Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα akg σε καμία συσκευή δεν τα έχω ανοίξει....πραγματικά όμως...Ούτε για δοκιμή....Γιατί έχω αλλά φυσικά για μουσική και καμία ταινία....παντα έλεγα θα παρω bluetooth ασύρματο και πότε δεν έπαιρνα....Τώρα με τα buds παίρνω ένα μαζί και άντε γειά....φοράω και το ρολόι για να βλέπω τις κλήσεις και να μην χρειάζεται να βγάζω ποτέ κινητό από τσέπη στην δουλειά....Μόνο το ακουστικό....τελειο
Link to comment
Share on other sites

Τα akg σε καμία συσκευή δεν τα έχω ανοίξει....πραγματικά όμως...Ούτε για δοκιμή....Γιατί έχω αλλά φυσικά για μουσική και καμία ταινία....παντα έλεγα θα παρω bluetooth ασύρματο και πότε δεν έπαιρνα....Τώρα με τα buds παίρνω ένα μαζί και άντε γειά....φοράω και το ρολόι για να βλέπω τις κλήσεις και να μην χρειάζεται να βγάζω ποτέ κινητό από τσέπη στην δουλειά....Μόνο το ακουστικό....τελειο

 

 

Αυτός είναι ο πραγματικός σκοπός που φτιάχνονται πρώτα για να μας φάνε τα μαρούλια μας (λεφτά) κ μετά να μας κάνουν τη ζωή μας πιο εύκολη... Ανυπομονώ κ γω.

Πέρα απτην εργοστασιακή ζελατίνα δεν έχω βάλει τπτ μπροστά

Δεν ξέρω τι να κάνω . Στον άχρηστο Γερμανό που ρώτησα ακόμα δεν έχουν πάρει απάντηση απτά κεντρικά πόσα θέλουν για 11 μήνες ασφάλεια επειδή σ λένε το έχεις πχ δέκα μέρες η ασφάλεια θα ισχύει απτον επόμενο μήνα μ έχουν πει. 12 ευρώ για τζάμι κ Ναμη πιάνει το αποτύπωμα δεν ξέρω αν αξίζει αλλά ούτε κ 50βευρω για dome το ψήνω κ Ναμη δουλεύει κ τέλεια το αποτύπωμα. Δεν βάζω ποτέ τζάμι αλλά θέλω να το κρατήσω πάνω από χρόνο ααααν αντέξω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

τελικά με τα ακουστικά δεν βγάζω άκρη...μου έστειλαν και τούς όρους όπου γράφει μεσα καθαρά οτι τα δικαιούνται μονο όσοι έκαναν προπαραγγελία εως τις 7/3/2019...

αυτα.

https://www.samsung.com/gr/offer/galaxy-S10-preorder/ (αυτές είναι οι προυποθέσεις)

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

οκ δεν υπάρχει θέμα...τι είχα τι έχασα...απλά μου έκανε εντύπωση που είπαν και άλλοι απο εδω μέσα οτι τα πήραν χωρις προπαραγγελία ενω αυτό δεν γίνετε ...

 

 

Δημήτρη μίλησα με και στο τηλ. Εγώ τα παρέλαβα δεν έχω λόγο να πω ψέμματα όπως και κάποια άλλα παιδιά....πιθανολογώ ότι μπορεί το σύστημα τους να αναγνώριζε σαν προπαραγγελια...δλδ κάποιο bug είχαν στο σύστημα και το διόρθωσαν....Από εκεί κ μετά δεν γίνεται να ζητήσουν πίσω τα ακουστικά από πελάτες όταν οι ίδιοι τα έστειλαν και δέχτηκαν τα mail....πιθανών το διόρθωσαν τώρα πια κ όποιος πήρε πήρε....λέω τη τώρα.....Κάτι άλλο δεν μπορεί να συμβαίνει....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου θυμίζει μια περίοδο που χε παίξει λάθος στη dominos και με έναν κωδικό παραγγείλαμε αβέρτα πίτσες :D Ε κάποια στιγμή το πήραν είδηση κ τέλος το πάρτυ :p

