Jump to content

Redmi Note 7


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον βρηκα gcam που παίρνει παρόμοιο σετάρισμα αλλα χωρίς bugs σε ψηφιακό ζούμ και night sight.

 

Stay tuned!!! :)

Όχι που δεν θα έβρισκες..........

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι που δεν θα έβρισκες..........

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:lol::lol::lol:

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Σε περιμένουμε πως και πως Ανδρέα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

υπαρχει καποια [gcam]εφαρμογη να τραβας και να βγαζεις ωραιες φωτογραφιες μερα νυχτα χωρις ρυθμισεις ?

Link to comment
Share on other sites

Βασικά όλες οι gcams δουλεύουν και χωρίς ρυθμίσεις. Απλά αν τις πειραξεις μπορεις να πάρεις ενα καλύτερο αποτέλεσμα.
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα από skroutz το συγκεκριμένο κινητό.. Δυστυχώς είμαι απογοητευμένος από την ποιότητα του σήματος. Έχω Wind και σε σχέση με το παλιό καλό redmi note 2 τα πράγματα είναι τραγικά. Υπόψιν άλλαξα κάρτα και δεν έκοψα αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο..

 

Έχετε να προτείνετε κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα από skroutz το συγκεκριμένο κινητό.. Δυστυχώς είμαι απογοητευμένος από την ποιότητα του σήματος. Έχω Wind και σε σχέση με το παλιό καλό redmi note 2 τα πράγματα είναι τραγικά. Υπόψιν άλλαξα κάρτα και δεν έκοψα αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο..

 

Έχετε να προτείνετε κάτι;

 

Αυτο που αγορασες εχει την 800αρα φιλε?ειναι global?

Με την ιδια καρτα ειχες το ιδιο θεμα?

Σημερα σε δυσκολο σημειο(παραλια) της κορης μου ειχε 4g και 3 γραμμες,το δικο μου iphone 10 4g και 1 γραμμη.

Για αυτο και ρωταω για την μπαντα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα από skroutz το συγκεκριμένο κινητό.. Δυστυχώς είμαι απογοητευμένος από την ποιότητα του σήματος. Έχω Wind και σε σχέση με το παλιό καλό redmi note 2 τα πράγματα είναι τραγικά. Υπόψιν άλλαξα κάρτα και δεν έκοψα αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο..

 

Έχετε να προτείνετε κάτι;

 

Ως γνωστό το δίκτυο της Wind είναι για τα μπάζα.

Προσωπικά με Voda δεν έχω κανένα θέμα.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα

Δυο ερωτήσεις

Χθες πήγα σε μια εκδήλωση κ τράβηξα βίντεο τον ομιλητή.*

Ήταν μια ώρα κ ένα τέταρτο.

Στην μια ώρα ακριβώς σταμάτησε να τραβάει κ το άνοιξα ξανα

Στο τέλος μου το έκοψε μόνο του σε 3 κομμάτια των 20 περίπου λεπτών *το πρώτο της μια ώρας κ έχω κ το δεύτερο κανένα 15λεπτο

α. Μπορώ να τα ενώσω??.

β. Ο ήχος (παρόλο που μιλούσε σε μικροφωνο και ήμουν κ στη πρώτη θέση )ΔΕΝ είναι καθόλου δυνατός. Μπορώ να τον δυναμώσω λίγο??

Ευχαριστώ πολύ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα

Δυο ερωτήσεις

Χθες πήγα σε μια εκδήλωση κ τράβηξα βίντεο τον ομιλητή.*

Ήταν μια ώρα κ ένα τέταρτο.

Στην μια ώρα ακριβώς σταμάτησε να τραβάει κ το άνοιξα ξανα

Στο τέλος μου το έκοψε μόνο του σε 3 κομμάτια των 20 περίπου λεπτών *το πρώτο της μια ώρας κ έχω κ το δεύτερο κανένα 15λεπτο

α. Μπορώ να τα ενώσω??.

β. Ο ήχος (παρόλο που μιλούσε σε μικροφωνο και ήμουν κ στη πρώτη θέση )ΔΕΝ είναι καθόλου δυνατός. Μπορώ να τον δυναμώσω λίγο??

