Jump to content

Moto Z3 Play


CaptainChris
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν είναι δική του εισαγωγή ,όπως κάνει σε πολλά προιόντα του ,θα υπάρχουν θέματα με το service της Motorola και καθυστερήσεις.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά το έχει κανείς; Θέλω να αλλάξω το moto z2 play μου μόνο και μόνο για να πάρω δικάρτο με ξεχωριστή sd και επειδή είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με το z2 play μου θεωρώ ότι θα είμαι το ίδιο και περισσότερο με το z3 play.

 

Πείτε κάποια άποψη από εσάς που το έχετε

Link to comment
Share on other sites

Το Z3play είναι ακόμα καλύτερο με super amoled 6" οθόνη και πολύ καλές κάμερες. Αδικείται από τη μη προοθηση-διαφιμηση ειδικά εδώ στην Ελλάδα. Στο e-shop.gr έχει την καλύτερη τιμή €399, στο Amazon πάνω από 400€, αν και εκεί δίνουν δώρο το Mod με την μπαταρία. Εάν πάρεις και το mod με τα jbl ηχεία έχεις ένα στερεοφωνικό συγκρότημα μαζί σου όπου το θέλεις.
Link to comment
Share on other sites

γενικοτερα εχει αδικηθεί πολύ η Motorola....ποιοτικες συσκευες...πανέμορφες....με καμεραρες….και σχεδόν pure anroid
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Εμπορική πολιτική.Ασχολείται περισσότερο μόνο με κάποιες αγορές .

 

δυστηχως και ειχε ακρως καλα δειγματα δειξει τελευταια σε συσκευες...σχεδιασμο...ποιοτητα...pure android....καμερες...

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

δυστηχως και ειχε ακρως καλα δειγματα δειξει τελευταια σε συσκευες...σχεδιασμο...ποιοτητα...pure android....καμερες...

 

Ε, καλά... Μη λέμε τρέλες. Η Motorola έχει πεθάνει από τότε που την έπιασε η lenovo στα χέρια της. Από τα high end κινητά της, θα δει κανείς ότι ασχολείται ελάχιστα συγκριτικά με την παρακαταθήκη που άφησε η Google, βλέπε Moto x 2013 και 2014.

Ο σχεδιασμός, είναι η πεπατημένη, το pure android είναι η παρακαταθήκη και η εύκολη λύση, οι κάμερες είναι όλες παρωχημένες. Γενικότερα, παρατηρώ ότι οι συσκευές δυσλειτουργουν και τα bugs δε λύνονται. Ωστόσο, το καθαρό Android είναι το πιο σοφό πράγμα. Προσωπικά, εκφράζω ένα κρίμα για την πολιτική της lenovo, παρότι περιμένω σαν τρελός την εξέλιξη του project foldable v3.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Οι κάμερες είναι καλές σε σχέση με ότι διαφημίζουν άλλα κινητά.Πρέπει όμως να χρησιμοποιήσεις άλλο πρόγραμμα από αυτό που δείνει στοκ ,για να δείς αποτελέσματα. Edited by mkaras
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
€199 amazon.de με δώρο δύο mods, μπαταρίας και καλύμματος
Link to comment
Share on other sites

€199 amazon.de με δώρο δύο mods, μπαταρίας και καλύμματος
Μπορείς να δώσεις link?

 

Στάλθηκε από το MIX 2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα έχει τώρα έγινε € 499 ποιος θα το πάρει σε αυτή την τιμή, μάλλον για λάθος πρόκειται, ελπίζω να το φτιάξουν! https://www.amazon.de/Motorola-Smartphone-BUNDLE-Power-Style-Deep-Indigo/dp/B07FDJ976X/ref=mp_s_a_1_1?crid=19X65SDLGAYCO&keywords=moto+z3+play&qid=1555308183&s=gateway&sprefix=moto+z3&sr=8-1
Link to comment
Share on other sites

Κάνεις, οπότε θα κατεβάσουν την τιμή πάλι...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλαν εντελώς τώρα μόνο μέσω άλλων καταστημάτων με χαμηλότερη τιμή €267 με battery mod μόνο https://www.amazon.de/Motorola-Smartphone-Power-Android-Indigo-Deep/dp/B07F9448DV/ref=mp_s_a_1_8_sspa?crid=2N4KS7T5UAGBV&keywords=moto+z3+play&qid=1555331053&s=gateway&sprefix=moto+z&sr=8-8-spons&psc=1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Μου κάνει εντύπωση που δεν έχει πολύ συμμετοχή εδω, το κινητό είναι από τα πιο αξιόπιστα εκεί έξω, ειδικά τώρα που κάνει 250€ περίπου. Αν το έχει κανείς, ας προτείνει κανά Screen Protector. Έχω δει κάποια που μπαίνουν από πάνω ολόκληρα, όπως πχ αυτό: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B07K6K8DRG/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UI6WXDKZUE57&psc=1

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto Z3 Play

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...