Jump to content

Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θελω να ρωτήσω και κατι άλλο...

πανω στα εικονίδια πχ στο gmail το εχω βάλει να μου δείχνει με αριθμούς αν εχω νεα μυνηματα...

πως θα γίνει αν γίνετε να το φτιάξω οταν έρχετε νεο email να μην υπαρχει δονηση να μην υπαρχει ηχος παρα μονο να το βλεπω με τον αριθμο πανω στο εικονιδιο;

 

Πονηρα Ε?

Κρατα παρατεταμενα το icon Gmail.

θα βγαλει ενα μικρο μενουλι...

Μπες πληροφοριες εφαρμογης....

Βρες ειδοποιησεις , μπες και...κοιτα τι θες να κανεις....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πονηρα Ε?

Κρατα παρατεταμενα το icon Gmail.

θα βγαλει ενα μικρο μενουλι...

Μπες πληροφοριες εφαρμογης....

Βρες ειδοποιησεις , μπες και...κοιτα τι θες να κανεις....

 

βαζω ολα στο αθόρυβο...

μου ερχονται νεα email αλλα δεν μου εμφανιζει συνεχως τα νουμερα στο εικονιδιο...

Link to comment
Share on other sites

βαζω ολα στο αθόρυβο...

μου ερχονται νεα email αλλα δεν μου εμφανιζει συνεχως τα νουμερα στο εικονιδιο...

Εκει παλι στις "εδοποιησεις" πηγαινε κατω-κατω ρυθμιση ειδοποιησεων εντος εφαρμογων , μπες κοιτα κατω απο τις γενικες ρυθμισεις ειναι το δικο σου Mail . Mπες και κοιτα μην ειναι κατι λαθος.

Link to comment
Share on other sites

Στίς ρυθμίσεις το εχω έτσι όπως φαίνετε στήν φώτοdc21c1c84c13fe89dea235afb27d2015.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μεσα στήν εφαρμογή το εχω έτσι...875fdeb8e0315f9b2ca4d84c22ca3191.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μεσα στήν εφαρμογή το εχω έτσι οπως φαινετε στήν φώτοce9be7db43d02f74b9e4e61176db8816.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στήν αρχή μου τα εβγαζε ετσι οπως στην φωτο, για κανα δυο φορες και μετα τιποτα....σε βιντεο που βλεπω στο youtube που δοκιμαζουν τα κινητα φαινοντε τα εικονιδια με αριθμους...τι κανω λαθος εγω...;;;;το εχω ενεργοποιησει οπως φαινετε στο printscreen937472927fbba79367944fb6e1ac6630.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάνε clear data και στήσιμο εξ αρχής Gmail.

Αλλιώς δοκίμασε μια προηγούμενη έκδοση αν πρόσφατα πήρε ενημέρωση η εφαρμογή και από τότε σταμάτησε δουλεύει το numeric badges σωστά.

Επίσης βάλε εξαίρεση από οτιδήποτε optimization μπαταρίας την εφαρμογή.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Από εχθές ήρθε το νέο update

Επιτέλους το δαχτυλικο είναι σχεδόν τέλειο.η δε μπαταρία σε αναμονή δεν πέφτει νεράκι όπως πριν..Κατά τα άλλα δεν πρόσεξα κάτι άλλο

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από εχθές ήρθε το νέο update

Επιτέλους το δαχτυλικο είναι σχεδόν τέλειο.η δε μπαταρία σε αναμονή δεν πέφτει νεράκι όπως πριν..Κατά τα άλλα δεν πρόσεξα κάτι άλλο

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Επειδή δεν το γνωρίζω σε εμάς με κοσμοτε που δεν έχει έρθει τι γίνεται θα πάρουμε κάποια στιγμή του Απριλίου;; κ αφήνουμε πίσω τον Μάρτη γδαρτη;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Από εχθές ήρθε το νέο update

Επιτέλους το δαχτυλικο είναι σχεδόν τέλειο.η δε μπαταρία σε αναμονή δεν πέφτει νεράκι όπως πριν..Κατά τα άλλα δεν πρόσεξα κάτι άλλο

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

όταν λες σχεδόν τέλειο το δαχτυλικό τι εννοείς?