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη μίλησα με και στο τηλ. Εγώ τα παρέλαβα δεν έχω λόγο να πω ψέμματα όπως και κάποια άλλα παιδιά....πιθανολογώ ότι μπορεί το σύστημα τους να αναγνώριζε σαν προπαραγγελια...δλδ κάποιο bug είχαν στο σύστημα και το διόρθωσαν....Από εκεί κ μετά δεν γίνεται να ζητήσουν πίσω τα ακουστικά από πελάτες όταν οι ίδιοι τα έστειλαν και δέχτηκαν τα mail....πιθανών το διόρθωσαν τώρα πια κ όποιος πήρε πήρε....λέω τη τώρα.....Κάτι άλλο δεν μπορεί να συμβαίνει....

 

Βρε δεν αμφισβητώ αυτά που μου είπες...

αυτοί εκεί στήν samsung λενε αλλα ντα λλα...

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη αν είσαι εσύ πίσω κ απτό άλλο προφίλ με την αδερφή σου στο Γερμανό τι να πω....

ΔΕΝ είμαστε 5 χρονών για να λέμε ψέματα... Κάποιοι γνωριζόμαστε μεταξύ μας. Εγώ τα περιμένω από μέρα σε μέρα κ έχω ευχαρίστησει 12 φορές τον Sobebe γιατί του έκοψε κ έβαλε τα στοιχεία του και τα πήρε... Εγώ θεωρώ πως δεν ήταν λάθος.. Υπήρχε το απόθεμα. Είδε κ σε αρκετούς αγορά δέκα μέρες την παρουσίαση . Ίσως είδε κ ότι έχουμε βάλει το ίδιο samsung account σε όλες τις συσκευές samsung κ μας σε κάποιους τα έδωσε... Κ εγώ έβαλα το δικό μ samsung account με όνομα του αδερφού μου και ο sobebe μου είπε το παιδί είναι 50-50. Ο αλλος με έκραξε και μ είπε έβαλες διαφορετικά στοιχεία δεν θα τα πάρεις θα φας μπλοκ γιατί έβαλες διαφορετικά στοίχεια..

Είδαν ότι είμαστε αδέρφια .. Είδαν προφανώς ότι μπήκα απτό ίδιο s10 έγραφε τον sn κ πάνω στο χαρτί έγραφε τον κωδικό sn και το δέχτηκαν adios amigos

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Speed test χθες με s10+ φίλου με το Mi8. Δοκιμάσαμε asphalt 9 pubg fortnite modern combat 5. Επανεκκίνηση τα κινητά και κλείσιμο εφαρμογών ώστε να είναι καθαρά και τα 2. Σε όλες τις περιπτώσεις το Mi8 άνοιξε πιο γρήγορα τα παιχνίδια κατά 2 3 δευτερόλεπτα. Και γενικά υπάρχει περισσότερη smoothila στην αίσθηση του κινητού. Ήταν το μοντέλο με τον exynos. Πρέπει η Samsung να φέρει εδώ τους snapdragon δεν γίνετε πάντα να έχουμε τις χειρότερες εκδόσεις από Αμερική Καναδά.
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη αν είσαι εσύ πίσω κ απτό άλλο προφίλ με την αδερφή σου στο Γερμανό τι να πω....

ΔΕΝ είμαστε 5 χρονών για να λέμε ψέματα... Κάποιοι γνωριζόμαστε μεταξύ μας. Εγώ τα περιμένω από μέρα σε μέρα κ έχω ευχαρίστησει 12 φορές τον Sobebe γιατί του έκοψε κ έβαλε τα στοιχεία του και τα πήρε... Εγώ θεωρώ πως δεν ήταν λάθος.. Υπήρχε το απόθεμα. Είδε κ σε αρκετούς αγορά δέκα μέρες την παρουσίαση . Ίσως είδε κ ότι έχουμε βάλει το ίδιο samsung account σε όλες τις συσκευές samsung κ μας σε κάποιους τα έδωσε... Κ εγώ έβαλα το δικό μ samsung account με όνομα του αδερφού μου και ο sobebe μου είπε το παιδί είναι 50-50. Ο αλλος με έκραξε και μ είπε έβαλες διαφορετικά στοιχεία δεν θα τα πάρεις θα φας μπλοκ γιατί έβαλες διαφορετικά στοίχεια..

