Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή κράτησα μια εβδομάδα το s10 plus και εδώ και 3 μέρες έχω το S10 να πω πως αν κάποιος δεν ενδιαφέρεται για την μπροστά κάμερα και τη λίγο μεγαλύτερη οθόνη το S10 είναι προτιμωτερο αφού είναι πιο εύκολο χρήστο στο χέρι.

 

Επίσης στην μπαταρία δεν έχω καταλάβει ιδιαίτερες διάφορες.

 

Υ.Γ.Σημερα μου ήρθαν σφραγισμένη η Whitestone Dome η καλύτερη μακραν προστασία οθόνης και η γνήσια δερμάτινη σε λευκό θήκη.Το έχω δώσει και μου είναι άχρηστα αν κάποιος θέλει τα δίνω και τα δυο μαζί 50 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κράτησα μια εβδομάδα το s10 plus και εδώ και 3 μέρες έχω το S10 να πω πως αν κάποιος δεν ενδιαφέρεται για την μπροστά κάμερα και τη λίγο μεγαλύτερη οθόνη το S10 είναι προτιμωτερο αφού είναι πιο εύκολο χρήστο στο χέρι.

 

Επίσης στην μπαταρία δεν έχω καταλάβει ιδιαίτερες διάφορες.

 

Υ.Γ.Σημερα μου ήρθαν σφραγισμένη η Whitestone Dome η καλύτερη μακραν προστασία οθόνης και η γνήσια δερμάτινη σε λευκό θήκη.Το έχω δώσει και μου είναι άχρηστα αν κάποιος θέλει τα δίνω και τα δυο μαζί 50 ευρώ.

 

Επειδή και μένα με ψήνει το μικρό γιατί θεωρητικά θα έπρεπε να έχει καλή αυτονομία σε σχέση με το σ9 αλλά και γενικά να είναι κοντά στο s10 plus..

Όποτε αν θες πες μας και μελλοντικά πως πάει στο θέμα μπαταριών...πχ στατιστικά κλπ γιατί κάποιοι λένε για χειρότερα αποτελέσματα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έφαγα άκυρο για τα buds , επειδή λέει το Amazon.it που το αγόρασα δεν υποστηρίζεται από την προωθητική ενέργεια. Ξέρετε Αν ισχύει αυτό?

Το Amazon διαφήμιζε την προωθητική πάντως.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έφαγα άκυρο για τα buds , επειδή λέει το Amazon.it που το αγόρασα δεν υποστηρίζεται από την προωθητική ενέργεια. Ξέρετε Αν ισχύει αυτό?

Το Amazon διαφήμιζε την προωθητική πάντως.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε αυτη την περιπτωση αναγκαστικα μιλας μονο με το ιδιο το Amazon μηπως βγαλεις ακρη, αν και νομιζω ειχε αναφερθει και πιο παλια οτι παιζει να ισχυει μονο για τους κατοικους της ιδιας της χωρας.

 

Γενικα σε προωθητικες ενεργειες ειναι καθαρα οτι λεει ο πωλητης(κυριως με μικρα γραμματα).

Link to comment
Share on other sites

Για εμάς που δεν έχουμε απευθείας πρόσβαση στο GoodLock η Samsung έδωσε το One Handed Operations στο Play Store, εξαιρετική κίνηση από μέρους τους!!

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.sidegesturepad

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει πως έχω ενημέρωση στην συλλογή όταν πάω να την κάνω μ βγάζει ένα κωδικό κ γράφει δεν υπάρχει έκανα εκκαθάριση cache αλλά συνεχίζει..

Κάτι μου λέει επειδή χρησιμοποιώ πολύ wifi κ λιγότερο 4g ότι θα την λατρέψω την μπαταρία...

 

Μου ήρθε κ μένα τώρα για την αναβάθμιση οπότε οκ και με τη συλλογή..

Τα emoji όσο πάνε και δεν μας μοιάζουν καθόλου χα χα

Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Για εμάς που δεν έχουμε απευθείας πρόσβαση στο GoodLock η Samsung έδωσε το One Handed Operations στο Play Store, εξαιρετική κίνηση από μέρους τους!!

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.sidegesturepad

Πολύ καλή εφαρμογή Βασίλη ευχαριστούμε.

 

Λάζαρος

Στάλθηκε από το SM-N960F

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Με το nicelock μπορείτε να πάρετε Όλα τα καλούδια του Goodlock με αυτόν τον οδηγό....

