Jump to content

Redmi Note 7


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και πάλι. Υπάρχει τρόπος όταν επιλέγω τραγούδι απο την κάρτα να μου ανοίγει ολόκληρος ο player και οχι μόνο η γραμμούλα με το όνομα και το pause-play;
Link to comment
Share on other sites

Οτι αναφερεις ειναι σωστο.Ετσι πρεπει να ειναι.

Απλα στειλε τους και το ιμει για ελενχο.(Εαν δεν θες στειλτο σε εμενα να το προχωρησω εγω,και μετα να τους κανω ρομπα....)

Εαν και παλι ειναι σωστο και εχεις 2 χρονια εγγυηση απο ινφο,ειμαστε ΟΛΟΙ μ@λ2κες που αγοραζουμε χιαομι.........

 

Θα πάρω τηλέφωνο στην Infoguest και θα δώσω imei.....Απλά έχω μπλέξει με μια κωλοδουλεια σήμερα,είμαι και σε υψόμετρο και δεν ξέρω αν προλάβω...

Παντος δύο παίζουν...Η το συγκεκριμένο κατάστημα περνει από την infoguest και παίζει με το μικρότερο δυνατό κέρδος,η δίνει ο εισαγωγέας όπου να ναι και αναγνωρίζει ότι θέλει...

Παντός είναι όπως είχε αγοράσει ο αδερφός μου το ΜΙ Α1 από μεγάλη αλυσίδα...Καμιά διαφορά στα ταμπελακια και βιβλιαράκι..Ίδια είναι...

Εσύ πιστεύεις ότι και έτσι όπως τα λέω η infoquest θα έχει αντιρρήσεις;;;

Και επειδή κοιτάω πολύ συχνά Σκρουτζ/Best Price,μου έκανε εντύπωση γιατί πρώτη φορά είδα μαγαζί εκεί να έχει συσκευή του επίσημου εισαγωγέα...

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

Θα πάρω τηλέφωνο στην Infoguest και θα δώσω imei.....Απλά έχω μπλέξει με μια κωλοδουλεια σήμερα,είμαι και σε υψόμετρο και δεν ξέρω αν προλάβω...

Παντος δύο παίζουν...Η το συγκεκριμένο κατάστημα περνει από την infoguest και παίζει με το μικρότερο δυνατό κέρδος,η δίνει ο εισαγωγέας όπου να ναι και αναγνωρίζει ότι θέλει...

Παντός είναι όπως είχε αγοράσει ο αδερφός μου το ΜΙ Α1 από μεγάλη αλυσίδα...Καμιά διαφορά στα ταμπελακια και βιβλιαράκι..Ίδια είναι...

Εσύ πιστεύεις ότι και έτσι όπως τα λέω η infoquest θα έχει αντιρρήσεις;;;

Και επειδή κοιτάω πολύ συχνά Σκρουτζ/Best Price,μου έκανε εντύπωση γιατί πρώτη φορά είδα μαγαζί εκεί να έχει συσκευή του επίσημου εισαγωγέα...

 

Στείλε μου το ιμει να το ψάξω εγώ φίλε δεν υπάρχει θέμα σε πμ στείλτε και ξέρω εγώ τι να κάνω πάντα με μαιλ..... Τα γραπτά μένουν φίλε όχι τα λόγια.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις παρέλαβα και νομίζω έχω εκπλαγεί. Ένα με χαλάει που η θήκη σιλικόνης δεν καλύπτει την κάμερα. Δεν θα γεμίσει γρατσουνιές?
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις παρέλαβα και νομίζω έχω εκπλαγεί. Ένα με χαλάει που η θήκη σιλικόνης δεν καλύπτει την κάμερα. Δεν θα γεμίσει γρατσουνιές?

Ε κομματακι.....παρε αλλη καλυτερα,αμα εισαι και κουλοχερας,με την καλη εννοια παντα,θες αλλη θηκουλα φιλε.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Τι πρέπει να κάνω για να βλέπω τις ειδοποιήσεις στην κορυφή τού κινητού?

Αρκετά με την ινφοκουεστ. Εδώ μιλάμε για το note 7 και τι προσφέρει το κινητό και λύνουμε απορίες. Φτιάξτε ένα φόρουμ και εκτονωθητε ελεύθερα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μόλις παρέλαβα και νομίζω έχω εκπλαγεί. Ένα με χαλάει που η θήκη σιλικόνης δεν καλύπτει την κάμερα. Δεν θα γεμίσει γρατσουνιές?

 

Μονο αυτες που εχουν υψηλη πυκνοτητα σε sapphire glass δεν γεμιζουν αραχνιες (μετρημένες στα δάχτυλα και μιλαμε για ναυαρχίδες)

 

Οπότε ναι θες σιγουρα θηκη που να ειναι πιο μεσα η καμερα.

Link to comment
Share on other sites

Τι πρέπει να κάνω για να βλέπω τις ειδοποιήσεις στην κορυφή τού κινητού?

Αρκετά με την ινφοκουεστ. Εδώ μιλάμε για το note 7 και τι προσφέρει το κινητό και λύνουμε απορίες. Φτιάξτε ένα φόρουμ και εκτονωθητε ελεύθερα.

Ευχαριστούμε για την προστακτική σου πρόταση,θα ληφθεί στα υπόψιν στην επόμενη ολομελια θα μπει σαν πρωτεύων ζήτημα προς επεξεργασία......:lol:

 

Για το αλλο τωρα που ρωτας......ποιο κορυφη φιλε?Εσενα δλδ που της βγαζει στον πατο?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πιστεύετε ότι χρειάζεται μια εφαρμογή στυλ clean master ή αρκεί η αντίστοιχη εφαρμογή του miui;

Σε καμια περιπτωση δεν θα προτεινα καποια τετοια εφορμογη.

