Jump to content

Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μια δυο αποριες αν μπορει καποιος.

 

1)Σε συσκευες με ξενο firmware στις κλησεις εχει τη δυνατοτητα να αναγνωριζει οταν τη δεχεσαι αν ειναι σπαμ η καποια εταιρια κλπ....Στις Ελληνικες εκδοσεις το εχουν εξαφανισει εχετε υποψη καποια καλη εφαρμογη να το υποκαθιστα?

 

2)Καποια καλη εφαρμογη ηχογραφησης κλησεων που να καταφερνει να καταγραφει καλα εχετε υποψη?Το acr κατι γραφει αλλα οχι τοσο καλα...Πχ στο p30 pro κατεβαζεις native εφαρμογη και γραφει αψογα,εδω υπαρχει κατι?Εννοειται χωρις root..

 

Ευχαριστω.

 

Υ.Γ.Επειδη ειναι η τριτη φορα που το παιρνω και επειδη εχω περασει απο ολες τια ναυαρχιδες για οποιον ενδιαφερεται να το παρει μιλαμε για εξαιρετικη συσκευη που περα απ το γεγονος των δυνατοτητων σου παρεχει μια χορτστικη 6.1 οθονη με πολυ μικρο βαρος και μεγεθος.

 

στις ξενες λειτουργει αυτο. προσωπικα ειναι λογος που επιλεγω να μην κανω επαναφορα ρυθμισεων με τη σιμ μεσα για να μενει η ξενη ρομ και δε χανω τη λειτουργια αυτη ποτε. Απο εκει και περα βεβαια νομιζω υπαρχουν εφαρμογες αλλα οταν το εχεις στοκ εχεις μηδενικη καταναλωση μπαταρια και δεν αλλαζεις dialer.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αν είχες το S7 Edge τότε θεώρησε πως με το S10 θα έχεις λίγο παραπάνω από το 10% σε αυτονομία.

Υπάρχουν ελάχιστες διαφορές, αλλά με την ίδια χρήση και με το παλιό μου S7 edge και με το S10 τώρα, βλέπω μια καλύτερη επίδοση στο θέμα της μπαταρίας (όχι τίποτε τρελό, βέβαια, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα την βγάλεις την μέρα άνετα.)

 

Ευχαριστώ πολύ!

Σήμερα παραλαμβάνω οπότε σε λίγες μέρες θα έχω εντυπώσεις,

Καλώς σας βρήκα

Link to comment
Share on other sites

Απο SOT πως παει; Πειτε μου τι χρηση που κανετε και τις ωρες που σας βγαζει, και θα καταλαβω. Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Απο SOT πως παει; Πειτε μου τι χρηση που κανετε και τις ωρες που σας βγαζει, και θα καταλαβω. Ευχαριστω.

 

Η πολυ απλα μπορεις να κοιταξεις το ξεχωριστο θεμα που υπαρχει για την αυτονομια της συσκευης με screenshots απο κατοχους :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=475929&page=18

Link to comment
Share on other sites

Η πολυ απλα μπορεις να κοιταξεις το ξεχωριστο θεμα που υπαρχει για την αυτονομια της συσκευης με screenshots απο κατοχους :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=475929&page=18

 

Οκ, δεν ηξερα οτι υπηρχε ξεχωριστο νημα γι αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update δεν μπορώ να πάρω τηλ. Πέφτει η κλήση μόνη της. Όταν με παίρνουν δεν έχω πρόβλημα.

 

Αυτό μου το έκανε και μένα εχτές στα ξαφνικά και με ένα restart έφτιαξε.. :confused: Εγώ είμαι ακόμη με του Ιουνίου είμαι σε αναμονή ακόμη.. :(

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά που είσαστε όλοι διακοπές..?? Έχει κάνει κανείς το τελευταίο update να μας πει αν είναι όλα οκ?? ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά με το update

 

Εγώ είμαι ακόμη με του Ιουνίου έχει βγει ποιο καινούργιο ή όχι??