είχε κάτι?

εδώ ισχυρίζονται ότι δεν είχε τίποτα

Αυτό που σε συσκευές 20 ημερών κάνουν λες κ έχουν τα χίλια προβλήματα... Εγώ πάντως μετά από πολλά χρόνια χρήσης samsung έχω ενθουσιαστεί τόσο πολύ κ το αποτύπωμα είναι κομπλέ και η μπαταρία μέχρι στιγμής για τη δική μου χρήση είναι σούπερ κ καιρός ήταν...

Εγώ πάντως αν είχα κάποιον γνωστό κ μου έλεγε χάλια αποτύπωμα έχει θα του το έδινα να το φάει μόλις θα έβλεπε ότι δεν του κόβει να το ανοίξει... Ε καλά δεν χρειάζεται να έχεις βγάλει κ πανεπιστήμιο για να το βάλεις πάνω στο σημάδι.... Ε οκ θέλει δέκα φορές εκμάθηση μέχρι να το συνηθίσεις με κλειστή οθόνη... Γιαυτό για τους μεγαλοδαχτυλους έχει κ αναγνώριση προσώπου

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

όταν λες σχεδόν τέλειο το δαχτυλικό τι εννοείς?

είχε κάτι?

εδώ ισχυρίζονται ότι δεν είχε τίποτα

Εννοώ αυτό που είχα πει στην αρχή..

Έβαζα το δάχτυλο κανονικά εκεί που έπρεπε.. αλλά δεν έπιανε με την μια.βασικα με την τρίτη η Τετάρτη φορά έπιανε.η λύση ήταν κατά την γνώμη άλλων να βάλουμε το ίδιο δάχτυλο πολλές φορές υπό διαφορετικές γωνίες .Εγώ το έβαλα δύο φορές και κακός.ειναι το ίδιο δάχτυλο.πρεπει να δουλεύει τέλεια.πλεον Ναι δουλεύει σχεδόν τελεια.τι εννοώ. Εκεί που έπιανε το δάχτυλο 5 στης 10 φορές τώρα το πιάνει 9στης 10

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

όταν λες σχεδόν τέλειο το δαχτυλικό τι εννοείς?

είχε κάτι?

εδώ ισχυρίζονται ότι δεν είχε τίποτα

 

Κάτι τέτοια άτομα ίσως Δεν πρέπει να υπάρχουν εδώ μέσα... Εμένα 9 στις δέκα πιάνει τώρα αν εσένα σε ενοχλεί η σου κακοφαινεται κ προσπαθεις να βγάλεις σκαρτη την καλύτερη συσκευή στον κόσμο αυτή τη στιγμή δεν φταιω εγώ... Εμένα 9 στις δέκα πιάνει χωρίς το update... Τι να πω μπορεί η συσκευή μου να είναι πιο έξυπνη...

Πάντως χαίρομαι πολύ που απολαμβάνω μια τέτοια συσκευή μακάρι κάποια στιγμή να μπορέσεις να την πάρεις κ συ

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοια άτομα ίσως Δεν πρέπει να υπάρχουν εδώ μέσα... Εμένα 9 στις δέκα πιάνει τώρα αν εσένα σε ενοχλεί η σου κακοφαινεται κ προσπαθεις να βγάλεις σκαρτη την καλύτερη συσκευή στον κόσμο αυτή τη στιγμή δεν φταιω εγώ... Εμένα 9 στις δέκα πιάνει χωρίς το update... Τι να πω μπορεί η συσκευή μου να είναι πιο έξυπνη...