Μια χαρα τα παει ακομα και το android απο μονο του.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Οτι αναφερεις ειναι σωστο.Ετσι πρεπει να ειναι.

Απλα στειλε τους και το ιμει για ελενχο.(Εαν δεν θες στειλτο σε εμενα να το προχωρησω εγω,και μετα να τους κανω ρομπα....)

Εαν και παλι ειναι σωστο και εχεις 2 χρονια εγγυηση απο ινφο,ειμαστε ΟΛΟΙ μ@λ2κες που αγοραζουμε χιαομι.........

 

Το τελευταίο δεν το κατάλαβα...Τι εννοείς???

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι πρέπει να κάνω για να βλέπω τις ειδοποιήσεις στην κορυφή τού κινητού?

Αρκετά με την ινφοκουεστ. Εδώ μιλάμε για το note 7 και τι προσφέρει το κινητό και λύνουμε απορίες. Φτιάξτε ένα φόρουμ και εκτονωθητε ελεύθερα.

Κοίτα αν δεν σου αρέσει αυτό που γράφουμε σχετικά με την infoquest,απλά παραβλέψε το...Αυτό το κομμάτι γύρω από την αγορά είναι πολύ σημαντικό...

Τώρα αν για μερικούς είναι πιο σημαντικό να το φέρνεις από Κίνα χωρίς εγγυήση και με τα ίδια λεφτά που το περνεις από Ελλάδα,δεν μπορώ να πω κάτι...

Τώρα έμαθες ότι υπάρχει το φόρουμ και έχεις και απαιτήσεις...

Και ξέρεις κάτι;;;;Αν κάνεις μια αναζήτηση στις σελίδες όλα που ρωτάς έχουν απαντηθεί πολλές φορές....

 

Δεν νομίζω ότι μπορείς να πεις σε κάποιον Αρκετά....

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν κατάλαβα πίσω έχει τζάμι;
Το πίσω panel είναι φτιαγμένο από γυαλί με προστασία από Gorilla Glass 5.
Link to comment
Share on other sites

Το πίσω panel είναι φτιαγμένο από γυαλί με προστασία από Gorilla Glass 5.

 

Πάντως είναι ευαίσθητο γενικά. Δεν ξέρω αν έχει gorilla αλλά έχει ήδη κάνα 2 σημάδια από σκληρή θήκη το δικό μου.

 

Κατά τη γνώμη μου, από τη στιγμή που δεν έχει ασύρματη φόρτιση είναι άκυρο το γυαλί στη πλάτη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,μόλις μου απάντησαν από την Infoquest ότι η συσκευή που πήρα καλύπτεται κανονικά από 2ετη εγγύηση...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι ευαίσθητο γενικά. Δεν ξέρω αν έχει gorilla αλλά έχει ήδη κάνα 2 σημάδια από σκληρή θήκη το δικό μου.

 

Κατά τη γνώμη μου, από τη στιγμή που δεν έχει ασύρματη φόρτιση είναι άκυρο το γυαλί στη πλάτη.

Δεν διαφωνώ, ίσως ήθελαν να δώσουν μια πιο premium αίσθηση στην εμφανιση και έβαλαν γυαλί ,εμένα με χαλάει πιο πολύ το πλαισιο του που είναι πλαστικό.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,μόλις μου απάντησαν από την Infoquest ότι η συσκευή που πήρα καλύπτεται κανονικά από 2ετη εγγύηση...

 

Μπορεις να μου πεις από ποιο κατάστημα αγοράστηκε?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,μόλις μου απάντησαν από την Infoquest ότι η συσκευή που πήρα καλύπτεται κανονικά από 2ετη εγγύηση...

Thanx!!! :) :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,μόλις μου απάντησαν από την Infoquest ότι η συσκευή που πήρα καλύπτεται κανονικά από 2ετη εγγύηση...

Καλημερα,περιμενω το imei να μου στειλεις.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Περίπου 160€ εχει στο banggood το μπλε 4/64, αρκετά λογική τιμή.

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με 150€ καθάρισες , την έριξε κι άλλο την τιμή το banggood !!!

https://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-7-Global-Version-6_3-inch-4GB-RAM-64GB-ROM-Snapdragon-660-Octa-core-4G-Smartphone-p-1432334.html?aff_key=e646c8de-9eff-11e9-9a4e-0670141e6114&utm_campaign=Kimo30&utm_content=Isabela&p=QV2409786796201409DB&ID=531765&cur_warehouse=HK

(ΚΟΥΠΟΝΙ: BG7RN74)

Όποιος εμπιστεύεται το κατάστημα και έχει ζαλιστεί με την "ινφο'ι'στορία" έχει σοβαρό λόγο να το αγοράσει από Κίνα..

Πόσα πιτόγυρα τρως με 20€ Κώστα?

Και μην μου πεις ότι δεν θα έχει εγγύηση και με πιάσουν τα γέλια.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,περιμενω το imei να μου στειλεις.

 

Γιατί να σου στείλω το IMEI???

Το έστειλα εγώ στην infoquest και μου απάντησαν καταφατικά...Τι ψάχνεις να βρεις;;;Δεν καταλαβαίνω τον λόγο να σου στείλω το IMEI...

Αν θες στείλε μου pm γιατί θες το IMEI....

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να σου στείλω το IMEI???

Το έστειλα εγώ στην infoquest και μου απάντησαν καταφατικά...Τι ψάχνεις να βρεις;;;Δεν καταλαβαίνω τον λόγο να σου στείλω το IMEI...

Αν θες στείλε μου pm γιατί θες το IMEI....

Αρνείται να πιστέψει αυτό που συμβαίνει.:lol:

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...