Jump to content

Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να κάνω μια ερώτηση για το AlwaysOnDisplay?

Είναι όντως always?

Γιατί εμένα μου εμφανίζει ώρα και ειδοποιήσεις για μερικά δευτερόλεπτα και μετά σβήνει.

Για να ξαναδώ την AOD θα πρέπει να πατήσω επάνω στην οθόνη.

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Να κάνω μια ερώτηση για το AlwaysOnDisplay?

 

Είναι όντως always?

 

Γιατί εμένα μου εμφανίζει ώρα και ειδοποιήσεις για μερικά δευτερόλεπτα και μετά σβήνει.

 

Για να ξαναδώ την AOD θα πρέπει να πατήσω επάνω στην οθόνη.

Ρυθμίσεις κλειδωμα οθόνης always κ έχει επιλογή για εμφάνιση πάντα. Προεπιλεγμένο είναι αυτό που λες.διπλο πάτημα κ εμφάνιση για 30 δεύτερα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

T68 N95 i900 i8000 HTC HD2 GT-I9300 Note3 s6 s7edge
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις κλειδωμα οθόνης always κ έχει επιλογή για εμφάνιση πάντα. Προεπιλεγμένο είναι αυτό που λες.διπλο πάτημα κ εμφάνιση για 30 δεύτερα

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χίλια ευχαριστώ!!!!

Τρίτη μέρα σήμερα με το κινητό και ακόμη έχω να σετάρω πολλά.

Να είσαι καλά!

Samsung Galaxy S10 (G973F)

Samsung Galaxy S7 Edge (G935F)

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)

Samsung Galaxy SII (GT-i9100)

Samsung Galaxy S Plus (GT-i9001)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Έχω κατεβάσει αυτήν εφαρμογή Holey Light όσο αφορά το notification led και δουλεύει άψογα στης ειδοποίησεις. Θα ήθελα μόνο αν και κάποιος άλλος την έχει κατεβάσει να μου πει πως γίνεται (αν γίνεται) το δαχτυλίδι που ανάβει, να ανάβει συνέχεια όταν η οθόνη είναι κλειστη. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Έχω κατεβάσει αυτήν εφαρμογή Holey Light όσο αφορά το notification led και δουλεύει άψογα στης ειδοποίησεις. Θα ήθελα μόνο αν και κάποιος άλλος την έχει κατεβάσει να μου πει πως γίνεται (αν γίνεται) το δαχτυλίδι που ανάβει, να ανάβει συνέχεια όταν η οθόνη είναι κλειστη. Ευχαριστώ

Κατεβασε το τελευταιο update και ακολουθα μετα τις οδηγιες που θα σου πεταει θελει κατι permisions απλα.

Λειτουργει οσο και με κλειστη οθονη και σε ανοιχτη οθονη μεχρι να δεις ολες τις ειδοποιήσεις.

Το μονο που παρακολουθω τωρα ειναι κατα ποσο καταναλωνει την μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση! Μήπως ξέρεις πια έκδοση έχεις? Για να κατεβασω?

τσεκαρε το playstore στις ενημερωσεις !

Link to comment
Share on other sites

Το τσέκαρα, έχω την τελευταία έκδοση αλλά, δεν ανάβει όταν είναι κλειστη η οθόνη. Δεν έχω ενεργοποίηση το always on display γιατί δεν μου αρέσει μήπως φταίει αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Το τσέκαρα, έχω την τελευταία έκδοση αλλά, δεν ανάβει όταν είναι κλειστη η οθόνη. Δεν έχω ενεργοποίηση το always on display γιατί δεν μου αρέσει μήπως φταίει αυτό?

