Jump to content

Redmi Note 7


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρε παιδιά έλεος.

Μπαίνουμε να διαβάσουμε κάτι για την συσκευή και μόνο για αυτήν δεν διαβάζουμε.

Ανοίξτε ένα καινούργιο νήμα με θέμα την infoquest και γράψτε εκεί.

Φιλικά πάντα

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους επανέρχομαι με δύο νέες απορίες

α) στην οθόνη κλειδώματος και όταν δεν είναι κλειστή με διπλό άγγιγμα εμφανίζεται ο music player. Υπάρχει δυνατότητα απενεργοποίησης;

 

β) όταν διαλέγω ένα τραγούδι από τα αρχεία μου εμφανίζεται ο player με μόνο το pause-play αλλά όταν πατάω το μεσαίο πλήκτρο επιστρέφει στην κεντρική οθόνη και συνεχίζει το κομμάτι. Πού το βρίσκω μετά για να το σταματήσω γιατι εξαφανίζεται.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μου προτείνετε ένα καλό τζαμακι...

Ευχαριστώ

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αφού απάντησε η infoquest και είπε ότι είναι προμηθευτής τους το κατάστημα αυτό

 

Πότε έγινε αυτό;;;

Πότε απάντησε η infoquest για το συγκεκριμένο κατάστημα;;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βρε παιδιά έλεος.

Μπαίνουμε να διαβάσουμε κάτι για την συσκευή και μόνο για αυτήν δεν διαβάζουμε.

Ανοίξτε ένα καινούργιο νήμα με θέμα την infoquest και γράψτε εκεί.

Φιλικά πάντα

 

Φίλε Νίκο,το σκέφτηκα να ανοίξω ένα άλλο θέμα,αλλά καλύτερα εδώ,μιας και μπαίνουν κάτοχοι, υποψήφιοι αγοραστές,και καλό είναι να γράφονται αυτά στο επίσημο θέμα για άμεση ενημέρωση...

Link to comment
Share on other sites

Αδικα τρώγεστε... Μια από τα ίδια είναι η ινφο κουεστ... Πήγα τηλέφωνο με χαλασμένη, προσοχή όχι σπασμένη και μου το έβγαλαν ότι πήρε νερό...

Βρε Ουστ... Τέλος τέλος οι ινφο

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οθόνη εννοώ

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έριξα ένα μπλε από mygad. Αύριο αναμένω και ελπίζω να με εντυπωσιάσει

 

Καλορίζικο.... Μην περιμένεις κατι τρελό... Λίγο καλύτερο από το 5...

Η κάμερα όμως πολύ καλή.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

:) Αυτό ακριβώς.... χαχαχα

Αύριο εντυπώσεις

Από lgg2 σε rn7 θα πάθεις πολιτισμικό σοκ να είσαι σιγουρος.
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στα προθυρα να το σπασω το κινητο της γυναίκας! :P Καθε φορα που μιλαμε ακουω συνεχως επιστροφη τη φωνη μου. Πολυ ενοχλητικο..... Εαν δεν προκειται για καποιο ελαττωμα στη συγκεκριμενη συσκευη, προκειται για total fail.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αδικα τρώγεστε... Μια από τα ίδια είναι η ινφο κουεστ... Πήγα τηλέφωνο με χαλασμένη, προσοχή όχι σπασμένη και μου το έβγαλαν ότι πήρε νερό...

Βρε Ουστ... Τέλος τέλος οι ινφο

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οθόνη εννοώ

 

Κλασικο αυτο με το νερο/υγρασια. Ο βασικος λογος που καποτε ειχα πει αντιο σε xperia. 2 συσκευες μου ειχαν βγαλει off δηθεν με υγρασια, χωρις να εχει προηγηθει καμια επαφη με νερο. Τραγικη εμπειρια.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στα προθυρα να το σπασω το κινητο της γυναίκας! :P Καθε φορα που μιλαμε ακουω συνεχως επιστροφη τη φωνη μου. Πολυ ενοχλητικο..... Εαν δεν προκειται για καποιο ελαττωμα στη συγκεκριμενη συσκευη, προκειται για total fail.

