Jump to content

Redmi Note 7


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν υπάρχει και σε στοκ το 64αρι στο bangood

Τέλη του μήνα γράφει

Το global version έχει κλασσικά ταμπελακι στα πλάγια σωστά;

 

Ναι έχει το κλασικό κόκκινο ταμπελάκι στο πλάι. Kαι να υπήρχε δε νομίζω να συμφέρει όταν το παίρνεις με 190€ από Ελλάδα και άμεσα σχεδόν. Το bangood είχε προσφορά το 128GB στα 200€ πριν λίγες μέρες που άξιζε

 

τι λεει απο καμερα παιδια? ειναι πολυ χαλια? σουταρα το 5 γιατι μου κολαγε. το ειχε κανενας και να εχει μεταβει σε 7. απο κατι βιντεακια που ειδα . δειχνει χειροτερη απο το 5αρι

 

Tώρα redmi note 5 και να σου κόλλαγε δε παίζει, εκτός αν είχε πρόβλημα η συσκευή. Έχουν δεκα φίλοι μου τουλάχιστον και πάει σφαίρα. Εγώ είμαι ακόμα με το 4αρι και έχω και φίλο με 3άρι και ακόμα μια χαρά είναι. Για κάμερα σε δοκιμή με το 5αρι μου φάνηκε κάποιο κλικ πιο πάνω αλλά όχι πολλές διαφορές, ίσως σε πιο χαμηλού φωτισμού τα πάει καλύτερα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

τι λεει απο καμερα παιδια? ειναι πολυ χαλια? σουταρα το 5 γιατι μου κολαγε. το ειχε κανενας και να εχει μεταβει σε 7. απο κατι βιντεακια που ειδα . δειχνει χειροτερη απο το 5αρι

 

Δεν μου έχει κολλήσει ποτέ όμως

Πότε

 

Στο σκρουτζ κοντεύει 200 με αντικαταβολή το μπλε και στοκ σε λίγα μαγαζιά

Link to comment
Share on other sites

παιδια κολουσε να φορτωσει η καμερα και στο δικο μου και στης γυναικα μου. το δικο μου το σουταρα ηδη. η εκδοση ειναι 3/32. το εχω αναφερει το προβλημα πολλες φορες. ειναι το 5ο xiaomi δεν μπηκα τωρα στη εταιρεία. ειχε καλη καμερα. αλλα τι να το κανω οταν εκανε 5 δευτερολεπτα να τραβηξει βιντεο, το μωρο ειχε αλλαξει δωματιο μεχρι να το πιασω :lol:. εβαλα και καρτα sd γρηγορη τα ιδια. εστρωνε καμια βδομαδα οταν περνουσα την καινουρια ρομ και μετα παλι τα ιδια. απλα βλεπω οτι το 7 υστερει σε σχεση με το 5 απο βιντεακια στο youtube. και ρωτησα μηπως εχει κανει ηδη καποιος την μεταβαση να μου πει την γνωμη του
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα

Γνωρίζει κανείς με ποιο τρόπο τα notifications(emails-μηνύματα κλπ.) μπορούν να παραμένουν πάνω δεξιά? Υπάρχει κάποιο άλλο apk?

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε εδώ μέσα στις τελευταίες σελίδες του νήματος του Redmi Note 6 Pro.

Είχε αναφερθεί μια αλλά δεν την θυμάμαι.

Νομίζω miui notch ή κάπως έτσι.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε εδώ μέσα στις τελευταίες σελίδες του νήματος του Redmi Note 6 Pro.

Είχε αναφερθεί μια αλλά δεν την θυμάμαι.

Νομίζω miui notch ή κάπως έτσι.

Αυτό που λες αφορά το redmi note 6 και όχι το 7

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε προσέξει ότι όταν μιλάς ενώ είναι απενεργοποιημένη η οθόνη, πολύ εύκολα ενεργοποιείται με μια απλή κίνηση του τηλεφώνου από το αυτί :(?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν ψαχνει καποιος μου ηρθανε σημερα απο λαθος παραγγελια 6 tempered Nillkin 9H PRO 2.5D 0.2mm.

