Jump to content

Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα

 

Υπηρχε αυτη η δυνατοτητα στο pie ;

Χρησιμοποιω android απο το 2011 και τη θυμαμαι να υπηρχε απο τοτε....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδιά και εγώ από τότε που δουλεύω και εγω android ξέρω αυτήν την λειτουργία και πάντα πάω μέσα και απενεργοποιώ και τα animation και όλοι μου λένε μετά ..

μα καλά πως το έκανες αυτό το κινητό πετάει... αχαχαχα :lol::p

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς μία δυσκαμψία στο νέο android?? Εκτιμώ ότι το κινητό έχει χάσει από την αναβάθμιση....

Πολλές φορές ξεκλειδώνει και πάει μόνο του στην αριστερή σελίδα αντί του home page. Κόλλησε 2 φορές μέχρι τώρα που δεν είχε κολλήσει ποτέ..και γενικά δεν μου φαίνεται το ίδιο smooth....παρατήρησα και περισσότερη κατανάλωση μνήμης....

έχω κάνει hard reset.....

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς μία δυσκαμψία στο νέο android?? Εκτιμώ ότι το κινητό έχει χάσει από την αναβάθμιση....

Πολλές φορές ξεκλειδώνει και πάει μόνο του στην αριστερή σελίδα αντί του home page. Κόλλησε 2 φορές μέχρι τώρα που δεν είχε κολλήσει ποτέ..και γενικά δεν μου φαίνεται το ίδιο smooth....παρατήρησα και περισσότερη κατανάλωση μνήμης....

έχω κάνει hard reset.....

 

Χωρις να εχω κανει καθαρή εγκατάσταση το κινητό φυσάει. Πολύ καλύτερο απο πριν . Κανενα μικρο κώλυμα. Λίγο καλύτερη μπαταρία, βελτιωμένα δακτυλικά, γενικα Πολύ ευχαριστημένος

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Χωρις να εχω κανει καθαρή εγκατάσταση το κινητό φυσάει. Πολύ καλύτερο απο πριν . Κανενα μικρο κώλυμα. Λίγο καλύτερη μπαταρία, βελτιωμένα δακτυλικά, γενικα Πολύ ευχαριστημένος

 

Τι να κάνω??? Να κάνω πάλι hard reset??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια

 

Εχει παρατηρήσει κανένας κάπιο θεμα με κλήσεις μέσω του edge panel μετά το update?

Σε ενα φίλο που πήρε το 10αρι , έχει αριθμούς με παραπάνω απο 1 νουμερα στην επαφή και αντι να παίρνει τον προεπιλεγμένο αριθμό παίρνει όποιον του αρέσει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια

 

Εχει παρατηρήσει κανένας κάπιο θεμα με κλήσεις μέσω του edge panel μετά το update?

Σε ενα φίλο που πήρε το 10αρι , έχει αριθμούς με παραπάνω απο 1 νουμερα στην επαφή και αντι να παίρνει τον προεπιλεγμένο αριθμό παίρνει όποιον του αρέσει!!!

 

Δοκιμασα και εγω με το note 10 και σε εμενα παει και παιρνει το πρώτο νουμερο στην επαφή ασχετα με το ποιο νουμερο έχεις προεπιλεγμενο.

Νομιζω με την 9αρα δεν επαιζε έτσι

Link to comment
Share on other sites

Λειτουργικά μια χαρά,την μπαταρια με την ρουφάει ομως ,σε 3 ώρες 13% χωρις να το ακουμπησω
Κατα 99% φταιει το google services. Ειχα παρομοιο θεμα του εκανα clear cache και εστρωσε.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κλεινεις. Κρατας πατημενο power+bixby+volume up. Ανοιγει το recovery menu και εκει επιλεγεις clear cache.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς κόλλημα κατά το εκ νέου άνοιγμα εφαρμογής από τις πρόσφατες εφαρμογές (Android 10);

Δεν έχω κάνει επαναφορά και σκέφτομαι να μπω ή όχι στη διαδικασία..