Ευχαριστώ πολύ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Προφανως και τα κανεις ολα αυτα με καποιο προγραμμα μονταζ.

Υπαρχουν δεκαδες free,κατεβασε οποιο σε βολευει και κανε τα ραψίματα που θες.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα

Δυο ερωτήσεις

Χθες πήγα σε μια εκδήλωση κ τράβηξα βίντεο τον ομιλητή.*

Ήταν μια ώρα κ ένα τέταρτο.

Στην μια ώρα ακριβώς σταμάτησε να τραβάει κ το άνοιξα ξανα

Στο τέλος μου το έκοψε μόνο του σε 3 κομμάτια των 20 περίπου λεπτών *το πρώτο της μια ώρας κ έχω κ το δεύτερο κανένα 15λεπτο

α. Μπορώ να τα ενώσω??.

β. Ο ήχος (παρόλο που μιλούσε σε μικροφωνο και ήμουν κ στη πρώτη θέση )ΔΕΝ είναι καθόλου δυνατός. Μπορώ να τον δυναμώσω λίγο??

Ευχαριστώ πολύ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε τι ανάλυση και fps τραβαγες;

 

Λογικά στο έκοψε επειδή υπερθερμανθηκε ο αισθητήρας.

 

Ναι μπορείς να το δυναμώσεις. Θα κοιτάξω αύριο τι προγράμματα υπάρχουν δωρεάν για να το κάνεις. Ανα 3 db που δίνεις διπλασιάζεις την ένταση

Link to comment
Share on other sites

Σε τι ανάλυση και fps τραβαγες;

 

 

 

Λογικά στο έκοψε επειδή υπερθερμανθηκε ο αισθητήρας.

 

 

 

Ναι μπορείς να το δυναμώσεις. Θα κοιτάξω αύριο τι προγράμματα υπάρχουν δωρεάν για να το κάνεις. Ανα 3 db που δίνεις διπλασιάζεις την ένταση

Καλημέρα φίλε μου κ σε ευχαριστώ

Δεν ξέρω κ πολλά από φωτογραφίες κ βίντεο.

Ότι ρυθμίσεις είχε από μόνο του, να δες

Και πάλι χίλια ευχαριστώ946c56efe6b7a79e1855842eee0999c9.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όλοι θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο, αλλά κανένας δεν θέλει να αλλάξει τον εαυτό του
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έκανα παραγγελία χθες από ένα σαιτ από το σκρουτζ κ με πήραν μόλις κ μου λέει θα σας το παραγγείλουμε κ όταν έρθει θα σας το στείλουμε τι τραγικά πράγματα είναι αυτά εγώ πίστευα είδη σήμερα θα κάναν την επιβεβαίωση ότι είμαι εγώ κ θα το στέλνανε... Κ μου έλεγε μπορεί να κάνει 3-4 μπορεί κ 2-3 βδομάδες....
Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρες πριν παραγγείλεις ότι το έχει ετοιμοπαράδοτο; Ή κοίταξες μόνο τιμή;

 

Sent from my RN7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρες πριν παραγγείλεις ότι το έχει ετοιμοπαράδοτο; Ή κοίταξες μόνο τιμή;

 

Sent from my RN7 using Tapatalk

Μαλλοιν το 2ο υποθετω.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έκανα παραγγελία χθες από ένα σαιτ από το σκρουτζ κ με πήραν μόλις κ μου λέει θα σας το παραγγείλουμε κ όταν έρθει θα σας το στείλουμε τι τραγικά πράγματα είναι αυτά εγώ πίστευα είδη σήμερα θα κάναν την επιβεβαίωση ότι είμαι εγώ κ θα το στέλνανε... Κ μου έλεγε μπορεί να κάνει 3-4 μπορεί κ 2-3 βδομάδες....
Στο Σκρουτζ σε κάθε μαγαζί γράφει :άμεσα διαθέσιμο ,διαθέσιμο σε 1-3 ημέρες,κατόπιν παραγγελίας ,αν βρήκες το πιο φτηνό εσύ αλλλα κατόπιν παραγγελίας δεν φταίει το μαγαζι που θα κάνει παραγγελία και θα το πάρεις όταν το φέρει,να.διαβαζουμε πριν παραγγείλουμε ,τώρα η ακυρώνεις την παραγγελία αν δεν πλήρωσες η περιμένεις ,η παίρνεις κάτι άλλο.
Link to comment
Share on other sites