Πάντως χαίρομαι πολύ που απολαμβάνω μια τέτοια συσκευή μακάρι κάποια στιγμή να μπορέσεις να την πάρεις κ συ

 

σε εμένα αναφέρεσαι?

εγω ρώτησα τον άνθρωπο απο πάνω μιας και είχα μείνει οτι δεν τρέχει με θέμα με το δαχτυλικό.παράξενο μου φάνηκε.

Δεν κατανοώ την επιθετικότητα σου...

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

σε εμένα αναφέρεσαι?

εγω ρώτησα τον άνθρωπο απο πάνω μιας και είχα μείνει οτι δεν τρέχει με θέμα με το δαχτυλικό.παράξενο μου φάνηκε.

Δεν κατανοώ την επιθετικότητα σου...

 

ΕΞΈΛΑΒΑ το μήνυμα σου σαν ειρωνικό αν δεν ήταν σ ζητώ συγγνώμη..

Μπορώ να τραβήξω με άλλη συσκευή βίντεο ότι ξεκλειδώνω τη συσκευή μου 9 στις δέκα φορές ΧΩΡΙΣ να έχω πάρει το update. Οκ ότι αργεί ένα δευτερόλεπτο αργεί αλλά αν βοηθήσει κιαλλο το update καλώς να μου έρθει...

 

Μόλις δοκίμασα με κλείδωμα οθόνης και είχα 10 στα 10 στο λόγο μου... Κ φυσικά δηλώνω ότι είναι κομπλέ.. Όπως έχω ξαναδηκωσει θέλει εκμάθηση τις πρώτες μέρες τι να πω μπορεί να έτυχε σε μένα να δουλεύει οκ;;

Edited by tresor_jim

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Κάνε clear data και στήσιμο εξ αρχής Gmail.

Αλλιώς δοκίμασε μια προηγούμενη έκδοση αν πρόσφατα πήρε ενημέρωση η εφαρμογή και από τότε σταμάτησε δουλεύει το numeric badges σωστά.

Επίσης βάλε εξαίρεση από οτιδήποτε optimization μπαταρίας την εφαρμογή.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Καλησπέρα...δεν ξέρω πως να τα κάνω αυτά που λες...

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΕΞΈΛΑΒΑ το μήνυμα σου σαν ειρωνικό αν δεν ήταν σ ζητώ συγγνώμη..

Μπορώ να τραβήξω με άλλη συσκευή βίντεο ότι ξεκλειδώνω τη συσκευή μου 9 στις δέκα φορές ΧΩΡΙΣ να έχω πάρει το update. Οκ ότι αργεί ένα δευτερόλεπτο αργεί αλλά αν βοηθήσει κιαλλο το update καλώς να μου έρθει...

 

κακώς το εξέλαβες και επειδή ένα ανώριμο παιδάκι στο thread huawei θίχτηκε που του προσέβαλα την αγορά του είπε να αναφερθεί στο οικονομικό χωρίς να με γνωρίζει εκεί γελάω και θα τον γλεντάω αλλά εδώ πραγματικά μπερδεύτηκα με την αναβάθμιση και με τα γραφόμενα σου/σας ότι είναι όλα οκ και αναρωτήθηκα.

Άρα συμβουλή,μην παθιάζεστε γιατί εκτίθεστε.

Δεκτή η συγγνώμη,πάντως.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

κακώς το εξέλαβες και επειδή ένα ανώριμο παιδάκι στο thread huawei θίχτηκε που του προσέβαλα την αγορά του είπε να αναφερθεί στο οικονομικό χωρίς να με γνωρίζει εκεί γελάω και θα τον γλεντάω αλλά εδώ πραγματικά μπερδεύτηκα με την αναβάθμιση και με τα γραφόμενα σου/σας ότι είναι όλα οκ και αναρωτήθηκα.

Άρα συμβουλή,μην παθιάζεστε γιατί εκτίθεστε.

Δεκτή η συγγνώμη,πάντως.