Αυτες εδω https://www.ebay.com/itm/Cristal-Templado-Nillkin-9H-Pro-para-Xiaomi-Redmi-Note-7-Protector-Vidrio/254195342967?epid=28029773681&hash=item3b2f391e77:g:BycAAOSwOpFcrb42

 

Τις δινω ολες μαζι,οχι κομματι,κομματι 30 ευρω.Αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν ψαχνει καποιος μου ηρθανε σημερα απο λαθος παραγγελια 6 tempered Nillkin 9H PRO 2.5D 0.2mm.

Αυτες εδω https://www.ebay.com/itm/Cristal-Templado-Nillkin-9H-Pro-para-Xiaomi-Redmi-Note-7-Protector-Vidrio/254195342967?epid=28029773681&hash=item3b2f391e77:g:BycAAOSwOpFcrb42

 

Τις δινω ολες μαζι,οχι κομματι,κομματι 30 ευρω.Αθηνα.

 

Ενδιαφέρομαι για μια ή έστω 2, για το 7 που περιμένω, και αν υπάρχουν και άλλοι ενδιαφερόμενοι, θα συμπληρωθεί ο αριθμός

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για μια ή έστω 2, για το 7 που περιμένω, και αν υπάρχουν και άλλοι ενδιαφερόμενοι, θα συμπληρωθεί ο αριθμός

 

Οκ αν μαζευτειτε Αθηνα βρισκομαι.Νοτια προαστια.

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση προς κατοχους της συσκευης.απο μπαταρια πως ειναι?? ειναι καλυτερη απο xiaomi note 5 - 6 pro?? ψαχνομαι για μια 2τερη συσκευη. και γλυκοκοιταζω το redmi note 7
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η gcam δουλεύει κανονικά, μιας και είχαν αναφέρει για το συγκεκριμένο κινητό ότι είναι ενεργοποιημένο το camera2api. Επίσης υποστηρίζει κανονικά widevine L1; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Και επίσης προσθέτω στην ερώτηση του προλαλήσαντα, θέλει ρουτ για να περαστεί; Σκέφτομαι να το χτυπήσω, αξίζει η μετάβαση από RN4 στο 7; Επίσης αν κάποιος το πήρε από public πλαίσιο κλπ, φαντάζομαι έχει την 800 μπάντα έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Και επίσης προσθέτω στην ερώτηση του προλαλήσαντα, θέλει ρουτ για να περαστεί; Σκέφτομαι να το χτυπήσω, αξίζει η μετάβαση από RN4 στο 7; Επίσης αν κάποιος το πήρε από public πλαίσιο κλπ, φαντάζομαι έχει την 800 μπάντα έτσι;
Δεν χρειάζεται ρουτ. Αξίζει ναι η μετάβαση από rn4. Θα καταλάβεις τη διαφορά. Και ναι από μεγάλες άκυρο καταστήματων οι συσκευές υποστηρίζουν την 800αρα

 

Sent from my Cool 1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Το μόνο που με κολλάει είναι ότι ήμουν αποφασισμένος για το pro και δεν ήξερα τώρα που δε θα έρθει , αν αξίζει να ασχοληθώ με το 7. Σε ότι αφορά την. gcam ,δηλαδή κάνεις πχ εγκατάσταση ένα apk και τέλος ε; Γιατί διαβάζω ότι μόνο έτσι αποδίδει ικανοποιητικά , μιας και η κάμερα δεν είναι όντως 48 mp

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν μου έρχονται μηνύματα στο κινητό από τις επαφές μου δεν τις βγάζει στην εμφάνιση με το ονοματεπωνυμό τους. Έχει απλά το νούμερο γιατί αυτό????
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θέλει το +30 μπροστά στον αριθμό της κάθε επαφής

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχει ελληνικό ευρωπαϊκό μενού αυτό;

 

https://www.skroutz.gr/s/17967734/Xiaomi-Redmi-Note-7-128GB.html#specs

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι global version EU θα έχει

 

Στάλθηκε από το PRO 6 Plus μου μέσω Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Το καλό είναι ότι δεν χρειάζεται κάποια διαδικασία γιατί είναι ενεργοποιημένο το Camera2 API out of box. Όλες οι εκδόσεις της gcam ανεβαίνουν εδώ αλλά θέλει λίγο ψάξιμο γιατί πολλοί modders βγάζουν εκδόσεις ειδικά για το rn7. Μια από τις προτεινόμενες είναι του BSG, η MGC_6.2.024_RN7_V1.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...