Jump to content

Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ αλλαξα δωρεάν εντός εγγύησης λόγω ελάχιστου burn in κ παίρνει παράταση για ένα χρόνο η οθόνη οπότε αν μου ξαναβγάλει θέμα που το θέλω... Θα μου αλλάξουν πάλι δωρεάν οθόνη κ μπαταρία κ θα πάρει άλλο ένα χρόνο εγγύηση...

Το έκανα κ με LG oled TV αυτό κ από τα 2 χρόνια εγγύησης θα φτάσω τα 5 κ αν μ ξαναβγάλει θεμα θα φτάσω τα 6 η 7 η 8 χρόνια (εξαρτάται πότε θα δηλώσω βλάβη

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Έχει αλλάξει κάποιος csc για να έχει call recorder; Και αν ναι ποιας χώρας έβαλε;
Στο S21+ πέρασα Ταϊλάνδη, έχει call recorder και αναγνώριση κλήσης, δεν έχω παρατηρήσει γενικά κάποιο θέμα.

Περισσότερα στο θέμα εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=487030

 

Στάλθηκε από το SM-G996B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βαζω να ακουσω μουσικη online και οταν κλεινει η οθονη κλεινει και αυτην ,πως γινετε να εχουμε μουσικη με κλειστη οθονη;
Link to comment
Share on other sites

Όταν θέλετε να κατεβάσετε μια ρομ για να την φλασαρετε με odin, από που την κατεβάζετε γιατί προσπαθώ να κατεβάσω από sammobile και σέρνεται το σύμπαν
Link to comment
Share on other sites

Όταν θέλετε να κατεβάσετε μια ρομ για να την φλασαρετε με odin, από που την κατεβάζετε γιατί προσπαθώ να κατεβάσω από sammobile και σέρνεται το σύμπαν

SamFirm_Reborn ή SamFwTool

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μπορεί κάποιος να μου υποδείξει ένα κατάστημα στην Θεσσαλονίκη για αλλαγή μπαταρίας σε S10 εκτός εγγύησης?

Και αν έχετε άποψη και για κόστος?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου υποδείξει ένα κατάστημα στην Θεσσαλονίκη για αλλαγή μπαταρίας σε S10 εκτός εγγύησης?

Και αν έχετε άποψη και για κόστος?

 

Εγώ δεν θα το διακινδύνευα και θα πήγαινα στο εξουσιοδοτημένο. Τα τελευταία δύο χρόνια τους χρειάστηκα δύο φορές για δύο κινητά και ήταν πραγματικά άψογοι και ταχύτατοι. Το κόστος από ό,τι ακούω είναι γύρω στα €60.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα το διακινδύνευα και θα πήγαινα στο εξουσιοδοτημένο. Τα τελευταία δύο χρόνια τους χρειάστηκα δύο φορές για δύο κινητά και ήταν πραγματικά άψογοι και ταχύτατοι. Το κόστος από ό,τι ακούω είναι γύρω στα €60.

 

Σε ευχαριστώ πολύ, είναι μάλιστα πολύ κοντά στο σπίτι μου οπότε βολεύει πολυ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μου εμφανίζει το 5G Wifi έχετε και εσείς παρόμοιο θέμα;
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μου εμφανίζει το 5G Wifi έχετε και εσείς παρόμοιο θέμα;

 

Μα δεν είναι 5g η συσκευη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μου εμφανίζει το 5G Wifi έχετε και εσείς παρόμοιο θέμα;
Έχει το ρούτερ δυνατότητα για 5ghz; Αν ναι μπες μέσα σε αυτό και ενεργοποίησέ το
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν θα το διακινδύνευα και θα πήγαινα στο εξουσιοδοτημένο. Τα τελευταία δύο χρόνια τους χρειάστηκα δύο φορές για δύο κινητά και ήταν πραγματικά άψογοι και ταχύτατοι. Το κόστος από ό,τι ακούω είναι γύρω στα €60.

 

Πήγα σήμερα την συσκευή για αλλαγή μπαταρίας.

60 ευρώ κόστος, όντως πολύ ευγενικοί.

Ο τεχνικός αφού σύνδεσε το κινητό στον υπολογιστή, μου είπε ότι είχε πάνω από 1000 κύκλους φόρτισης και ότι όντως χρειαζόταν αλλαγή.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα την συσκευή για αλλαγή μπαταρίας.

60 ευρώ κόστος, όντως πολύ ευγενικοί.

Ο τεχνικός αφού σύνδεσε το κινητό στον υπολογιστή, μου είπε ότι είχε πάνω από 1000 κύκλους φόρτισης και ότι όντως χρειαζόταν αλλαγή.

 

Εγινε Reset στη συσκευη ή απλα συνεχισες με φρεσκια μπαταρια;

Link to comment
Share on other sites

Εγινε Reset στη συσκευη ή απλα συνεχισες με φρεσκια μπαταρια;

 

Άφησα την συσκευή και μου είπε ότι θα είναι έτοιμο σε 2 μέρες.

Το μόνο που ρώτησα είναι αν θα χαθούν τα δεδομένα της συσκευής και μου είπε οχι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άφησα την συσκευή και μου είπε ότι θα είναι έτοιμο σε 2 μέρες.

Το μόνο που ρώτησα είναι αν θα χαθούν τα δεδομένα της συσκευής και μου είπε οχι

 

Για την αδιαβροχοποιηση σχολιαστηκε κατι; Οχι να μπει σε πισινα - θαλασσα, αλλα αν πεσει νερο - ποτο, βροχη κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Είχα στείλει το S10e πριν 2 χρόνια και του άλλαξαν οθόνη, μπαταρία και καπάκι για ζημιά στην υγρασία. Στο συνοδευτικό έγγραφο έλεγε ότι η αδιάβροχοποίηση ισχύει και μετά την επισκευή.
Link to comment
Share on other sites

Για την αδιαβροχοποιηση σχολιαστηκε κατι; Οχι να μπει σε πισινα - θαλασσα, αλλα αν πεσει νερο - ποτο, βροχη κτλ.

 

ναι, μου είπαν ότι λόγω χτυπημάτων περιμετρικά του πλαισίου της συσκευής δεν μπόρεσε να γίνει εκ νέου αδιαβροχοποιηση και ότι θα πρέπει να είμαι προσεκτικός.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παδια τρομερο προβλημα με το wifi 5ghz πολλες φορες δεν το δειχνει καθολου ενω το xiaomi poco fi εχει τερμα σημα. το προβλημα αφορα μονο την μπαντα 5ghz και οχι την 2.4
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σήμερα δυστυχώς έπεσε και έσπασε η οθόνη του κινητού. Ξέρει κάνεις ποσο παει ? Να δω αν αξίζει να φτιαχτεί η να παω για αλλο. Έτυχε και μου συνέβει και στις διακοπές την ευχή που μέσα....
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...