Ναι! οτι σου ζηταει η εφαρμογη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μόλις ήρθε. Την έχει κατεβάσει κανείς;d1bc45d6b23b5bee69f5f58b2f9bc8d0.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιας χώρας είναι εσένα; κατέβασε την καλέ μου άνθρωπε και μην παίζεις με τον πόνο μας χα χα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ηνωμένο Βασίλειο

 

Είναι μακριά από Ελλάδα.. Τώρα το μόνο που θα λείπει θα είναι η σούπερ ταχεία φόρτιση να έρθει με update και θα είναι υπέρ πλήρες το εργαλείο

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Με μια γρήγορη ματιά βλέπω να έχουν προσθέσει τη νυχτερινή λήψη.

 

Χα χα πιανεσαι αδιάβαστος... Μα γιαυτό το περιμένουμε για να δούμε πόσο βελτίωση θα έχει σε χαμηλό φωτισμό..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

ηρθε και σε μενα,πρωτο τεστ με νυχτερινη ληψη δεν με ενθουσιασε

 

Μην το υπολογίζεις για τέρμα σκοτάδι.. Να σκέφτεσαι ότι θα βοηθήσει απλά σε χαμηλό φωτισμό μέσα σε ένα σπίτι.. Η σε μια καφετέρια με χαμηλό φωτισμο.. Εγώ έτσι το έχω στο μυαλό μ... Για τέρμα σκοτάδι έχω την gcam που κάνει παπάδες... Αλλιώς με φλας με την κανονική... Γιαυτό το έχει... Συμβιβασμό κάνουμε στο συγκεκριμένο κομμάτι..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Μην το υπολογίζεις για τέρμα σκοτάδι.. Να σκέφτεσαι ότι θα βοηθήσει απλά σε χαμηλό φωτισμό μέσα σε ένα σπίτι.. Η σε μια καφετέρια με χαμηλό φωτισμο.. Εγώ έτσι το έχω στο μυαλό μ... Για τέρμα σκοτάδι έχω την gcam που κάνει παπάδες... Αλλιώς με φλας με την κανονική... Γιαυτό το έχει... Συμβιβασμό κάνουμε στο συγκεκριμένο κομμάτι..

σε χαμηλο φωτισμο εβγαλα οχι τερμα σκοταδι ,μπα δεν θα ενθουσιαστητε παιδεια

Link to comment
Share on other sites

σε χαμηλο φωτισμο εβγαλα οχι τερμα σκοταδι ,μπα δεν θα ενθουσιαστητε παιδεια

 

Ε τουλάχιστον έγινε η αρχή οπότε ιιιιισως σε κάποιο επόμενο update να έρθει και το ανάλογο αποτέλεσμα.. Αν ας πούμε είναι όπως πρεπει σε note δέκα ίσως τους πιάσει ο πόνος και για μας..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ε τουλάχιστον έγινε η αρχή οπότε ιιιιισως σε κάποιο επόμενο update να έρθει και το ανάλογο αποτέλεσμα.. Αν ας πούμε είναι όπως πρεπει σε note δέκα ίσως τους πιάσει ο πόνος και για μας..

 

Κανονικα, δεν θα επρεπε να τους πιασει ο πονος σε μια ναυαρχιδα που θα επρεπε να ειναι δεδομενα καποια πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα, δεν θα επρεπε να τους πιασει ο πονος σε μια ναυαρχιδα που θα επρεπε να ειναι δεδομενα καποια πραγματα.

 

Συμφωνώ είναι απαράδεκτο... Αλλά δεν βγαίνει κ τίποτα με το να γκρινιάζουμε μόνο εδώ μέσα... Εγώ οοοταν πάρω την αναβάθμιση θα τους στείλω ένα email.. Άσε που μας έχουν στην αναμονή 23 μέρες για τα ακουστικα κ ούτε φωνή ούτε ακρόαση

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ είναι απαράδεκτο... Αλλά δεν βγαίνει κ τίποτα με το να γκρινιάζουμε μόνο εδώ μέσα... Εγώ οοοταν πάρω την αναβάθμιση θα τους στείλω ένα email.. Άσε που μας έχουν στην αναμονή 23 μέρες για τα ακουστικα κ ούτε φωνή ούτε ακρόαση

 

Ποια ακουστικα? Της προωθητικης, εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...