Είδαν ότι είμαστε αδέρφια .. Είδαν προφανώς ότι μπήκα απτό ίδιο s10 έγραφε τον sn κ πάνω στο χαρτί έγραφε τον κωδικό sn και το δέχτηκαν adios amigos

 

εγω δεν ειπα οτι λετε ψεματα ρε παιδια...δεν εχω λογο να σας αμφισβητήσω ...επίσης αυτό που λες οτι κρυβομαι πισω απο αλλο προφιλ καμία σχεση!!!δεν ειμαι κανα παιδακι να κανω ********...

απλα ειδα οτι εδω μεσα στειλατε στην samsung και σας εστειλε τα ακουστικά και εστειλα και εγω...

εμενα μου απαντησαν αρνητικά...τούς πηρα τηλ και τους ειπα οτι εχω παραδειγματα που τους εστειλαν ακουστικά χωρίς προπαραγγελία,και μου απαντησαν οτι αυτο αποκλείεται...

μιλησα στο τηλ με τον θοδωρη τον ρωτησα πως πηρε τα ακουστικά και του ειπα τι εχει γινει με εμένα,ωστε να τους ξανατηλ στην samsung και να τους πω οτι αυτα που μου λενε ειναι μπούρδες...

αυτό είναι ολο...

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν ειπα οτι λετε ψεματα ρε παιδια...δεν εχω λογο να σας αμφισβητήσω ...επίσης αυτό που λες οτι κρυβομαι πισω απο αλλο προφιλ καμία σχεση!!!δεν ειμαι κανα παιδακι να κανω ********...

απλα ειδα οτι εδω μεσα στειλατε στην samsung και σας εστειλε τα ακουστικά και εστειλα και εγω...

εμενα μου απαντησαν αρνητικά...τούς πηρα τηλ και τους ειπα οτι εχω παραδειγματα που τους εστειλαν ακουστικά χωρίς προπαραγγελία,και μου απαντησαν οτι αυτο αποκλείεται...

μιλησα στο τηλ με τον θοδωρη τον ρωτησα πως πηρε τα ακουστικά και του ειπα τι εχει γινει με εμένα,ωστε να τους ξανατηλ στην samsung και να τους πω οτι αυτα που μου λενε ειναι μπούρδες...

αυτό είναι ολο...

 

έβαλες φωτό της απόδειξής σου και στην απόδειξη προπαραγγελίας αλλά και στην απόδειξη αγοράς; ή μονο στην απόδειξη αγοράς;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα buds τα φορτίζουμε με το φορτιστή του κινητού άκρως από την ασύρματη φορτιση;

 

 

Με ο Τι θέλεις τα φορτίζεις αρκεί να έχεις usb type c

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Οκ δεν γνωρίζω για τον snapdragon πως τα παει....Αλλά με mi8 που είχα δει σαν overall συσκευή είναι ανώτερη και για τα χρήματα που ζητάει έτσι..Όχι επειδή το έχω αλλά επειδή έτσι είναι...Σαν να συγκρίνουμε π.χ smartwatch galaxy watch με xiaomi amazifit...Ναι είναι γρήγορο το amazfit αλλά ως εκεί....τπτ άλλο παραπέρα....Από εκεί κ πέρα να να συγκρίνουμε αλλά όχι σε games...Δεν μου κάθεται πως να το πω....Αλλά ο τι κάνει διακρίσεις σε επεξεργαστές Ναι είναι φάουλ....Τώρα γιατί μόνο η Samsung το ξέρει....Και όχι δεν είναι θέμα marketing...Έχει κορυφαίο θα έλεγα marketing....Εάν δεν είχε τι να πούνε η άλλες εταιρείες δλδ....
Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν χρειάζεται τσακωμός περνάμε την ώρα μας όμορφα και ωραία χαλαρα μάγκες..