 

 

 

Δεν έχω λόγο να γράψω χαζομάρες... Εκανα Edit κ στο s10plus μου δουλεύει σχεδόν τέλεια οκ θέλω να γίνει κ ένα κλικ πιο γρήγορα.. Είμαι απτους πρώτους που κράζουν τη σαμι στο θέμα φωτογραφιών χωρίς φλας γιατί έταξαν φοβερό bright side είπαν θα το φέρουν με αναβάθμιση για να δούμε...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοια άτομα ίσως Δεν πρέπει να υπάρχουν εδώ μέσα... Εμένα 9 στις δέκα πιάνει τώρα αν εσένα σε ενοχλεί η σου κακοφαινεται κ προσπαθεις να βγάλεις σκαρτη την καλύτερη συσκευή στον κόσμο αυτή τη στιγμή δεν φταιω εγώ... Εμένα 9 στις δέκα πιάνει χωρίς το update... Τι να πω μπορεί η συσκευή μου να είναι πιο έξυπνη...

Πάντως χαίρομαι πολύ που απολαμβάνω μια τέτοια συσκευή μακάρι κάποια στιγμή να μπορέσεις να την πάρεις κ συ

 

Αφού γράφεις τις χαζομάρες, πετάς και ένα "εγώ την πήρα την συσκευή φτωχουλη, μακάρι να έχεις τα φράγκα μου να την πάρεις και εσύ"

 

Επίπεδο και βλάχονοοτροπια καφενείου επαρχίας του 1940.

 

Keep the good work up

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοια άτομα ίσως Δεν πρέπει να υπάρχουν εδώ μέσα... Εμένα 9 στις δέκα πιάνει τώρα αν εσένα σε ενοχλεί η σου κακοφαινεται κ προσπαθεις να βγάλεις σκαρτη την καλύτερη συσκευή στον κόσμο αυτή τη στιγμή δεν φταιω εγώ... Εμένα 9 στις δέκα πιάνει χωρίς το update... Τι να πω μπορεί η συσκευή μου να είναι πιο έξυπνη...

Πάντως χαίρομαι πολύ που απολαμβάνω μια τέτοια συσκευή μακάρι κάποια στιγμή να μπορέσεις να την πάρεις κ συ

 

Διαβαζω μερες τα γραφομενα σου κ βλεπω οτι αναφερεις συνεχως η καλύτερη συσκευη στον κοσμο, η καλύτερη συσκευη στο κοσμο, επιτιθεσαι, προσβαλλεις, ειρωνευεσαι....

Για χαλαρωστε λιγακι παιδιά... Μιλαμε για ενα κινητο... Ενα κινητο... Το οποιο θα το αλλαξετε σε καποιους μηνες....

Μην παθιαζεστε... Μην τρελαινεστε....

Βλεπω κ άλλους που πιανονται προσωπικα κ γράφουν κατεβατα ολοκληρα, κανουν επιθεσεις κτλ κτλ.... Πραγματικά τι ηλικια εχετε ??

Δηλ. Αν εισασταν απο κοντα θα σφαζοσασταν ??

Κ οχι, η καλύτερη συσκευή δεν ειναι...

Μπορει για σενα να είναι, κ συμφωνω γιατι ετσι γουστάρεις, αλλα μην το λες κ το ξαναλες.....

 

Φιλικα παντα κ χωρις ιχνος επιθεσης!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει στο νοτε 9 αλλά στο 8αρι η κάρτα μου έβγαζε ταχύτητες πιο χαμηλές όντας μέσα στο κινητό στα benchmarks από ότι στο pc και θεωρώ ότι απλά δεν μπορεί να διαβάζει πιο πάνω το κινητό μόνο όσο αφορά την κάρτα . Το ότι έχει ufs 2.1 αφορά τον εσωτερικό χώρο και ίσως εκεί παίζει πιο ψηλά, προφανώς, αλλά η αξία και η πρακτικοτητα που προσφέρει η κάρτα δεν αντικαθισταται από καμία εσωτερική, απλά το ανέφερα με την έννοια ότι και πιο γρήγορη από την κάρτα που είπαμε να πάρει, δε θα δει διαφορά

Είναι στον controller του κάθε κινητού τι μπορεί να δώσει στην κάρτα. Το πρότυπο ufs είναι του εσωτερικού χώρου καθαρά. Για βίντεο μουσική φωτογραφίες δεν χρειάζεται κάτι παραπάνω όμως.