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Το κλεινεις. Κρατας πατημενο power+bixby+volume up. Ανοιγει το recovery menu και εκει επιλεγεις clear cache.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Επειδη μου τρωει και μενα πολυ μπαταρια χωρις να κανω κατι,λες να στρωσει με αυτο;

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατα 99% φταιει το google services. Ειχα παρομοιο θεμα του εκανα clear cache και εστρωσε.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ πολύ, το εκανα σιγουρα βελτιώθηκε αλλα παλι τρώει περισσότερο από πριν

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, το εκανα σιγουρα βελτιώθηκε αλλα παλι τρώει περισσότερο από πριν
Παω να το κανω κ γω αλλα δεν...παταω το δεξι κουμπι κλεινει το τηλ ...μετα παταω κ τα 3 ταυτοχρονα αλλα δεν μου εμφανιζει το μενου παρα μονο ξανανοιγει το τηλ...τι κανω λαθος;

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παω να το κανω κ γω αλλα δεν...παταω το δεξι κουμπι κλεινει το τηλ ...μετα παταω κ τα 3 ταυτοχρονα αλλα δεν μου εμφανιζει το μενου παρα μονο ξανανοιγει το τηλ...τι κανω λαθος;

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Νομιζω οτι δεν πρεπει να το κλεισεις πρωτα. Ενω ειναι σε λειτουργια, πατα και τα 3 ταυτοχρονα.

Link to comment
Share on other sites

Παω να το κανω κ γω αλλα δεν...παταω το δεξι κουμπι κλεινει το τηλ ...μετα παταω κ τα 3 ταυτοχρονα αλλα δεν μου εμφανιζει το μενου παρα μονο ξανανοιγει το τηλ...τι κανω λαθος;

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς μία δυσκαμψία στο νέο android?? Εκτιμώ ότι το κινητό έχει χάσει από την αναβάθμιση....

Πολλές φορές ξεκλειδώνει και πάει μόνο του στην αριστερή σελίδα αντί του home page. Κόλλησε 2 φορές μέχρι τώρα που δεν είχε κολλήσει ποτέ..και γενικά δεν μου φαίνεται το ίδιο smooth....παρατήρησα και περισσότερη κατανάλωση μνήμης....

έχω κάνει hard reset.....

 

Ναι κι εμένα το κανει.

GALAXY S3,S4,S5, LG G3,GALAXY A5 και τωρα s10+:!:
Link to comment
Share on other sites

Αν το κανω χανω κατι απο ρυθμισεις φωτος κτλ;

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν το κανω χανω κατι απο ρυθμισεις φωτος κτλ;

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ακυρο το post...ολα οκ!

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Wipe cache εγινε...καμια διαφορα στην καταναλωση μπαταριας...

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Ερώτηση:επειδή στο σπίτι δεν έχω καλό σήμα το βράδυ το βάζω σε λειτουργία πτήσης έτσι ώστε να λειτουργεί με το WiFi calling. Ωστόσο όταν το βάζω σε λειτουργία πτήσης δεν βρίσκει πια δίκτυο WiFi. Συμβαίνει και σε κανέναν άλλον αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Ερώτηση:επειδή στο σπίτι δεν έχω καλό σήμα το βράδυ το βάζω σε λειτουργία πτήσης έτσι ώστε να λειτουργεί με το WiFi calling. Ωστόσο όταν το βάζω σε λειτουργία πτήσης δεν βρίσκει πια δίκτυο WiFi. Συμβαίνει και σε κανέναν άλλον αυτό;
Σε ολο τον κοσμο και σε ολα τα κινητά !!!

 

Ανοίγεις χειροκίνητα το wifi μόνος σου ☺️

Link to comment
Share on other sites

Σε ολο τον κοσμο και σε ολα τα κινητά !!!

 

Ανοίγεις χειροκίνητα το wifi μόνος σου ☺️

 

Μάλλον δεν το εξήγησα καλά. Αφού ανοίξω χειροκίνητα το wifi δε βρίσκει δίκτυο και βρίσκει μόνο με restart στο ρουτερ

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν το εξήγησα καλά. Αφού ανοίξω χειροκίνητα το wifi δε βρίσκει δίκτυο και βρίσκει μόνο με restart στο ρουτερ

 

Επιδη το κάνω και εγω συχνά, ποτε δεν αντιμετ ποσα τετοιο προβλημα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...