόνο που της κάνω είναι κανένα social media θα τραβάω και full κυρίως τα τοπία!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Καλησπέρα φίλε μου!!! Αν ότι σε είπαν είναι όπως μας το περιγράφεις και το κατάστημα είναι μεγαλη αλυσίδα ....αν είσουν ποιο ετυμολος και το τραβούσες λίγο ....το στυλ ποιος τα λέει αυτά και που τα γράφει αυτά που ισχυρίστηκαν θα μπορούσες να τους κανείς να ιδρώσουν για την δουλειά τους και να μην βρουν κανενα μπελα!!!

 

Αχ αχ αχ γιατι δεν συμβαίνουν σε μενα αυτα!!!!

Και τι θα κερδίσεις σε μια εποχή κρίσης με το να προσπαθήσεις να κάνεις κάποιον να απολυθεί, επειδή πολύ απλά ακολουθεί τις εντολές του εργοδότη του? Κουλαρε λίγο και σκέψου παραπέρα τις επιπτώσεις σε αυτόν τον υπάλληλο...

Ελληνική νοοτροπία... Ότι χειρότερο

Link to comment
Share on other sites

Και τι θα κερδίσεις σε μια εποχή κρίσης με το να προσπαθήσεις να κάνεις κάποιον να απολυθεί, επειδή πολύ απλά ακολουθεί τις εντολές του εργοδότη του? Κουλαρε λίγο και σκέψου παραπέρα τις επιπτώσεις σε αυτόν τον υπάλληλο...

Ελληνική νοοτροπία... Ότι χειρότερο

 

Άλλο πράγμα να πάω σε ένα μαγαζί και ο υπάλληλος να προσπαθεί να σου πει με ωραίο τρόπο τα πλεονεκτήματα μιας συσκευής και ας είναι και υπερβολικός σε κάποια σημεία και άλλο πράγμα να λέει ανακρίβειες και να βγαζει προβληματα για μια οποιαδήποτε εταιρία χωρίς να έχουν πιστοποιηθεί ,άρα δεν φταίω,αλλά αυτός ο υπάλληλος είναι εκτεθειμένος από τον οποιαδήποτε. Αυτός ο υπάλληλος αυτός δεν κάνει για την δουλειά του!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...