Jump to content

Χώρος για δεξίωση γάμου


yakinthi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 58
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

egw etoimazomai siga siga na mpw se ayton ton xwro

exw ena ktima k prokeitai na to diathesw gia dexiwseis gamwn, vaftisia ka.

Καλες δουλειες!!! και καλη επιτυχια!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να προσέξεις πολύ πριν συμφωνήσεις για τον χώρο που θέλεις να γίνει η δεξίωση. Για παράδειγμα οι περισσότεροι ανοιχτοί χώροι σε κατοικημένη περιοχή έχουν πρόβλημα με την ένταση της μουσικής, οι μεγάλοι χώροι δεν σε αφήνουν να επιλέξεις εσύ το catering που επιθυμείς επειδή έχουν δικό τους ή έχουν συμφωνήσει με κάποιο συγκεκριμένο catering, τα μεγάλα ξενοδοχεία συνιθίζουν κατα τις 2 π.μ. να τελειώνουν τις δεξιώσεις και τις περισσότερες φορές να μην το αναφέρουν στους πελάτες. Καταλαβαίνεις ότι αν συνεχίσω να σου αναφέρω προβλήματα που έχω δεί και ακούσει δεν θα τελειώσω ποτέ.
Για οποιαδήποτε απορία σχετικά με τη γαμήλια δεξίωση σας επικοινωνήστε μαζί μου στο giorgio_carell@yahoo.com
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά, έχετε να προτείνετε κάποιο catering (ασχέτως χώρου) στη Θεσσαλονίκη...;

(έχω βρει κάποια, απλά ρωτάω και για...προσωπικές εμπειρίες :p)

Thanx

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Γεια σας,

Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο καλό catering που να μπορεί να φέρει εις πέρας την διοργάνωση ενός γάμου – βαφτίσια στο νησί της Άνδρου. Για εκεί δεν ξέρω κάτι, αλλά φαντάζομαι όλο και κάποια γραφεία από Αθήνα θα κάνουν καλή διοργάνωση σε νησιά.

 

 

Περιμένω pm σας με πληροφορίες κτλ!

 

Καλή χρονιά να έχουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Καλη σας ημέρα

 

θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας για το Κτήμα Χατζή που βρίσκεται στην Κερατέα αν ξέρετε. Το site του είναι http://www.ktimaxatzi.gr/

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Καλησπερα!

Θα επαναφέρω το θέμα!

Ψαχνω για κέντρο δεξίωσης στη Θεσσαλονίκη για περίπου 500 άτομα !Θελω κατά προτίμηση κλειστό χώρο. Εγώ κάνει έρευνα στο διαδίκτυο και μου άρεσαν ο Έναστρος, το Grande sale και το Joy!Εχει κάποιος γνώμη για αυτά τους χώρους;Η έχετε κάτι άλλο να προτείνετε; Ακόμα και κτήμα αρκεί να έχει την εναλλακτική του εσωτερικού χώρου σε περίπτωση βροχής!

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Μια φίλη μου είχε κάνει το γάμο της στο Έναστρος κι έμεινε πολύ ικανοποιημένη θαλεγα να το επισκεφτείτε από κοντά να δείτε!

Η φίλη μου είχε πολλές απαιτήσεις οπότε για να μείνε ικανοποιημένη αξίζει. Εγώ τον γάμο μου τον ανεθεσα σε wedding planners και ξενοιασα! Τα εκαναν όλα για μας σε πολύ καλές τιμές! brideinwhite.gr λέγεται αλλά είναι Αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...