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σε όλους. Αξίζει η μετάβαση από s9 plus?

Την έχει κάνει κάποιος να με βοηθησει;

 

 

Εγώ πήγα στο s10 plus έχω γράψει ένα review στο σκρουτζ είναι στα πιο χρήσιμα θα το δεις τρίτο νομίζω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μόλις σήμερα το απόγευμα μου ήρθε η νέα αναβάθμιση του Ιουλίου..!! Έχει βελτίωση στην Κάμερα και στο Bluetooth. Όλα καλά μέχρι στιγμής μια χαρά!!

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σε όλους. Αξίζει η μετάβαση από s9 plus?

Την έχει κάνει κάποιος να με βοηθησει;

Επειδή ήμουην στην φάση πριν από 3 μήνες να κάνω την μετάβαση στο S9+ και έπειτα έψαξα λίγο περισσότερο για το S10....

...τότε, ναι. Αξίζει η μετάβαση στο δεκάρι.

Δεν θα σταθώ στον υπερευρηγώνιο φακό (που είναι όλα τα λεφτά) για να σου χρυσώσω το χάπι, αλλά για την όλη εμπειρία μάλλον θα πρέπει να ρίξεις μια ματιά στο S10 πριν αποφασίσεις για το αν θες να μείνεις στο ένα βήμα πίσω.

Το S9+ που έχεις είναι ήδη ένα άριστο κινητό, αλλά πιστεύω πως θα βρεις περισσότερα ενδιαφέροντα πράγματα στο δεκάρι.

(εκτός, βέβαια, αν δεν καίγεσαι και μπορείς να περιμένεις για το 11άρι.)

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις σήμερα το απόγευμα μου ήρθε η νέα αναβάθμιση του Ιουλίου..!! Έχει βελτίωση στην Κάμερα και στο Bluetooth. Όλα καλά μέχρι στιγμής μια χαρά!!

Δεν ξέρω αν είναι η ιδέα μου, αλλά νομίζω πως είδα και μια βελτίωση στο WiFi.

Στην πυλωτή του σπιτιού ήμουν αναγκασμένος να δουλεύω με δεδομένα και ξάφνου σήμερα με το που παρκάρισα το αμάξι είδα ότι συνδέθηκε άμεσα με το WiFi μου.

Βέβαια θα κάνω μερικά test ακόμη μέχρι να σιγουρευτώ γι'αυτό.

Edited by WolfBack

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σε όλους. Αξίζει η μετάβαση από s9 plus?

 

Την έχει κάνει κάποιος να με βοηθησει;

Ήρθα από S9 σε S10.

Θα τολμήσω να πω πως όχι, πόσο μάλλον από S9 plus.

 

Εκπληκτικές συσκευές και οι 2, ωστόσο εάν δεν βιάζεσαι ή δεν έχεις συγκεκριμένες απαιτήσεις πχ. από την κάμερα, πιστεύω πως δεν αξίζει η μετάβαση.

 

Sent from my Galaxy S10

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα από S9 σε S10.

Θα τολμήσω να πω πως όχι, πόσο μάλλον από S9 plus.

 

Εκπληκτικές συσκευές και οι 2, ωστόσο εάν δεν βιάζεσαι ή δεν έχεις συγκεκριμένες απαιτήσεις πχ. από την κάμερα, πιστεύω πως δεν αξίζει η μετάβαση.

 

Sent from my Galaxy S10

 

επιτρεψε μου να διαφωνησω, ειδικα αν ερχεσαι απο μικρο σ9...

το σ8 με το σ9 πραγματικα δεν ειχαν καμια διαφορα και δεν αξιζε η μεταβαση, αντιθετως με τα Plus που υπηρχε αναβαθμιση σε μπαταρια και καμερα..