 

Προσωπικά δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα.

Μήπως χρησιμοποιείτε bluetooth;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Με το που γύρισα σε 2g και ανοιχτό WiFi όλη μέρα είδα πραγματικά αντοχή. Κάτι παίζει με το 4g και σκίζει σε τρελό βαθμό τη μπαταρία21fe200d72c04eb4c0c5388a84ce8457.jpgf360dd65dafecfc8b73329387c3e1b4b.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν είχα ποτέ τέτοιο θέμα.

Μήπως χρησιμοποιείτε bluetooth;

 

Οχι ουτε bluetooth ουτε hands-free. Αρχικα νομιζα πως ειχε τερμα τον ηχο στο ακουστικο και γι αυτο ακουγα τη φωνη μου. Αλλα η επιστροφη ειναι δυστυχως σχεδον μονιμη και συμβαίνει μονο με εκεινη (αρα δεν προκειται για θεμα του δικου μου κινητου). Ειλικρινα ειναι πολυ ενοχλητικο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Με το που γύρισα σε 2g και ανοιχτό WiFi όλη μέρα είδα πραγματικά αντοχή. Κάτι παίζει με το 4g και σκίζει σε τρελό βαθμό τη μπαταρία21fe200d72c04eb4c0c5388a84ce8457.jpgf360dd65dafecfc8b73329387c3e1b4b.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ισως εισαι σε περιοχη που δεν εχει δυνατο σημα και ζοριζεται στο 4g. Αν και συνηθως το 4g καταναλωνει παντα περισσοτερη μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Μετά από 2 χρόνια με το redmi note 4 και αφού τα έπαιξε μια μέρα, προχώρησα στην αλλαγή σε redmi note 7. Απλά έχω πάθει πλάκα. Τρομερή οθόνη, ταχύτατο, αρκετά καλή κάμερα και πολύ καλή μπαταρία. Μια ερώτηση θέλω να κάνω. Ξέρει κάποιος να μου πει που βρίσκεται το μενού που μπορείς να αλλάξεις τη σειρά των εικονιδίων στην γραμμή ειδοποιήσεων; Δεν μπορώ να το βρω με τίποτα...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Μετά από 2 χρόνια με το redmi note 4 και αφού τα έπαιξε μια μέρα, προχώρησα στην αλλαγή σε redmi note 7. Απλά έχω πάθει πλάκα. Τρομερή οθόνη, ταχύτατο, αρκετά καλή κάμερα και πολύ καλή μπαταρία. Μια ερώτηση θέλω να κάνω. Ξέρει κάποιος να μου πει που βρίσκεται το μενού που μπορείς να αλλάξεις τη σειρά των εικονιδίων στην γραμμή ειδοποιήσεων; Δεν μπορώ να το βρω με τίποτα...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλοριζικο.Τελευταιο εικονιδιο που λεει επεξεργασια και στο τελος μην ξεχασεις να πατησεις ολοκληρωση για επιβεβαιωση αλλαγων....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο.Τελευταιο εικονιδιο που λεει επεξεργασια και στο τελος μην ξεχασεις να πατησεις ολοκληρωση για επιβεβαιωση αλλαγων....
Ευχαριστώ πολύ φίλε. Είχα φάει τον τόπο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Μετά από 2 χρόνια με το redmi note 4 και αφού τα έπαιξε μια μέρα, προχώρησα στην αλλαγή σε redmi note 7. Απλά έχω πάθει πλάκα. Τρομερή οθόνη, ταχύτατο, αρκετά καλή κάμερα και πολύ καλή μπαταρία. Μια ερώτηση θέλω να κάνω. Ξέρει κάποιος να μου πει που βρίσκεται το μενού που μπορείς να αλλάξεις τη σειρά των εικονιδίων στην γραμμή ειδοποιήσεων; Δεν μπορώ να το βρω με τίποτα...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κατεβάζεις την γραμμή ειδοποιήσεων μετά σύρε αριστερά και πάτα επεξεργασία και βάζεις τα εικονίδια όπως θέλεις .
Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις την γραμμή ειδοποιήσεων μετά σύρε αριστερά και πάτα επεξεργασία και βάζεις τα εικονίδια όπως θέλεις .
Ευχαριστώ πολύ.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα από τον κούριερ,η συσκευή είναι κανονικά κλειστή,και πάνω στην ζελατίνα είναι το βιβλιαράκι της infoquest που γράφει Σύντομες οδηγίες χρήσης και Εγγύηση ορθής λειτουργίας,και το ταμπελακι με την ονομασία του κινητού,Redmi Note 7 InfoQuest technologies...Αυτά μέχρι στιγμής...

