Jump to content

Honor View 20


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To amazon το εγγλέζικο το πουλάει μαζί με ρολόι HONOR Watch Magic https://www.amazon.co.uk/HONOR-storage-Camera-Display-Official-Midnight-Black/dp/B07MDR774Q/ref=sr_1_3?s=telephone&ie=UTF8&qid=1548922779&sr=1-3&keywords=honor+view+20.

Αν έχεις βάλει το ΑΦΜ σου όπως έχω κάνει εγώ για ενδοκοινοτικές συναλλαγές, αφαιρείται το ΦΠΑ και βγαίνουν όλα μαζί γύρω στα 500 ευρώ!!

 

Όμως η εγγλέζικη έκδοση έχει ελληνικά μέσα , επίσης υποστηρίζει τις μπάντες μας Β20 κτλπ?

 

Περα απ το αφμ χρειαζεται καποια αλλη ενεργεια ωστε να αφαιρεθει το φπα?

Προσπωποποιημενη πληροφορηση η καποια ενεργεια απ τον λογιστη?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 212
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι επιλογή πρέπει να γίνει για να αφαιρεθεί το ΦΠΑ; πρέπει να είναι εταιρικό το ΑΦΜ;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To amazon το εγγλέζικο το πουλάει μαζί με ρολόι HONOR Watch Magic https://www.amazon.co.uk/HONOR-storage-Camera-Display-Official-Midnight-Black/dp/B07MDR774Q/ref=sr_1_3?s=telephone&ie=UTF8&qid=1548922779&sr=1-3&keywords=honor+view+20.

Αν έχεις βάλει το ΑΦΜ σου όπως έχω κάνει εγώ για ενδοκοινοτικές συναλλαγές, αφαιρείται το ΦΠΑ και βγαίνουν όλα μαζί γύρω στα 500 ευρώ!!

 

Όμως η εγγλέζικη έκδοση έχει ελληνικά μέσα , επίσης υποστηρίζει τις μπάντες μας Β20 κτλπ?

 

Το ρολοι το στέλνουν εκ των υστέρων σε κατοίκους Αγγλίας μόνο, οπότε το ξεχνάτε.

Η συσκευή, κατά τα άλλα, αξίζει, είναι πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να κάνουν και εδώ αυτό το promotion με το ρολόι δώρο, αλλά χλωμό το βλέπω.

Θα το ακριβόπληρωσουμε και ούτε δώρο θα πάρουμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το ρολοι το στέλνουν εκ των υστέρων σε κατοίκους Αγγλίας μόνο, οπότε το ξεχνάτε.

Η συσκευή, κατά τα άλλα, αξίζει, είναι πολύ καλή.

 

Αα δε το ήξερα φίλε μου, καλά που μου το είπες!!

 

Περα απ το αφμ χρειαζεται καποια αλλη ενεργεια ωστε να αφαιρεθει το φπα?

Προσπωποποιημενη πληροφορηση η καποια ενεργεια απ τον λογιστη?

 

Εμένα είχε πάει ο λογιστής μου μια μέρα στην εφορία (μπορείς και συ λογικά) και ζήτησε να βγάλει ΑΦΜ για ενδοκοινοτικές συναλλαγές, δεν αργεί καθόλου απο ότι θυμάμαι.Απλά θα έχεις το ΑΦΜ σου με το αρχικό EL μπροστά.

Έπειτα συμπληρώνεις μια φόρμα στο amazon που αφορά επαγγελματικά ΑΦΜ (εμένα ο αδερφός μου το έκανε) και αφου τσεκάρουνε ότι είσαι εντάξει μπορείς να κάνεις αγορές χωρίς ΦΠΑ.Υπόψιν το ΦΠΑ αφαιρείται ΜΟΝΟ και μόνο στα προιόντα που πουλιούνται απο το ίδιο το amazon!Κάθε φορά που θα προχωράς σε αγορά θα αφαιρείται αυτόματα και μετα εκτυπώνεις το τιμολόγιο για να το παραδώσεις στον λογιστή σου!

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

δυστηχως εδώ με μικρότερους μισθους….και τοσα αλλα εχουμε προσφορες από τα lidl….παντως φαινεται το κινητο να μαμαει...και ειδικοτερα στα μισα χρηματα από ναυαρχιδες...
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτήν την τιμή χάνει κάθε πλεονέκτημα θεωρώ, μόλις πέσει κάνα κατοσταρικο θα είναι μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτήν την τιμή χάνει κάθε πλεονέκτημα θεωρώ, μόλις πέσει κάνα κατοσταρικο θα είναι μια χαρά
Oχι πάνω από 400€ για αυτό το κινητό

 

Περιμένετε 3-4 μήνες.......