Τωρα απο το απλο σ9 σε σ10 πας απο μονη καμερα σε τριπλη, σε καλυτερη μπαταρια, καλυτερη οθονη και γενικα σε ενα πληρεστατο συνολο που ειναι σε ολα καλυτερο απο σ9. μονο και μονο η ultra wide ειναι ολα τα λεφτα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μετάβαση από το s9plus σε s10 ,άποψή μου είναι ότι δεν αξίζει η μετάβαση ,εντάξει καλύτερη κάμερα ,όταν λέμε καλύτερη έχεις δύο καλύτερα χαρακτηριστικά αλλά αλίμονο αν κάνουμε μετάβαση από κινητό σε κινητό επειδή έχουν κάνει 2-3 στοιχεία καλύτερα δεν υπάρχει κάτι πρωτοποριακό,αποψη προσωπική μου είναι αν το s11 δεν έχει μεγάλο zoom και έχει απλά κάποια χαρακτηριστικά καλύτερα ομορφότερα και τα λοιπά πάλι δεν θα αξίζει η μετάβαση,και γράφει ένας χρήστης ο οποίος έχει απαλλαγή από ΦΠΑ και έχει και η επιδότηση δηλαδή συνήθως η μετάβασή μου στοιχίζει 150 το πολύ 200 ευρώ ακόμα και αυτά κατά την άποψή μου δεν αξίζουν
Link to comment
Share on other sites

Από s8 plus σε s9 plus είδα διάφορα στη κάμερα.. Σε καθημερινή χρήση δεν μπορώ να πω ότι είδα κάτι τρομερό να πω Ουάου.

Εάν από s9 plus σε s10 δω απλά διαφορά στη κάμερα μόνο δεν νομίζω να την κάνω. Η διαφορά πώλησης s9 plus και αγορας s10 θα μου ειναι στα 80 ευρω περιπου.

 

Πιστεύετε πέραν της κάμερας (και μάλλον μόνο της ευριγωνιας ) Θα δω ουσιαστική διαφορά η να περιμένω το s11 σε κάνα 6μηνο.

Edited by miltos74
Link to comment
Share on other sites

Τωρα απο το απλο σ9 σε σ10 πας απο μονη καμερα σε τριπλη, σε καλυτερη μπαταρια, καλυτερη οθονη και γενικα σε ενα πληρεστατο συνολο που ειναι σε ολα καλυτερο απο σ9. μονο και μονο η ultra wide ειναι ολα τα λεφτα.

Κάθε άποψη δεκτή και έχεις απόλυτο δίκιο όταν μιλάμε ξερά για specs.

Ρεαλιστικά μιλώντας στην καθημερινή μου χρήση, η μόνη ουσιαστική βελτίωση που είδα είναι στην κάμερα.

 

Καλύτερη οθόνη δεν είδα, απεναντίας έκανα αλλαγές γιατί το θερμό της οθόνης με ενόχλησε (άλλος κόσμος την έχει αγαπήσει και πολλά sites την έχουν βγάλει την καλύτερη όλων), καλύτερη μπαταρία σίγουρα δεν είδα (πόσο μάλλον όταν μιλάμε για μετάβαση από S9+). Πιο smooth ή γρήγορη συσκευή δεν είδα, γιατί κακά τα ψέματα δε χρειάζεται κιόλας.

Η ultrawide όντως εκπληκτική και μου έχει δώσει μοναδικά αποτελέσματα, αλλά όχι για όλες τις λήψεις.

 

Επαναλαμβάνω βέβαια για να μην παρεξηγηθώ, πάντα μιλάω με βάση την προσωπική μου άποψη, δε σημαίνει πως αποτελώ τον κανόνα!

και γράφει ένας χρήστης ο οποίος έχει απαλλαγή από ΦΠΑ και έχει και η επιδότηση δηλαδή συνήθως η μετάβασή μου στοιχίζει 150 το πολύ 200 ευρώ ακόμα και αυτά κατά την άποψή μου δεν αξίζουν

Επίσης απαλλαγή από ΦΠΑ και δίνοντας το S9 μου βγήκε η διαφορά στα 250€ και θα συμφωνήσω.

 

Σαφέστατα ωστόσο δεν περιμένω ανά χρόνο να εμφανιστούν συσκευές με δραστικές ποιοτικές αλλαγές, πλέον άλλωστε μιλάμε για μία από τις πιο ολοκληρωμένες συσκευές της αγοράς.

