Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν χρειάζεται καμία διαγραφή κανενός προφίλ.....διόρθωση τα δικα σου κάνεις....

 

Μόλις μίλησα με samsung chat. Μου είπε αφού δέχτηκαν την εγγραφή θα περιμένεις μέχρι να σ απαντήσουν αν δεν το δεχτουνε θα σου πούνε τι να διορθώσεις.. Κ θα τα στείλεις μετά αφού συνδεθεις με το άλλο account. Μέχρι 8 Μαΐου είναι οι αιτήσεις κ μην ανησυχείς μου έγραψε..

 

Από που λες να αλλάξω τα στοιχεία απτό samsung members?? Να ξαναστείλω τώρα με την ίδια διαδικασία η να. Περιμένω πρώτα την λογικά αρνητική απάντηση τους;; Ban δεν μου φαίνεται λογικό να φάω επειδή μπερδεύτηκα...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με samsung chat. Μου είπε αφού δέχτηκαν την εγγραφή θα περιμένεις μέχρι να σ απαντήσουν αν δεν το δεχτουνε θα σου πούνε τι να διορθώσεις.. Κ θα τα στείλεις μετά αφού συνδεθεις με το άλλο account. Μέχρι 8 Μαΐου είναι οι αιτήσεις κ μην ανησυχείς μου έγραψε..

 

 

 

Από που λες να αλλάξω τα στοιχεία απτό samsung members?? Να ξαναστείλω τώρα με την ίδια διαδικασία η να. Περιμένω πρώτα την λογικά αρνητική απάντηση τους;; Ban δεν μου φαίνεται λογικό να φάω επειδή μπερδεύτηκα...

Περίμενε δυο τρεις μέρες και δες τι θα σου πούνε τότε....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα κι εγώ μόλις και η αίτηση καταχωρήθηκε μου είπε. Αντε και καλή μας τύχη...

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Αν το τιμολόγιο είναι σε ανώνυμη εταιρία τι γίνεται ?
Μιλά καλύτερα με Samsung....να σου πούνε ακριβώς πως θέλουν τα στοιχεία.....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Αν το τιμολόγιο είναι σε ανώνυμη εταιρία τι γίνεται ?

 

 

Τι εννοείς ΑΕ?

Εάν Ναι τότε θέλει τα στοιχεία του δικαιούχου τις εταιρίας λογικά....

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ΑΕ?

 

Εάν Ναι τότε θέλει τα στοιχεία του δικαιούχου τις εταιρίας λογικά....

Να υποθέσω ότι εννοείς τον νόμιμο εκπρόσωπο.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Με την αναβάθμιση τι γίνεται παιδιά; ήρθε σε κανέναν άλλον;

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Η αναβάθμιση τελικά αποσύρθηκε....θα ξανάρθει σύντομα νέα....μάλλον κάποιο bug υπήρχε γι'αυτό

Link to comment
Share on other sites

Η αναβάθμιση τελικά αποσύρθηκε....θα ξανάρθει σύντομα νέα....μάλλον κάποιο bug υπήρχε γι'αυτό
Εμένα πάντως δεν μου έχει παρουσιάσει κάποιο θέμα και το δακτυλικό αποτύπωμά είναι όντως αισθητά πιο γρήγορο

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν μου έχει παρουσιάσει κάποιο θέμα και το δακτυλικό αποτύπωμά είναι όντως αισθητά πιο γρήγορο

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Δεν ξέρω φίλε μ ετσι διάβασα στο sammobile....Εγώ πάντως δεν την έχω λάβει ακόμη

Link to comment
Share on other sites

Θα πάω αύριο στον Κωτσόβολο, για να το παραγγείλω, το έχει 1039€, με τραπεζικό δανεισμό.

Αν μου ζητήσουν, πχ έξοδα φακέλου, ασφάλεια αγορά ς, θα πάει στα ~ 1200€, και φυσικά δεν το παίρνω.

Το n8 τόσο μου βγήκε, και αυτό δεν ξαναγίνεται.