Επειδή είμαι ακόμα στον δρόμο,όταν γυρίσω σπίτι θα το ανοίξω...

Τα έχω βγάλει και φωτογραφίες,οποίος θέλει και δεν πιστεύει αυτά που λέω,μου στέλνει το mail του,και τα στέλνω...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα από τον κούριερ,η συσκευή είναι κανονικά κλειστή,και πάνω στην ζελατίνα είναι το βιβλιαράκι της infoquest που γράφει Σύντομες οδηγίες χρήσης και Εγγύηση ορθής λειτουργίας,και το ταμπελακι με την ονομασία του κινητού,Redmi Note 7 InfoQuest technologies...Αυτά μέχρι στιγμής...

Επειδή είμαι ακόμα στον δρόμο,όταν γυρίσω σπίτι θα το ανοίξω...

Τα έχω βγάλει και φωτογραφίες,οποίος θέλει και δεν πιστεύει αυτά που λέω,μου στέλνει το mail του,και τα στέλνω...

Thanx :D :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα από τον κούριερ,η συσκευή είναι κανονικά κλειστή,και πάνω στην ζελατίνα είναι το βιβλιαράκι της infoquest που γράφει Σύντομες οδηγίες χρήσης και Εγγύηση ορθής λειτουργίας,και το ταμπελακι με την ονομασία του κινητού,Redmi Note 7 InfoQuest technologies...Αυτά μέχρι στιγμής...

Επειδή είμαι ακόμα στον δρόμο,όταν γυρίσω σπίτι θα το ανοίξω...

Τα έχω βγάλει και φωτογραφίες,οποίος θέλει και δεν πιστεύει αυτά που λέω,μου στέλνει το mail του,και τα στέλνω...

Οτι αναφερεις ειναι σωστο.Ετσι πρεπει να ειναι.

Απλα στειλε τους και το ιμει για ελενχο.(Εαν δεν θες στειλτο σε εμενα να το προχωρησω εγω,και μετα να τους κανω ρομπα....)

Εαν και παλι ειναι σωστο και εχεις 2 χρονια εγγυηση απο ινφο,ειμαστε ΟΛΟΙ μ@λ2κες που αγοραζουμε χιαομι.........

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Όταν κάνεις μια παραγγελία από Κίνα,πχ Banggood σου έρχεται κάποιο χαρτί για την εγγύηση;Ποτέ δεν μου έχει έρθει κάτι,απλά η συσκευασία κλειστή έρχεται. Θέλω να το πάρω γιαυτο ρωτάω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Όταν κάνεις μια παραγγελία από Κίνα,πχ Banggood σου έρχεται κάποιο χαρτί για την εγγύηση;Ποτέ δεν μου έχει έρθει κάτι,απλά η συσκευασία κλειστή έρχεται. Θέλω να το πάρω γιαυτο ρωτάω

 

Εγγύηση έχεις μέσω του order number

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...