 

Προσωπική μου άποψη, περίμενε το S11, κράτησε το S9+ σε καλή κατάσταση.

 

Sent from my Galaxy S10

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Κάθε άποψη δεκτή και έχεις απόλυτο δίκιο όταν μιλάμε ξερά για specs.

Ρεαλιστικά μιλώντας στην καθημερινή μου χρήση, η μόνη ουσιαστική βελτίωση που είδα είναι στην κάμερα.

 

Καλύτερη οθόνη δεν είδα, απεναντίας έκανα αλλαγές γιατί το θερμό της οθόνης με ενόχλησε (άλλος κόσμος την έχει αγαπήσει και πολλά sites την έχουν βγάλει την καλύτερη όλων), καλύτερη μπαταρία σίγουρα δεν είδα (πόσο μάλλον όταν μιλάμε για μετάβαση από S9+). Πιο smooth ή γρήγορη συσκευή δεν είδα, γιατί κακά τα ψέματα δε χρειάζεται κιόλας.

Η ultrawide όντως εκπληκτική και μου έχει δώσει μοναδικά αποτελέσματα, αλλά όχι για όλες τις λήψεις.

 

Επαναλαμβάνω βέβαια για να μην παρεξηγηθώ, πάντα μιλάω με βάση την προσωπική μου άποψη, δε σημαίνει πως αποτελώ τον κανόνα!

 

Επίσης απαλλαγή από ΦΠΑ και δίνοντας το S9 μου βγήκε η διαφορά στα 250€ και θα συμφωνήσω.

 

Σαφέστατα ωστόσο δεν περιμένω ανά χρόνο να εμφανιστούν συσκευές με δραστικές ποιοτικές αλλαγές, πλέον άλλωστε μιλάμε για μία από τις πιο ολοκληρωμένες συσκευές της αγοράς.

 

Προσωπική μου άποψη, περίμενε το S11, κράτησε το S9+ σε καλή κατάσταση.

 

Sent from my Galaxy S10

 

Νόμιζα πως μιλάμε για μετάβαση από σ9 απλό.. Για το plus σε μετάβαση σε σκέτο s10 που Σίγουρα θα χάσει λίγο σε μπαταρία, ίσως και όχι βέβαια συν ότι έχει ήδη διπλή κάμερα πορτραίτο καλό κλπ οκ ίσως δεν αξίζει τόσο.. Για μένα η wide κάμερα είναι όλα τα λεφτά γιαυτό και είχα πολύ καιρό το v30.. Αλλά ναι είναι για συγκεκριμένα σκηνικά και όχι δύσκολα σε συνθήκες αλλά είναι λογικό αυτό.. Καμία εταιρεία σε βάζει 2η και 3η κάμερα τόσο καλής ποιότητας όσο η κυρία...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας όλους λεπτομερώς θεωρώ η άποψη να μείνω στο s9 plus και να πάω σε κάνα 6 μηνο στο s11 είναι η πιο σοφή. Σας ευχαριστώ πραγματικά όλους.
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας όλους λεπτομερώς θεωρώ η άποψη να μείνω στο s9 plus και να πάω σε κάνα 6 μηνο στο s11 είναι η πιο σοφή. Σας ευχαριστώ πραγματικά όλους.

 

Ή να πας σε σ10 με μικρότερη διαφορά μετάβασης αν ξεφεύγει σε κόστος το σ11 και δε θες να τα δώσεις

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ήρθε νέα αναβάθμιση χθές μα δεν προχώρησα διότι πρίν καμια 10ριά ημέρες άκουσα για προβλήματα σε κάποια αναβάθμιση και μάλιστα σοβαρά προβλήματα. Απώλεια δεδομένων, εξαναγκαστική επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις κλπ. Τι γνωρίζετε για την νέα αναβάθμιση; Να την προχωρήσω;

 

(στοιχεία αναβάθμισης:μέγεθος 388,36 mb, Επίπεδο επιδιόρθωσης ασφαλείας 1 Ιουλίου 2019, ΤΙ ΝΕΟ ΥΠΑΡΧΕΙ: Η σύνδεση και η σταθερότητα του wi-fi βελτιώθηκε, η σταθερότητα της κάμερας βελτιώθηκε, η σύνδεση και η σταθερότητα του bluetooth βελτιώθηκε...)

