Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς αν θα έρθει ποτέ το Prisma blue Ελλάδα γιατί είναι το χρώμα που με ενδιαφέρει τα άλλα δεν μου αρέσουν καθόλου Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το COL-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν θα έρθει ποτέ το Prisma blue Ελλάδα γιατί είναι το χρώμα που με ενδιαφέρει τα άλλα δεν μου αρέσουν καθόλου Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το COL-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Το κάθε ένα έχει την ομορφιά του... Εγώ το λευκό που μαρεσει το χαίρομαι μια χαρά.. Αν δεν μπορείς να αγοράσεις συσκευή λόγω χρώματος.. Μάλλον δεν το χρειαζεσαι κ πάρα πολύ

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λεω να το τσιμπησω αυτες τις μερες, κλίνω προς το πρασινο αλλά το φοβαμαι λιγο γιατι παντα επαιρνα μαυρα κινητα ή λευκα. Το έχει κανεις σε πρασινο?

 

 

Οσοι το έχουν λένε ότι είναι πολύ όμορφο..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο είναι πρώτη φορά γυρίζω το κινητό και το χαζεύω στην πλάτη

 

309bcfd0e637b2a40ce8f7823e00dac0.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο είναι πρώτη φορά γυρίζω το κινητό και το χαζεύω στην πλάτη

 

309bcfd0e637b2a40ce8f7823e00dac0.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ακούει ο άλλος πράσινο κ πιστεύει ότι θα είναι χάλια έχουν πετύχει όμως να δείχνει όμορφο με το πρισμ όπως κ σε άσπρο. Φτου τους

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια (χαζή) ερώτηση,αν αγοράσεις s10 sd θα λειτουργεί κανονικά το σήμα της κοσμοτε για παράδειγμα,στις μπάντες που πιάνει ή επίσης θα έχει Ελληνικά?

Αυτές ήταν 2 χαζές ερωτήσεις...

 

Η μπαντα παιζει τα παντα:D

 

Ποστ #1028, τσεκαρε και μονος σου

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη μέρα και εγώ με την συσκευή παιδιά(απο χθες το απόγευμα).

Ήθελα να πάρω αυτή τη συσκευή από την ημέρα που την παρουσίασαν..

Την μεγάλη exynos έκδοση λοιπόν!

 

Δεν θα διάλεγα με τίποτα snapdragon,

ενώ υπάρχει η δυνατότητα ίδιας συσκευής με διαφορετικό επεξεργαστή και "σωστή" δύο χρόνια εγγύηση..

 

Έχω πάρει και συσκευές χωρίς εγγύηση /service στην Ελλάδα,

Όπως το προηγούμενο pixel xl 3 που είχα.

Απλά εκεί δεν υπήρχε παραλλαγή με service/εγγύηση στην Ελλάδα.

 

Οι πρώτες εντυπώσεις λοιπόν..

Συσκευή πανέμορφη(στα μάτια μου),

Πολύ ωραία οθόνη, σβέλτη, και πολύ καλός ήχος.

 

Μπαταρία πρώτη φόρτιση, σαφώς δεν έχω εικόνα σωστή ακόμα.

αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι χάλια /σκουπίδι /άχρηστη.

Κάτι που περίμενα φυσικά παρά τα λεγόμενα.

Όταν βλέπεις Android system στα ύψη, κάτι συμβαίνει, κάτι δεν πάει καλά.

 

Σαν πρώτη εικόνα δείχνει καλύτερα αποτελέσματα

από τα εξίσου καλά ικανοποιητικα νούμερα του note 9.

 

Ο αισθητήρας εντός οθόνης συμφωνώ θέλει συνήθεια και είναι ακόμα νωρίς,

Αλλά προσωπικά δεν με βολεύει για την ώρα.

Και είναι αρκετά αργός σε σχέση με τους αισθητήρες δακτυλικου αποτυπώματος τους κλασικούς.

 

Το led notification είναι κάτι που με βολεύει, υπάρχει λύση με εφαρμογή στο δαχτυλίδι σελφι κάμερας?

Αν ναι ποια εφαρμογή είναι αυτή?

 

Στις φωτογραφίες εντός σπιτιού,

δεν φαίνεται να πιάνει το ταπεινό pixelaki που είχε ένα μόνο φακό.

 

Αυτά για αρχή, καλώς σας βρήκα! :)

Edited by kountoura
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη μέρα και εγώ με την συσκευή παιδιά(απο χθες το απόγευμα).

Ήθελα να πάρω αυτή τη συσκευή από την ημέρα που την παρουσίασαν..

