Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έλαβα και εγώ το κωδικό της cosmote. Περιμένω και το κουπονάκι δώρο 100 ευρώ από την samsung hellas όπως πέρυσι.

 

Κι εγω μια απο τα ιδια. Αν βαζαν και 20% επιστροφη με καρτες Eurobank θα καθοταν μια χαρα.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Οσοι λετε για το κουπονι του γερμανου/cosmote εχετε συμβολαιο στο κινητο και σας ηρθε?

 

Για το -100€ απο samsung που το ειδατε?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Οσοι λετε για το κουπονι του γερμανου/cosmote εχετε συμβολαιο στο κινητο και σας ηρθε?

 

Για το -100€ απο samsung που το ειδατε?

 

150 ειναι, δεν εχω συμβολαιο εχω ομως 5 συνδεσεις

Link to comment
Share on other sites

Οσοι λετε για το κουπονι του γερμανου/cosmote εχετε συμβολαιο στο κινητο και σας ηρθε?

 

Για το -100€ απο samsung που το ειδατε?

 

Οχι δεν εχω συμβόλαιο, κάρτα. Εχω 3 νουμερα με κάρτα.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Πέρυσι όπως και φέτος οι αλυσίδες δίνουν 150 ευρώ κουπόνι μέσω μνμ για αγορά S9/S10. Πέρυσι στην απόσυρση των παλιών για αγορά του νέου (σε γνωστές αλυσίδες) S9/S9+ η smamsung hellas έδινε 100 ευρώ έξτρα στην αξία της απόσυρσης. Πέρυσι έδωσα 350 το S8 + 100 επιδότηση από samsung + 150 κουπόνι = 600 έδωσα ακόμα 300+ και πήρα το S9+
Link to comment
Share on other sites

Έλαβα και εγώ το κωδικό της cosmote. Περιμένω και το κουπονάκι δώρο 100 ευρώ από την samsung hellas όπως πέρυσι.

Το κουπόνι από την Samsung πως το παίρνεις;

τώρα είδα την απάντηση σου!

Edited by sik13
Link to comment
Share on other sites

Εγω πηγα σημερα σε σκρουτζομαγαζο και περαν του οτι δεν ειχε καμια θηκη για S10+ ενω στο site του και στο skroutz τις ειχε αμεσα διαθεσιμες(μεγαλη ξενερα),μετα γυρναει και μου λεει''το κινητο σημερα κυκλοφορει?''.

 

Εντομεταξυ και το αλλο που βλεπω και αναφερεται για το Amazon για αναμονη 1μηνα μου κανει εντυπωση.

 

Η ειναι τοσο τεραστια η ζητηση που ουτε η ιδια η Samsung την περιμενε, ή εφεραν λιγα κομματια.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύετε οτι αξίζει να το αγοράσει κάποιος με προγραμμα Cosmote από Γερμανό; αυτη τη στιγμή εχω What's up φοιτητικό; αξίζει η μετάβαση;
Link to comment
Share on other sites

Ο κωδικός από την cosmote συνδιάζεται και με αγορά με έκδοση τιμολογίου? Ή πρέπει να βγει απόδειξη?
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά, ένα μικρό update.

 

Έχοντας πάρει μια ημέρα άδεια για να περιμένω τη συσκευή κ να έχω χρόνο να τη σετάρω και να ασχοληθώ μαζί της· και μετά την ψυχρολουσία από το Amazon για καθυστέρηση της παραγγελίας ένα (!) μήνα σχεδόν, καθόμουν σπίτι κ τράβαγα τα βυζι@ μου...

 

Αποφασίζω λοιπόν να πάω στο Samsung experience store, στην Oxford Street του Λονδίνου και να το πάρω από εκεί.

 

 

32375316457_485b657cd8_c.jpg20190308_110926 by No Feels

 

40352156853_7d6ba001d9_c.jpg20190308_110937 by No Feels

 

 

Χάνω τα earbuds βέβαια αλλά δεν αντέχω να περιμένω ένα μήνα.

 

Πριν πω για το κινητό να αναφέρω πως στο μαγαζί της Samsung δεν υπήρχε ούτε το smartwatch, ούτε τα earbuds για άμεση αγορά. Μόνο κάτι δείγματα πλαστικά η κολλημένα είχε. Δε μπορούσες καν να τα βγάλεις για να τα δεις στα χέρια σου.

 

Στα του κινητού, ενώ από Amazon είχα παραγγείλει το πράσινο 128GB, από κοντά που το είδα το χρώμα έδειχνε κάπως "φτηνό" αν μου επιτρέπεται η έκφραση. Σαν ένα χρώμα που θα έβαζε ένας μεσαίος κατασκευαστής, σε mid range τηλέφωνο για να εντυπωσιάσει. Δε μου άρεσε καθόλου και τελικά πήρα το prism white.