Link to comment
Share on other sites

Είναι στον controller του κάθε κινητού τι μπορεί να δώσει στην κάρτα. Το πρότυπο ufs είναι του εσωτερικού χώρου καθαρά. Για βίντεο μουσική φωτογραφίες δεν χρειάζεται κάτι παραπάνω όμως.

 

Αυτό εξηγώ στον s wind που ανακατεύει το ufs με το πόσο μπορεί να πιάσει η εξωτερική από τον controller.. Σε προηγούμενα μοντέλα λοιπόν δεν έπιανε καν τη μέγιστη της κάρτας,αρα πιο γρήγορες κάρτες είναι περιττές εφόσον δε θες 8κ εγγραφή στα 60fps

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αφού γράφεις τις χαζομάρες, πετάς και ένα "εγώ την πήρα την συσκευή φτωχουλη, μακάρι να έχεις τα φράγκα μου να την πάρεις και εσύ"

 

Επίπεδο και βλάχονοοτροπια καφενείου επαρχίας του 1940.

 

Keep the good work up

 

Ε καλα δεν πήρα και φεραρι για να έχω φράγκα με δόσεις την πήρα κ πούλησα και το προηγούμενο... Εγώ είμαι μάγκας γιατί ζήτησα και συγγνώμη γιατί έγινε παρεξήγηση . Είπαμε κάποια άτομα δεν πρέπει να είστε εδώ μέσα

Δεν γράφω συνέχεια ότι είναι η καλύτερη συσκευή στον κόσμο... Αλλά αν δεν. Είναι τότε ποια είναι.;; Το p30 pro με το μονο ηχείο;;; είναι μέσα στις 2 καλύτερες αυτή τη στιγμή μετά θα είναι τα αναδιπλωμενα... Κουράζετε μερικοί που μπενετε μόνο για να τρολαρετε κ να τσιγκλισετε κάποιους

Εννοείται δεν πρέπει να τσακωνομαστε με κανένα κ για τίποτα

Έχω γράψει review στο σκρουτζ τέρμα αντικειμενικο αυτό τα λέει όλα... Δεν θα κάτσω να πάω να γράψω σε μια συσκευή ααα το p30 βγάζει χάλια φωτογραφίες στο νήμα του μόνο κ μόνο για να. Προκαλέσω όπως κάνετε μερικοί εδώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Διαβαζω μερες τα γραφομενα σου κ βλεπω οτι αναφερεις συνεχως η καλύτερη συσκευη στον κοσμο, η καλύτερη συσκευη στο κοσμο, επιτιθεσαι, προσβαλλεις, ειρωνευεσαι....

Για χαλαρωστε λιγακι παιδιά... Μιλαμε για ενα κινητο... Ενα κινητο... Το οποιο θα το αλλαξετε σε καποιους μηνες....

Μην παθιαζεστε... Μην τρελαινεστε....

Βλεπω κ άλλους που πιανονται προσωπικα κ γράφουν κατεβατα ολοκληρα, κανουν επιθεσεις κτλ κτλ.... Πραγματικά τι ηλικια εχετε ??

Δηλ. Αν εισασταν απο κοντα θα σφαζοσασταν ??

Κ οχι, η καλύτερη συσκευή δεν ειναι...

Μπορει για σενα να είναι, κ συμφωνω γιατι ετσι γουστάρεις, αλλα μην το λες κ το ξαναλες.....