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8/themes/app-nicelock-lock-2019-launcher-pie-t3908650

 

ΥΓ

Δουλεύουν Ολα

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Με το nicelock μπορείτε να πάρετε Όλα τα καλούδια του Goodlock με αυτόν τον οδηγό....

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8/themes/app-nicelock-lock-2019-launcher-pie-t3908650

 

ΥΓ

Δουλεύουν Ολα

Ωπ ωραίο, καλύτερο σίγουρα από το BadLock που έλειπαν αρκετά modules.

Ωστόσο, το σπαστικό με όλα αυτά τα υποκατάστατα επειδή λόγω region δε τα έχουμε άμεσα διαθέσιμα από τη Sammy είναι ότι πρέπει να τα κατεβάζεις μετά ένα ένα τα modules.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ωπ ωραίο, καλύτερο σίγουρα από το BadLock που έλειπαν αρκετά modules.

Ωστόσο, το σπαστικό με όλα αυτά τα υποκατάστατα επειδή λόγω region δε τα έχουμε άμεσα διαθέσιμα από τη Sammy είναι ότι πρέπει να τα κατεβάζεις μετά ένα ένα τα modules.

 

 

 

Εντάξει 5 λεπτά υπόθεση είναι...απ το τίποτα.....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει 5 λεπτά υπόθεση είναι...απ το τίποτα.....

Με τις αναβαθμίσεις των modules μετά τι γίνεται; Πρέπει να τις τσεκάρουμε χειροκίνητα;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Με τις αναβαθμίσεις των modules μετά τι γίνεται; Πρέπει να τις τσεκάρουμε χειροκίνητα;
Ολα και κατι θα γινεται ....στο ιδιο νημα θα βγαζουν λογικα τις αναβαθμισεις....

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Σε περίπτωση που κάποιοι δεν το είδαν:

 

Samsung S10+ vs iPhone XS Max / Mate 20 Pro / OnePlus 6T / Galaxy Note 9 Battery Life DRAIN TEST

 

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Οσοι παραλαβατε τα buds με τι κουριερ σας τα στειλανε;

Επαρχία με Speedex.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα. Σε περίπτωση που κάποιοι δεν το είδαν:

 

Samsung S10+ vs iPhone XS Max / Mate 20 Pro / OnePlus 6T / Galaxy Note 9 Battery Life DRAIN TEST

 

Τεστ από τα λιντλ, από κάποιο σημείο και μετα εχει αναψει τα φλας απο τα κινητά και αφησε ετσι μεχει τέλους.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

με ενδιαφερει και εμενα αυτο εκανα εχθες αιτηση κρατα με ενημερο και εμενα

 

Εγώ κοντά μια εβδομάδα και ακόμη να απαντήσουν για τα ακουστικά...

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερε κάνεις με Bixby routine να κλείσει το WiFi αν δεν είναι συνδεδεμένο?

Στο xda γράφουν ότι αν βάλεις wireless strength χαμηλά, τότε μπορείς να δηλώσεις στο "then" WiFi off. Το έβαλα αλλά γιοκ....

 

Sent from my MI PAD 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι στις προηγούμενες Samsung συσκευές όταν διάβαζες ένα sms κι έβαζες τη συσκευή στο αυτί σου καλούσε τον αποστολέα.

Αυτό πλέον δε γίνεται;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Οσοι παραλαβατε τα buds με τι κουριερ σας τα στειλανε;

 

Με Speedex πριν 3 ημέρες παρέλαβα επαρχία φυσικά σε άσπρο χρώμα.Είχα στείλει τα στοιχεία μου το κουπόνι και την απόδειξη αγοράς από την εφαρμογή Samsung members από της 09-03-2019.Σου έχουν στείλει email ότι θα παραλάβεις τα earbuds εντός 15 εργάσιμων;

Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

Εχουμε αναφερει και πιο πισω οτι οσοι εχουν κανει την αιτηση εδω και καμποσες μερες και δεν εχουν λαβει απαντηση/email,να επικοινωνησουν με την εταιρεια.
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα τα πάντα μέσω smart switch... Όταν έβαλα το email δεν έκανα τπτ επαναφορά. Τώρα τι να πατήσω για να βγούνε πάλι τα wifi γιατί δεν τα έχω..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...