 

 

 

47317197221_56f87ef546_c.jpg20190308_114449 by No Feels

 

32375318387_db95502e7f_c.jpg20190308_114526 by No Feels

 

32375317647_e825719fb8_c.jpg20190308_114656 by No Feels

 

Το μόνο δώρο που έδωσε η Samsung είναι το άδειο σημειωματάριο που βλέπετε στις φωτό και οι καραμέλες (jelly beans) με το λογότυπο του τηλεφώνου.

 

Οι πρώτες εντυπώσεις είναι πως στο μάτι είναι πιο θελκτικό τηλέφωνο από το Note 9 που φαίνεται λίγο κουμούτσα. Είναι πιο ελαφρύ σίγουρα και κάθεται καλύτερα στο χέρι.

 

 

 

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

me > you
Link to comment
Share on other sites

Ο κωδικός από την cosmote συνδιάζεται και με αγορά με έκδοση τιμολογίου? Ή πρέπει να βγει απόδειξη?

Δεν παίζει ρόλο το παραστατικό.

Μου ήρθε κι εμένα ο κωδικός για -150€.

Θα ακυρώσω του Public που δεν ήρθε, άλλωστε δε με ενδιαφέρουν τα ακουστικά και θα πάω από Cosmote.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα και εγώ το κωδικό της cosmote. Περιμένω και το κουπονάκι δώρο 100 ευρώ από την samsung hellas όπως πέρυσι.

 

Και μένα μ στέιλαν κουπόνι. Πως δίνει η Samsung 100 υπό ποιες προϋποθέσεις με ανταλλαγή η τη δίνουν σε όλους;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Και μένα μ στέιλαν κουπόνι. Πως δίνει η Samsung 100 υπό ποιες προϋποθέσεις με ανταλλαγή η τη δίνουν σε όλους;

Με την απόσυρση της παλιάς συσκευής, αλλά δεν ξέρω αν θα βάλουν κάτι φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Χμ περνάω το κουπόνι στο site του Γερμανού αλλά δε το δέχεται, το τσέκαρε κανείς άλλος;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Χμ περνάω το κουπόνι στο site του Γερμανού αλλά δε το δέχεται, το τσέκαρε κανείς άλλος;

Και πέρυσι τα ίδια, δυστυχώς από κοντά μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Με την απόσυρση της παλιάς συσκευής, αλλά δεν ξέρω αν θα βάλουν κάτι φέτος.

 

Πιστεύω θα το βάλουν πόσο λέτε να το κρατάνε + με τη Samsung πιστεύω σε λίγες μέρες θα βάλουν κ καμία επιστροφή με Eurobank

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Χμ περνάω το κουπόνι στο site του Γερμανού αλλά δε το δέχεται, το τσέκαρε κανείς άλλος;
To παιρνει κανονικά αρκεί να κάνεις είσοδο με τους κωδικούς που έχεις για το my cosmote
Link to comment
Share on other sites

To παιρνει κανονικά αρκεί να κάνεις είσοδο με τους κωδικούς που έχεις για το my cosmote
Ναι με το Cosmote ID μπαίνω αλλά πάπαλα.

Χμ, μήπως παίζει ρόλο που πήγε ο κωδικός στου αδερφού μου τον αριθμό κι εγώ μπαίνω με τον δικό μου;

Είναι οικογενειακό το πρόγραμμα βέβαια.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο σε όσους το πηραν και σε οσους προκειται να το παρουν. Παραλαμβάνω κι εγω το απογευμα απο Κωτσο (προπαραγγελεια 21/2) 128/white. Τους πηρα εγω τηλ. για να δω αν παραλαμβάνω σήμερα οποτε μην περιμενετε και καλεστε εσεις για σιγουρια!
Ericsson GF768 -> Nokia 8210 -> Nokia 6210 -> Nokia 8310 -> Nokia 6510 -> Nokia 7210 -> Sharp GX30 -> Sony Ericsson P900 -> ETEN M600 -> HTC Cruise -> Nokia 8850 -> iPhone 4 -> iPhone 4S -> Samsung GT-I9505 -> LG G2 -> iPhone 6S -> S10+
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει ρόλο το παραστατικό.

 

Μου ήρθε κι εμένα ο κωδικός για -150€.

 

Θα ακυρώσω του Public που δεν ήρθε, άλλωστε δε με ενδιαφέρουν τα ακουστικά και θα πάω από Cosmote.

Η εξαργυρωση του κωδικού γίνεται με ταυτότητα?

 

Σε περίπτωση που έρθει σε κάποιον φίλο.....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...