Την μεγάλη exynos έκδοση λοιπόν!

 

Δεν θα διάλεγα με τίποτα snapdragon,

ενώ υπάρχει η δυνατότητα ίδιας συσκευής με διαφορετικό επεξεργαστή και "σωστή" δύο χρόνια εγγύηση..

 

Έχω πάρει και συσκευές χωρίς εγγύηση /service στην Ελλάδα,

Όπως το προηγούμενο pixel xl 3 που είχα.

Απλά εκεί δεν υπήρχε παραλλαγή με service/εγγύηση στην Ελλάδα.

 

Οι πρώτες εντυπώσεις λοιπόν..

Συσκευή πανέμορφη(στα μάτια μου),

Πολύ ωραία οθόνη, σβέλτη, και πολύ καλός ήχος.

 

Μπαταρία πρώτη φόρτιση, σαφώς δεν έχω εικόνα σωστή ακόμα.

αλλά σε καμία περίπτωση δεν είναι χάλια /σκουπίδι /άχρηστη.

Κάτι που περίμενα φυσικά παρά τα λεγόμενα.

Όταν βλέπεις Android system στα ύψη, κάτι συμβαίνει, κάτι δεν πάει καλά.

 

Σαν πρώτη εικόνα δείχνει καλύτερα αποτελέσματα

από τα εξίσου καλά ικανοποιητικα νούμερα του note 9.

 

Ο αισθητήρας εντός οθόνης συμφωνώ θέλει συνήθεια και είναι ακόμα νωρίς,

Αλλά προσωπικά δεν με βολεύει για την ώρα.

Και είναι αρκετά αργός σε σχέση με τους αισθητήρες δακτυλικου αποτυπώματος τους κλασικούς.

 

Το led notification είναι κάτι που με βολεύει, υπάρχει λύση με εφαρμογή στο δαχτυλίδι σελφι κάμερας?

Αν ναι ποια εφαρμογή είναι αυτή?

 

Στις φωτογραφίες εντός σπιτιού,

δεν φαίνεται να πιάνει το ταπεινό pixelaki που είχε ένα μόνο φακό.

 

Αυτά για αρχή, καλώς σας βρήκα! :)

Για το δαχτυλικο δοκιμασε να περασεις το ιδιο δαχτυλο 4 εγγραφες με διαφορετικο τροπο οσο μπορεις κ θα δεις σημαντικη διαφορα προς το καλυτερο

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αύριο κλείνω μια βδομάδα από τότε που μου απάντησαν θετικά για τα buds αλλά δεν έχω παραλάβει ...

 

κ εγώ το ίδιο..

Link to comment
Share on other sites

Κ μένα στις 5 εργάσιμες είναι κ 2 το σαββατοκύριακο για τα ακουστικά.. Θα αρχίσω να ανησυχώ περισσότερο αν πάει στις 15 εργασιμες ελπίζω να φανεί από μέρα σε μέρα... Σήμερα μ έστειλαν κ ένα όμορφο μήνυμα απτή σαμι σε email για ευχαριστίες καλωσόρισμα κ να τους πως εντυπώσεις.. Edited by XP130TD

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Κ μένα στις 5 εργάσιμες είναι κ 2 το σαββατοκύριακο για τα ακουστικά.. Θα αρχίσω να ανησυχώ περισσότερο αν πάει στις 15 εργασιμες ελπίζω να φανεί από μέρα σε μέρα... Σήμερα μ έστειλαν κ ένα όμορφο μήνυμα απτή σαμι σε email για ευχαριστίες καλωσόρισμα κ να τους πως εντυπώσεις..

 

Προφανώς έπεσε μεγάλη γκρίνια στην Samsung Hellas για τα buds από διαφόρους που δεν τα παρέλαβαν ''δίνοντας και εμάς'' και γιαυτό ακόμα και εμείς που λάβαμε θετική απάντηση δεν έχουμε παραλάβει.

Link to comment
Share on other sites

Να είχαμε λίγο snapdragon ε παιδιά;; 14aff9abc14a966e28175a15601e3353.jpge1d82a040718606b2c2186d9c21cab72.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς έπεσε μεγάλη γκρίνια στην Samsung Hellas για τα buds από διαφόρους που δεν τα παρέλαβαν ''δίνοντας και εμάς'' και γιαυτό ακόμα και εμείς που λάβαμε θετική απάντηση δεν έχουμε παραλάβει.

 

εγώ πάντως τους τσάταρα το Σαββατο και επιμείνανε ότι θα τα παραλάβω σε 15 εργάσιμες...