το πιο τραγικο ειναι σκρουτζομαγαζο με παρα πολλες πωλησεις μαλιστα. που λεει 1-3 εργασιμες, αφου πληρωσεις σε παιρνουν την αλλη και σου λενε ,ξερετε ο προμηθευτης θα τα αργησει περισσοτερο μπορει και μηνα. αν δωστε 12-14 ευρω παραπανω μπορουμε να το παρουμε απο αλλον προμηθευτη και να το εχετε αυριο..... καντε λαικ οσοι τα σκασατε :lol:.

μεγαλη μαγκια και βγαινεις ο πιο φτηνος στην λιστα και τσιμπας το 12ευρακι :cool:

Edited by ninjamoz
Link to comment
Share on other sites

Γίνανε προμηθευτές τα gearbest και τα banggood... Μάλιστα... Μην τους κάνετε μάγκες... Κοιτούσα και εγώ να το πάρω από skroutz για λογαριασμό φίλου αλλά τα 6με7 πρώτα μαγαζιά σε χαμηλή τιμή έλεγε κατόπιν παραγγελίας, τα υπόλοιπα ξέφευγαν σε τιμές οπότε το χτύπησα από gearbest στα 148€ το 64αρι και αποστολή από την άλλη Δευτέρα. Στο σκρουτζ έβγαινε +20ευρω μίνιμουμ παραπάνω
Link to comment
Share on other sites

Γίνανε προμηθευτές τα gearbest και τα banggood... Μάλιστα... Μην τους κάνετε μάγκες... Κοιτούσα και εγώ να το πάρω από skroutz για λογαριασμό φίλου αλλά τα 6με7 πρώτα μαγαζιά σε χαμηλή τιμή έλεγε κατόπιν παραγγελίας, τα υπόλοιπα ξέφευγαν σε τιμές οπότε το χτύπησα από gearbest στα 148€ το 64αρι και αποστολή από την άλλη Δευτέρα. Στο σκρουτζ έβγαινε +20ευρω μίνιμουμ παραπάνω

 

Στα σκρουτζ σε αυτους που το εχουν ετοιμοπαραδοτο (1 με 3 ημερες),βγαινει τουλαχιστον 60 ευρω παραπανω απο την τιμη που εδωσες εσυ...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Στα σκρουτζ σε αυτους που το εχουν ετοιμοπαραδοτο (1 με 3 ημερες),βγαινει τουλαχιστον 60 ευρω παραπανω απο την τιμη που εδωσες εσυ...

179 ευρώ άμεσα διαθέσιμο όχι 60 ευρώ πάνω

 

Screenshot-Chrome-20190624-151200.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τους είπα να το ακυρώσουν και άρχισα να παίρνω τηλέφωνα σε άλλα σαιτ μέχρι να μου που ότι το έχουν διαθέσιμο κ το πήρα... Το πήρα από κατάστημα που είχε καμία 120 θετικά κ κανένα αρνητικό κ λειτουργεί 3 χρόνια στο σκρουτζ.. Απλός επειδή είμαι από βόρεια Ελλάδα θέλανε να τους τα βάλω τα λεφτά στην τράπεζα.. Με φοβίζει λίγο αυτό αλλά τώρα πάει έγινε... Πιστεύω να πάνε όλα καλά
Link to comment
Share on other sites

αν έχει 120 θετικά και κανένα αρνητικό μην το φοβάσαι

Φιλε δεν λεει απολυτως τιποτα αυτο,εδω μαγαλα καταστηματα και κανουν διαφορες παπατζες.....

 

@Smile10

Ποιο καταστημα?

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παλιοτερα αγοραζα απο κινα επιτοπου.

Ομως ειχε πολυ καλυτερες τιμες απο εδω.

Πλεον δεν υπαρχει ουδιαστικη διαφορα, οποτε προτιμω αν τυχει κατι ελαττωματικο να εχω ενα καταστημα εδω κοντα να κραξω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...