Jump to content

Honor View 20


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μέγεθος

156.9 x 75.4 x 8.1 mm, 180 g

 

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

 

Οθόνη

6.4" 1080 x 2310

 

OS

Android 9.0 (Pie)

 

Chipset

Hisilicon Kirin 980

CPU (2x2.6 GHz Cortex-A76 & 2x1.92GHz Cortex-A76 & 4x1.8 GHz Cortex-A55)

GPU Mali-G76 MP10

 

Μνήμη

RAM 6/8GB, Storage 128GB ή RAM 8GB, Storage 256GB

επέκταση με microSD έως 256GB (dedicated slot)

 

Κάμερα

48 MP (Sony IMX586) + TOF 3D stereo camera

Front Camera 25 MP, f/2.0

 

Συνδεσιμότητα

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac

bluetooth 5.0

GPS με dual band A-GPS, GLONASS, BDS

USB 3.1, Type-C 1.0 reversible connector

 

Αισθητήρες

Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

 

Μπαταρία

Μη αφαιρούμενη Li-Po 4000mAh

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 212
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάρα πολύ καλό κινητό και φαίνεται ότι θα έχει και λογική τιμή! Αν έχει και καλά ηχεία θα είναι πολύ καλύτερο ακόμα και του MATE 20 PRO. Edited by CPR
Link to comment
Share on other sites

Πότε θα έρθει με το καλό Ελλάδα αν παρουσιάστηκε εχθές?Περιμένω πως και πως αυτο και το magic 2!!Ήμουνα αναμεσα σε mi8 και OP6 αλλά είπα να περιμένω τις νέες εμφανίσεις διάφορων κινητών που έρχονται..
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

χθες παρουσιάστηκε στην Κίνα στην Ευρώπη επίσημα θα παρουσιαστεί στις 22 Ιανουαρίου
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τελικά από ότι βλέπω στο YouTube όλοι το έχουν στα χέρια τους και κάνουν review απορώ τελικά στις 22/1 τι θα παρουσιάσουν μάλλον την τιμή
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrators
569€ λοιπόν.... Ήλπιζα σε λίγο καλύτερη τιμή.

 

Μακάρι να είχε τόσο... οι ελληνικές τιμές όπως βλέπεις από πάνω είναι άλλες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

τις τιμες αυτές διαβασα και εγώ. Γνωρίζει μήπως κανείς αν τελικά θα έχει επεκτασιμο χώρο μνήμης με κάρτα sd ή nano memory card? Καπου λένε ναι καπου λενε οχι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 66 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

η αληθεια πως για κινητο χωρις amoled οθονη ειναι λίγο τσιμπημένο. Ποντάρουν στον επεξεργαστή που ειναι δυνατός και στα specs της καμερας.

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο αλλα πανάκριβο εδώ. Προερχομενος για λιγο από mate 20....δε θα με ενοχλουσε τοσο η lcd αν η τιμη είναι χαμηλοτερη….
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

 

ευχαριστούμε πολύ.....πιανω μπυριτσα και πατατάκια και αρχιζω το ψαξιμο….παντως φαινεται πολύ αξιολογο εργαλειο….:)

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Εκτιμώ ότι θα είναι η καλύτερη πρόταση μέχρι την έλευση του oneplus 7 στην κατηγορία που θα παίζει μαζί με 6t, mi mix 3...

 

πολύ σωστα,,,,και η πιο οικονομικη ισως προταση….αυτό το v που κανει πισω σε αλλαγη φωτισμου….δεν υπαρχει….

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλο να μας διαφωτισουν χρηστες πλεον της συσκευης σημερα ειδα εδώ και την πρωτη αγγελια - πωληση…:)
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σε κάποια συγκριτικά που είδα μεταξύ της συσκευής του τίτλου και του Mate 20 Pro, φαίνεται πως το View 20 υπερτερεί στη φωτογραφία αλλά χάνει αισθητά στο video.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποια συγκριτικά που είδα μεταξύ της συσκευής του τίτλου και του Mate 20 Pro, φαίνεται πως το View 20 υπερτερεί στη φωτογραφία αλλά χάνει αισθητά στο video.

 

ναι ετσι δειχνει...αλλα σε χαμηλο φωτισμο ?? να πουμε την αληθεια μηπως τα φουσκωνουν και λιγο στα συγκριτικα ?? παντως σαν τιμη...σχεδιασμος..ρολαρισμα...είναι σουπερ….

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ναι ετσι δειχνει...αλλα σε χαμηλο φωτισμο ?? να πουμε την αληθεια μηπως τα φουσκωνουν και λιγο στα συγκριτικα ?? παντως σαν τιμη...σχεδιασμος..ρολαρισμα...είναι σουπερ….

 

Δες

και θα καταλάβεις τι εννοώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δες
και θα καταλάβεις τι εννοώ.

 

ευχαριστω πολύ...κατατοπιστικοτατο βιντεο….καλυτερη λεπτομερεια...βαθος πεδιου και αποτυπωση χρωματων το v...ειδικα στις ημερησιες και στα σκηνικα με την ερημο κανει μπαμ….αλλα και στο βραδυ,....σε μερικες ….υπερτερει….πραγματικα με μισα χρηματα καναν θαυματα...δε το περιμενα...

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

To amazon το εγγλέζικο το πουλάει μαζί με ρολόι HONOR Watch Magic https://www.amazon.co.uk/HONOR-storage-Camera-Display-Official-Midnight-Black/dp/B07MDR774Q/ref=sr_1_3?s=telephone&ie=UTF8&qid=1548922779&sr=1-3&keywords=honor+view+20.

Αν έχεις βάλει το ΑΦΜ σου όπως έχω κάνει εγώ για ενδοκοινοτικές συναλλαγές, αφαιρείται το ΦΠΑ και βγαίνουν όλα μαζί γύρω στα 500 ευρώ!!

 

Όμως η εγγλέζικη έκδοση έχει ελληνικά μέσα , επίσης υποστηρίζει τις μπάντες μας Β20 κτλπ?

Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

ένα honor note 10 ειχε ελληνικα κανονικα μεσα ...εγκατεστημενη τη γλωσσα….το μονο που δεν επιανα επαρχια 4g+ ...αν εννοουμε αυτό για την μπαντα….ελπιζω να μη σε μπερδεψα...παντως η τιμη είναι προκληση….
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Ναί όντως είναι πολύ καλή τιμή αν υποθέσεις ότι μπορείς να πουλήσεις άνετα το ρολόι στα 100 ευρώ!Θα το ψάξω λίγο ακόμη, επίσης τα υπόλοιπα amazon το πουλάνε σκέτο γύρω στα 460 ευρώ , πάντα χωρίς ΦΠΑ μιλάω , αλλά δε γράφουνε για global έκδοση!
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

και μενα το honor note 10 και ένα mediapad m5...εισαγωγή από κινα που παρελαβα και όχι με καποια global rom....ειχαν κανονικα ελληνικα….να το ψαξω και γω λιγο φιλε μου να βοηθησω τουλάχιστον να εχεις ελληνικα αν και είμαι σιγουρος….:)
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor View 20

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...