Κ μένα δεν μαρεσει που διαχωρίζει τους επεξεργαστες κ αν πάρεις με snap δεν στο καλύπτει η εγγύηση..

Οπότε παίρνω με τον exynos κ είμαι καλυμμένος σε θέμα τιμής κ smartec αχρείαστη να είναι..

Δυνατή συσκευή για τα λεφτά της το mi8. Δεν με νοιάζει αν θα ανοίξει κάτι πιο γρήγορα..

Άστοχη σύγκριση

Χάνει κατά πολύ σε μερικά είτε πολύ είτε λίγο σε ήχο σε μπαταρία σε οθόνη σε κάμερες σε αδιάβροχοποίηση Ε ας ανοίγει ένα game πιο γρήγορα.. Ούτε το mi9 δεν το φτάνει ας μην κάνουμε συγκρίσεις τέτοιες αδικείται κάποια συσκευή έτσι..

Dimitris sorry αλλά αν διαβάσεις το άλλο το παλικάρι του εξηγούσα και μ έλεγε ότι ρώτησε σε όλη την Ελλάδα στα καταστήματα κ εγώ τον δουλεύω ότι πήραμε κ ακουστικά κ εκπτωτικο κουπόνι...

Teo μη μ προσβάλεις τη ρολόγια χα χα η αλήθεια είναι King μέχρι να αλλάξεις συσκευή έλεγες για το note ότι τα πατάει όλα κάτω... Αν κρατούσαν όλοι 6 χρόνια μια συσκευή σαμσουνγκ θα γινόντουσαν σουβλατζιδες οι της σαμι χα χα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν χρειάζεται τσακωμός περνάμε την ώρα μας όμορφα και ωραία χαλαρα μάγκες..

Κ μένα δεν μαρεσει που διαχωρίζει τους επεξεργαστες κ αν πάρεις με snap δεν στο καλύπτει η εγγύηση..

Οπότε παίρνω με τον exynos κ είμαι καλυμμένος σε θέμα τιμής κ smartec αχρείαστη να είναι..

Δυνατή συσκευή για τα λεφτά της το mi8. Δεν με νοιάζει αν θα ανοίξει κάτι πιο γρήγορα..

Άστοχη σύγκριση

Χάνει κατά πολύ σε μερικά είτε πολύ είτε λίγο σε ήχο σε μπαταρία σε οθόνη σε κάμερες σε αδιάβροχοποίηση Ε ας ανοίγει ένα game πιο γρήγορα.. Ούτε το mi9 δεν το φτάνει ας μην κάνουμε συγκρίσεις τέτοιες αδικείται κάποια συσκευή έτσι..

Dimitris sorry αλλά αν διαβάσεις το άλλο το παλικάρι του εξηγούσα και μ έλεγε ότι ρώτησε σε όλη την Ελλάδα στα καταστήματα κ εγώ τον δουλεύω ότι πήραμε κ ακουστικά κ εκπτωτικο κουπόνι...

Teo μη μ προσβάλεις τη ρολόγια χα χα η αλήθεια είναι King μέχρι να αλλάξεις συσκευή έλεγες για το note ότι τα πατάει όλα κάτω... Αν κρατούσαν όλοι 6 χρόνια μια συσκευή σαμσουνγκ θα γινόντουσαν σουβλατζιδες οι της σαμι χα χα

Έτσι ακριβώς. Προφανώς τα S10 overall είναι στα περισσότερα καλύτερα κινητά.. Προσπεράστε την σύγκριση και πάμε παρακάτω. Δείτε την σύγκριση σαν exynos 9820 vs 845 παρά σαν S10 vs Mi8. Μιλάς για εποχές 2016 2017 μίλαγα με άλλα κριτήρια. Ακόμα τον έχω τον σκύλο το xda του δίνει καθημερινά ζωή.

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν υπάρχει πλέον η γνωστή ασφάλεια, αποφάσισα και τοποθέτησα Dome Glass. Κάθισε εξαιρετικά, σε λίγο θα σας πω εντυπώσεις.
Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν υπάρχει πλέον η γνωστή ασφάλεια, αποφάσισα και τοποθέτησα Dome Glass. Κάθισε εξαιρετικά, σε λίγο θα σας πω εντυπώσεις.

