Jump to content

Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα με ενημερωσαν και μενα απο τον Στεφανη αυριο το πρωι παραλαβανω το δικο μου S10 το απλο επιτελους !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιο πολυ χαμο βλεπω να γινεται στα αξεσουαρ παντως με τον εν λογω αισθητηρα,ειδικα στα τζαμια/screen protectors :P

 

 

 

Αν δε κάνω λάθος είπες ότι παρελαβες. Αν ναι πες μας εντυπώσεις.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν δε κάνω λάθος είπες ότι παρελαβες. Αν ναι πες μας εντυπώσεις.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Ακομα στο κουτι του ειναι γιατι το φερανε το κινητο νωριτερα χωρις να με ειδοποιησουν και ψαχνω για θηκη να παω να παρω αυριο :(

 

Και μαλιστα τους ειχα βαλει και σημειωση στο site οταν εκανα την παραγγελια να με παρει ο courier πριν φτασει το κινητο,και κλασσικα επεσε γραψιμο. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να υφιστανται τετοιοι χρονοι,αλλα σιγουρα δεν θα προβληματιζεσαι να βγαζεις μερα.

 

Σιγα μην δε το παρεις:p:p

 

Άντε να το πάρουν τα παιδιά να μας που εντυπώσεις!! Δείχνει πάντως τούμπανο η συσκευή

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Ε άμα είναι να χάσεις τα buds μπορείς κάλλιστα να περιμένεις κ κάνα μήνα να γλυτώσεις κάνα πενηντάρι.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

me > you
Link to comment
Share on other sites

Ο Κωτσοβολος παντως εχει βγαλει σε παζαρι σχεδον ολες τις θηκες απο Samsung μερια.

 

Για παραδειγμα η Samsung clear view απο τα 55ευρω πεφτει στα 39ευρω

 

ή η Led Cover απο τα 65ευρω στα 45

 

Τοσο περιπου παιζουν και απο σκρουτζ πανω κατω απλα οι αλυσιδες βολευουν κυριως λογω τοποθεσιας.

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποια διαφήμιση στην TV είδα ότι παίζει trade n save φέρε το παλιό για να πάρεις το καινούργιο. Πόσο λέτε να κρατάνε το s9 plus? Κάνα 500αρι;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Η COSMOTE το s9 plus στα 275

 

Στα public πέρυσι θυμάμαι πολύ καλά ότι μ δίναν για s8 plus 500 άρα κ να πάρω το s9 plus.. Καλύτερα να το πετάξω στο ποταμι η να το χαρίσω πάρα να το πάω για 275

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πολύ λίγη κινητικότητα στο νήμα. Γιατί; γράψτε εντυπώσεις όσοι παραλάβατε.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Ο kotsovolas έχει πράσινα ετοιμοπαράδοτα...

 

και στο Πλαίσιο με προπαραγγελία δεν ξέρουν πότε θα έχουν διαθέσιμο στοκ... πφφφ :confused:

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος κάποια ενημέρωση για παραλαβή από public;;
Εγώ προσωπικά ούτε φωνή ούτε ακρόαση.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξενέρωσα πρωί πρωί. Είχα πάρει άδεια για σήμερα να παραλάβω, να σεταρω το κινητό και μου στέλνουν e-mail από Amazon ότι τελικά το κινητό δεν θα παραδοθεί σήμερα αλλά στις 3 Απριλίου...

 

Την ακύρωσα την παραγγελία.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

me > you
Link to comment
Share on other sites

Ενώ ανέμενα από Κωτσόβολο παραλαβή σήμερα, δεν έχουν διαθεσιμότητα και δεν γνωρίζουν πότε θα έχουν..μπράβο τους..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξενέρωσα πρωί πρωί. Είχα πάρει άδεια για σήμερα να παραλάβω, να σεταρω το κινητό και μου στέλνουν e-mail από Amazon ότι τελικά το κινητό δεν θα παραδοθεί σήμερα αλλά στις 3 Απριλίου...

 

Την ακύρωσα την παραγγελία.

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

 

Ενώ ανέμενα από Κωτσόβολο παραλαβή σήμερα, δεν έχουν διαθεσιμότητα και δεν γνωρίζουν πότε θα έχουν..μπράβο τους..

 

και γω από το πλαίσιο που μίλησα δεν ξέρουν πότε θα παραλάβουν...βλέπω να πάει προς ακύρωση :mad:

Link to comment
Share on other sites

Από Public τελικά δεν ήρθε το 128αρι που είχα προπαραγγείλει και δε ξέρουν διαθεσιμότητα.

Έχει μια συσκευή όμως 512 ετοιμοπαράδοτη ο Κωτσόβολος εδώ στην επαρχία που είμαι.

Αλλά είμαι αναποφάσιστος, δε ξέρω τι να κάνω.

Στον Κώτσο δε το είχα κάνει προπαραγγελία.

Τώρα έχω το Note 9 σε 512 αλλά δε μου χρειάζεται τόσο μεγάλη χωρητικότητα.

Το μικρόβιο όμως μέσα μου λέει πήγαινε πάρτο τώρα που το βρήκες διαθέσιμο χαχα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10+ (SM-G975F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...