Αυτά τα έγραψα όπως τα αναφέρει η συσκευή και απο κάτω με προτρέπει να προχωρήσω σε προγραμματισμένη ή μη ενημέρωση.

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ήρθε νέα αναβάθμιση χθές μα δεν προχώρησα διότι πρίν καμια 10ριά ημέρες άκουσα για προβλήματα σε κάποια αναβάθμιση και μάλιστα σοβαρά προβλήματα. Απώλεια δεδομένων, εξαναγκαστική επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις κλπ. Τι γνωρίζετε για την νέα αναβάθμιση; Να την προχωρήσω;

 

 

 

(στοιχεία αναβάθμισης:μέγεθος 388,36 mb, Επίπεδο επιδιόρθωσης ασφαλείας 1 Ιουλίου 2019, ΤΙ ΝΕΟ ΥΠΑΡΧΕΙ: Η σύνδεση και η σταθερότητα του wi-fi βελτιώθηκε, η σταθερότητα της κάμερας βελτιώθηκε, η σύνδεση και η σταθερότητα του bluetooth βελτιώθηκε...)

 

Αυτά τα έγραψα όπως τα αναφέρει η συσκευή και απο κάτω με προτρέπει να προχωρήσω σε προγραμματισμένη ή μη ενημέρωση.

Δύο μέρες τώρα κανένα πρόβλημα με την ενημέρωση.

 

sent from Samsung s10

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ήρθε νέα αναβάθμιση χθές μα δεν προχώρησα διότι πρίν καμια 10ριά ημέρες άκουσα για προβλήματα σε κάποια αναβάθμιση και μάλιστα σοβαρά προβλήματα. Απώλεια δεδομένων, εξαναγκαστική επαναφορά σε εργοστασιακές ρυθμίσεις κλπ. Τι γνωρίζετε για την νέα αναβάθμιση; Να την προχωρήσω;

 

(στοιχεία αναβάθμισης:μέγεθος 388,36 mb, Επίπεδο επιδιόρθωσης ασφαλείας 1 Ιουλίου 2019, ΤΙ ΝΕΟ ΥΠΑΡΧΕΙ: Η σύνδεση και η σταθερότητα του wi-fi βελτιώθηκε, η σταθερότητα της κάμερας βελτιώθηκε, η σύνδεση και η σταθερότητα του bluetooth βελτιώθηκε...)

Αυτά τα έγραψα όπως τα αναφέρει η συσκευή και απο κάτω με προτρέπει να προχωρήσω σε προγραμματισμένη ή μη ενημέρωση.

κανενα προβλημα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η διαφορά πώλησης s9 plus και αγορας s10 θα μου ειναι στα 80 ευρω περιπου.

 

Πιστεύετε πέραν της κάμερας (και μάλλον μόνο της ευριγωνιας ) Θα δω ουσιαστική διαφορά η να περιμένω το s11 σε κάνα 6μηνο.

κοιτα χωρις να θελω να υποτιμησω τα 80 ε αλλα αν ειναι για τοσα λιγα εγω παλι θα την εκαμνα την μεταβαση για 2 λογους ,1)τα 80 ε θα τα παρεις παλι πισω με την μεταπωληση του 10 και δεν ειναι 6 μηνες εκτος αν αγοραζεις συσκευες την πρωτη μερα με αρκετη τσουχτερη τιμη ,θεωρω οτι 3 μηνες μετα την κυκλοφορια ειναι πια σε προσιτη τιμη ,με αυτο το σκεπτικο θα εισαι 9 μηνες με την νεα συσκευη

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...