Να φύγουν οι πρώτες παρτίδες

 

Μετά στα 400€ αξίζει

Με 500 Ε βρισκεις Ρ20+ καινούργια ....

Υπομονη

 

Sent from outer space

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

400 ευρώ λίγο δύσκολο να πάει.470 ευρώ απο κανα σκρουτζομάγαζο και μετα απο πολλούς μήνες πιστεύω..
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

400 ευρώ λίγο δύσκολο να πάει.470 ευρώ απο κανα σκρουτζομάγαζο και μετα απο πολλούς μήνες πιστεύω..
Σωστά, ειδικά στα Honor δεν πέφτουν ούτε πολύ, ούτε γρήγορα σε σχέση με τα Huawei. Αντε σε κάνα χρόνο στο Black Friday να το δούμε σε χαμηλή τιμή.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

299€ ξεκίνησε το 8Χ στα επίσημα μαγαζιά

215€ το βρίσκεις από έξω τώρα.

30% κάτω περίπου μέσα σε 2 μήνες.

Νομίζω πως τα 400€ μετα από κάνα 6μηνο είναι λογικη πτώση

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικη ναυαρχιδα το honor view 20 αλλα που πας με lcd οθονη! Επρεπε τουλαχιστον amoled να εχει κατα τη γνωμη μου.σε ολα τα αλλα πραγματικα υπεροχο! Το βλεπω για επομενο κινητο! Αν το εχει κανεις ας μας πει εντυπωσεις!
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχει βάση όπως έχουν τα Note..Aλλά ψάχνω στο youtube και δεν εχω βρει κανείς να έχει κάνει τέτοια σύνδεση με dock station..
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται βαση. παιζει απευθειας ασυρματα η ενσυρματα με type c σε hdmi!

Η οθονη του κινητου γινεται trackpad!

 

Edited by evan66
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://www.skroutz.gr/c/40/kinhta-thlefwna/m/2159/Huawei.html?from=latest_keyphrases&keyphrase=view+20 βγήκε και στο skroutz!!

 

Να ρωτήσω, η εγγύηση παίζει όπως και της xiaomi που καλύπτονται απο την infoquest και άλλα καλύπτονται απο άλλα service ,η είναι μια αντιπροσωπεία?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικη ναυαρχιδα το honor view 20 αλλα που πας με lcd οθονη! Επρεπε τουλαχιστον amoled να εχει κατα τη γνωμη μου.σε ολα τα αλλα πραγματικα υπεροχο! Το βλεπω για επομενο κινητο! Αν το εχει κανεις ας μας πει εντυπωσεις!
Συμφωνώ απολύτως με το φίλο . Δεν εννοείται τηλέφωνο με αυτά τα χαρακτηριστικα να έχει τέτοια οθόνη . Το ότι έχει 980 επεξεργαστή δε σημαίνει ότι όλα τα άλλα πάνε πίσω . Θεωρώ απαράδεκτο αυτό από honor . Βέβαια για να τα λέμε και όλα εγώ θεωρώ ότι η επιλογή της οθόνης είναι εντολή από τη μαμά εταιρεία Huawei γιατί αν είχε amoled ποιος θα έπαιρνε το mate 20 pro? Επίσης απαράδεκτο για μένα να μην έχει sd card . Το view 10 έχει . Γενικά και επειδή το Περίμενα πολύ καιρό θεωρώ πως σε καμία περίπτωση δεν vfm κινητό . 600ευρω και 700 ευρώ για 256 είναι πολλά χρήματα . Αυτή τη στιγμή το note 9 της Samsung έχει τα ίδια χρήματα . Κρίμα .

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι δεν εχω γεμισει ποτε τα 128 giga, οσο για την οθονη το εχω πλεον ξεπερασει, τηλεφωνο ειναι οχι τηλεοραση,χρησιμοποιω πενακι της adonit για windows & android οποτε ειμαι καλυμενος

Προσωπικη αποψη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας, με σκληρή χρήση το τηλέφωνο πόσο SOT (χρήση οθόνης) σας δίνει;

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
είναι πολύ εντυπωσιακή και δυνατή συσκευή άλλα η οθόνη και η έλλειψη αδιαβροχοποίησης με φρενάρουν.. να υποθέσω ούτε notification led διαθέτει
aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

go for it, αξιζει με χιλια,

εχει notification led

 

απο την κάμερα είσαι ευχαριστημένος; μπορείς να ανεβάσεις κάποια δείγματα;

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor View 20

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...