Η πιστωτική μου, δεν έχει λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Διαβαζω το thread και απ'οτι καταλαβα καποιοι εχουν μπορεσει να κανουν αιτηση για τα free earbuds κι ας ηταν με κανονικη αγορα κ οχι προ-παραγγελια;

 

Ισχυεί; τα ελαβε καποιος; το επιτρεπουν;

Edited by ng76
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει φίλε μ.....Μην με ρωτήσεις Γιατί κ πως αλλά ισχύει....εμένα σήμερα μου εγκρίθηκε και λογικά από βδομάδα παραλαμβανω....Ένα άλλο μέλος παρέλαβε σήμερα με τον ίδιο τρόπο....

Απλά βάλε και στα 2 που θα σου ζητήσει την απόδειξη αγοράς....Και άμα σου κάτσει έκατσε....Δεν έχεις να χάσεις κ τπτ....

Link to comment
Share on other sites

Και η μπαταριουλα μας... Άρχισε να χτυπάει 8ωρα9ωρακια καλούτσικα είναι μωρέ η καημενουλα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Κλαίω με τα hole punch wallpapers.

Κάθε μέρα βγάζουν καινούρια.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Κλαίω με τα hole punch wallpapers.

Κάθε μέρα βγάζουν καινούρια.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι όντως πολύ έξυπνα

Έχουμε κάνα λινκ να τα κατεβάζουμε;;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

παρηγγελα το σ10+ , στα 1039 , σε 10 δοσεις, από το σαιτ του Κωτσοβολου, με τραπεζικο δανεισμο, αλλα τους εγραψα, ότι αν εχει χρεωσεις όπως στο κατάστημα, πχ εξοδα φακελου κλπ, που εκτοξευουν την τιμη στα 1200 ευρω, να με τηλεφωνησουν, προφανως θα το παω για ακυρωση, τα 1039 είναι ηδη πολλα λεφτα.
Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως πολύ έξυπνα

 

Έχουμε κάνα λινκ να τα κατεβάζουμε;;

https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.chainfire.hideyhole

 

Είναι του Chainfire η εφαρμογή που σημαίνει ποιότητα και support, και τραβάει τα wallpapers από το Reddit που εκεί ανεβαίνουν όλα.

 

Διαφορετικά αν θες απευθείας από το Reddit https://www.reddit.com/r/S10wallpapers?utm_medium=android_app&utm_source=share

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Front camera hole led app (μεχρι να ερθει κατι πιο επισημο απο sammy).

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Και η μπαταριουλα μας... Άρχισε να χτυπάει 8ωρα9ωρακια καλούτσικα είναι μωρέ η καημενουλα
Άνετα και χαλαρά...134f5f4e987fa26660158b34fbb39c26.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια σε 12,5 ωρες εκτος πριζας, το να βγαλει 7 ωρ. οθονη ειναι καλος χρονος, αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο.

Επισης λαμβανοντας υποψη το παραπανω στατιστικο θα σε συμβουλευα το εξης: GET A LIFE DUDE! :D

Πλακα κανω, για να μην παρεξηγηθω!:)

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια σε 12,5 ωρες εκτος πριζας, το να βγαλει 7 ωρ. οθονη ειναι καλος χρονος, αλλα οχι κατι το ιδιαιτερο.

 

Επισης λαμβανοντας υποψη το παραπανω στατιστικο θα σε συμβουλευα το εξης: GET A LIFE DUDE! :D

 

Πλακα κανω, για να μην παρεξηγηθω!:)

Η αναφορά έγινε σε σχέση με τους χρόνους που είχαν αναφερθεί στις αρχή από κάποια παιδιά με 3-4 ώρες SOT...

Το παραπάνω ποσοστό είναι με μόνιμο AOD και την εφαρμογή για τις ειδοποιήσεις στο hole punch

 

Προσωπικά πάντα φορτίζω το βραδυ ότι ποσοστό και να έχει η μπαταρία...

 

Χθες είχε λίγο κάψιμο παραπάνω

για να δούμε που παει η μπαταρία μετα απο την 1η εβδομάδα....

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...