 

Το έβαλες μόνος σου είναι εύκολο αποτι λενε; ναι περιμένουμε εντυπώσεις για το αποτύπωμα.. Οταν θελήσεις να το βγάλεις να βγαίνει εύκολα άραγε χωρίς θέμα μετά στην οθόνη ;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλες μόνος σου είναι εύκολο αποτι λενε; ναι περιμένουμε εντυπώσεις για το αποτύπωμα.. Οταν θελήσεις να το βγάλεις να βγαίνει εύκολα άραγε χωρίς θέμα μετά στην οθόνη ;

 

Είχα Dome σε S8/S9+. Δεν είχα κανένα πρόβλημα αν ήθελα να το βγάλω. Τώρα έχω S10, η αλήθεια με δυσκόλεψε λίγο γιατί το γυαλί πάει γύρω από την κάμερα κάτι δεν γινόταν στα προηγούμενα. Οπότε η τοποθέτηση πρέπει να είναι 100% ακριβής γιατί μπορεί να έχουμε πρόβλημα στην κάμερα, οπότε το κούνησα λίγο με χέρι γιατί δεν έκατσε 100% καλά το γυαλί όταν έπεσε. Το καλούπι θέλει λίγο βελτίωση, στο S9+ καθόταν τέλεια χωρίς να χρειαστεί να κουνήσει το glass, ενώ εδώ ''έπαιζε'' λίγο το γυαλί μέσα στο καλούπι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα! Έχω στην κατοχή μου τόσο το galaxy s10 plus , όσο και το XS Max. Χάρηκα για τη συγκυρία αυτή και μπήκα σε μια διαδικασία συγκρίσεων και ελέγχων έτσι ώστε να καταλήξω σε ένα.

Πραγματικά το galaxy είναι κορυφαία συσκευή. Διαπίστωσα ότι ο ήχος του με ικανοποίησε λιιιγο περισσότερο από το Max λόγω του ότι διαπίστωσα πιο καθαρά πρίμα και κάπως πιο μεστό ήχο, χωρίς όμως να σημαίνει ότι αυτό ξεπερνά κατά πολύ το iPhone.

Παράλληλα διαπίστωσα σε ορισμένες εφαρμογές να είναι αίσθητα πιο ταχύ το galaxy. Στα παιχνίδια όμως ανοίγει πιο γρήγορα το iPhone.

Στις φωτογραφίες μου άρεσε περισσότερο το galaxy γιατί σε σκοτεινά μέρη ανταποκρίνεται καλύτερα από το iPhone επίσης ενθουσιάστηκα με την λήψη gif και με τις δυνατότητες του ευρυγώνιου φακού. Με βίντεο δεν ασχολούμαι αλλά νομίζω ότι υπερτερεί και εκεί το galaxy. Από την άλλη το iPhone βγάζει ιδιαίτερα ικανοποιητικές φωτογραφίες και θεωρώ ότι τα χρώματα του είναι πιο φυσικά από του Samsung.