 

Φιλικα παντα κ χωρις ιχνος επιθεσης!

 

 

Οχι δεν σε παρεξηγώ... Όταν το κάνω μου δίνουν πάτημα να τους απαντήσω... Όταν γράφουν για χάλια μπροστινή κάμερα... Για χαλια αποτύπωμα ενώ μέχρι στιγμής είναι τα καλύτερα σε κινητό δεν θα αφήσω κάποιον να μην πάρει τη συσκευή επειδή γράφονται ανακρίβειες... Όπως γράφω κ ξαναγράφω ότι στις νυχτερινές χωρίς φλας θέλει δουλειά κ. Να έρθει το mode έτσι γράφω την αλήθεια κ εκεί... Όταν γράφουν ότι ναναι φυσικά κ θυμώνω γιατί η σαμι είναι οικογένεια χα χα πλάκα κάνω

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τα S10 αναμφίβολα είναι τα καλύτερα κινητά σήμερα με μόνο μελανό σημείο τις τρύπες στην οθόνη. Προτιμούσα το σχεδιασμό των s9 note 9. Είναι ότι πιο ολοκληρωμένο υπάρχει. Το p30 pro έχει χειρότερο socket χειρότερη οθόνη χειρότερο ηχείο δεν περνει sd κλειδωμένο bootloader που είναι τεράστιο αρνητικό για όσους ασχολούμαστε με xda. To s10+ έχει 780 σήμερα. Κοντά 300 ευρώ κάτω από την αρχική τιμή. Vfm δεν είναι αλλά στα χρήματα αυτά είναι το απόλυτο. Σε λίγο καιρό θα πέσει στα 600 κοντά. Γενικά με τον ανταγωνισμό του Android έχουμε από τις καλύτερες τιμές στην Ευρώπη. S9+ 480 note 9 580 mate 20 pro 650 poco 249. Και έχουμε και 24% ΦΠΑ τα καταστήματα του skroutz δουλεύουν με πολύ μικρό ποσοστό κέρδος με μόνο κερδισμένο τον καταναλωτή. Ο nikchris παντού κάνει τα ίδια και προκαλεί. Δεν πρόκειται να αλλάξει.
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ αυτό που είχα πει στην αρχή..

Έβαζα το δάχτυλο κανονικά εκεί που έπρεπε.. αλλά δεν έπιανε με την μια.βασικα με την τρίτη η Τετάρτη φορά έπιανε.η λύση ήταν κατά την γνώμη άλλων να βάλουμε το ίδιο δάχτυλο πολλές φορές υπό διαφορετικές γωνίες .Εγώ το έβαλα δύο φορές και κακός.ειναι το ίδιο δάχτυλο.πρεπει να δουλεύει τέλεια.πλεον Ναι δουλεύει σχεδόν τελεια.τι εννοώ. Εκεί που έπιανε το δάχτυλο 5 στης 10 φορές τώρα το πιάνει 9στης 10

 

Στάλθηκε από το SM-G973F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εμένα πάντως συνεχίζει και πιάνει τις 5 φορές απο τις 10...

Link to comment
Share on other sites

εμένα πάντως συνεχίζει και πιάνει τις 5 φορές απο τις 10...

 

Η βάλε τον ίδιο αντίχειρα 4 φορές. να τον περάσεις γύρω γύρω από λες τις μεριές αν δεν πιάνει πάλι 8 στις δέκα η και παραπάνω πήγαινε να το τσεκάρεις σμαρτεκ εμένα update μου ήρθε όταν πήρα τη συσκευή αλλά γράφει ότι είναι Φεβρουαρίου... Κ δουλεύει τέλεια πέρα απτην ταχύτητα που θα ήθελα να είναι μισό δεύτερο πιο γρήγορο. Αν είχα θέμα θα το έλεγα γιατί θα είχα νεύρα αλλά κ για να βοηθήσω τους υπόλοιπους

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 (SM-G973F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...