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως τους τσάταρα το Σαββατο και επιμείνανε ότι θα τα παραλάβω σε 15 εργάσιμες...

 

Μακαρι να μας έρθουν κ πιστεύω έτσι θα γίνει...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό με το Netflix που μου βγάζει ρε μάγκες; dcf395885ee5a7fbd1adc37deb3a1d92.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι αυτό με το Netflix που μου βγάζει ρε μάγκες; dcf395885ee5a7fbd1adc37deb3a1d92.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πρεπει να ειναι αυτο που βλεπεις στη smart tv σου

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σπίτι όμως κ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το ξεκίνησε σήμερα αυτό;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι σπίτι όμως κ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το ξεκίνησε σήμερα αυτό;

 

Δες μήπως εκει που είσαι εχει κάποια τηλεόραση και παίζει netflix, δεν υπάρχει αλλη εξήγηση Απενεργοποίησε την προβολή τηλεφώνου, πρέπει να φύγει.

Link to comment
Share on other sites

Δες μήπως εκει που είσαι εχει κάποια τηλεόραση και παίζει netflix, δεν υπάρχει αλλη εξήγηση Απενεργοποίησε την προβολή τηλεφώνου, πρέπει να φύγει.

 

 

Οχι δεν έχω σίγουρα εδώ tv. Έβαλα να αποκλειστούν οι ειδοποιήσεις απτό Netflix..

 

Καλά ρε παιδιά δεν θα μαχαιρωθουμε επειδή κάποιοι τρολαρουν εδώ μέσα η επειδή δεν έχουν καλή μπαταρία κ θυμώνουν.

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το δακτυλικο αποτύπωμα είστε ευχαριστημένοι?

 

Καταχώρισα αρκετές φορές το δάχτυλο για δοκιμές αλλά τίποτα. Δεν μ αρέσει..

 

Τώρα το άφησα με καταχωρημένο 4 φορές το ίδιο δάχτυλο.

Ασ πούμε κάτι γίνεται έτσι.

 

Αλλά απορία, με ένα χέρι καταφέρνετε να το ξεκλειδώσετε?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το δακτυλικο αποτύπωμα είστε ευχαριστημένοι?

 

Καταχώρισα αρκετές φορές το δάχτυλο για δοκιμές αλλά τίποτα. Δεν μ αρέσει..

 

Τώρα το άφησα με καταχωρημένο 4 φορές το ίδιο δάχτυλο.

Ασ πούμε κάτι γίνεται έτσι.

 

Αλλά απορία, με ένα χέρι καταφέρνετε να το ξεκλειδώσετε?

 

Θα το συνηθίσεις κιαλλο κ θα είσαι κομπλέ.. Ναι εγώ το έχω περάσει κ Ανοίγει κ στο πλάι με τον αντίχειρα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να μου προτεινετε καποιον dialer που να υποστηριζει ελληνικα στο πληκτρολόγιο?Χρησιμοποιουσα ως τωρα το true phone αλλα δεν υπαρχει που θενα στο play...

Επιχειρω να κανω clean installation στο S10 plus,μακρυα απο smart switch κλπ και δεν βρισκω τις εφαρμογες μου ολες και μεταξυ αυτων ουτε το συγκεκριμενο dialer...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να μου προτεινετε καποιον dialer που να υποστηριζει ελληνικα στο πληκτρολόγιο?Χρησιμοποιουσα ως τωρα το true phone αλλα δεν υπαρχει που θενα στο play...

Επιχειρω να κανω clean installation στο S10 plus,μακρυα απο smart switch κλπ και δεν βρισκω τις εφαρμογες μου ολες και μεταξυ αυτων ουτε το συγκεκριμενο dialer...

 

Νομίζω ο exdialer ειναι καλός κοίτα να βρεις τη free έκδοση

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Αν ήμουν Αθήνα ευχαρίστως θα βρισκόμουν με κάποια άτομα εδώ μέσα για καφέ όχι απαραίτητα μόνο για συγκρίσεις κτλ απλά για να τους δείξω τα σοτ μου χα χα πλάκα κάνω mpl αν πας στο νήμα των φωτογραφιών ελάχιστα πίσω θα δεις φώτο. Που ανέβασα μέσω Tapatalk

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα

Έχετε πάρει όλοι τα ακουστικά από την προπαραγγελία ;

Εγώ τα περιμένω από 15/ 3 ......

Και δεν υπάρχει κανένα νέο από την Samsung

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...