Επιπλέον, μου αρέσει η δυνατότητα της αντιστροφής φόρτισης όπως και το δακτυλικό αποτύπωμα με το οποίο δεν είχα προβλήματα πού να με δυσανασχετούν. Δεν με πείραζε δηλαδή που μερικές φορές το έπιανε με τη δεύτερη. Ένα πολύ σημαντικό προτέρημα του galaxy είναι ότι το χειρίζεσαι λόγω του μικρότερου βάρους και του ότι είναι λίγο πιο στενό και πιο λεπτό, πολύ πιο εύκολα από το βαρύ iPhone. Μου άφησε μια ιδιαίτερα ευχάριστη αίσθηση στο χέρι με συνέπεια να θέλω διαρκώς να το επεξεργάζομαι. Από την άλλη απογοητεύτηκα κάπως από την μπαταρία του galaxy αφού αν και μου έβγαζε άνετα την ημέρα έπρεπε να κάνω κάποιες παραμετροποιησεις ώστε να καταφέρω το βράδυ να πέσω για ύπνο με 40% ενώ στο iPhone αυτό γινόταν χωρίς παραμετροποιησεις και πιο αβίαστα! Έπρεπε δηλαδή να αφαιρέσω την αυτόματη φωτεινότητα από το galaxy , να αφαιρέσω τον εντοπισμό θέσης , να αφαιρέσω την ενημέρωση μερικών λογαριασμών και κάποιες άλλες ρυθμίσεις που είδα στο Ίντερνετ ώστε να μπορώ να εξοικονομήσω μπαταρία που να μου κρατήσει αβίαστα και μέχρι το μεσημέρι της επόμενης ημέρας. Στο iphone αυτό γινόταν χωρίς εκπτώσεις και περιορισμούς! Παρατήρησα επίσης όταν έβαζα δίπλα δίπλα τα κινητά ότι το λευκό του iPhone ήταν εμφανώς πιο ζωηρό από του galaxy παρόλο που όταν έβλεπα κάποιο βίντεο υπερηχε ξεκάθαρα το Samsung!

Μετά από όλα αυτά δεν έχω αποφασίσει ακόμα ποιο θα κρατήσω. Αμφιταλαντευομαι ακόμα.

Δεν έχω καμία εμμονή με καμία μάρκα , έχω χρησιμοποιήσει πολλα Samsung και πολλά iPhone και μάλιστα αλλάζω περίπου ανα 6μηνο συσκευές! Αυτό που μου λείπει περισσότερο είναι το οικοσύστημα της apple με iCloud iMessage airdrop. Επίσης η υλοποίηση σε μερικές εφαρμογές όπως του Instagram είναι πιο ομαλή στο iOS παρά στο Android.

Συνεχίζω τις δοκιμές και απολαμβάνω δυο από τις κορυφαίες συσκευές που υπάρχουν αυτή τη στιγμή.

Να είστε πάντα καλά!

Edited by ramnoz
Link to comment
Share on other sites

 

Δεν πηγαινες για note 9? Για το spen καθαρα το λεω. Στα 575 που εχει σημερα θα μπορουσα να πω οτι προκειται ακομα και για μια vfm αγορα.

 

Ναι αλλα απο την στιγμη που εκατσε καλη περιπτωση στα κοντα 620ευρω day one για το S10+ και μιας και εχει και την ιδια μπαταρια(σε χωρο)με το Note9,εφαγε ακυρο το τελευταιο.

Link to comment
Share on other sites

Απτις 3 κάμερες και τον υπερευρυγωνιο δεν ξέρω αν θα μπορούσα να πάω σε κάτι λιγότερο.. Όμορφο το a90 κάπως έτσι ίσως είναι το s11 αλλά δεν θα πήγαινα στο a90 swind φίλε.

Μόνος σου ramnoz γράφεις ότι στα περισσότερα υπερτερεί το s10+ βέβαια εγώ αν κ δεν την πάω την Apple. Η σύγκριση θα είναι πιο δίκαιη με το νέο μοντέλο της Apple τον Σεπτέμβριο..

Στο note 9 παρότι έχω παλιό έρωτα με τα note δεν θα πήγαινα λόγω της διπλής κάμερας

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ωραία τα είπες φίλος....

 

Μια βοήθεια από όποιον ξέρει..

Αξιζει η αγορά ασύρματου φορτιστή έχει πλεονέκτηματα κ μειονεκτηματα; πρέπει να κοιτάζω μόνο σε μάρκα samsung?

Ασύρματος φορτιστής με φόρτιση από απόσταση πότε λέτε να βγει;;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω ρολόι και ακουστικά και το κινητό τώρα σκέφτομαι να τσιμπήσω ένα samsung fast charge wireless ....Είναι πολύ βολικό...αφου τα ακουμπάς επάνω και φορτίζουν....Ούτε καλώδια ούτε τπτ....δίπλα στο κομοδίνο το αφήνεις και άντε γεια....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...